Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kuzum, geç gördüm bunu, görünce okursun inşallah. Canım benim, dene bakalım ya inşallah sonuç alacaksın. Dışarda bol bol yürü, oksijeni içine çekerek, bi de bizi düşünerek. :KK16::KK19: Beyaz günü medesa anlattı onu gördüm.

Kız alemsin valla, muhallebi ha :KK1:

:))) İyi bakalım, hayırlısı olsun canım benim. Seni hafızasından çıkaramamış baksana, nasıl güzel ve alımlı çıtırsan:KK34:

Yaa, ben 3 gündür yoktum şu Callen muhabbeti ne bilmiyorum ama öldüm meraktan, bari ipucu verin hangi gün konuştunuz onlara bakayım, 55 sayfa var flu olan :KK1:

Hoşbuldum canım benim. Haydi yaz yaz yaz bi kenara yaz bütün sözlerimi :KK9:

Valla 38 bedene girmişsin süper,:nazar::nazar: 36 da olursun ama o yeter artık, göremeyiz yoksa fıstığım.:KK54:

Yaaa yukarda yazdım şu callen de ne :KK8:

Şimdi de bu sümsüğü bıraktın işte, sıra ennn iyisinde inşallah.:KK16:

kuzum şöyle ki,bu callen'da pelvis hareketleri falan varmış.bunu yapan arkadaşımız ipek de zevkten çıldırdığını ve gece tek başına kırmızı saten geceliklerini giyip zevkten sırıtarak sızıp kaldığını söyledi ,korkmadın dimiii :KK9::KK9::KK9::KK9:
sonra bu durumun üstüne ben de 3 aydır sap olduğum için acep ben de mi acil callen'a başlasam diye düşündüm :KK1:
ahanda bunun üzerine gelişen mevzular oldu.valla sayfaları hatırlamıyorum ama bir müsait zamanda bulursan geri dön oku,biz çok eğlendik :KK52::KK52:
sen de callen yapıyor muydun kız :KK9::KK9:

günaydııınnnnn

ben bugun +300 ile gune basladım. e ne den anlamadım. neyse suyu az ıctıgıme sayıyıyorum. az dedıgıme bakmayın yıne 1,5 lt ıcmısımdır ama hafta ıcı 3lt garantı ıcıyorum o nedenle az dedım.

birkaçgünlük atak sonrası seyıre kaldıgın yerden baslayabılırsın. ama bunu sık sık yaparsan bunyen alısır ve artık bu durumda senı kurtarmaz. karar ve ve basla..

ya ben sapları kaynattıgım ıcın olabılırmı. benımkı cıdden cok ıgrenctı yaa. siz demledınızmı yoksa kaynattınızmı???
ister demle iaster kaynat istersen yemede yanında yat:KK1::KK1:şaka bi tarafa kaynattım canım kaynamasu gerek biraz sonra süz iç ne var ki bunda ama içemiyosanda zorlama yani salla:KK34::KK34:

Hey, çekirge ben geldim :KK9::KK16::KK16:

Duyduğuma göre adını beğenmiyormuşsun, o zaman kendine sen isim bul, o olsun. Ben oynakbeyiyim sen de izci ol bari. Ya da kendi ismini kendin bul,:KK54::KK8::KK8:

ya kızlar benim canım çok meyve istiyooooooo:44::KK50::KK50: kocişim şeftali almış dün kavun birde kokulusundan hemde tam mevsimi :KK43::KK43::KK43:ne zaman dolabı açsam hem kokuyo hemde ye beni diyoo:KK1: zor dayanıyom valla tanlandırıcı falan kesmiyo şeytana uycam o olcak ama sanırım bi kaç güne dayanamam yerim:KK1::KK1::KK1:şimdiden özürlerimi bildiriyor yüksek affınızı istiyorum:KK1::KK1:

Bak baaaak, göz göre göre uyarı ha, aman canım yapma be, kocan meyve yemeyiversin evde, söyle bu akşam bitirsin hepsini.:KK56:

bol buzlu bici bici ne yaawww,soğuk duş alıp kalori yakmak gibi bişey mi bıcı bıcı babında :26:
hehehehehe geçen günde yazdığım bişeye prensinsevgilisi miydi biri yine suyu püskürtmüştü :KK9::KK9:
kız valla bak benimkide tam 3 yıldır orda ve doğasu gereği o da yeterince kıskançtı.etek falan giysem direkt arıza çıkarır,pantolon giysem ona da arıza çıkarır,biyere gitsem arkadaşlarla daha buluşmadan kaçta döncen diye sormaya başlar....
bak kıllandım şimdi yawwww,hadi şöyle söyleyeyim o da benim gibi turizmciydi,seninki de o mu yoksa vayyyy anaammmmm :KK50:
yyoook yoook ama yaaa o çok namuslu çocuktu allah var üstüme gül koklamamıştır,ahh ahhh hele bir de şu callen'ı o zamanlar keşfedeydim :KK1::KK9::KK76:

medesamm bici bici,,Adana sıcaklarında serinlemek için yazın meshurrr soguk buzlu bi tatlısı..fotoları altta ekliorum senin içinn :KK1: üstünde gördugun kalıp buzun,,özel kesme bıcagı ile kar haline getirilmişi..pudra sekeri ve gül suyuda ekledin miii ohhh misss..ayrıca dmk tüm konyalılar aynı imişş,,,aynen benimkide etek kısa der,,pantolon dar der,,seninki arkadaslarla cıkmana gece kacta gelıcen dıomus yıne ıyı benımkı dırek hayır olmaz kız basına der,,dmk hepsi bi örnek yetisio bunların :KK1: bu arada benimki turizmci deil cnm,aynı kisi deil yani :KK1: $bici-bici-2.jpg $bici-bici.jpg

EE öküzcan o zaman gelseymiş ya o zaman.. 2001 mezunuyum ben 10 yaşında çocugum olurdu beklemeseydi. Bak şimdi çok kızdım onaa.

Walla güzelliğim tamamda çıtır olduğum sölenemezzz be canım. Ama önümüzdeki kasım olmayacağım hakkında söz veremeyeceğim kısmetse....

Gelelim callen olayına.

Callenist 1 saat süren bir çakma plates programı. Araştır yorumlarda göreceksin ne kadar başarılı olduğunu.

Orda bi pelvis hareketi var. Ben ne zaman yapsam benim bi taraflarımı dürtüyor o hareket. Buda benim çok hoşuma gidiyor. Ve bunu dile getirince bazı arkadaşlarımız çok eğlendiii :). Şİmdi geyik yapıyoruz kadınsal hormonlar dürtünce. Birde callen 2 kişi (boy frend ile) yapılınca ne olabileceğine dair hayaller falan konuştuk. Kısa ca budur callen geyiği canımmm..

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ben bir yildir pilates yapiyorum (son 3 ay disinda) hic öyle seyler olmadi bana :KK30: yanlis spor programi yapiyormusumda haberim yokmusss:KK17::KK17:

kızlar benden duymuş olun
"ekim"in sesi 34 beden!!:KK23::KK9:

Hahahaha, sağol canım benim, o senin iyi niyetindendir. valla işyerinde bir yeri arıyorum, yetkili misiniz diye sorup, bazen de kızım yetkilini ver diyorlar, stajyer öğrenci muamelesi yapıyorlar bazen, sanırım biraz cırtlak :KK9::KK9:

EE öküzcan o zaman gelseymiş ya o zaman.. 2001 mezunuyum ben 10 yaşında çocugum olurdu beklemeseydi. Bak şimdi çok kızdım onaa.

Walla güzelliğim tamamda çıtır olduğum sölenemezzz be canım. Ama önümüzdeki kasım olmayacağım hakkında söz veremeyeceğim kısmetse....

Gelelim callen olayına.

Callenist 1 saat süren bir çakma plates programı. Araştır yorumlarda göreceksin ne kadar başarılı olduğunu.

Orda bi pelvis hareketi var. Ben ne zaman yapsam benim bi taraflarımı dürtüyor o hareket. Buda benim çok hoşuma gidiyor. Ve bunu dile getirince bazı arkadaşlarımız çok eğlendiii :). Şİmdi geyik yapıyoruz kadınsal hormonlar dürtünce. Birde callen 2 kişi (boy frend ile) yapılınca ne olabileceğine dair hayaller falan konuştuk. Kısa ca budur callen geyiği canımmm..

Valla ben de kızdım bak, olsun şimdi ikiz yaparsınız inşallah, yaş farkını kapatmaz ama en azından iki çocuk birden olur, inşallah hayırlısı canım:KK16:

kuzum şöyle ki,bu callen'da pelvis hareketleri falan varmış.bunu yapan arkadaşımız ipek de zevkten çıldırdığını ve gece tek başına kırmızı saten geceliklerini giyip zevkten sırıtarak sızıp kaldığını söyledi ,korkmadın dimiii :KK9::KK9::KK9::KK9:
sonra bu durumun üstüne ben de 3 aydır sap olduğum için acep ben de mi acil callen'a başlasam diye düşündüm :KK1:
ahanda bunun üzerine gelişen mevzular oldu.valla sayfaları hatırlamıyorum ama bir müsait zamanda bulursan geri dön oku,biz çok eğlendik :KK52::KK52:
sen de callen yapıyor muydun kız :KK9::KK9:

Hahahaha, ipek im ikinize de burdan yazayım. Evet ben de 2 defa yaptım ve o pelvis hareketini yapamıyorum diye ağladım ya, burda, bir tek de onu yapamıyorum gördün mü bak.:KK1:

Neyse ben en kısa sürede bu geyiği okumam lazım ama ipek im ben de canlandırma olayı var ya, seni kırmızı saten gecelikle o hareketi yaparken hayal ettim bak. :KK9::KK9::emir_bebek::emir_bebek:

medesamm bici bici,,Adana sıcaklarında serinlemek için yazın meshurrr soguk buzlu bi tatlısı..fotoları altta ekliorum senin içinn :KK1: üstünde gördugun kalıp buzun,,özel kesme bıcagı ile kar haline getirilmişi..pudra sekeri ve gül suyuda ekledin miii ohhh misss..ayrıca dmk tüm konyalılar aynı imişş,,,aynen benimkide etek kısa der,,pantolon dar der,,seninki arkadaslarla cıkmana gece kacta gelıcen dıomus yıne ıyı benımkı dırek hayır olmaz kız basına der,,dmk hepsi bi örnek yetisio bunların :KK1: bu arada benimki turizmci deil cnm,aynı kisi deil yani :KK1:Eki Görüntüle 456659 Eki Görüntüle 456658

kar pekmezi gibi bişey bu güzelmiş valla,yazın ne güzel olur serin serin.
ben de bunu rom aroması ve tatlandırıcıyla yapabilirm de karı netde bulacağım o da ayrı tabi :KK9:
manitaların aynı olmamasına sevindim,yapmazdı zaten benim kuzum öyle şey :KK19:
yahu biz seviyoduk aslında birbirimizi de evlilik süreci uzayınca,kara kedi de gelip ayakları yerden kesince olmadı işte.neyse kısmet değilmiş diyelim.hehehee benimki de izin veriyordu ama saat 21:30 22:00'da arayıp hadi artık saat kaç oldu diyordu,sanki balkabağına dönüşcem :KK9: huzur vermiyordu ki.10 kere arardı.ama olsun beee böyle sümsük olacağına öylesini tercih ederim.:KK34:

yaaa ben isi gücü bitirdimmm kara kara ramazaani düsünüyorum:KK1::KK1:

ramazanda iftarda kahvalti yapip aksamiina da normal menü yeriz artik degil mi:44:

dün yazmıştım yine yazıorum bugün +300le uyandım bi haftada 2kg geri almış oldum, bilen gören bi yardım etsin yol göstersin nolur :2: niye kilo alıyorum ben dukana aykırı hiçbi şey yapmadığım halde neden hergün + görmekten kurtulamıyorum offf :KK25:

bence sen deli gibi spor yaptığın için kas alıp yağ kaybediyosundur :) ayrıca deli gibi spor yaparsan kaslar su tutar. o yuzden sana kilo alıyomuşsun gibi geliyodur. kendinde bir incelme, sıkılaşma falan farketmiyo musun?

medesamm bici bici,,Adana sıcaklarında serinlemek için yazın meshurrr soguk buzlu bi tatlısı..fotoları altta ekliorum senin içinn :KK1: üstünde gördugun kalıp buzun,,özel kesme bıcagı ile kar haline getirilmişi..pudra sekeri ve gül suyuda ekledin miii ohhh misss..ayrıca dmk tüm konyalılar aynı imişş,,,aynen benimkide etek kısa der,,pantolon dar der,,seninki arkadaslarla cıkmana gece kacta gelıcen dıomus yıne ıyı benımkı dırek hayır olmaz kız basına der,,dmk hepsi bi örnek yetisio bunların :KK1: bu arada benimki turizmci deil cnm,aynı kisi deil yani :KK1:Eki Görüntüle 456659 Eki Görüntüle 456658

aman yarabbim...bu ne yaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Hahahaha, sağol canım benim, o senin iyi niyetindendir. valla işyerinde bir yeri arıyorum, yetkili misiniz diye sorup, bazen de kızım yetkilini ver diyorlar, stajyer öğrenci muamelesi yapıyorlar bazen, sanırım biraz cırtlak :KK9::KK9:

Valla ben de kızdım bak, olsun şimdi ikiz yaparsınız inşallah, yaş farkını kapatmaz ama en azından iki çocuk birden olur, inşallah hayırlısı canım:KK16:

Hahahaha, ipek im ikinize de burdan yazayım. Evet ben de 2 defa yaptım ve o pelvis hareketini yapamıyorum diye ağladım ya, burda, bir tek de onu yapamıyorum gördün mü bak.:KK1:

Neyse ben en kısa sürede bu geyiği okumam lazım ama ipek im ben de canlandırma olayı var ya, seni kırmızı saten gecelikle o hareketi yaparken hayal ettim bak. :KK9::KK9::emir_bebek::emir_bebek:

kız niye yapamıyorsun,asıl onu yapmalıymışsın :KK9::KK9:
yaaa bende öğrenmek istiyorum bunu.tez vakitte eve internet bağlatıp gece de takıldığım yerler olursa size sorarım burdan artık.:KK34:
oku mutlaka,biz çok eğlendik.

kızlar ya lipton light ice tea içiomusunuz?bide şekersz light limonata?

ice tea light nadiren içiyorum ben,daha çok kendi yaptığımı içmeyi tercih ediyorum.
şekersiz limonatayı da diyetim boyunca almamaya özen gösterdim ama geçen hafta aldım henüz içmedim ama içicem tabiki.
yalnız onu günde 1 bardaktan fazla içmememini öneririrm.çünkü kitapta katırlarsanız limon,turşu gibi şeyleri fazla tükettiğinizde meyve görevi görüyor demişti kral dukan :KK34:

Günaydın kızlar;
Haftasonu maşallah yazılmış yine baya.. Okumadım daha.. Gününüz aydın olsun, haftanız eksilerle dolsuunn..

Ben yine şişkoyum.. Hem de çok.. Hala regl olamadım yuhh diyorum kendime! Karnım ağrıyo arada, bütün kemiklerim ağrıyo.. Iıhh!! Yok da yok.. Şişko olmamın bunun dışındaki en önemli sebebi haftasonu yemiş olmam. Hem de baya baya... Hani vücudu şaşırt diyordunuz ya... Hehh!! Baya bi şaşırmıştır heralde. Canım ne istiyorsa yedim. Sinir oldum çünkü biliyorsunuz. Zaten regl öncesi olduğumdan , bir de üstüne bu "öncesi" olma durumu uzun sürdüğünden +1400 gr olmuştum. Sonra ben bunun üstüne kendimi ne kadar tutsam da, ne kadar eziyet etsem de kendime, diyete sonuna kadar uysam da bu gidişatla bi halt olmayacağını düşündüm bi anda..! Yine de uzun süre diyete ihanet edemem diye; dedim haftasonu bari ihanet ediyim.. içim yana yanaa yedim de yedim :KK70: Tatlılar börekler.. Ama çok da güzeldi hee :)) Yine yerken de diçi gidiyo insanın :S :)
İsteyen kızsın valla. Son şansım buydu. Dene diyordunuz, bir de bunu deniyim bakalım dedim.. Ama ne oldu; böyle normal yemeye benim sevgili vücudum nerdeeee bana +500 +1000 gösterecek. 2 gün kalori almam, oldu bana + 3500.. İnanamayanlar olabilir :KK70: ama böyle işte.. Tam +3500 gr. Benim vücudum böyle.. 1 hafta istediklerinizi yiyip +1000 görürsünüz, ben 2 gün yerim + 3500 görürüm. Canım vücudum benim :KK19: O artılar yağ değil muhtemelen de.. Olsun yani.. Şimdi onları geri vermek bakalım ne kadar sürecek.. Deney yapalım :) Hayır zaten veremiyordum.. Sadece aldıklarımı versem de bir şey değişmicek yani.. Regl şişkinliğiyle beraber 5 kilo almış görünüyorum da!
Bugün tamı tamınaaa 63,5 kilo çgördüm tartıda!! Diyetimin 1. ayının sonunda gördüğüm kilo sanırım böyle bir şeydi.. ki ben 3 ayı bitirdim. Neyyssee.. Tekrar atakla başladım. 4 gün atak yapıcam. Bu atak içinde 1 gün de beyaz gün yapmayı planlıyorum. Bakalım kaç kilosunu verebilicem...!
Siz bana bakmayın :KK66: Aynen devam edin. Benim vücudum manyak :KK70: Hiç sevmiyorum onu!! Haftasonu yazdıklarınızı okiyim... :KK66:

kuzucuum, 2 günde +3500 yağ alabilmen için günde 9000 kalori yemen lazım. yememişsindir o kadar :p sudur onlar suuuu :)

ahahahahahaa acca'yı da alalım ,o da sevgilisinin suratına dondurma yapıştıracaktı ki ayrıldılar.:KK22:
hepimiz bulalım birer yakışıklı :KK23:

eneeeeeeeem medesa çok güldüm dediğinee:KK52: ona yapıştıracağıma diyetim bittikten sonra alır yerim o dondurmayı pis suratlarda heba etmem:KK23: 3 ümüz izmirde salına salına buluruzz valla yakışıklıları şu aralar zaten ayrıldığımı duyan geliyor çok fena:KK52: insana ayrılık acısını unutturuyorlar yahu ama ben sevgilim olarak dukanı seçtim zayıflayana kadar onla devam:KK9: spor yapamıyorum 2 haftadır o kadar sıcak ki ayağa kalkınca başım falan dönüyor sanırım tansiyonum düşüyor akşam yürüyeceğim artık sporsuz ve callansız olmaz yapamıyorum diye vicdanım sızlıyor ya:KK50: bir de 6 gün sonra regl olacağım allaaaaahım bu nasıl bir şişkinliktiiiiiir midem göbeğim kabız da olmuşum :26: Kışın olsa daha güzel olacak valla yaz mevsimini hiç sevmiyorum okul başlasa da gündelik tempom olsa yazın boş vakit bol sıkıntıdan patlıyorum

ayy bnm çekirge fobim var uçuyorum valla gördğümde korkudan:KK43:( bşka bişi diyin:))

Tamam, sen de isim bul o zaman fıstığım.:KK16:

kız niye yapamıyorsun,asıl onu yapmalıymışsın :KK9::KK9:
yaaa bende öğrenmek istiyorum bunu.tez vakitte eve internet bağlatıp gece de takıldığım yerler olursa size sorarım burdan artık.:KK34:
oku mutlaka,biz çok eğlendik.

Evet canım sorma :KK16:Öğrenelim bari, sen de öğren ama hadi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X