Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Annemde hala geçen senenin sapları var. O sık sık içer. Bu senede kirazı yiyene işkence yaptı.Sapını ayrı çekirdeğini ayrı koyun diee. Hemen itinayla denenirrrr. :)

olsun kuzu kabarmasın napalım bir dahakine kabarır,afiyet olsun.anaaaa ramazan da da dukana uygun pide falan yapabilir miyiz acaba fırınlarda

gül kuzum güll,15 kilo verdim ama bim midir nedir hala kilolusun diyor bana,eeee 15 kiloyu vermeden önce neydim peki ben kutup ayısı mı
heee beyaz gün öyle işte,ben de öyle dedim.kitaba resmen hatim indirdiğim için artık ezbere biliyorum,yakında bakmadan sayfa nosu söyleyebilicem yalnız sadece şu maya konusunda geçen gün sen de benim kafamda soru işareti oluşturdun,ben de henüz araştıramadım onu.ama ekmek tariflerinde hep maya vardı dukan tariflerinde,demek ki yasak olsa olmazdı diye düşünüyorum.
kızz o maya bizi de mayalayıp şişirmesin bi de
mikrodalga benim de evde yok,dün akşam nöbetçiydim otelin mikro dalgasında 2 fincan yaptım.burda light kakao yoktu bende tarçınla yaptım.az önce de yedim bir tanesini.yaaa benim ki sünger bob gibi oldu
bildiğin sünger gibi,haaaa bak ne dicem orda 3 dk diyordu ben 3.5 dk tuttum acaba 30 saniye fazla kaldı diye biraz süngerleşmiş olabilir mi,bence olabilir :26:
yaa bi de tam yerken kenarlarını yedim falan,ortası daha yumuşak diye onu sona bıraktım,yaaa yere düştü yaaa ağlıcaktım resmen tepindim .çok kıymetliydi o benim için.önce dolmalar gitti,sonra kekim allah üçüncüsünden korusun

psıkologum kaptanım benım ya oh evet evet bende senın gıbı bos karnıma lavabo sonrası tartılıyorum eger ınerse tekrar sorun yok cıkmasında sebzeden kortum yahuu

kuzum kabızlık da çekiyorsun ya ondan,onlar içerde ağırlaşmışlardır hallettin mi 2 kilo birden gider rahat olll

tefalin bodysignal diye bi tartısı var, ayağından akım göndererek yağ ve kas artışını ya da azalışlarında sinyal veriyor. ne kadar doğru ölçün yapar bilemiyorum. tabii hamilelik, kalp pili kullanımı vs. gibi bazı durumlarda sakıncalı olabilir muhtemelen. Tefal Bodysignal Banyo Tartısı - PratikEv.com

cnm benımkıde sunger gıbı oldu..ben 3 dkda baktım daha ıslak,4 dk tuttum.ama bence sungerlesmesı ıcınde un vs olmadııgndan..sonucta yulaf kepegınden baska katı bısı yok nerdeyse ıcınde..ama gusel kabardı fıncanın yarısına kdr..boşwer tadı güselse sünger münger ye gitsin ben birinin üstünede kakaolu süt yapıp döktüm,,ıslak kek gibi oldu daha güsel oldu onuda dene

aaaa kuzu bak sen kiraz sapını söyleyince benim de başka bişey aklıma geldi,eskiden yapatdım şimdi hiç yapmadım yapiiim bari.
maydonoz suyu,offff fena idrar söktürücü.alıyorsun 1-2 demet maydonozu güzelce yıkayıp tencereye atıyosun,suyu da ekle ohooo pelte gibi olana kadar pişsin orda,sonra alta büyük bir tencere üstüne süzgüyü koyup suyunu süzün.ben sonra ya sürehiye ya şişelere dolduruyordum.dolaba koyup her sabah koca bir bardak soğuk spğuk içiyordum.
kiraz sapının tadını bilmiyorum ama bunun da tadı da kokusu da pek bi meymenetsiz.özellikle sıkıntı çeken arkadaşlar, deneyin lütfen maydonoz suyu acaip ödem söktürücü,şişlik attırıcı bişey.ben de yapiim h.sonu

glshk msjını burdan cvplıyorumki diğer arkadaslarada belki yardımcı olur die..sımdı ben gun ıcınde sabah ekmek we peynır hakkımla tost yapıorum yanında domates ıle.oglen ıste haslama yada ızgara yıorum..yanında ıstersen salata yapabılırsın.aksamda ıste yıne aynı sekılde proteın alıorum o gun ewde ne warsa..yada sebzelı fln bısı yapıorum..yarın ıcın gecen tarıfını paylastıgım tencere kebabını yapıcam mesela..bu arada tam bugday ekmegı deıl tam tahıllı ekmek yemelısın..cunku kıtapta gecen bu..ben tam tahıllı bulamadım cok tahıllı aldım.doygun yada unonun bırısını alabılırsın.ve kılo alıcam dıe yanlıs yaptıgın bı nokta warkı; o da meywelı yogurt yıyıp bunu meyweden sanman.sonucta senın ztn seyırdede lıght meywelı yogurt hakkın wardı..bu nedenle bunu meyweden sayamazsın kendı kafana gore cnm Ben proteın gunu dısında hergun bı porsıyon meywemıde yıorum.bı dılım karpuz yada 1 ad.seftalı olarak.nişastalı ogunumude yarın pılav olarak degerlendırmeyı dusunuorum..korkacak bısı yok yanı genel olarak.böle yapıp dukanın onerdıgı seylerı yemezsen vucudun alısmaz sonra korumada gerı alabılırsın onları ztn bu evrenın amacı vucudu yawas yawas alıstırmak bılıosun

heee iyi bari benimkinde değilmiş gariplik,bence biz onları 3 dakikada ıslakken bıraksak soğuyunca da katılaşıyor ya daha normal olabilirdi.
neyse tabi canım top kek gibi yedim,ohhh sefam olsun.
bu arada bende öyle düşündüm kuzum,bu böyle sünger bob olunca,2.sine kakaolu karışım yapıp dökiiim üstüne dedim,ıslak ıslak olsun,ayyy love01 kız ben buna 1 damla da rom yada vanilya damlatırım anaaam mis olur vallahi
ben azcık aroma sipariş vereyim bari.bu arada tek kullanmadığım aroma tereyağı aromam oldu yaa.ilk aldığımda onu o kadar kokladım ki ve çok gerçek yoğun bir kokusu vardı sonra akşama kadar midem bulandı,ağır geldi.sanırım o sebeple kullanamıyorum onu.gerçi sanırım ekmeğime 1-2 damla koymuştum pişirirken

Umut dünyası işte. Yakında terliklerimi kaynatıp içeceğim :)

herkese HAYIRLI CUMALAR
umarım herkesın keyfı yerındedır ve - lerdedir:)

1 hafta oldu dukana başlayalı
başlangıç:22.06.2012
başlangıç kg: 56
bu hafta :54.2

ama cok halsızımmmmmm (

love01,sağol canım burdan paylaştığın için.inşallah yakında biz de yanınızda olacağımız için yol gösterici oluyor.
bir de güçlendirmeye geçen pek çok arkadaş uğramaz oldu artık buralara,oysa ki deneyimlerine ihtiyacımız var.
sizler terketmeyin bari bizi de,biz de o level'a zıpladığımızda kafamızda soru işaretleri olmasın,yanlış bişey yapmayalım.
zaten ekim34 ve ekinsu da burda.sağolun paylaşımlarınız için

AY COK GÜZELMIS CANIM YA MUTLAKA DENEMELIYIM BU HAFTA SONU COK SAGOL

AYY CANIM YA BEN ALMANYADAYIM BI BAKAYIM BURADADA VAR MI ACABA ONDAN COK ISTEDIM SIMDI; BI ATLATSAYDIM SU OLAYI VARYA NASIL MUTLU OLUCAM
:44:
RAMAZANDA NASIL YAPICAZ NASIL EDICEZ ACABA COK MERAKLANIYORUM

sen yaparsin bende cirak olarak tekrarlarim....bacagina yapistim medesa birakmaaaaaaaam citir olana kadar

Yok o hesap öyle olmaz. Adı üstünde yüzde 45. Yeme onu sen. O zaten güzel değil böö. Sakın yeme onu cısss...

Yok cnm artık yeniyorum

Aminn

opsss 2 aydır ağzıma boşuna mı meyve sürmedim ben acaba, diye düşünmeye başladım

Valla benim sürem çok fazla ama 1 seneyi geçiyo resmen

Annemde hala geçen senenin sapları var. O sık sık içer. Bu senede kirazı yiyene işkence yaptı.Sapını ayrı çekirdeğini ayrı koyun diee. Hemen itinayla denenirrrr. :)

annende de ıse yaramıs olmalıkı busenede bırıktırecek. sor bakalım işe yaramıs mı kendısınde de. sende deneyınce paylas olurmu. tesadufmu gercekmı ogrenmıs oluruz.

sankı ben bunuda duymustum. hatta yıllar once yapmıstım zayıflatıyor dıye. ama içememiştim. iğrenç bir tadı var evet. soğan suyuda öyle.. nedense yararlı seylerın hep tatları ıgrenc. zararlı seylerde mmmm nefisss..

ayyy buna benzer bir ebru salli tarifi vardi bende limon biberiye sapi ve maydanozdu galiba 10 günlük kür bir bakim yazmistim bir yerlere:26:

aman sakın yeme onu, %45 demek 100 gr peynirin 45 gr ı yağdan oluşuyor demek yani senin 750 gr peynirin 750x45/100=337,5 gr ı yağ demek. vıcık vıcık ama anlayamadım nasıl o kadar yağlı beyaz peynir olduğuna, kars gravyerinde var ancak o kadar yağ. %45 olduğuna emin misin? açık peynirde yağ oranı yazıyor mu?

Yok cnm arkadaş şaka yapmıştı..BENde öyle algıladım zaten..Hepimiz birbirimize yardımcı olucaz ve oluyoruz da teşekkür ederim hepinize..

Yok cnm kesinlikle yemiyorum

Günaydın kızlar.

Dün diyetimin diyetini ödedim açlıkla
Öğleden sonra dışarıdaydım, kuzenimin kına gecesi vardı akşam, ee bebe de var tabi, koştur koştur öldüm bittim, yanıma buharda azcık pişirdiğim 2 tane kabak ve 1 havuç almıştım, onları kemirdim, azcık yoğurtta yiyebildim ama genel olarak aç kaldım yani
Amaaağğğğ yasak olan hiç birşeyi de yemedim gece vakti tam 3 saat trafikte sıkışıp kalmamıza rağmen hem de korkunç bir gündü yane, kamyon çarpmış gibi olduk

canım çok az yemişsin bence, kabaca bir kalori hesabı yapsak; yumurtalar 100 kal, kibrit kutusu peynir dediğin 30 gr eder ki en yağlısını düşünsen 100 kal, yoğurt 1 kase yesen 200 gr eder onun da tam yağlısı 160 kal, akşam da max. 200 gr et yemiş olsan o da 300 kal. toplayalım: 100+100+160+300=660 kal eder ki zayıflama diyetlerinin bile yarısı kadar. tabii halsizlik hissedersin ve canın her türlü tatlıyı çeker. vucudun açlık krizine girmiş durumda. naçizane fikrim biraz daha fazla yemen ve meyve işini biraz daha ertelemen olacak. zaten dukan diyetinin temel fikri doğru şeyleri yediğin sürece istediğin kadar yiyebiliyor olman. eğer yediklerini çok kısıtlarsan ve kendini aç bırakırsan diyet sürdürülebilir olmaz. ayrıca tatlı krizin geliyorsa tatlandırıcılarla yapabileceğin çok güzel tarifler de var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…