Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

beni benden aldın o kadar çok seviyorumki...bozarsam onun için bozucam valla yaa üüfff
ah ahhhh aslında evet bozulacaksa onun için bozulacak bir şey de neyseki biz bozmayacağız, değil mi ya

teşekkür ederim, ben biraz daha devam ederdim de annem çok üzülüyor (gerçi kendi çaktırmadan kilo veriyor ama neymiş o kiloluymuş) neyse işte
haftaya güzel bir güçleneceğim inşallah
kakaon da olsaydı nutella yap derdim sana ben yaptım kaşık kaşık yedim geçen süperdiii ama bunlarla da kek yapabilirsin sanki

mmmm bu diyette nutella, kek, vb olmasaydı ben bu kadar süre yapamazdım.
tatlı düşkünleri için olmazsa olmaz teşekkürler dukan
Kendime silikon Muffin kaliplari ve Dondurma Makinasi aldim ah bu dukan ya ceyizime bakamiyorum dukana yetismekten
muffin kalıplarından ben de tch dan almıştım da dondurma makinasını neden aldın ki?
çeyizine bak seeeen, öncelik onda şu anda.
zaten zayıflayınca eşinle güzel güzel zahmetsiz alır yersin dondurma kuzu

yelpazemi almış ahahahaahahahaahha

ben seyirde hep lor tükettim ama yeter artk ögkkk geldi..

ayy bende ıstıorum bı ödülümde söyle gusel bi acık büfe aslında..kimseyi bulamazsan ben gelirim senlee

Lor konusunda haklısın canım, ben de lor u ya renkli biber sotenin içine koyuyorum ya da krebe. Ben şimdi peynir olarak pınar light premium var onu aldım, sert bir peynir ve hoşuma gidiyor, istersen dene derim.

ooof of bu erkekler de biraz kurnazlik olsa zaten elde edemeyecekler hatun yok ama ince düsünceli degiller iste sanslarina küssünler

YA seni Baby Doll ile görmüs adam nasil sabah gelmesin

Haha, valla doğru söylüyorsun canım.

Hoşgeldin canım, ipek im çağırdı ilk, bir ziyaretçiyi de bünyemize kattık, mutluyuz.

Bu arada süper kilo vermişsin tebrikler.

Ayyy gelirim tabi canım, gelmem mi, gerçekten ben de aynen öyle, eve gidip düşünüyorum herkesi ayrı ayrı. Ne güzel bir sinerji oluştu aramızda, inşallah dediğin gibi nişan düğün, bebek, hepsini birlikte yaşarız.

Geliriz Kiiiiz siz daha benim Dügünüme geleceksiniz Seneye insallah 2013 te

Dimi ama :))

Yaaa sorma, ben de güldüm, ha eylül ha ekim ne farkeder, bana eylül de diyebülüsünüz. Burcum nasılsa eylül ü de ekim i de kapsıyor.

İpek im bak ziyaretçiler bir bir ökülüyor, sıra diğerlerinde.

ben de bir psikolojik öğüt vermek isterim
daha daha iyi anlatmak için slayt yapayım
bu da ilk slayt
bu da ikinci

ben seyirde hep lor tükettim ama yeter artk ögkkk geldi..
ayy bende ıstıorum bı ödülümde söyle gusel bi acık büfe aslında..kimseyi bulamazsan ben gelirim senlee

ahh kuzum yaa tabiiki dee olur. hem kimseyi bulamazsan ne demek, şu nişan işi kesinleşsin bizbize bir kahvaltı yapalım şöyle, dileyen arkadaşlar da gelsin.
ee en çok bizbize hakettik, burada her bir şeyimizi paylaştık.
ben mutlu olurum şahsen

bilemedimki yapar yerim dedim ama yollasammi geri bak karistim simdi :18:
canım bilmem ki, yani dondurmasız yapamam diyorsan belki ama alternatif yapılış şekilleri var zaten simlanın sayfasında illa şart değil makinası
ben çeyiz hazırlığında olduğun için fikrimi yazmak istedim. hesapta olmayan dolu şey çıkacak zaten.
ne bileyim hani olmazsa olmaz bir şey değil.
hem bizim erkek milleti evde dondurma makinası varken alıp seni şöyle ılık bir akşam üstü boğaza götürüp yakamozlu denize karşı bir dondurma hayatta yedirmez.
makina yokken bile zorla yapıyor bunlar

sen bilirsin yani

Ay sen çok yaşa emi medesacım, çok güldürdün beni, yulaf kepeğinde kahkaha attım burda ya, valla birimizin başı yanacak bu yüzden ama ne yapıyoruz hemen B planı ve dukan yemekleri projesi. Nasılsa sayımız artıyor, büyüğünden başlarız fena mı olur.

Yok yok kuzum kimyanla ilgisi yok bu bozmalarının, insan canına yetince yapıyor doğal olarak. Kim bilir ne kadar dayanmış, sabretmiş, anlamaya çalışmışsındır ama aynı nehirde iki kere yıkanılmaz derler böyüklerimiz. Beter olsun inşallah. Kilo vermesini de takdir etmemişsin ya çok güldüm bak, yüzü gözümün önüne geldi, eşekten düşmüş karpuza dönmüştür. Hem güzel hem çok tatlı bir kızı kaçırdı şimdi yansın derdine. Yumuşama sakın bak karışmam haa, ablalığım girer devreye. Ama süründürmek serbest.

bu da ilk slayt Eki Görüntüle 457236
bu da ikinci

Süper gerçekten canım, çok doğru bir laf. İkinci de iyiymiş.

30 euromu cok ucuza almıssın..ben burda hammadelerdi sanırım yanlıs hatırlamıosam ordan baktım 600-700 tl cıvarıydı 30 euro 90 tl bile yapmıorr oradan mı sipariş versek napsak

olur bana uyarrrr,hemdeee cok güsellll olarrrrr

bana da uyar, uyan herkes bir araya geliriz, beğendiğimiz yerler arasından bir yer belirler salına salına gideriz ohh

aaaa yooo almaaaam ozaman almaaaam ozaman ben makinasiz dondurma yapmaya calisayim ya gelecek zaten bakarim eger dandikse cünkü cidden ucuz ozaman geri paketlerim

çok pahalı diilmiş...senin vericek çok kilon yok zayıflaynca dondurma falan yapmakla uğraşmam dersen ver geri ama dersenki yaparım evde hem sağlıklı hem lezzetli.verme:)

ayyy bilemedimki ama simdi magnum dururken onuda yemem acikcasi

gel kiz geeeel al buradan donat mutfagi git geri​

bu da ilk slayt Eki Görüntüle 457236
bu da ikinci

ahahahahahaaa çok iyiyimiş gerçekten yaaaa,valla bazen gerçekten yokluğu varlığından iyi

evet evet yaaa valla kovulcaz biz en sonunda,olsun dukan cafenin yanında catering falan da yaparız artık,hamaratız hepimiz bakarız başımızın çaresine
yaa senin var ya teşhisler süper,o gözünün önünde canladırdığın şeyi aynen yaşadım dün.verdim kilo dimi diyooor yoooo pek de belli olmuyor falan dedim yaaa yazık yaaa suratı düştü,böyle bir melül melül kuzu gibi bakıyor,neyseki ağlamadı ama az daha zorlasam ağlayacaktı ya o koskoca dağ gibi adamın böyle ağlamaklı olmaları falan çok komik geliyor bana.yani ben kız halimle ağlayamam hiç öyle kolay,buna da dokunsam ağlayacak.hele ilk ağlayışını hatırlıyorum da nolduğunu anlayamamıştım yazık böğüre böğüre ağladı,ben şoklarda tabi o cüssede adamdan ağlayınca da öyle sesler çıkıyor
neyse yaa yazık o da mutlu olsun üzülmesin,ben yine de kıyamıyorum vallahi bak,o da ana kuzusu sonuçtaa ama bazen de hakediyor yani

ekimcim selam tatlım sen akçaya gitmiştin demi yoksa başkasımıydı bak çıkaramadım şimdi hava nasıldı ord akçay soğuk mu

kizlaaaar öglen yemegime cikiyorum dünden yogurt marineli hindi gögsümü yiciiiim kuduruyorum bugün acliktan nedense

selam hanımlar ben de dukana bgn başladım,kitabı aldım okudum.
bence kötü bir çeviri ama yine de iş görüyor,kafama takılan bir kaç yer oldu, biraz buradan biraz diğer sitelerden bakarak bişiler yapmaya çalışacağım.

sabah kahvaltısında:

2yum+yarım ç. bar. süt ile yulaf kep. karışımından omlet gibi bişi yaptım
yanında kk dan az peynir yedim,şekersiz çay içtim.

ara:

1 bardak yağsız süt
1 dilim jambon yedim.

bu arada jamban yağsız olmalıymış,bizde satılan jambonlar biraz yağlı old.dan(yurtdışındaki gibi lightları da yok,varsa da ben görmedim) yağını azaltmak için çok kısık ateşte hafifte pişirebilirsiniz.

kı sarımsağoı denemedinmi sen sarımsak kürünü yani vermiştimya

bende sinir oluyorum öle ısrarcı insanlara direk dalasım geliyor türkçe anlamıyomusnuz diyetteyim dieçözüm ne mi? yer gibi yap gülümse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…