Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

aaaa desene farkında olmadan yarana dokunmuşum bende nerdeyse 95 takıom o da pek iyi olmuyo yaa straplez mayo giymek isitoyrum böle taşıyoo sağdal soldan çok gıcık yaaa

ekimcim selam tatlım sen akçaya gitmiştin demi yoksa başkasımıydı bak çıkaramadım şimdi hava nasıldı ord akçay soğuk mu

Ben akçay ın içinden geçtim ama denizine falan girmedim canım. Nesli orada tatilde, birazdan bağlanırsa sorarız ona. :)

Hoşgeldin canım,

Ne kadar kilo vermen gerekiyor bilmiyorum ama inşallah sen de kısa sürede verirsin kilolarını.

merhaba arkadaşlar,
ben de dukan diyetine başladım, yaklaşık 23 gün oldu..1.58 boyunda ve 68 kiloydum, 54 kg olmak istiyorum ama ..
daha çabuk kilo vermek için 10 gün atak uyguladım ama 7 günde 2.5-3 kg verdim ama sonrasında kilo verme hızı çok yavaşladı..
şu anda seyir dönemindeyim ama ümitsizliğe kapılmaya başladım,çünkü kilo kaybı durdu gibi...kitapta bunun olabileceği yazıyor ama
yine de insanın morali bozuluyor..ne dersiniz sizce zayıflamaya devam eder miyim?

var var icerisinje malzemeleri atiyorsun o sana dondurma yapiyor.....ekmek makinasi düsün heh onun dondurmalisi....ben dondurmasiz hayat düsünemiyorum ama simdide dukan girdi hayatima ömrüm boyucna light olacak hersey

ayy ben de alayım ondaaan nerden aldın canım, önereceğin marka falan var mı?

bu arada hoşgeldin ekimim bende haziran sonu gidicim akçaya kısmetse zaten bu aralar havalar sapıttı, hem biraz sarktı benim tatil ama olsun ozamana kadar daha da incelmiş olucam yuppiiiii

üzgünüm ama kafana göre dawranmıs ve yanlış bişi yapmışsın.10 gün atağı dukan kilosu gercekten cok ciddi boyutlarda olana werior..gereksiz yere kendi ön gördüğü süreden fazla yapmanın bize bir faydası olmayacagınıda söylüorki ztn 7 günde 3 kilo bile wererek gayet ii wermişsin..bence bundan sonra artk Dukanın önerilerine uygun ilerlemeye calıs.yoksa metabolizmanın dengesi bozuluor ve kilo werimi yine duruor.bunu facedeki sayfada aynı örnekleri yapan biçok kişide okudum..

hoşgeldinn

merak etme ataktan sonra seyirin ilk 1-2 haftası duraklama oluoo hatta kilo almış görüosun kendini..

diyeti aynen uygula hiç kaçamak yapma mükafatını görürsünn..tecrübeyle sabittirr

kolay gelsinn..

kızlaar selamsporla aranız nasıl? rahat kilo veriyoruz die aksatmıyosunuz demi? kimse spordan çok bahsetmemiş bu arada callen die bişiy dönüyo ortalık da biz yeniyiz bana da anlatmazsanız çatlarım yaa neymiş o neymiş o

merhaba arkadaşlar..bende dukan diyeti yapıyorum, başlayalı 23 gün oldu ama 10 gündür kilo vermem durdu, kitapda bunun olabileceği yazıyor ama yine de çok moral bozucu ne dersiniz yeniden kilo verimi başlar mı?

ya kızlar son bişiy daha sorcam dün bimden böreklik lor peyniri die bi peynir aldım az tuzlu diyo ama yağ oranını bilemedim 1 gram yazıyo sadece yedim gerçi yağsız gibiydi o olurmu sizce?

Ohh sana eğlence olur işte. 1 saat nasıl geçer anlamazsınnn. Tabi o balerin hareketini yaparken çok gülmek tehlileli olabilir. Ben komidine kaldırmıştım bir gün ayağımı. Dengem bozuldu telde konuşuyordum. Hopppppp yatağa düştüm allahtan. Telefondaki de şok oldu. Ben de gülmekten anlatamadım. Al sana yeni bir hikaye gözünün önüne getir getir gül ben bile gülüyorum hala :)

İpek im ya, yoğundum dönüp bakamamıştım ama aklımda da kalmıştı hani, okudum şimdi aynen canlandırdım tabi ki ve bastım kahkahayı

Sorma valla ayakta durmakta zorlanıyorum ben bi de gülersem ne olur kimbilir.

Ben de gözünüzün önüne getireceğiniz hareketlerle karşınızda olurum yakında, bekleyin.

boşver kuzum yavaş gitsin sağlam gitsin di mi ama :) azcık ta ağzımızın tadı oluversin bence :)

kızlarrrrr dün akşam evde ipek gibi kırmızı saten geceliklerimle olmasa da baby doll ile uzanmış tv keyfi yapıyorum,kapı çaldu bilin bakalım kim

ayy yazık kıııızz ağlıyo muydu yine yoksa? sen anlattıkça ben üzülüyorum çocuğa

hoşgeldin medvecezir. way anam ayda 10 kilo maşallah. ama 2. ay biraz yavaşla bence allah korusun ani kilo kaybı sakıncalı olmasın. ayda 4-5 iyidir candır bence :)

ayyy canım beniimm ne kadar içli yazmışsın ağlatcaksın beni. geliriz tabii niye gelmeyelim kuzum, sen öyle gelinlikler içinde iyice bi fıstık olursun walla :)

bu arada hoşgeldin ekimim bende haziran sonu gidicim akçaya kısmetse zaten bu aralar havalar sapıttı, hem biraz sarktı benim tatil ama olsun ozamana kadar daha da incelmiş olucam yuppiiiii

ya kızlar son bişiy daha sorcam dün bimden böreklik lor peyniri die bi peynir aldım az tuzlu diyo ama yağ oranını bilemedim 1 gram yazıyo sadece yedim gerçi yağsız gibiydi o olurmu sizce?

Hoşbuldum canım,

Geçmişi çok okuyamadım, neler yaptın ben yokken, ne durumdasın bir ara rapor ver bakalım :)) Ben de börülceyi severim ama seni biraz gıcık edecek bişey olması lazım ki bir an önce o durumdan kurtulmak isteyesin. Yoksa börülce gibi yayılmanı istemem.

Ben yürüyüş yaptım bu zamana kadar, callen fena halde dönmüş evet, çok etkili olduğunu söylüyor arkadaşlar. Ben croiselle ciğim sayesinde denedim kendisini, sonra da dely ciğim çok tavsiye etti, yelser cim yapıyor o da çok memnun. En son tabi ki de pksnmz ipekim yapmış ve hayal gücünü katarak şahane bir şekilde anlatmış. Ben de daha fazla dayanamadım ve artık başlıyorum. KK da topiği var canım spor görsel paylaşım bölümünde, oraya bakabilirsin istersen.

Böreklik peynirde bim de ben iki defa gittim % 17, % 24 gibi yağ değerleri gördüm ve almadım, belki senin markası farklıdır. % 1 yazıyorsa sorun yok. Burada bir marketten kaanlar marka aldım o da % 1.

Ben de bugün başladım annemle beraber Krep serbest mi yukarılarda birisi kahvaltıda krep yediğini yazmış da.

hoşgeldin burcu :) aslında jambonların yağ oranı %3 falandı benim hatırladığım, namet, polonez falan var bulamadın mı sen onlardan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…