Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba, ben de 1haftadır Dukan diyeti yapıyorum. 3gün atak ve 1(sp)+1(ps) uyguluyorum. -2kg. oldu. Kitabın arka sayfalarında pratik egzersizler var. Cok faydasını görüyorum. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Ayrıca dukan diyeti tarifleri adresinde enfes tarifler var. Tatlı, tuzlu, çorba...

hoşbuldulk canım benim ben çogunum bu aralar gerçi hangi ara değilim ki

rejim iyi gidiyor ama 75 görene kadar kimse aaaa ne kadar kilo verdin demiycek heralde 2 kilo alsam hekez farkeder 6 kilo verdim tık yok canım yaa

neyse spora başlıycam ama anca eylülde benim ev işe çok uzak koştur koştur gidip yemek bulaşık falan ugraşıom gerçi bunlar bahane ama eylülden sora işi evin yanına taşıyorum oğlumda okula başlıycak o zaman daha sistemli olucam inşalah gerçi o zaman vercek kilom kalmamış olur inşallah.

canım bide göbüşüm çok sarktı onun için eylülü beklemiycem ebru şallı karın savar aldım bu hafta hatta bugün başlıyım karnımdaki sarkıka elim girio artık düşün yani (doğumda oldu ama haa)
yakışıklı üyelere konusunda bol şanslar Çıtır Hatunnnn

Merhaba, ben de 1haftadır Dukan diyeti yapıyorum. 3gün atak ve 1(sp)+1(ps) uyguluyorum. -2kg. oldu. Kitabın arka sayfalarında pratik egzersizler var. Cok faydasını görüyorum. Mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Ayrıca dukan diyeti tarifleri adresinde enfes tarifler var. Tatlı, tuzlu, çorba...

tebrikler şekerimmmm

hoşbuldulk canım benim ben çogunum bu aralar gerçi hangi ara değilim ki

rejim iyi gidiyor ama 75 görene kadar kimse aaaa ne kadar kilo verdin demiycek heralde 2 kilo alsam hekez farkeder 6 kilo verdim tık yok canım yaa

neyse spora başlıycam ama anca eylülde benim ev işe çok uzak koştur koştur gidip yemek bulaşık falan ugraşıom gerçi bunlar bahane ama eylülden sora işi evin yanına taşıyorum oğlumda okula başlıycak o zaman daha sistemli olucam inşalah gerçi o zaman vercek kilom kalmamış olur inşallah.

canım bide göbüşüm çok sarktı onun için eylülü beklemiycem ebru şallı karın savar aldım bu hafta hatta bugün başlıyım karnımdaki sarkıka elim girio artık düşün yani (doğumda oldu ama haa)
yakışıklı üyelere konusunda bol şanslar Çıtır Hatunnnn

tatlım evet sebzelerden dolayı güçlendirmede artıyormuş kilo, ee ben henüz yaşamadığım için o evreyi tabii cahil cahil konuşuyorum burdan :26:
bence sıkıntı yapma bir süre, düzene girsin, alışsın bünye. inşallah sabitleyecektir.

çok tşk ederimmm cnmm
yok valla ben teşekkür ederim. sayende kendime yeni 2 kot aldım maviden, süper bir duyguydu :)
umarım levisten daha düşük değildir nöömaralör zira epey vermişim görünüyor

böğğğğ
hiiç iyi gelmedi okuyunca

kızlar nasılsınız?bu sabah yoğurt karbonat yulaf kepeği yumurta ve lor peynrnden poğaça yaptm.süper oldu süperr:)) hatta 2 kaşık sınırımı aştm diyebilirm
harikasın!Allah o günleri banada göstersin inşallah...

afiyetler olsuun, şifa olsun
kestanem şekerim bu arada mesaj kutun dolmuş

1 HAFTADIR 69 a sabitlendim bugün tekrar atağa başladım bakalım işe yarayacakmı?
atak mı
tabii ki de yarar ama az mı çok mu orasını bilemiyorum.
epeydir benim p.tesi salı atakla geçiyor artık ama cıx 300-500 gr.
sen çok verirsin inşallah.

tebriklertabiiki de hakettin

merhabaaaalar

nasılsınız* ya kıslar takıp ettıgım kadarıyla reglı donemlerınde degısmeler oluormus hanı gecıkmeler falan keske sole 1 hfta gecıkse tam tatılıme denk gelıo :s

ahahahahahaa acca'yı da alalım ,o da sevgilisinin suratına dondurma yapıştıracaktı ki ayrıldılar.
hepimiz bulalım birer yakışıklı

çok yakışıklı olmasada olur...suratndan muhallebi yemicez ne de olsa

piştt bende warımmm,,benidee alınnn ama yaaaa :2: :2: walla kestanem suratından muhallebi yemicez belki ama azıcık eli yüzüde düzgün olsun yawww bu kdr kilo werdik çıtır oldukk,,yanımıza yakışsın dimiii

yok valla ben teşekkür ederim. sayende kendime yeni 2 kot aldım maviden, süper bir duyguydu :)
umarım levisten daha düşük değildir nöömaralör zira epey vermişim görünüyor

rica ederim ne demekkk..bu arada epey wermişsin gibi görünmüyordur,,çünkü epey wermişsin 11,7 kgdan bahsediorsun nerdeyse 2-3 yasındaki bi çocuk kdr kilo wermişsin daha bunun gibisi mi kalmışşşş

kuzuuuu doğumdan sonra olur elbet ama al bakalım o alletten,hiç de duymadım ne biçin isim kız o sineksavar gibi
bu arada kocacıkla düzelttiniz mi birazcık durumları,daha iyi misiniz
yaaa senin neşen keyfin yerinde olsun da millet farketmiş etmemiş buna takılma şimdi.
düşün ben senden çok daha zayıflen başladığım halde diyete,6.5 - 7 kilo verdiğimde bile kimse aaa zayıfladın mı falan demiyordu.hatta diyette olduğumu bilenler kaç kilo verdin dediğinde 7 dediğimde inanmaz inanmaz bakıyorlardı sanki yalan söylüyorum gibi.asıl 10 kilo itibariyle farkedilmeye başlandı canım.onun için üzülme azcık daha verdin mi iltifatlar başlar

kızlar köy sütü geldi. piştikten sonra kaymagını alip öle yogurt yapsam yagsiz yogurt olurmu sizce ? atak devresini kacamaklardan sonra kac gun yapmalıyız bişi sölemediniz

sen nezaman basladın bu dıyete???

manyakk iyi güldürdn bugün beni...keşke bn izmrdeyken görüşseydk senle...

eeee görüşseydik kuzuu.valla o kadar otelin adını soranlar yok izmire gelicem sizde kalayım diyenler vardı.bana özelden yazın müsait olunca vereyim web sitesini de adresi de dedim,gelin görün ki yazmamış o cadılar bana,kimdi onlar nerdesiniz hain tırtıllar hani gelecektiniz huhuuuuuu

fıstığım yaa sen istanbulda bu güzellik ve 34 beden pantolonla daha da bulamazsan koca ben ne diyeyim sana
bizim memleketin kızları güzel ne yazıkki ama onun da bana faydası yok,erkekleri de çok ağlıyor beee kızlarından daha güçsüzler iste erkeği güzel olan memleketlere göçeyim beennn şöyle delikanlı şehirlerine vur du mu ses gelsin,zırıldamasın

sen göztepede oturmuyonmu?yakındıkta keşke görüşseydik...ühüü şimdi aklıma mithatpaşa caddesindeki kumrucu geldi( ..bide ne yazıkki boyoz( diyetteyim ama ben! dün canım nası magnum badem istedi..byle kendimi onun çikolatasını ısırırken hayal ettim.snra geçti Allahtan

medesamm insanin yüzü deill,,bahtı güsel olsun cicimmm burdakilerinde hepsi ayrı entel dantelll,,amaç niyet farklı,,hayır gelmez gelir sandıgımız bitaneside Konyalıııı çıktı ömrümüü yediiii kıskanclıkları ileeee...o yüzden ben sizin oaralaramı gelsem acabaaa,,aglasa zırlasa höt desem sussaaa,,birazda ben egomu tatmin etsem artkkkk

maşallahahh kızlarr bidolu yazmışsınızzzz
gözlerim agrıdı okumaktan hepsini okuyamadımm bilee
medesaaaaa
dr. kontrolundeki sonuçlarr çok güzell helall kız sanaaa

ayy sorma yaa dün de ben benzinlikte 3 tane obur gördüm,üçü de almışlar eline birer magnum böyle nasıl gözümün içine baka baka yiyiyorlar yada bana öyle geliyor
benim de canım çekti ama yapacak bişey yok kuzum,dondurmasız yaz geçiriyorum reesmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…