Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ayyy!! İnşallah bende de işe yaraarrr.. Bu geceden bi stok yapiim ben o zaman :) Soğuk falan hazırliyim.. Çok saol canım
Evet evet ondan olabilir. Çünkü tatlandırıcılar ne kadar pişirilmeye elverişli bile olsa, belli bir ısıdan sonra fena oluyo tatları.. Splenda da kimi zaman öyle oluyor bende.. Pek fark etmiyor yani aslında tatları sanırım :44: Doğrudur Stevya belki biraz daha acıdır..
insallah delycim ya cok istiyorum artik kurtulmayi citir gelin olasim var
Olacaksııınnn

3 gün müüüüüüü??? Anaaammmm!!! Dellenmiş hihiih ay zararı olmasın :S Bi de hiç mi su içmicez kii :44: susuz olur mu yaa :44: :S
Beyaz günü haftada 1 gün yapsak yeter mi ki? Hindi de sayılır di mi? Dün almıştım da :) yoğurt ve sütü az tüketiyoruz di mi? Ay ben bi araştıriyim şunu bari tekrar hehe :)) Canım soruna cevap vermemişim. Kepek hakkımızı tabiki de kullanıcaz. O her daim silahımız :) Ama mesela ekmek olarak falan tüketmicez. Çünkü onlar da yumurtanın sarısı da oluyor ya.. Böyle şeylere dikkat edicez yani sanırım
Ben protein yaptıımm.. Ben de o da işe yaramadı

ama evet.. Denicem yani her şeyi.. Napalım.. :101:

Ah caanıımmm Düzel de geeell :)) Demek yine özlücez senii... Ama napalım.. Sen eğlen bi güzel, kendine gel.. Tatil.. Oooohhh Bi güzel hava at sahillerde
Çok öpüyorum canım İyi tatilleeeeerrrr

Son düzenleme:

Olayim degilmi Gelinligimle söyle Kugu gibi olayimmmm Balayinda fistik gibi Günesleneyim

Birakmayin beni sakin elimden tutup yöneten birisi olmali beni yoksa birakirim korkunuzdan bi tek kacamak yapmadim (dün tansiyon sonucu bir cay kasigi helva disinda)

Hayatimda ilk kez bu kadar kararliyim ben

Bugün ben denerim bakalim ne olacak 200 derecdeden düsük pisiririm haber veririm size de

Ya kuzucuklarim su iciyorum iciyorum ama bu kabizlik öldürüyor beni bi haftadir

Olayim degilmi Gelinligimle söyle Kugu gibi olayimmmm Balayinda fistik gibi Günesleneyim

Birakmayin beni sakin elimden tutup yöneten birisi olmali beni yoksa birakirim korkunuzdan bi tek kacamak yapmadim (dün tansiyon sonucu bir cay kasigi helva disinda)

Hayatimda ilk kez bu kadar kararliyim ben

Bugün ben denerim bakalim ne olacak 200 derecdeden düsük pisiririm haber veririm size de

Ya kuzucuklarim su iciyorum iciyorum ama bu kabizlik öldürüyor beni bi haftadir

ö_höm
boyum 1.54cm
bim de sayılırsa topuklularla 1.61-1.63 oluyor
Ahahahhaha Senin topukların da maşallahı varmış hahahah

Canım bmı şudur ki; vücut kitle indeksi biliyorsundur gerçi de.. Yani birim alanımıza düşen kilomuz hahah kg/m2 dir kendileri. Misal benimki 58.5 / (1.63 x 1.63)=22.02 kg/m2
Ve de seninkii 50.3 / (1.54 x 1.54)= 21.21

İyi yaaa Baya iyisin sen dostuumm heeyy!! Muhtemelen çizelgede boyunun birimini yanlış falan yazmışsın ama; 21 de gayet iyiii

ellerine sağlık kuzumm

ekimmm ben akçay'dayımm.. aha özelden tel de yazıyom saa.. fırsatın olursa mutlaka ara görüşelim olma mıı?? :))

yaa benimki 26 çıktı huuuu
yaaaa kiloluymuşum ben gördünüz mü başıma geleniii anaaaa,dely yaa sen de 22'sin ne güzel işte normal bir insanmışsın,boşver şu takılan 1-2 kilocuğu.bak ben hala aşırı kiloluymuşum.vay anasını yahuuu,mendilimi verin ağlıcammm

ya olabilir :26: ama mesela helva yapcagim zaman elbetteki ocak isisini bilemem yani nasi ayarlicam o zaman ya da sey yaparim helvayi yaptiktan sonra ilk isisi gectikten sonra atayim bende stevi dan belkim o zamna olur

ama firinda zaten 170 derecede pisiriyorum en fazla . kekleri filan ama yine de aciyo sanki ya da bana öle geliyo.

rica ederim baby

ic sen bisi olmaz bana olmadi sahsen

hemde sürekli ictim. yanimda filan tasidim yani bir yere giderken. hic bisi olmadi. ben belki üc günden fazla yaptim. ama su da ictim bazen.

ama iki gün oldu hic icmiyorum. belkim aliskanlik yapmistir vücudum dinlensin acik

sende dene bakalim canim .

ayy keskem bende evlenirken bbu diyeti kesfetseydim. 10 kilo versem fistik gibi olurdum. aman neyse artik simdi fistik olucam.

medesa cim takilma canim BMI yaa o da neymis hih

birde sanki boy uzadikca bence hesaplama da bir hata oluyo.. salla yaa. sen kendini süper görmüyormusun aynada. bence ölesin. hem boy uzun oldukca belli olmuyor o kadar bosverr

Kizlar ben simdi yavas yavas 2 Km ev yürüyüsümü ardindan 6 km Günlük yürüyüsümü yapicammmm sonrada mutfaga kapanip Medesacimin ekmeginden yapicam hadi bakalim en gec bu gece ve yarin görüsürüz Güzellerim Citirlarim

kızlar okudum okudum şimdi hepsini unuttum :)

Ekim iyi tatiller canım

Love perşembe yada cuma farketmez sadece her hafta aynı gün olmalı şartı bu dukanın canım, bende yarın tarılınca anlıyacağım bakalım güçlendirmenin 2. haftasını kaçla kapattığımı :)

Dely beyaz gün olarak okumadım kitapta ama saf protein perşembesi diye güçlendirmede okudum hatta not aldım unutmuyayım diye aklımdakileri yazıyım
* yumurtanın beyazı ile yulaf kepeğinden krep yapın
* yumurtanın beyazını yiyin eğer omlet yaparsanız 1 yumurta + 1 yumurta beyazı olsun
* somon, sardalya bir balık daha vardı unuttum bunların dışındaki balıkları tüketin
* derisiz tavuk göğüs tüketin
* yoğurt tüketmemeye çalışın onun yerine beyaz peynir yiyin diyordu eve gidince notlarıma bakarım yine canım

Kestane şekeri sana özelden mesaj atmak istedim ama henüz özel mesaj atma yetkim yokmuş, öle dediler :)
Merak ettim seni umarım iyisindir.

bakalım, sonuçu merak ediyorum.
1 haftadır banamısın demedim valla ne su ne yeşil çay işe yaramıyor

eline sağlık, zamanına iyilik olsun

ohh oh ohhhh keyfini çıkar
güle güle git güle güle gel inşalaah
bizi hatırla hep:) resim çek bol bol fırsat bulabilirsen, paylaşırsan biz de seninle oluruz belkim

iyi mi bilmem ama ben algıladığıma bakıyorum da körüm bazen.
canım seviyorum topuklu giymeyi
şu anda epey uzunum

dilediğimde uzayıp, dilediğimde kısalıyorum böylece

yaa boşveeer tatlım genelde ne dediklerini. neymiş bim filan peH
iyi hissediyorsam ha bim ha dia ha migros ha real bla bla bla

ben çıkıyorum artık, herkeslere iyi akşamlar dilerim.
kendinize iyi bakın lütfen.

Kızlaaarrrr, iyi akşamlar

Ayıptır sölemesi birlikte dukan diyeti yaptığımız arkasdaşlara mangala geldik bu akşam. onlar tavuk pirzola diye tutturdular ama ben yağlı diye yemicem. ayrıca yine cheese cake yaptım eki eki :) ben size bişi sorcaktım, neden diyet kolanın ya da tatlandırıcının üst sınırı var? sağlıksız oluyo diye mi yoksa kilo vermeyi engelleyen bişisi mi var?

canım aslında tarifin orjinali böyle ama ben böyle pişirmedim.blender'ım bozuk olduğu için püre haline falan getirmedim.
bu arada ben de süperfresh dondurulmuş ıspanak ve soğan kullandım.
hemen anlatıyorum sana:soğanı kavurdum biraz pembeleşince ıspanakları da attım içine ikisini kavurdum,ıspanakları ne erittim ne de diri kaldı.normal yenebilecek kıvamda yumuşadılar yani.sonra bunun içine lor peynirini de attım bolca.bol atmamın sebebi hem tuza gerek kalmasın peynirden alsın tuzu istedim,hem lezzeti daha güzel olur diye hem de proteinin sebzeden daha fazla olması gerektiği için loru da bol ekledim ve hepsi bir azcık daha kavruldu.sonra kapadım ocağı yumurtaları kırıp hepsini karıştırdım,en son da sütü ekleyip hepsini birbirne yedirerek karıştırdım.benim de dely gibi evde 100 tane borcamım yok,diğer borcamlarda da fırında ekmek kek falan olduğundan bunu da büyük cam kayık tabağa koydum attım fırına .zaten üstü falan kızarıyor,e zaten pişmiş olduğu için yemek kafana göre bak işte kızarması seni tatmin edince çıkar,ohhh mis gibi
sonra nolsa beğenirsin tam bir kaşık tadına bakayım dedim ki bir de ne göreyim cam kayık tabak ortadan 2'ye çatlamış
neyse ki yemeğe bulaşmadı,kibarcaaa başka kaplara paylaştırıp tabağı çöpe attım.yani siz de benim gibi çok zekice bişey yaptınız zannedip böyle hatalara düşmeyin,bildiğiniz borcam yada fırın kabı kullanın :26:

cnm rom aromasını ben kola ve kahvede kullanıyorum.kola böyle viski kola gibi oluyor,neskafede ise nasıl diimm ırısh coffee,baileys kıvamında hoş bir tat veriyor.bence dukana uygun tiramisu falan gibi tatlılarda müthiş olur.du bakiim aklıma düşürdün ben de bir tatlıda deneyeyim bir dahaki sefere

canım benim çok iyisin çok sağol ama gerçekler ortada hala kilolu çıktım yaa yuhh,15 kilo verdik daa,daha önce neydim ki ben.
dediğin gibi allahtan boy var da kamufle ediyor

canım maaşalllah ne güzel yürüyorsun afferrim sana
bak bunların karşılığını bildirimde _ olarak aldın.yeni başlamanıza rağmen güzel işler çıkarttınız,çok tebrik ederim hepiciğinizi yeni çekirgeler
yap bakalım seninki nasıl olcak,içine lor ve maydonoz da koymayı unutma.böyle tuzlu kek gibi güzel oldu benimki yaaa,ben ilk kez beğendim bir ekmeğimi.ama delyninki kabarmadı,bakalım seninki kabaracak mı,afiyet olsun şimdiden

canım ben saf pro perşembesi ile beyaz günün aynı olmadığını biliyorum.çünkü saf pro gününde yumurta sarısını da yiyebiliyorsun ama beyaz gün daha sert ve sıkı bişey.yumurta sarısı falan hepsi tamamen yasak.yumurta beyazı,beyaz peynir,süt,yoğurt,tavuk yada balık ile besleniyorsun.ben böyle biliyorum,yanıldığımı zannetmiyorum .şu an işyerimdeyim hala kitabım yanımda değil ama bakan arkadaşlar olursa dah netleşmiş olur

canım benim öncelikle afiyet olsun bayılırım mangala
ayrıca tavuk pirzola da yiyebilirsin,kendini engelleme bu kadar da sonra çabuk bıkarsın.fakat tavuk marine edilmemiş olsun yani yağla falan sosta bekletilmemiş olsun ve derili tavuk yeme derilerini sıyır.zaten pirzolada deri de olmaz pek
diyet kola yada tatlandırıcı içeren içeceklerin de kilo verme de duraksamalara sebep olabileceği söyleniyor.yani bazı arkadaşlar fazla tatlandırıcı tükettikleri zaman kilo vermelerinin durduğunu söylüyorlar.bende de duraksama oluyor zaman zaman ama tatlandırıcıyla ilgili midir değil midir bilmiyorum.ama ciddi anlamda bir zararı olacağını düşünmüyorum.kuzu zaten günde 3 kutu zero 1 litre zero demek.yani koca 1 şişe zero neyine yetmiyor diiiimiii amaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…