Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

kuzum şöyle ki,bu callen'da pelvis hareketleri falan varmış.bunu yapan arkadaşımız ipek de zevkten çıldırdığını ve gece tek başına kırmızı saten geceliklerini giyip zevkten sırıtarak sızıp kaldığını söyledi ,korkmadın dimiii
sonra bu durumun üstüne ben de 3 aydır sap olduğum için acep ben de mi acil callen'a başlasam diye düşündüm
ahanda bunun üzerine gelişen mevzular oldu.valla sayfaları hatırlamıyorum ama bir müsait zamanda bulursan geri dön oku,biz çok eğlendik
sen de callen yapıyor muydun kız

ister demle iaster kaynat istersen yemede yanında yatşaka bi tarafa kaynattım canım kaynamasu gerek biraz sonra süz iç ne var ki bunda ama içemiyosanda zorlama yani salla

Hey, çekirge ben geldim

Duyduğuma göre adını beğenmiyormuşsun, o zaman kendine sen isim bul, o olsun. Ben oynakbeyiyim sen de izci ol bari. Ya da kendi ismini kendin bul,

Bak baaaak, göz göre göre uyarı ha, aman canım yapma be, kocan meyve yemeyiversin evde, söyle bu akşam bitirsin hepsini.

medesamm bici bici,,Adana sıcaklarında serinlemek için yazın meshurrr soguk buzlu bi tatlısı..fotoları altta ekliorum senin içinn üstünde gördugun kalıp buzun,,özel kesme bıcagı ile kar haline getirilmişi..pudra sekeri ve gül suyuda ekledin miii ohhh misss..ayrıca dmk tüm konyalılar aynı imişş,,,aynen benimkide etek kısa der,,pantolon dar der,,seninki arkadaslarla cıkmana gece kacta gelıcen dıomus yıne ıyı benımkı dırek hayır olmaz kız basına der,,dmk hepsi bi örnek yetisio bunların bu arada benimki turizmci deil cnm,aynı kisi deil yani

ben bir yildir pilates yapiyorum (son 3 ay disinda) hic öyle seyler olmadi bana yanlis spor programi yapiyormusumda haberim yokmusss

kızlar benden duymuş olun
"ekim"in sesi 34 beden!!

Hahahaha, sağol canım benim, o senin iyi niyetindendir. valla işyerinde bir yeri arıyorum, yetkili misiniz diye sorup, bazen de kızım yetkilini ver diyorlar, stajyer öğrenci muamelesi yapıyorlar bazen, sanırım biraz cırtlak

Valla ben de kızdım bak, olsun şimdi ikiz yaparsınız inşallah, yaş farkını kapatmaz ama en azından iki çocuk birden olur, inşallah hayırlısı canım

Hahahaha, ipek im ikinize de burdan yazayım. Evet ben de 2 defa yaptım ve o pelvis hareketini yapamıyorum diye ağladım ya, burda, bir tek de onu yapamıyorum gördün mü bak.

Neyse ben en kısa sürede bu geyiği okumam lazım ama ipek im ben de canlandırma olayı var ya, seni kırmızı saten gecelikle o hareketi yaparken hayal ettim bak.

kar pekmezi gibi bişey bu güzelmiş valla,yazın ne güzel olur serin serin.
ben de bunu rom aroması ve tatlandırıcıyla yapabilirm de karı netde bulacağım o da ayrı tabi
manitaların aynı olmamasına sevindim,yapmazdı zaten benim kuzum öyle şey
yahu biz seviyoduk aslında birbirimizi de evlilik süreci uzayınca,kara kedi de gelip ayakları yerden kesince olmadı işte.neyse kısmet değilmiş diyelim.hehehee benimki de izin veriyordu ama saat 21:30 22:00'da arayıp hadi artık saat kaç oldu diyordu,sanki balkabağına dönüşcem huzur vermiyordu ki.10 kere arardı.ama olsun beee böyle sümsük olacağına öylesini tercih ederim.

yaaa ben isi gücü bitirdimmm kara kara ramazaani düsünüyorum

ramazanda iftarda kahvalti yapip aksamiina da normal menü yeriz artik degil mi:44:

bence sen deli gibi spor yaptığın için kas alıp yağ kaybediyosundur :) ayrıca deli gibi spor yaparsan kaslar su tutar. o yuzden sana kilo alıyomuşsun gibi geliyodur. kendinde bir incelme, sıkılaşma falan farketmiyo musun?

aman yarabbim...bu ne yaaaa

kız niye yapamıyorsun,asıl onu yapmalıymışsın
yaaa bende öğrenmek istiyorum bunu.tez vakitte eve internet bağlatıp gece de takıldığım yerler olursa size sorarım burdan artık.
oku mutlaka,biz çok eğlendik.

kızlar ya lipton light ice tea içiomusunuz?bide şekersz light limonata?

ice tea light nadiren içiyorum ben,daha çok kendi yaptığımı içmeyi tercih ediyorum.
şekersiz limonatayı da diyetim boyunca almamaya özen gösterdim ama geçen hafta aldım henüz içmedim ama içicem tabiki.
yalnız onu günde 1 bardaktan fazla içmememini öneririrm.çünkü kitapta katırlarsanız limon,turşu gibi şeyleri fazla tükettiğinizde meyve görevi görüyor demişti kral dukan

kuzucuum, 2 günde +3500 yağ alabilmen için günde 9000 kalori yemen lazım. yememişsindir o kadar sudur onlar suuuu :)

ahahahahahaa acca'yı da alalım ,o da sevgilisinin suratına dondurma yapıştıracaktı ki ayrıldılar.
hepimiz bulalım birer yakışıklı

eneeeeeeeem medesa çok güldüm dediğinee ona yapıştıracağıma diyetim bittikten sonra alır yerim o dondurmayı pis suratlarda heba etmem 3 ümüz izmirde salına salına buluruzz valla yakışıklıları şu aralar zaten ayrıldığımı duyan geliyor çok fena insana ayrılık acısını unutturuyorlar yahu ama ben sevgilim olarak dukanı seçtim zayıflayana kadar onla devam spor yapamıyorum 2 haftadır o kadar sıcak ki ayağa kalkınca başım falan dönüyor sanırım tansiyonum düşüyor akşam yürüyeceğim artık sporsuz ve callansız olmaz yapamıyorum diye vicdanım sızlıyor ya bir de 6 gün sonra regl olacağım allaaaaahım bu nasıl bir şişkinliktiiiiiir midem göbeğim kabız da olmuşum :26: Kışın olsa daha güzel olacak valla yaz mevsimini hiç sevmiyorum okul başlasa da gündelik tempom olsa yazın boş vakit bol sıkıntıdan patlıyorum

ayy bnm çekirge fobim var uçuyorum valla gördğümde korkudan( bşka bişi diyin:))

Tamam, sen de isim bul o zaman fıstığım.

Evet canım sorma Öğrenelim bari, sen de öğren ama hadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…