Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Walla benim okuldan arkadaşmış , daha doğrusu aynı yerde okumuşuz. Oğlan beni tanıyor ama ben çıkaramadım res,mlerden. Ortak bi arkadaş buluşuturuyor. Oğlan yeni gelmiş yurt dışından. Ailesi Yalov ada. Kendi İstanbulda yaşayacak ALLAHTAN. Ben öyle aynı yerde vıcık vıcık pek sevmemde. Haftadan haftaya gelir gideriz. Hem çok özleyelimki CALLen yapalım dimi :)
Buluşacaz inşallah yakında bu yıl falann :)

aa kızlar bişey sorcam şu gotukola denen şey nası bişey

O ne yaaa şeyi kolla gibi. Yada kutu kola gibii. Ay ne cahilim bennn

Ayyyy ağlayan erkek öğhttt sevmiyorurm ben öleee. Höt dedimi korkmam lazım yoksa dalga geçiyorumm ben kısa sürüyor o zamanda..

Ahh bide ben gece çıktığımda içmesem süper olacak..

Ayy bu süper yaa.
O zaman ne yapıyoruzzz. Bizde adam akıllı ölçtürüyoruzzzz ve tablo yapıyoruzzz. Benim en kısa zamanda 18 olmam lazımm. Bu akşam CALLEN yapacağım tek başıma bile olsaaa. Bu gece kırmızıları giyerim artıkkk :)

Walla ben de geleceğimm. Topluca gidersek babam dalga geçmez belkiii

Aklın ben gibi CALLen de seninde :)

Kızlar kilo bildirim tablosuna ulaşamıyorum cuma günü yayınlanmadımı geçmişi taradım ama göremedim

Aramaa..

Eki Görüntüle 456588

Aslında hepimizin var abisi arkadaşıı. Birbirimize yardımcı olmamız lazım. Yeni bi topik açıp özellik falan mı yazsak. Beğenen olur belki ne bileyim KK ile evlen benimle :) gibi...

ahahahahahaa acca'yı da alalım ,o da sevgilisinin suratına dondurma yapıştıracaktı ki ayrıldılar.
hepimiz bulalım birer yakışıklı

Bulalım walla. Gerçi adam olsun ben kafasına kese kağıdı geçirmeye razıyım...

çok yakışıklı olmasada olur...suratndan muhallebi yemicez ne de olsa

Muhallebi yemem de dukanella olabilir :)

ne biliyonn ahahahahaa

:)

Aaa delirmişler işyerindekiler. 10 ki,loya yaklaşıyorum süzülmüşsün dio. Bilmiyorki o kiloyu verirsekn kaç mesaj yazdım burayaa kaç deneme ekmek yaptım. Ayıptır yaa emeğe saygııı

Walla arkadaşım. Burda her evreden insan var. Bölücülük yapmayalımmm lütfen :)

Adana ya gezi yapalım oz aman. Hep kebap yeriz fasıl yaparız. Hemde vurdumu otururuz esmer esemerr şöle noylu posluu. Ayyy canım çekti..

Teşekkürler canım tablo için

şöyle düşünelim
bir dahaki yaaaazzz yazdık bu kenara
hoş geldin

2 kilo bir bacaktan, 2 kilo öbür bacaktan, 3 kilo göbekten toplam 7 kilo gitmiş
7 kilo daha az taşıyorum her gün
Nasıl enerjik olmayayım
oyyyyy nasıl yani yaa
dukanka ne yaptığını bize de söylemelisin, üst erkek çocuğu gibi bende resmen altta hareket özürlülüğü var galiba.
sırrını paylaş bakiyim bi

ahahaha şu düğünde gerçekten de hep çıtırlar olacak demek ki

muhallebi yeme olayına güldüm, ona verilen yanıtlara daha da güldüm
medesa değil MAD_esa mübarek:)

sağol canımcım da farketmedim inan yani cidden düğmelerle filan oynadım tamam da ...
iyi geldi be

ipekcim yagmurluk kk.da editör bu arada ben Adanalıyım,,sadece 4 senedir İstanbuldayım,,ama ordanda birini bulamadıgıma göre sanırım beceriksiz olan benimmm bu arada kebap dedin yaramı dagladınnn,,yapmamalıydınn bunuuu,,oyyyy Adanada olsaydım suan ödül öğünümü kebap arkasınada tatlı niyetine söyleee bol buzlu Bici bici ile yapardım...yada Künefe ileee(annem Hataylı süper künefe yaparda )

Kizlaaaaaaar ben geldim yineeee

Ara ögünümü evde unuttum yaaa neyse cay icerim sekersiz bol bol

aksama 6 km yürüyüs arti pilatesime basliyorum tekrar 3 ay ara vermek zorunda kaldim baya bir kötüledi vücudum meret alisinca hep istiyo

hem dukan hem pilates Allaaaah tutmayin ben geliyorum.....

gecen motive edici olsun diye aldigim 38 beden mini etegin icine girince kalktim degistirdim 36 aldim astim bayramda onu giymeyi düsünüyorum

cok büyük planlarim var gelecekle ilgili Allahim nasip ederse

ya hikakten ben de callen yapmak istiyorum ama dalga geçmeyin valla bak bunu iyi niyetle soruyorum.epeydir merak ediyordum ama sormaya fırsat olmamıştı.sonra tam soracaktım ki callen & pelvis ilişkisi ortaya çıkınca şimdi sorarsam dalga geççeniz diye soramadım gerçi öte taraftan callen'ım da geldi tabi dur bakiiiim ex manitadan ayrılalı 3 ay olmuş yaniii
ben de yaptığım callen boşa gitmesin isterim,sağladığı her türlü nimetten faydalanmak isterim tabikiii
eeee sen bu gece yine sırıtarak sızarsın ahahahahaa
ya hah işte yaww adana erkeği falan iyi dedin,şöyle biraz maço olacak hööyytt dedi mi bi baktı mı hoplatacak seni.
gururlu olacak.ağır olacak.

love01 senden alıntı yapmıştım ama kaybolmuş burdan yaziiim.dediğin gibi kuzum ağlayan zırlayan değil adam gibi adam olacak.
haklısın istanbul'dakilerinde niyetleri çok farklı.kadının olduğu kadar erkeğin de namuslusu olmalı ama bu zamanda zor.
kız senin istanbuldaki konyalı kim acaba ?
benim de bu ağlak başlarda aşkıyla gözümü kör ettiği için bitidiğim 5 yıllık ilişkim de konyalıydı ve istanbul'da çalışıyor
kıs yoksam birbirimizin kuması mıyık len bizzz anaaammm
ama var ya adamın hasıydı,hay ben kafama edeyim.o aslan gibi adamı bu sümsük için bırakmışım

ayyy medesaa msjını okurken tamm su içiodum agzımdan püskürttümm yaaa,,rezil rüswa oldummm yok anam yok emin ol kuma deiliz çünkü benimki sadece 3 yıldır burada we ztn baska nedenlerden dolayıda o olamaz ztn aynı kişi olsaydı emin ol kıskanclıklarından sana hayatı zindan etmiş olacagı için (şekil 1-A : BEN ) ondan emin ol böle aslan gibi adam fln diede bahsetmezdin ya kızlar Adanamın erkekleri için böle sözler duydum sizdennn ayyy pekk bi hosumaa gitti..memleketimide özledimm ztnn,,bayram geleydi artk bian önce yaww :2:

muhallebi yeme olayına güldüm, ona verilen yanıtlara daha da güldüm
medesa değil MAD_esa mübarek:)

sağol canımcım da farketmedim inan yani cidden düğmelerle filan oynadım tamam da ...
iyi geldi be

cok sewindimm cnmm,,darısı daha büyükkk eksilere

Ayyy benim annem de antepli. Bici bici yede künefeyede kebaba da bayılıurım bennn. Offff offf. Buzlukta 1 tane künefem var. Sabırla zamanını bekliyorum.

Eee callen le ilgili soru nerede benmi anlayamadım yoksa iyi niyetii :)
Evet ben bu gecee uçuştayım heraldeee. Beni callen yapmaya ikna ediyor sanırım bu olayy. Ay ayyy beni alan yaşadı.
Yaş kemale erince fazla hormon insanı böle yapıyor sanırım. Millet de yanlış anlayacak tanıyan var tanımayan var...

O dediğin gibi ağır yakışıklı adam birini bulursan ben kuma olmaya razıyım. Yok annem yok. Kalmamış kapmışlar hepsini.

Aaa benimde istanbulda konyalım vardı. Sonra şarkısı eşliğinde yol verdim. KONYALIMM YÜRÜÜÜÜÜ..

Beni,m oğlan endüstri mühendisiydi belki sizinki de odurrr. :)

selam kızlaarr, iyi haftalar hepinize...

ben bu sabah itibariyle 68.5 oldum yani -2500 şu anda seyir 2. gündeyim. yalnız seyir evresine geçmeme rağmen kilo verme hızım değişmedi gibi çok hızlı vermekten korkuyorum açıkçası sağlık açısından bi de oram buram sarkmasın diye. ama ilk 2 ay hızlı gidiyomuş sonra daha yavaşlıyomuş, 2 aydan bişi olmaz umarım. neyse aslında daha da garibi iştahım da çok kapandı. atağın ilk gününde 250 gr eti rahat rahat yerken şimdi 100 gr eti zor yiyorum. ayrıca malum tuvalet sorunum da var. henüz bi girişimde bulunmadım ama duphalac içicem bu gidişle gerçekte tatlı yemeyi kestiğimden beri iştahım acayip kapandı demek ki şeker açıyomuş iştahımı. artık tam yağlı yoğurttan yiyince falan midem kalkıyo. bu gidişle anorexia nevroza olucam

Kuzum, geç gördüm bunu, görünce okursun inşallah. Canım benim, dene bakalım ya inşallah sonuç alacaksın. Dışarda bol bol yürü, oksijeni içine çekerek, bi de bizi düşünerek. Beyaz günü medesa anlattı onu gördüm.

ne biliyonn ahahahahaa

Kız alemsin valla, muhallebi ha

:))) İyi bakalım, hayırlısı olsun canım benim. Seni hafızasından çıkaramamış baksana, nasıl güzel ve alımlı çıtırsan

Yaa, ben 3 gündür yoktum şu Callen muhabbeti ne bilmiyorum ama öldüm meraktan, bari ipucu verin hangi gün konuştunuz onlara bakayım, 55 sayfa var flu olan

şöyle düşünelim
bir dahaki yaaaazzz yazdık bu kenara
hoş geldin

Hoşbuldum canım benim. Haydi yaz yaz yaz bi kenara yaz bütün sözlerimi

Valla 38 bedene girmişsin süper, 36 da olursun ama o yeter artık, göremeyiz yoksa fıstığım.

Yaaa yukarda yazdım şu callen de ne

Şimdi de bu sümsüğü bıraktın işte, sıra ennn iyisinde inşallah.

bol buzlu bici bici ne yaawww,soğuk duş alıp kalori yakmak gibi bişey mi bıcı bıcı babında :26:

valla bende de bir tane 38 beden etek var,hani çoook önce bir arkadaşım hediye etmişti.fermuarı falan kapandı ama dardı.gerçi 1 ay geçti üstünden ben onu yine deneyeyim bakayım yaaa,ayyy ben de onu giycem işteee

hehehehehe geçen günde yazdığım bişeye prensinsevgilisi miydi biri yine suyu püskürtmüştü
kız valla bak benimkide tam 3 yıldır orda ve doğasu gereği o da yeterince kıskançtı.etek falan giysem direkt arıza çıkarır,pantolon giysem ona da arıza çıkarır,biyere gitsem arkadaşlarla daha buluşmadan kaçta döncen diye sormaya başlar....
bak kıllandım şimdi yawwww,hadi şöyle söyleyeyim o da benim gibi turizmciydi,seninki de o mu yoksa vayyyy anaammmmm
yyoook yoook ama yaaa o çok namuslu çocuktu allah var üstüme gül koklamamıştır,ahh ahhh hele bir de şu callen'ı o zamanlar keşfedeydim

yok benimli o değil.
ya off bunu nasıl yapcaz diye soracaktım,gerçi biliyorum internetten indircez falan filan da.
ben eve internet bağlatmadım,eee ofiste yapacak halim yok heralde.sizden duyduğum kadarıyla garip komik hareketler var,işyerime pek uygun olmaz sanırım

AY kuzum girdim ama yinede kötü ya aksam size resim paylasim madem suanki halimden callen olayini bende deli gibi merak ediyorum ya fransiz kaldim konuya

ama hormon falan diyorlar bence böyle ask meskli spor olaylari

EE öküzcan o zaman gelseymiş ya o zaman.. 2001 mezunuyum ben 10 yaşında çocugum olurdu beklemeseydi. Bak şimdi çok kızdım onaa.

Walla güzelliğim tamamda çıtır olduğum sölenemezzz be canım. Ama önümüzdeki kasım olmayacağım hakkında söz veremeyeceğim kısmetse....

Gelelim callen olayına.

Callenist 1 saat süren bir çakma plates programı. Araştır yorumlarda göreceksin ne kadar başarılı olduğunu.

Orda bi pelvis hareketi var. Ben ne zaman yapsam benim bi taraflarımı dürtüyor o hareket. Buda benim çok hoşuma gidiyor. Ve bunu dile getirince bazı arkadaşlarımız çok eğlendiii :). Şİmdi geyik yapıyoruz kadınsal hormonlar dürtünce. Birde callen 2 kişi (boy frend ile) yapılınca ne olabileceğine dair hayaller falan konuştuk. Kısa ca budur callen geyiği canımmm..

giyelim Güzelim ya

ay cok güzel olucaz ama bacaklarim nasil olacak onu merak ediyorum sapik miyim neyim yafuu

aman allah korusun canım ne anoreksiyası iştaha dikkat et bu arada protein iştah kesiyor zaten bi kaç gün sonra iştah kalmayacağı yazıyor zaten kitapta ama bu da normal değil tabi sebzeyi falan artır bari yada eti azalt süt ürünlerine ağırlık ver dicem oda aynı şey gerçi ama bana da özellkle tavuktan ıyyy geldien sevdiğin şeyden bıkmak bu olsa gerek ne demişler :"en tatlı balın bile fazlası bıkkınlık verir" hesabı..pastırma yiyorum ben çemensiz tuzlu ama beyaz etten yada normal kırmızı etten sıkılanlariçin altentatif olabilir..

ya kızlar benim canım çok meyve istiyooooooo:44: kocişim şeftali almış dün kavun birde kokulusundan hemde tam mevsimi ne zaman dolabı açsam hem kokuyo hemde ye beni diyoo zor dayanıyom valla tanlandırıcı falan kesmiyo şeytana uycam o olcak ama sanırım bi kaç güne dayanamam yerimşimdiden özürlerimi bildiriyor yüksek affınızı istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…