Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hmm bnde azcık içim o zmn...

tartıya yansımadığı için pek dikkat etmiorum vücuduma açıkçası :44: muhakkak sporun vücudumda bi etkisi vardır ama hani genelde spor yapınca kilo vermem gerektiği için alınca panik oldum benim bünyem "şu içsem yarıo" dedikleri türden. 2 gün üst üste normal yemek yesem 3 kilo oynar tartıda o derece, o yüzden bu tartıdaki artılar acaba güçlendirmye geçmemle mi alakalı, bundan sonra da normal yeme düzenine geçince almaya devam mı edicem die korkmaya başladım bu yüzden biraz panik yaptım inşallah dediğiniz gibidir bi an önce eksi görmek istiyorum tartıda =(

hay maşşallah, 40 bendenle fıstık gibi olmuşsundur kız :) boyun baya uzundu diye hatırlıyorum. 38 leri de duyarız hatta fotolardan görürüz inşallah.

bence de yazık etme dondurmaya,mis gibi ye daha iyi
kız hani gelecektin yanıma,hadi ığra bir ara da sana romlu kola ısmarlayayım

Tamam, sen de isim bul o zaman fıstığım.

Evet canım sorma Öğrenelim bari, sen de öğren ama hadi

evet önce callen'ın pelvis hareletini öğreneceğim sonra da koca bulacağım

canım ne konuştuk ama sorun yok içini rahat tut diyorum.yediklerinle ilgili değil bu durum.sporda kas yaptın,onun için tartıda ağır çekiyorsun.vücut alışınca geçecek bu durum,güven bana

canım ne konuştuk ama sorun yok içini rahat tut diyorum.yediklerinle ilgili değil bu durum.sporda kas yaptın,onun için tartıda ağır çekiyorsun.vücut alışınca geçecek bu durum,güven bana

saol canım biraz daha içim rahat şimdi spor yapmaya devam edicem nasıl olsa vücudum hazır olunca sürpriz yapar bana die umuyorum =) iyi ki varsınız çok teşekkür ederim, siz de olmasanız kendi kendime kuruntu yapıp bunalıma gircem valla

kızlar ya lipton light ice tea içiomusunuz?bide şekersz light limonata?

Canlarım ben hiç ıce tea içmedim ama uludağ ın şekersiz limonatasını aldım 2 bardak ancak içmişimdir şu ana kadar. Çokk güzel ama soğuk soğuk.

Ekinsu gördümm senii Nbr napıosun,,nasıl gidio güçlendirme? Ya kızlar sen ve ekım34 arkadasım,,siz peynir hakkınızı nasıl tüketiorsunuz? Light kasar mı normal kasar mı? Yada beyaz peynır mı?

hay maşşallah, 40 bendenle fıstık gibi olmuşsundur kız :) boyun baya uzundu diye hatırlıyorum. 38 leri de duyarız hatta fotolardan görürüz inşallah.

sağol kuzum hee 1.76 boyum,yıllar olmuştur 40 beden pantolon giymeyeli vallahi çok mutluyum,inşallah görücem 38'i de
en kısa zamanda resim de paylaşmaya çalışıcam söz valla.yaa evde internetim olsa hergün paylaşırdım da,işten geç çıkıyorum eve git yemek yap falan nette vakit geçirmeme gerek yok diye bağlatmamıştım ama bu konuyla da ilgileneceğim en kısa zamanda

kuzum tecrübeyle sabit,ben her spora başladığımda aynı şey oluyor.kaslar şişiyor,su doluyor bu da tartıya +olarak yansıyor.
ama şunu unutma asıl kilo dediğimiz şey kaslar değil yağlar.yani şu an yaptığın kasın + göstermesine üzülme çünkü onlar yağ olsaydı şişman görünürdün ama kas olunca sıkı ve fit görünürsün anlatabildim mi ?

Ekinsu gördümm senii Nbr napıosun,,nasıl gidio güçlendirme? Ya kızlar sen ve ekım34 arkadasım,,siz peynir hakkınızı nasıl tüketiorsunuz? Light kasar mı normal kasar mı? Yada beyaz peynır mı?

Canım, ben peynir hakkımı teknede ve otelde tam yağlı beyaz peynir olarak tükettim, diğer günlerde de normal kaşarla tost yaptım. Yani sorunun cevabı, ikisini de afiyetle yedim.

Canım, ben peynir hakkımı teknede ve otelde tam yağlı beyaz peynir olarak tükettim, diğer günlerde de normal kaşarla tost yaptım. Yani sorunun cevabı, ikisini de afiyetle yedim.

Tşkler acıklaman icin cnm ben bian yanlış bişimi yapıorum acaba oldumda ondan sordum..

kızlar yaaa acıktım ben şöyle bişeyler atıştırayım dedim.
çıktım dolaba baktım ,kabak bozulmuş ondan sonracığıma yengeç surimilerim de bozulmuş
ben de vallahi 2-3 dilim light kaşar yedim ama hala açım,akşamı beklicem artık

Ahh kıyamam benim sosyete dukancıma, surumi de neymiş

cok sewindimm cnmm,,darısı daha büyükkk eksilere
amiin, hepimiz için inşallah (daaaa güçlendirmeye mi geçsem diyorum, bıktım ya 3 haftadır gr gr )

cıx bir şey olmaz güzelim, keşke ben de snin gibi versem.
ama sağlığını gözetim altında tutmalısın,olumsuz bir farklılık hissedersen derhal tahlilleri yaptır.
30-40 kilo verenler yakalanmıyorsa herhalde birşey olmuyordur. pek çok arkadaşın iştahı kesildi (ben onlardan değilim tabi )

kızlar benden duymuş olun
"ekim"in sesi 34 beden!!
ahahhahahhaha çok iyi

cıxxxxx yapamazsın, bu rejime değil bize de ihanet.
yapmaaaa
bize de örnek olmaaa
yersen ben de yerim valla

şakasınız
şaka mısınız?
evet evet şakasınız

yaaa ben isi gücü bitirdimmm kara kara ramazaani düsünüyorum

ramazanda iftarda kahvalti yapip aksamiina da normal menü yeriz artik degil mi:44:
herşey güzel olacak
endişe etme lütfen
ayrıca bu adrese de bir bak istersen dukan diyeti tarifleri: RAMAZAN'DA DUKAN

callan hakkındaki söylediklerinizi de ağzım bÖyle açık okuyorum
hepinizi söyliycem kocalarınıza, erkek arkadaşlarınıza, ebeveynlerinize

ahahahahahaha benim kocam yok ki,artık erkek arkadaşım da yok ondan böyle zaten
ebeveynlerimden de ayrı yaşıyorum yani beni tehtit edecek bişeyin yooook ohhhh yaparım bende rahat rahat callan

nedir senin bu dukan yemeklerinden çektiğin yav bi bozulurlar bi çöpü boylarlar

amiin, hepimiz için inşallah (daaaa güçlendirmeye mi geçsem diyorum, bıktım ya 3 haftadır gr gr )

şakasınız
şaka mısınız?
evet evet şakasınız

cnm bence cok sıkıldıysan gec guclendırmeye ztn ordada azda olsa werilior..bu arada saka mısınız derken hangi konuda anlamadım ben orayı:44:

hanımlar ben bu yulaf kepegini artik yiyemiyorum ne yapmaliyimyaa(( sorularimida cevap vermediniz zaten(ben bırı bı cevap yazar dıye ara ara bakiyordum.....

hanımlar ben bu yulaf kepegini artik yiyemiyorum ne yapmaliyimyaa(( sorularimida cevap vermediniz zaten(ben bırı bı cevap yazar dıye ara ara bakiyordum.....

canım neydi ki soruların? gözden kaçmıştır yoksa cevapsız bırakılmazdı bu arada yulaf kepeğinden ekmek krep yapmayı denedin mi hiç? ben bugün pizza yaptım kendime yulaf kepeğinden düşün =) sade bi şekilde tüketmek zorunda diilsin yani konuyla ilgili bi sürü tarif var simlanın sitesinde hatta burda da paylaşmıştı arkadaşlar bi kaç kere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…