Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın canım, tartıldın mı sabah yazmamışsın?

canlarımmmm önceliklee hepinizin kandili mübarek olsun,umarım herkesin duaları kabul olurr
benim için de dua edin bu gece hayırlı bir kısmet bulup yuvasının hanımı,eşinin geyşası,bebişlerinin anası olsun diyeeee
çoookkk çoook sağolun valla yüzümü güldürdünüz sabah sabah.
ipekğim haklısın valla Allah korusun yanımda bulsam öyle hızla koşar kaçardım ki kesin bol bol _ görürdüm
ekimim Allah senin de iyiliğini versin e mi,hakikaten sen öyle deyince birden o ilk böhüü böhüü diye sarılıp ağladığı zaman yaşadığım şaşkınlık ve şok aklıma geldi,hakikaten bi tuhaf olmuştum noldu şimdi yaw diye
evet ben de kendimi ilk defa böyle keyifsiz gördüm,neden bilmiyorum.
dün akşamdan da etkilenmiş olabilirim,kimseyi üzmek kırmak istemem sonuçta.
neyse dün akşam 77.00 görünce de bu sabah 76lı bişey göreceğimden çok emindim,birden acaip bir + görünce neye uğradığımı şaşırdım.c.tesi/pazar 2 gün de abartmadan sebze yememe rağmen 2 gündür saf protein yaptım ve hatta tatlandırıcılı hiç bişey yemedim içmedim resmen cezalandırdım kendimi.karşılığını göreceğim derken çok şaşırdım.karnım da hafiften ağrılamalara başladı,bir an önce gelse de kurtulsam

Herkese Laf yetistirdikten sonra bendende Günaydin Cankuslar....Kandiliniz mübarek olsun....

Ben kac gündür sabitlendim dedigim gibi 74,4...yani +400gr

ama cumartesi, veya pazar regl im belkide ondandir bekleyip göriciiiz

yarin aksama kokteylimiz oldugu icin iki gün üst üste protein yapip yarin ise P+S günü yapicam ardindan yine iki gün protein günü (yarin kokteylde yine sadece sebze ve balik tavuk gibi seyler yicem ama onlar az da olsa yag koyuyordur bundan korktum ve bu karari aldik

Ramazaana kadar -4 kg görseydim iyi olurdu

ee canım benim adet öncesi su tutmuş işte vucudun besbelli bee. karnın ağrımaya başlamış işte.

Canımcım regl öncesi vücut su tutmaya meyilli oluyor, senin gördüğün artılar su aslında moralini hiiiiiç bozma sakın
Bu dönemde kiraz sapı veya maydonoz sapı kaynatıp içsen sana faydası olur sanırım

AMİNNNNNNNNNNNNNN

Ay deli kız. Tamam işte sebebi o. Bi,r bebeğin olması için gereken kirli yumurta atık etkisi bunun adı.

AY pardon yaa kandil günü fena oldu bu :)

ekinsu bende hala oturtamadım walla bazı seylerii.güçlendirmedeki arkadasların buraya ugramaması çok kötü

herkeze slm
2 gündür güçlendirmedeyim ama aslında 2 haftadır güçlendirmeye başlamıştım ufak ufak. ama bende bi sorun oluştu seyir dönemindeki disiplin kayboldu. yani tamam yine kaçamak yapmıyorum ama ödül yemeğini yada nişastalı gıda hakkımı bir türlü oturtamadım denk gelio mesela biraz pilav yiyorum ertesi gün birazcık kızarmış patates sonra durup düşünüorum bu nişasta hakkımmı ödül yemeğimmi sonra 1 dilim pasta yada ne bileyim bir tost ooff hepsi çorba oldu sanki o disiplin gidio bu dönemde. ama şükürler olsunki kilomda artma yada azalma yok. ama sürekli bi tedirginlik sürekli bi hesap kitap halleri oluştuı ki ben bunu uzun bir seyir dönemine alışmış olan vücudumun sudan çıkmış balık psikolojisine veriyorum.ama artık yavaş yavaş et balık yumurta olayını tencere yemekleriyle değişcem sanırım. yani artık kendime özel yapmak yerine daha az yağlı yaptığım sofra yemeklerinden küçük porsiyonlarla devam edicem. protein sebze hesabı yok artık dikkatli olursak evde pişen herşeyi rahatça yiyebiliriz bence.hem nereye kadar böyle giderki zaten. bir an önce normal düzene ufak ufak geçmek lazım ama hiç birimiz unutmayalım ki artık ömür boyu irade ve dikkat gerekio artık salmak gibi bir şansımız yok.
bu arada hepimizin kandili mübarek olsun.. rahmeti ve affı bol olan bu eşssiz gecede dualarınızın kabul olması dileklerimle..

kızlar kızlar, akşam koştura koştura sondurma makinesi aldım :) denicem bakalım nasıl olcak. bi de bişi sormuştum ama görmediniz sanırım, yağı azaltılmış kakao olarak yağ oranı en az %10 olanını bulabildim. bütün büyük marketleri aradım ancak bu şekilde bulabildim. doğru mudur sizin kullandığınız kakaonun da yağ oranı %10 mudur?

medesaa günaydin canim benim ama neden böyle yapiyorsun tartin sapitmis baksana

sen böyle yaparsan biz ne yapariz ki

SEN DÜSERSEN BIZ (BEN) SISKO OlURUZ KAPTAN MORALI DÜZELT KAPTAN

çok haklsıın kuzum,kusura bakmayın nolur sizin de motivasyonunuzu düşürmek istemem.ben birazdan toparlarım kendimi,regl öncesi ya biraz daha derin yaşıyorum duyguları sanırım.gecikti de kerata ondan heralde.az kaldı hop hoppp toplucam kendimi,dur bi kahve söyleyeyim kendime de neşem yerine gelsin

Burasi koptugum yerdir....kovulucam ben yakindir evden bol bol paylasim yaparim yemeklerimi yaparim o vakit

evett eveettt dua edin benim için,beyaz atlı prensim kurtarsın beni artık.bana otel alsın Alaçatıda falan patroniçe olayım sonra hepinizi davet edeyim çayımızın yanında dely kekleri,nesli poğaçaları,medesa tatlıları yiyelim.hatta her arkadaş gelirken kendi en iyi yaptığı dukan mamasını da yanında getirsin

söyle bi kahve tabii

ayyyy ne güzel olur kiz havuzlu sauna li olsunki biraz daha fit olalim

simdi bir sitede okudum yine dukan amca kabizlik sorunu cekenlere yulaf kepegi ile bugday kepegini karistirin demis bugün ekmegim bitti yarin krep yapicam karistirsammi ?:26:

aynı durumu bende yasıorum ekinsu..yani bitürlü oturtamadım sankii sürekli bişileri yanlıs yapıorum gibi hissediorum

sabahta yazdım okudunmu bilmiorum,,boşwer yapıor vücut arada böle terbiyesizlikler bizee,,sıkma canını afiyett olsunnnn,,bu sünger bobda seni duygusala baglamıs olmasın azıcık

Günaydın kızlar,
dün akşam tatilden döndüm ve bugün de izinliyim.Yarın işbaşı.3.3 kilo almış görünüyorum.:) çok yüzdüm ve yürüdüm.Kaslarımın su tuttuğuna inanmak istiyorum
Bugün saf P den başlayıp artılarımdan kurtulup kaldığım yerden devam edicem inşallah.

tatlım işe başlayalı yeni olmuş olmasın ilk 3 ay hep zordur.
bak ben 7.yıldır aynı yerdeyim ama bu son ay inanılmaz zor geçiyor, aynı nedenle. 1 kişi bile insanı sıfır moralli hale getiriyor. sana teselli olacaksa ben 6 adım uzağımda yüzyüze çalışıyorum öyle biriyle ama felsefem şu "be aldırırsam bana oluyor" aldırmıyorum o nedenle, iyiyse de kötüyse de iş dışında muhatap olmamaya gayret ediyorum.
bu düşünce beni çok rahatlatıyor, artık neredeyse takmıyorum bile
ayrıca eğer ciddi olarak işten ayrılmayı düşünüyorsan yeni bir iş bulmadan bunu yapma. şu anda bu fikir sana çekici gelebilir lakin hepimizin hayatında olası mevcut durumlardan dolayı zaman aleyhine işleyebilir.
bunalıma girerseniz gebertirim valla
ani karar verme hele hele hiç değmeyen insanlar yüzünden kendini sıkıntıya hiiiç sokma

kızlar duanıza ihtiyacım vaaar
bu mübarek günde hepimiz için Mevlam hayırlar nasip etsin, iyilikler versin inşallah.

eee
şey
kem
küm
aptalım derken?
çözümsüz bir şey yoktur
ama 8 km fiiuuuuvvv fiuuuvvv

su+yulaf kepeği olmazsa olmaz olsun
deşmek
özellikle de seni burada tanıdıkça ve sesinin 36 beden olmasından sonra nedense sana çoook uzak bir betimleme geldi bu bana.
deşmen herhalde şu facedeki dirtme gibidir

mmmmmMMMMMmmmm missss
bu akşam kandil ama kısmet olursa inşallah yarın akşam deneyeceğim.
teşekkürler
opss benimkiler hiç bozulması ama aldığım şekilde (Migros Light) muhafaza ediyorum, suyu filan içinde yani. ondan oalbilir belki, başka bir kaba mı koyuyorsun acaba?

Bugün hem Dukan kitabını hem de yulaf kepeğinin siparişini verdim. Gelir gelmez başlıyorum bendeee

ımm aktiva yiyemiyoruz ancak istersen sütaş'ın light meyveli yoğurtlarından günde 2 tane yiyebilirsin hem şeker hem meyve ihtiyaçını giderebilir.

sanırım kitabı yeniden okumalısın ancak bu kadar yanlış bilgiyle acayip güzel kilo vermişsin, şaşırdım ben şahsen

hiç mi almadın kilo
tebrikler

bence devam edebilirsin, biz güçümüzün bittiğine inanırsak biter güçümüz.
umarım toparlarsın kendini

vay vay vay:)
verimli bir buluşma olmuş aferiiin size bu arada ben de merak ettim nasıl tanıdınz birbirinizi

cıx cıx cıx
yapma bunu kendine, gün ışığı moralini düzeltecek ve miss gibi olacaksın yine
hem + olsun ne olacak ki?
hepimiz yaşıyoruz bunu ve hepimiz biliyoruz ki geçiçi bir durum
ayrıca sünger bobmuş o bu bile neşelenmene yeter
ben bayıldım benzetmeye şahsen
ahahahha evet kabus direk, yatakta bir dönüyorsun yelpazeli bi sünger bob
ıyyy
Allah korumuş, di mi.
pksnmz zekana bayıldım çekip çıkarıverirsin sen insanı herşeyden

senin de inşallah
bu vesileyle ben de hepimizin kandilini tüm kalbimle kutlarım.
hepmize hakkımızda en hayr olanlarla huzur, af, bereket ve mutluluklar versin Rabbim

elbette gidecek
ve amin. inşallah.

yağ %sine bakmak aklıma hiç gelmedi nedense. arkasında yağı azaltılmış kakao yazıyor. ondan işte

ahahhaha güzel fikir
nedense emeklilik hayallerim alaçatıya doğru kaymaya başladı
ben de kendime bir kahve söyleyeyim bari. ortak bir şey yapmanın yanı sıra morallimiz de düzelsin. di mi ya

aynı durumu bende yasıorum ekinsu..yani bitürlü oturtamadım sankii sürekli bişileri yanlıs yapıorum gibi hissediorum
yapmayın ama sadece yani bir atak dönemi bu sadece zihnin atağı, duruma alışmamak için direniyro zira daha önce ona dayattığımız şeyde ne kadar başarılı olduğumuzu gördü, şimdi çekemiyor

ben kitapta adam ne diyorsa bilerek diyor, diye inanıyorum.
en basiti bana 50.9 dedi son kilo
al işte love01im gram gram oynuyor resmen kilo.
bence cidden dediğini yaparsak kazanırız
yapın:) gelicem yanınıza şimcik he

Herkese Hayırlı Kandillerrrrrrrrrrrr
GUZEL BİR GUN OLSUN :)
hepimiz için amin canım, inşaallah.

ahahahha süpersin:) valla diyecek bir şey bulamadım

ay o kadar diyecek bir şey bulamamışım ki "hoşgeldin" bile dememişim:)
hoş geldin yeniden, iyi yaptın gelmekle

Son düzenleme:

kızlar dukan testi için türkçe sayfasında anlatımını buldum. Dukan Diyeti Türkçe Testi, Test Nasıl Yapılır? | Dukan Diyeti, Dukan Diyeti Tarifleri - dukandiyeti.co

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…