Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

çok doğru. ben zortercihe göre daha fazla kiloda başladığım ve boyum daha kısa olduğu halde bana 5 gün atak vermişti mesela (resmi web sayfasındaki soruları yanıtlayınca kendi faz uzunluklarını belirliyor - Dukan Diet Official Site: Weight Loss Experts - Know How To Lose Weight). Sitenin Türkçesi var mı bilmiyorum ama akşama soruları çevirebilirim de.

valla var ya ben de gördüm onları ama susam değildir diye düşündüm,ihtimal bile vermedim düşün yani

evet sonra da durakladım kilo veremiyorum diye tırmalayayım töbe töbe bak kendime kızdım şimdi siz görmemiş olun ben de üzerindekileri yok edeyim

neyse sayenizde fırça yiyerek tekrar kilo vermeye geri dönebilirim thanks :))

Canımmm ellerine sağlık, afiyet bal olsun.

Hepimiz usta birer ahçı olup çıkıcaz.

Evet canım, pasif jimnastik sayılır o

:)

Bana ipekim denmesini ben çocukluğumdan beri çok severim. Babacımda öle severdi küçükken. AArtık sevmiyomu ne??

Canım benim, sevindim o zaman

canım sonuçta bu sınav hayatını belirleyecek bişey,bir kaç gün çok aşırıya kaçmadan bozup meyve falan yiyebilirsin bence,vitamin hapı da al istersen.sadece yağlı gıdalardan uzak durmaya çalış yoksa 3-5 kayısı yemen hayati bir karardan daha önemli değil yani
pazar günü tekrar devam edersin,bişey olmaz

bırının bunu demesıne ıhtıyacım wardı :))medesa tsk ederım... efet bu anı seker dususlerımı ancak cok abartmadan kuru meyveyle atabılırım :))

Ben de bugün başladım annemle beraber Krep serbest mi yukarılarda birisi kahvaltıda krep yediğini yazmış da.

hoşgeldin tardis :) krep serbest ama beyaz undan değil, yulaf kepeği ile ve dukan usulüne göre (yağsız tavada, light süt ve yumurtayla yapılmış)

bence bahsettiğin peynir olur,ben sütaşın light peynirini kullanıyorum,tadı da güzel,tavsiye ederim :)

saol canım biliyorum ben sütaş içim pınar hepsini denedim.veee sıkıldımmmbirazda lor takılıyım dedim.haa bu arada pınarın ligt yoğurdu en düşük yağ oranına sahip olanı haberiniz olsun kızlar bilen bilmeyen için 0,15 yani ama tadı çok güzel yağsız değil yani ben sevdim.

Bana ipekim denmesini ben çocukluğumdan beri çok severim. Babacımda öle severdi küçükken. AArtık sevmiyomu ne??

medesa :) bana yardım edermısın? gercı saol hep cwp yazıosun bana :)) deneyımlerınden faydalanmam gerekıo ...

bırının bunu demesıne ıhtıyacım wardı :))medesa tsk ederım... efet bu anı seker dususlerımı ancak cok abartmadan kuru meyveyle atabılırım :))

canım benim rica ederim ne demekkk
işten fırsat buldukça hepinize cevap yazmaya çalışıyorum ki bugün size çaktırmadan 3 müşteri ziyaretine bile gittim geldim ama açığı kapadım
ben şöyle düşünüyorum,bu diyette elbette karbonhidratlar,yağlar ve şekerli ürünler yasak,bu kesin kural.
ama bence bu 3 grubun içinde bize en zararlısı,hiç bir faydası olmayanı ve en çabuk kiloya dönüşeni yağ
ben sana diyetini tamamen boz,git patates kızartmaları ye falan diyemem ayrıca sen keyfi olarak da bunu yapmak istemiyorsun ama sırf bu diyet yüzünden kafanı toparlayamazsan ve başarısız olursan verdiğin kilolarla fıstık gibi bir hatun olduğunda,bu devlet memuru olmana yetmeyecek
yağdan yine uzak dur ama enerji vermesi bakımından birkaç kuru kayısı falan ye tabiki hem bağırsaklarını da çalıştırır
hatta cozutmadan normal bir sütlü tatlı bile yiyebilirsin sınavdan önce.bunlar hayatımızı belirleyecek kararlar,3 gün diyet yapmadın diye ölmezsin.pazartesi 2 gün atak yapıp sonra normal seyrine devam edersin
tabi bu benim nacizane fikrim,yine son karar senin

kızlarrrr ,az önce genel müdürüm geldii ofiseee,şöyle bir garip garip baktı bana sanki beni ilk kez görüyormuş gibi
sonra dedi,siz baya bir kilo verdiniz yaaa ne kadar oldu 15 kg oldu muu dedi,ben de geçti bile dedim.hadi yaa cideen yüzünüzden belli oluyor bravo dedi
heheheheh , kuru kuru bravo yok abi,bak iyice prezentabl oldum zam falan yok mu dicektim ama hadi dedim kaşınmayayım

merhaba arkadaşlar düğün hazırlıkları tam gaz devam ettiği için uzun zamandır giremedim özledim sizleri bugün 61.günüm ve toplam 12.100gr verdim bir bakan bir daha bakıyo :)
fiuuuu fiuuuuuuuuvvvvvvv

sınavı öncelikli tutabilirsin elbette, dukanella, dukan kek filan işe yaramıyorsa eğer aşırıya kaçmadan zihnini gevşetip hızlandıracak şeyler yemelisin bence
zaten atakla tekrar diyete dönebilirsin lakin sınav olumsuz etkilenince yapacak bir şey yok

aynen

yaw ben zaten normalde yerinde duramayan bir insanım,bir de o garip hareketleri yapsam evde direğe falan tırmanırım heralde,kameraya falan alsam kesin altıma yaparım gülmekten

ben de diiim o zamannnn ipekimmmm kırmızı geceliğini giy de gel callen yapalım

Haha,canım benim, valla seni düşünemiyorum bile sen o yavaş hareketlerde kurtlanırsın yerinde 1 - 1,5 cm esniyoruz sadece :))

İpekim yarım bırakmışım, banacın artık büyüdün diye unutmuştur, sen hatırlatıver :))

:)) yıne ekmek yok yulaf kepeği war omlet war ama arada tatlı bıseyler kalorisi az olmasına dıkkat ederek tırtıklıcam :)) bakalım pzt yıne atak yaparım ıns...
bu arada musteri ziyaretleri demıssın meslegın nedır cıdden merak ettım ? sigortamı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…