Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ayy yazık kıııızz ağlıyo muydu yine yoksa? sen anlattıkça ben üzülüyorum çocuğa

acınma acınacak hale düşersin demişler kuzuumm,ondan artık ben de bu felsefeyi uyguluyorum napiiim

ayyy gözümün önüne getiriyorum da çok komik şeyler anlatıyorsunuz,ben de şu interneti bağlatayım da yapiiim callan barii maymuna döniiim

ayyy canım beniimm ne kadar içli yazmışsın ağlatcaksın beni. geliriz tabii niye gelmeyelim kuzum, sen öyle gelinlikler içinde iyice bi fıstık olursun walla :)

ayy kuzuuu valla yazarken ben de çok duygulanmıştım

Ben de bugün başladım annemle beraber Krep serbest mi yukarılarda birisi kahvaltıda krep yediğini yazmış da.

hadi bakalım başarılar canım.
krep serbest ama dukan krebi,bildiğin krep değil yani.
un yasak zaten,yerine yulaf kepeği kullanıyoruz.
kepek,süt,yumurta,peynir hatta istersen yoğurt maydonoz hepsini çırpıp yapabilirsin.
kitabı aldınız mı ?

aramıza hoş geldin.
jambon konusunda pek emin olamadım, kısık ateşle hallonulacak bir şey olsaydı bahsedilirdi ama belki de senin bahsetmen gerekiyormuş.
şüpheli olduğu için tüketmemeye devam ederm herhalde zaten hindi füme yeterli geliyor ürün bazında bana.
menünde başka herşey iyi bence. bol - ler

merhaba arkadaşlar..bende dukan diyeti yapıyorum, başlayalı 23 gün oldu ama 10 gündür kilo vermem durdu, kitapda bunun olabileceği yazıyor ama yine de çok moral bozucu ne dersiniz yeniden kilo verimi başlar mı?

aa olur mu hiç öyle şey, elbette ayıflama devam edebilirsin. ama çok atak yapmışsın.10 gün çok fazla.ayrıca seyire geçtiğinde bir parça kilo alabilirsin.duraklama da çok doğal,pes etme , hepimiz yaşadık bunu ben kendi adıma şöyle diyeyim 2 haftadan fazla sabit kaldığım oldu ama sonra 2 gün atak yaptım bir anda 1 kilo üzeri verdim, bir de kilo azsa gıdım gıdım gidiyor. yeşil çayı da artırabilirsin. çok parlak fikirler var burada okumalısın.

bunlar var ya deli gibi spor yapıyor 3km koşan var hergün 5-6 var.
ben de ayaklarımı uzatıp sallıyorum böyle sağa sola
ama hakkımı yemeyeyim bu hafta daha çok sallıyorum sayı olarak
bana bakma sen de gerçekten bizim bu kızlardan bazıları ciddi ciddi fitness hocası olacak kıvama geldi :13:
ya kızlar son bişiy daha sorcam dün bimden böreklik lor peyniri die bi peynir aldım az tuzlu diyo ama yağ oranını bilemedim 1 gram yazıyo sadece yedim gerçi yağsız gibiydi o olurmu sizce?
1 gr sa olur elbet. ayrıca tuzsuz olsa daha iyi tuz su tutmayı kolaylaştırıyor, boşuna + olmanın ne alemni var canım alla alla

ayy yazık kıııızz ağlıyo muydu yine yoksa? sen anlattıkça ben üzülüyorum çocuğa
ben de çok üzüldüm şimdi, ahanda üzüntüden basenlerim oynuyo mezdeke gibim

Ben de bugün başladım annemle beraber Krep serbest mi yukarılarda birisi kahvaltıda krep yediğini yazmış da.

Hoşgeldin canım,

Bizde herşey dukan kurallarına uygun olarak yapılıyor. Krebi yulaf kepeğinden yapıyoruz, kitabı okudun mu bilmiyorum ama buraya takıl bence, takıldıkça anlarsın.

Günlük yulaf kepeği hakkınla 1 yumurta, light süt, ben lor da katıyorum onları karıştırarak yağsız ya da 2 damla yağı peçeteyle yayarak teflon tavada pişirip yiyebilirsin kahvaltıda.

hoşgeldin zortercih :) çok yakınız birbirimize ben de 1.57 boyunda ve bugün itibariyle 68.2 kiloyum. sen bence çok acele etme, moralini bozmadan devam et. hem ayda 4-5 kilodan fazla vermek sağlık açısından pek iyi sayılmıyor. diyeti bozmadan uygularsan mutlaka istediğin kiloya inersin bence.

Kız güneyli, valla ısırırım seni bak :)) Geçen sefer de sen miydin ayaklarımı sallıyorum diyen.

Hahaha, canım benim, valla eve bağlat hadi, maymunluklarımızı anlatırız, öncesi, sonrası

kızlaaaaaaaaaaaaarrrrr

bu 5. ekmek pişirimizmi ne ama bukadar güzeli olmamıstı yaaaa.. ben 1 aylık ekmek hakkımı bıgunde yesem olmazmıı.
tarıf desenız herzamankı tarıf ama bu olmus ıste ya valla bılla olmus.. gecen seferkını yıyemedıgımde ıkıncı kez fırınlamıs etımek gıbı kurutup tuketmıstım. ama bu hem yumusak hem tadı guzel. ha görüntü oyle pofur pofur kabarık degıl bıldıgın parke gorunumu ıncecık bısey ama tadı cok guzel olmuuussss...

afiyet olsun bana

Kız güneyli, valla ısırırım seni bak :)) Geçen sefer de sen miydin ayaklarımı sallıyorum diyen.
evaaat benim o
ama canımcım napiyim valla yapamıyorum spor filan. pasif cimlastik sayılır mı benim ki, sayılırsa yapıyorum

yok yok cidden biz baya baya dukan aşçıları olacağız, sertifikalı filan
ellerine sağlık, afiyet olsun ama günlük öğün kadar olsun

hoşgeldin medvecezir. way anam ayda 10 kilo maşallah. ama 2. ay biraz yavaşla bence allah korusun ani kilo kaybı sakıncalı olmasın. ayda 4-5 iyidir candır bence :)

bana da biraz hızlı gitmişim gibi geldi ama bunun için özel ekstra çaba göstermedim sadece dukan amcamın dediklerine harfiyen uydum. tabi son günlerde bende de durgunluk ve yavaşlama başgöstermeye başladı.

Diyetime başladığımdan beri barışamadığım tek şey krep oldu. Yulaf Kepeğimi bir bardak sütle karıştırıp içiyorum genelde. Bir de güveç kabında pişirdiğim bir ekmek tarifim var biraz kafadan sallayıp yaptığım bir tarif gerçi : )) Güveç kabı nerden aklıma geldi bilmiyorum ama ekmek sanki daha iyi pişiyor gibi geldi bana. Tarifim de çok basit; 1 yumurta 1 yk yoğurt 2 yk süt 1 pkt kabartma tozu 1 yk süt tozu 4 yemek kaşığı kepek. 2 güveç kabında yapınca 1 tanesi günlük kepek ihtiyacını karşılıyor.

ekte ekmeğimi ve kabımı da görebilirsiniz.

bu arada sanırım ayağımı sürüyüp gelmişim bugün ne çok kişi gelmiş benden sonra :))

Eklentiler

• $IMG_0810.JPG
    32,4 KB · Görüntüleme: 22
Selam kızlar, ben gelebildim sonunda, geçmişi okumadım henüz, fırsat bulunca bakıcam, herkes iyi umarım. Pazar günü düğünümüz vardır, düğün günü ve ertesi gün diyetin biraz dışına çıktım zorunluluktan dolayı onun için 2 gün atak yapıcam.
Dilimde ki yaralar geçmedi hala, dün doktora gittim, kan değerlerime baktırmak için sonuçları bugün alıcam ama bugün gidemem sanırım yarın alırım.
Bu diyetin bana sağladığı en önemli şey abur cubura olan düşkünlüğümü kontrol edebilmem oldu sanırım. Diyete hakkıyla uyamama rağmen sadece 1 dilim baklava yedim, onu da artık açlıktan ölmek üzereyken yani :26::26::26: :26:
Bu arada burası da acayip bir bağımlılık yapmış bende

Son düzenleme:

Eline sağlık canım, çok güzel görünüyor.

Evet haklısın, buradan seslenip durduk zaten gelin diye, Wooer i de görüyorum bak şimdi :)) Gel çekirge, gel :))

Hoşgeldin canım, hayırlı olsun düğününüz.

Bence de dukan iradeyi güçlendiriyor sahiden, okuyup üflüyor mu ne kitabı okurken anlamadan :))

Evet, bağımlılar kopamıyor zaten, olsun olsun, yapsın.

:)

Bana ipekim denmesini ben çocukluğumdan beri çok severim. Babacımda öle severdi küçükken. AArtık sevmiyomu ne??

temem yogurt olayı aklıma takıldı kendıme yogurt 3alıcam markete gidiyorum yörsan lor demiştiniz hangi marketden aldıydınız .ben göremedim yada YOK buralrda.marketden bişi isteyen varmı:))))

Hahaha, canım benim, valla eve bağlat hadi, maymunluklarımızı anlatırız, öncesi, sonrası

yaw ben zaten normalde yerinde duramayan bir insanım,bir de o garip hareketleri yapsam evde direğe falan tırmanırım heralde,kameraya falan alsam kesin altıma yaparım gülmekten

afiyet olsun canım
benim de en son yaptığım çok güzel oldu ve kabardı nedense ve hatta ben de bodrumda çok acıktım ertesi günün hakkından da 1 tane çaldım,kendimi tutmasam hepsini yerdim bende valla

hımmmm çok leziz görünüyor eline sağlık.valla benim de çeyizimde var o güveçlerden.eee çeyizi de mezara götürmeyeceğime göre kullanayım artık barii

ben de h.sonu 2 gün ps yaptım,onun için dün ve bugün 2 gün p yapıyorum.yarın yeniden sebze yaşasıınnn

cok guzel gorunuyor ekmegın afıyet olsun o susamlar neyın nesı. susam yasaaaakkk..

merhaba arkadaşlar düğün hazırlıkları tam gaz devam ettiği için uzun zamandır giremedim özledim sizleri bugün 61.günüm ve toplam 12.100gr verdim bir bakan bir daha bakıyo :)

merhaba arkadaşlar düğün hazırlıkları tam gaz devam ettiği için uzun zamandır giremedim özledim sizleri bugün 61.günüm ve toplam 12.100gr verdim bir bakan bir daha bakıyo :)

hey maaşalllahhh çok güzel vermişsin memleketimin güzel kızı

herkese slm :)
cmt gunu kpss war kımler gırcek?

ve su warkı bu dukan benı cok halsızlestırdı sınaw oncesı bıras dukanı degıstırsem enerjı werıcı bıseyler yesem kayısı kurusu gıbı sonra tekrar proteın gunleryla atakmı yapsam
cunku gecen cuma cıkarttıgım resmı yazı mudurun masasına bıldıgınıs sonu tmmlanmadan gıtmıs nası kendımde degılken yazmısım bılmıorum
:ssssssssssssssssssssss

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…