Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

prenessevgiliciğim dukan amcamın sitesinde test sonucu 7 gün çıktı hatta inmem gereken kilo 50 ,ama ben hedefi 55 koydum ki gözümde büyümesin d,ye

heheheheh valla 2 ayda 23 yaş gemçleştiğime göre,18 de çıkabilirim belli mi olurrr valla
yoook kızzzz yeni sevgili olsa bu kadar dayanabilir miydim hemencicik yumurtlardım,içimde tutamazdım
yok anam evde kaldım galiba ben artık yaaa,kendimden ümidi kesmeye başlıyorum
yakında esra erola çıkarım,size de haber veririm hem kilo vermiş halimi görürsünüz

süpersin canım süperrrrr tebrik ediyorum canı gönülden ,bu arada bu droktorun uzmanlık alanı ne canım ben de gideyim de baktırayım şu yağlarımın oranına ben kas ve su kaybediyormuşum gibi geliyor

Canım, daha da çıtır olacaksın inşallah..! Senin sporu düzenli yapman çok işe yarıyor :124: Gitsin margarinler gitsin margarinleeer :))
canım diyor ki özellikle somon,ton balığı,sardalya ve açık deniz balıkları yerine beyaz balıklar tercih edilmeliymiş
pekiiiii sen de levrek,çipura falan yesen olmaz mı
:44: Yerim canım napalım.. Evde 2-3 parça somon vardı da.. Onları normal protein günümde yiyim o zaman. Çipura aliyim bi de.. Beyaz günde de onu yiyim. Saol :116:

prenessevgiliciğim dukan amcamın sitesinde test sonucu 7 gün çıktı hatta inmem gereken kilo 50 ,ama ben hedefi 55 koydum ki gözümde büyümesin d,ye

Kiiiz senin gibi güzellik ile reyting rekorlari kirarlar

tunaaaaaa hoşgeldin canıııım,nasılsın görüşmeyeli herşey yolunda mı
bak sana şidddetle callan yapmanı tavsiye ediyorum,her derde deva bişeymiş kız
kuzucan spordaki hocam ölçü biçti diyorum yaaa,gidiyorum spora.yürüyüş,b,s,klet,kandisyon aletler,kardio,aerobik,egzersiz vss...
ama üyeliğim bitti,yenilemeyi düşünmüyorum şu 2 ay için.
çünkü açıkçası her akşam yorgun argın çıkıp 2.5 saat popomdan ter gelene kadar kapalı salonda spor yapmak bu yaz mevsimi için baydı biraz.evim göztepede zaten,sahile yakın yani.artık diyorum giyeyim eşofmanları sahilde deniz havası ala ala yürüyeyim bol bol
kışa doğru tekrar salona tıkılırım,hem belki yeni yakışıklı üyeler de gelir o zamana kadar

Kuzularimmmm ben öglen yemegime gidip firinlamis oldugum som baligimi ve kabak yiyip geliciiim

cok fazla yazmayin emi okuyamiyorum

Sen de evde kaldıysan ohoooo Sen beğenmediğinden öyle oluyor :)) Allah gönlüne göre versin inşallah

Maşallah maşallah canım, gerçekten harika, çıtırım arı mayam benim.
Hahahaha, biz de yorum yapmaya geliriz kız, öyle tv den bakmak olur mu hiç. Annem de hiç kaçırmıyor, o da ekrandan bağlanır sana.

Kızlar kilo bildirim tablosuna ulaşamıyorum cuma günü yayınlanmadımı geçmişi taradım ama göremedim

Kızlar yaaa!! Ben regl de olmadım ya.. İçim sıkılıyor zaten.. Şişkoyum da.. Moralim bozuk.. Ben biraz çalışiyim bu aralar.. Zayıflayınca yine gelirim aranıza

Zayıflamış olmazsam bile, ataktan sonra gelirim güzeller Öpüyorum hepiciğinizi... Hee, hem Perşembe bildirim var.. Perşembe burdayım Bol eksiler herkeseee...:13:

Son düzenleme:

Canımm, gitme lütfen ya, :26erşembeye çok var, bizden uzakta daha mutlu olacaksan git ama, sen iyi ol yeter ki bağrımıza taş basar bekleriz ama gitmeee.

Canımm, gitme lütfen ya, :26erşembeye çok var, bizden uzakta daha mutlu olacaksan git ama, sen iyi ol yeter ki bağrımıza taş basar bekleriz ama gitmeee.
Çok saol canım Yok estağfurullah.. Sizden uzakta mutlu olmak ne demek Gitmiyorum bi yere.. Çok saol canıımmm Buralardayım.. Perşembe günü gelirim, alırım bildirimlerinizi.. Öptüüümmm Seviyorum sizii

Son düzenleme:

bnide çağrmayı unutma

Kiiiz senin gibi güzellik ile reyting rekorlari kirarlar

kuzuuuum şımartıyorsun beni aaaaaaa

evet evet,sporr şarttt.hem insan kendini dana enerjil hissediyormuş yahuu ,ohhh çalkalayalımmmm
sen sağol kuzum,somonları da sonra yersin.hem dene bakalım yaaa ben de merak ediyorum beyaz gün ve yumruğun etkisini doğrusu,inşallah güzel sonuç alırsın canım.offf bende regl olmadım,gerçi gecikti sayılmaz.ha bugün ha yarın ama bir an evvel olsa da h.sonuna kalmasa iyiydi

süpersin canım süperrrrr tebrik ediyorum canı gönülden ,bu arada bu droktorun uzmanlık alanı ne canım ben de gideyim de baktırayım şu yağlarımın oranına ben kas ve su kaybediyormuşum gibi geliyor

canım bu spor salonundaki spor hekimi.tam olarak uzmanlığını bilmiyorum,bir dahaki sefer öğreneyim bakiim
çoook çoook teşekkür ederim canım.bu testleri pek çok salonda yapıyorlar aslında.belki de bir spor salonunu arayıp rica edersen doktora kontrole girebilirsin diye düşünüyorum.diyetisyenler de genelde yapıyor bu ölçümü.öyle düşünme kas kaybetmiyorsundur bence.su ve yağ kaybediyorsundur.çünkü zaten vücutlar deli gibi yağ depolamış ve şu an atıyor onları.3.5 aydır 1 tek damla yağ kullanmadım.üstüne spor da yapınca iyi oldu.
yaaa kızlar asıl ben hiç kan değerlerime baktırmadım daha.işten güçten hiç bişeye fırsat bulamıyorum.
hangi doktora gitmeliyim yada hastaneye gidip kan tahlili mi yaptırcam dicem,ne dicem napcam ben yahuuu

Sen de evde kaldıysan ohoooo Sen beğenmediğinden öyle oluyor :)) Allah gönlüne göre versin inşallah

amin amin de bir an evvel versin artık.yaaa yok mu hiçbirinizin abisi dayısı amcası falan

heeee canlı bağlanın söyleyin,pek hamarattır bütün gün çalışır ordan sporuna gider ordan eve gider dukan ekmeği,dukan yemekleri yapar sonra buzluğa stoklar kocasını aç bırakmaz üstüne de callan yaparr ohhhh daha nolsun deyin ahahahaaa

kuzuuuummmm çok uzaklaşma ama bizden yaaaa özleriz seniii lütfeeeennnnnnnnn

kızlar köy sütü geldi. piştikten sonra kaymagını alip öle yogurt yapsam yagsiz yogurt olurmu sizce ? atak devresini kacamaklardan sonra kac gun yapmalıyız bişi sölemediniz

sen nezaman basladın bu dıyete???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…