Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bende zaten bana süpriz olsun diye 1 haftadir tartilmadim, ahanda gercektende süpriz oldu dukanima tamm gaz devammm tatlim thank youuu

kremasini icine mi eklicez keki kesipte :44:

Sağol cnm desteğin için kitap almadım ..Dün öylesine araştırırken rast geldim.Tamamen amatörümŞimdi peynirin yağ oranına baktım %45 750 gr peynir..100 gr yaklaşık %6 yağ düşüyor Yemiyim ben onu hiçÇökelek yiyim

aman tatlım dikkat et şimdi herkes yüklenir sana burda kitabı okumadan yapma die önceden uyarayım dedimbu diyetin püf noktası bu ne kadar az yağ hatta sıfır yağ okadar kilo kaybı birde protein çok olcak bol su ok ha birde hergün yulaf kepeği şart..migroslarda bulursun onuda

Yüklenmesin kimse bana:18::18::18:ŞAka bi yana dediklerini uygulıcam cnm..Yuf kepeğim yarın elimde zaten Artık gitsin 30 kilocuk ta başka biş istemem

of afiyet bal olsun bol bol eksi getirsin insallah ; Kuzummmmm benim ekmekte kabarmadi ya sen mayayi ne kadar bekletmistinn

Iyi geceler kuzucum

ben bu sabah panik içindeyim canım her gün gram gram eksiliyorum bu ne kadar sağlıklı bilmiyorum .dün 65.küsr d şimdi 64,6 çıktı ,yağ mı ,kas mı ,su mu anlayamadım ,bana göre bir değişiklik yok gibi görnütüde ama etrafımdakiler incelmişsin diyor ,ben armut tipim ve bel altı felaket ve önce ince olan üstüm gidiyor ,bu yüzden de anlayamıyorum yağdan mı verdiğimi valla aklım karıştı ,su veremem çünkü çok fazla su içiyorum nerdeyse 4 litre ,bir litreye yakın liğht cola ,4 _5 fican kahve ,malum antalyadayım çok sıcak ve çok terliyorum .kastan gitse yorgunluk olur ama diyet öncesinden daha zindeyim anlayan varsa bu durumu bana lütfen izah etsin

bir de atak bitsin spora başlıyorum,belediyenin ücretsiz aerobik step ve pilates kursları var haftada iki gün ,sizce hangisine gideyim????
bu arada yeni tanıştığım bir bayan vardı ,aman allahım bu kadar mı hoş ,fit ve narin olabilir bir insan incecik bir beden ...sohbet ettikçe konu zayıflamaya geldi ve bana ben de senin gibi kiloluydum basenler ,bacaklar felaket durumdaydı dedi,kavitasyon,mezoterapi ve tabiki sıkı bir diyetle bu hale geldim dedi ,mezoterapi çok etkiliymiş ,vücudu toplayıp sarkmaları gideriyormuş,tabi her akşam koşu bandında 300 kalori yakmadan yatmıyormuş,ayyy çok imrendim ve daha da hevese geldim,şimdi mezoterapi merkezi arıyorum çünkü benim vücut tek diytle sporla adam olmaz,bu kavitasyon ve mezoterapiyi deneyen var mı arkadaşlar içiniz de ?

günlük yediklerimi yazıyorum kızlar varsa bir hatam ki yumurta konusunda sanırım uyarı gelecek sizden

sabahları iki rafadan yumurta ,light süt

acıktığım ve vakit bulduğum an yumurtalı kıyma ve yoğurt

akşam da sınırsız tavuk

yakında yumurtlayacam
bol sıvı ,sanırım 4 litreye yakındır

bu arada ilk ben girmişim bugün foruma herkese günaydın ,başta yazmam gerekirdi ya neyse uyku mahmurluğuma verin,her geçen gün daha fazla girip yazmaya çalşıyorum,bir türlü alışamadım bu forum olayına ya ,alışacaz artık ,gün içerisinde küçük farem yüzünden nete giremiyorum fazla girsem de sadece okuyabiliyorum ,tabiii size yetişemiyorum konular su gibi akıp geçiyor ,neyse şimdilik bu kadar öpüldünüz

günaydın kızlarrrrr..

bugunde -600 gr verdiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmm tey tey teyyyy

tickerımlan aynı oldum valla billa..

A101 mest çay denesen birde. Ben haftada 1 gün 2 kupa içiyorum. 2 gün wc den çıkmaıyorum. Dün mest günümdü. Bu sabah hala wc deyim ve - 700 gördüm. Sık içmiyorum ki durduğunda şoklayayım metabolizmayı. Tavsiye ederim.

Sonuçta 0 kalori olsa bile bunlar yapay maddeler. Ben haftada 1 zero içiyorum 1 kutu. Tatlandırıcı ağzıma sürmedim. tatlı ihtiyacımı zero karşılıyo şükür. Bu arada ben 10 yıldır kola bile içmezdim. Dietle başladım. süte rom aroması süper oluyorrr. Alkol ihtiyacımı geciktiriyor. Zaten artık içemem tatilde içtiğim galon galon rakıdan sonraa. Ama nasıl güzel gidiyor çupranın yanınaa. Ohh yeme yanında bayıll :)

ayyy bu beni çok korkuttu valla(

hatunolar bikaç günlük aradan snra döndüm aranıza.durumlar fena değil.diyeti hiç bozmadım.baştan sona geçmişi okumakla meşgulüm...öpücükler

Ay şükür merak etmiştikk artıkkk

merhaba arkadaşlar..1. takımda boş yerimiz var..bol paylaşım yapabilecek dukan yapan çıtırları bekliyoruz

Buradan kimse bi yere gidemez YASAK. Siz buyrun ikramlarımız da var :)

Gayet başarılı. Bunun böyle gitmeyeceğini bil lutfen. Ama sonuçta gidecek. Sabırrrr

Yahu bu yulaf kepeğiyle yulaf unu çok fark eder mi?? Ben yulaf kepeği bulamadım sizler hangi marketlerde buldunuz?? Bu arada ben istanbuldayım...

Çoooook farkeder. Un yasak. Amacımız kepek yemek. İstanbulda bulmamam mümkün değil. Aktarlarda bile var artık hemde migrostakinin yarı fiyatına. Migrostan alışveriş yapmıyor olabilirsiniz ama artık bi zahmet bunun için gidiver. Kepek olmazsa olmazlardannn

Benim SALAKK :)

Yok o hesap öyle olmaz. Adı üstünde yüzde 45. Yeme onu sen. O zaten güzel değil böö. Sakın yeme onu cısss...

:=)

canımm ben daha çömezimmmmm
güçlendirmede 1porsiyon meyve var diye okumuştum hatta emzirenler 2porsiyon yesin demiş dukan amca
ama tabi ben dün meyve yedimmm
neyse haftada 1yerimmm
hıı kaşar yasakkk dimiiii
zaten benimkide bakklava yufkası gibi inceciktii
varlıgı bile belli degildiii
neyse oda yokk artıkkkk

yulaf kepegi siparişi tamam
tatlandırıcı almıyımm şimdilik tatlı istemiyor canımm
zaten çayıda şekersiz içiyorummm

ayyy bende günaydınnn demedenn lönkk diye atlamışımmmm
günayydınnnn kk nınn dukancıı fıstıkk hatunlarıııııı
nasılsınızzzzzzzz
motivasyonu yüksekkk bol eksiliii bir günn olsun hepimiz içinnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…