Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba canım kaybettiğin yağmı acaba nasıl anlıyorsun fazlalıklar gitmişmi baktınmı?

canım moralini bozmak istemem ama atakda sıvı kaybı oluyor genelde o kadar hızlı kilo vermenin nedeni o bende de aynısı oldu son günüm atakta ama vücuduma bakıyorum bi değişiklik yok yağ bazında sende varmı?

eveeeeeet karşıyakalıyım kaf kaf kaf neden olmasın hatta çok da güzel olur! bu arada eski sevgilinle ilgili deneyimlerin öyle hoşuma gidiyor ki benim salak askere gidecek şey diyorum belki düşünür anıları özler de geri dönme atağı yapar ben de süründürür süründürür suratına bakmam

bilmemki yağmı yada vücuttaki suyumu attığımı nasıl anlayacağım :44: gözle görülür bir değişim var yüzümde ve vücudumda ama. daha acemiyim zaten kitabı okuyorum hala.sizlerinde yardımıyla mutlu sona ericem inşallah

İyi geceler
Ben diyetin 2. günündeyim..Sabah 2 yumurta beyazı bir yumurta sarısı haşlaması kibrit kutusu kadar peynir yedim.Tatlandırıcılı çay içtim.AMa yumurta ya tuz ve baharat serptim..Öğlene biraz yoğurt akşama da yoğurtla marinelenmiş kendi suyunda pişirilmiş tavuk ve 1 çatal light ton balığı yedim yaklaık 1 litre su içtim.4 Kupa çay içtimYulaf kepeğini int sipariş verdim dün yarın gelir büyük ihtimal kargodaymış..Hpsi bradadan aldım doğalsn markası kargo ödemeden 6.59 tl ye

Ama halsizlik vardı bugün.Canım felaket kiraz ve karpuz istedi aşerdim resmenAma atak dönemim geçsin (4 gün sonra) kiraz yicem 1 kase Dukana bakarsam 1 sene yememem lazımmışYemek yaptım eşime tadını tuzunu kontrol ederken bile yarım kaşık ağzıma aldım ve afedersiniz çıkardım tekrar peçeteye..Durmak yok yola devam inşallah

bilmiyorum ki şekerim bende anlayamadım birden kilo düşünce dukanda sölüyor zaten ilk başta su atarsınız yağla beraber diyo ama ben tarıda 3 kg eksik çıkıom ama vücuduma bakıyom aynıyım o bakımdan sordum sende farklı olabilir yani

yaa bu ticker ımda kilo görünsün istiyorum ama verdiğim kilolar görünüyor nasıl yaptınız onu?

tatlım migroslarda var doğalsan kepek.ben ordan aldım..bu arada şu tavuk denen meret tuzsuz iğrenç oluyor ya midem bulanıyo resmen zaten ben tuza alışkınım fena etkiliyor benikibrit kutusu doğrumu ya ben kitapta hep 125 gram 200 gram gibi rakamlar görüyorum valla ben kahvaltıda yağsız peyini abartıyom zaten sadece beyaza izin var aç kalmıyım kibrit kutusuyla demi ama

yüzümde ve karnımda erime olduğu kesin.çok az farkla giremediğim pantalonuma giriyorum.yüzüm patates gibi şişti indi şimdi. aman su bile olsa veriyoruz işte böylelikle iyice gaza gelmiş oluyorum

yüzümde ve karnımda erime olduğu kesin.çok az farkla giremediğim pantalonuma giriyorum.yüzüm patates gibi şişti indi şimdi. aman su bile olsa veriyoruz işte böylelikle iyice gaza gelmiş oluyorum

öle valla.. ben bir sürü diyet denedim su bile atamadım bir ay iki ay tartı gram oynamadı ..ona bile sevniyom yani şimdi 3 günde 3 kilo nerdeyse azcık da olsa yağ vardır içinde diyorum

bir de kaç gün atak yaptın?

Cnm migrostan alışveriş yapmıyoruz bizKafama göre yiyorum ölçü yapmıoyorum illa şu kadar olsun bu kadar olsun demiyorum..Ondan sonra canım isterse ağzıma atıyorum küçük parçalar halinde....Ben a101 den almıştım markasız bi peynir kilosu 5.5 tl.bugün açıklamalarına baktım tam yağlı diyoAma sanmıyorum o kadar cuz şeyin tam yağlı olacağına ..Tadı da az yağlı gibi ..Sakıncası olmaz umarım..Zaten çok aşırı da tüketmiyorum..bugün sadece sabah yedim..

Ama tuzu kesmedim ben ..Azaltıyım bari..AMa yumurta tavuk tuzsuz yenmezki

insallah dedigin gibidir canim

bir de kaç gün atak yaptın?

5 gün yaptım cnm. kahvaltı zorluyor beni.haşlanmış yumurta ve beyaz peynir yiyorum.şimdi domates ve salatalık yemeye başlıcam.ama ekmek olmaması çok zorluyor beni güzel tarifler var bizlere göre onları denemeye başlıcam.

ah cnaım benim yaa sen kitabı okumayanlardansın sanırım.bu diyet biraz katı bir diyet ama sonuçları mükemmelsana demem o ki biz yağsız peynir yiyoruz hatta yağ oranını bile ayarlıyoruz mesela yağ oranı %2 nin altında olcak yada 0,15 gibi:) bve bunun gini dikkat etmen gereken bi sürü şey var.tuza gelince minumum olcak ben tiksinsemde azaltmaya çalışıom çünkü su tutuyo vücutta ve kilo vermeye engel oluyo.herşeyin bir açıklaması var ne kadar dikkat edersen o kadar hızlı sonuç alırsın bu diyette en ufak kaçamağa hataya yer yok yoksa başa dönersin mazallah boşa gider bu diyetinde olumsuz yanı bu bende yeniiym ama umarım yardımcı olabilmişimdir..özetle herşeyin en yağsızı,en tatsızı tuzsuzu malesef ama baharatlarla falan tatlandırabilrisn..

tatlım insan ekmek yememeğe alışıyor inan ama arada özlemiyor değil..ben 2 aydır ekmek yemiyorum.tabi öncesi karataydı.dukana transfer ettim o ayrıı.herneyse en zoru hergün tavuk et sıkıyo yani sevdiğim halde öğğ geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…