Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sorun yok canım,ben de seni üzdümse kusura bakma,dikkat et kendine

Köfte çorbası mı yapsam yogurtlu :26::26:
Bu diyet iştahımı açtı bee

eee ama sen böyle çılbırdı köfte çorbasıydı durmadan yazdıkça benim de canımı çektiriyosun zaten acıktım
bu akşam dışarda yicem ama bir ara bende şu kıymalı çılbırdan yapayııım ya fena canım istedi

Canım benim, medesa cım kendi kaçamak yapmış gibi üzüldüğü için öyle söylüyor, ben de dedim ya o kadar emek boşa gitmesin yazık. Yoksa başkasının kilo vermesinden, kilo almasından diğer arkadaşların bir karı olmuyor ki. Birbirimize destek olmak için burdayız bak.Lütfen sen alınganlık yapma canım, bundan sonra da hiç kaçamak yapma çabucak ver kilolarını.

İçliköfte bile yapmışlar

kızzz napıyosuunn yahuuuu uffff çok acıktım ama bennnn,yazma şimdi ben gideyim öyle yaz valla fena oldum tatlı da yiyemiyorum yaa böyle bir şeker düşmesi halindeyim regl öncesi.
her yazdığın gözümde canlanıyor ,fena oluyorum

Oyyy kuzum bravo senin iradene ben kola içmeden et tavuk vs yiyemiyorum, ya salata, garnitür falan olacak yanında yada buz gibi kola
Yarın tartın sana büyük bir süpriz yapacak bak içime doğuyor

Canım benim, ne işe kalkıştıysan Allah işlerini rast getirsin, en güzeliyle, hayırlısıyla başar inşallah. Tabi ki dua ederiz. Allah güç, enerji versin sana, inşallah olur, sen de bizimle paylaşırsın.

demiştim sana tatlı ve aslında iyi huylu biri olduğunu biliyorum die bende özür dilerim tüm yanlış anlaşılmalar için barış ilan edelimmi

Oyyy kuzum bravo senin iradene ben kola içmeden et tavuk vs yiyemiyorum, ya salata, garnitür falan olacak yanında yada buz gibi kola

yapsın artık yaaa,valla ben de kuru kuru yiyemiyorum ama yoğurt yedim 2 gündür etlerin yanında napiiim.
yarın 76lı bişey görmezsem çok darılırım ama
gerçi reglim de gecikti nedense ,o da olsa valla bitişinde güçlendirmede bulabilirim kendimi

Aaaaaaaaaaa bunları madesa ıcın soylemıs olamazsın.

kusra bakmayın arkadaşlar ben yeni sayılırım ve alınganımdır biraz:26: ama çok da sevgi doluyumdur birisini kırmaktan çok korkarım ve istemeden kırarsam bilin ki niyetim kötü değildir seviyorum sizlerii

demiştim sana tatlı ve aslında iyi huylu biri olduğunu biliyorum die bende özür dilerim tüm yanlış anlaşılmalar için barış ilan edelimmi

bak şimdiii yaaaa duygulandım vallahii, kuzum ben küsemem ki kimseyle zaten,hadi gel öpüşelim barışalımmm

Yürüceeeem üzerine evde göbecik atip pilates yapicam

anlaştık bitanem,yarın detayları konuşuruz.

kızlar hepinizi kocaman öpüyorum,yarın bugünden çooook daha güzel olsun hepimiz için inşallaaaahhhh
yeni maceralarda buluşmak üzere,cümleten iyi akşamlarrrr

sizede fikir olsun diey seyettim

bende regl olcam ama şekerle aram yok o acıdan rahatım işte böyle olunca bende tariflere sardım hadi git bakiim sen

biliyorum kötü niyetli olmadığını ama ben biraz alınganı her ne kadar belli etmesem de o yüzden bende sizden özür diliyorum iyi dilekleriniz için saolun

Ohhh içim rahatladı, sağol canım benim. Gerçekten çokkkkk tatlıdır, çokkk iyi kalplidir canım arkadaşım, sen de öylesin bak, halloldu çok şükür. Çok üzüldüm valla bir anda tansiyonum çıktı.

Hepinizi çok seviyorum bennn.

Şimdi beni aydınlatırmısınız

Atak 2. gündeyim Activianın kayısılı yogurdundan yiyebilir miyim meyve yasak ya o yuzden seyediyorum:26::26:

Birde etlerimizi sanırım soğan ve sarımsakla yiyebiliyoruz dimi :26::26:

tamam önce sen öpuzattım yanağımıhah şimdi oldu barıştık

Canlarım, bitanelerim,

Hepinizi öpüyorum, gönül rahatlığıyla çıkıyorum şimdi. Hepinize iyi akşamlar, Allah a emanet olun.

TAtlimmmmmmmmmmm cok sagolun ilgi manyagi bir kizim ben biliyorsunuz üzerime düsün tek birakmayin beni ne yiyecegime icecegime karisin nolursunuz

bugün protein yarin protein yapiyorum persembe aksam davetli oldugum kokteyl nedeniyle insallah persembe 73,9 görürürm

hyr yasak activia cunku ıcınde seker war..sogan we sarmısakta cok az sadece tat wermek ıcın kullanılabilir.

kızlar ya bişiy sorcam şu yağsız peynirler fazla dayanmıyor sanki ya:44::44: ben iki defa aldım 5 günde bozulmaya başladı yani böle tadı ekşidi falan hemen mi tüketmek gerek ama beş günde çok değil ki ya nerde yanlış yapıorum sizdede oluyomu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…