Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Himalaya tuzu konusunda bilgisi deneyimi olan varsa yazabilir mi?
Çok tuz kullanan biri olarak bu bilgiye ihtiyacım var

canım geçmiş olsun yaa,bir doktora görünsen de doğru teşhisi koysa,belki de önemsiz bişeydir

Canim benim ya yaparsin elbet....p,tesine benimde hedefim -1kg insallah ulasiriirz neyyy müsil mi kullaniyosunnn

yok kız şaka yaptım o kadar da değil hehehee

canım bozma moralini,bak bizler de aynı durumdayız,oluyor arada öyle maalesef,bazen dalga geçiyor vücutlarımız bizle ama hakkından geliriz üzülme sen tam gaz devam

tebrik ederim güzel kilo vermişsin
yaa sabah su içip de bağırsağı çalışan bi seni duydum ne güzel

aferim kız 5 kilo vermişsin neredeyse tebrik ederim canım benim,eşinin yorumu nedir bu duruma

tebrikler güneyli,
birde tartının resmini de koyuyorsun ya çok imreniyorum hee. hiç aklıma gelmiyor benim. geçen haftada eklemiştin. tekrar tebrikler..
teşekkürler
ben de buradaki arkadaşlardan görmüştüm, orjinal fikrim değil maalesef

kendine dikkat et
güçlendirme de bilem olsan bir bardak tarçınlı süt sıkıntı konusunu düzeltir belki, ben de hep işe yarıyor canım

olmadı kendine minik bir hediye al
takı filan da olabilir, minik , yazlık bir şey
ödüllendir kendini hayata karşı
(çok konuştum yine )

ımm kuzenimde de vardı topuk dikeni, dr. ona çok fazla ayakta durmaktan olduğunu söylemişti yine de tüm detayını bilmiyorum ancak önce ayakkabısının içine bir aparat verdi, sonra da hafif topuklu ayakkabı giymesini istedi (her zaman tamamen düz giyer)

ancak öncelikle kesin sorunu tespit etmelisin, belki de öyle bir şey değildir. tanı tespiti öyle netten falan olunca alakasız kalabiliyor, dr karar vermeli, dilerim boşuna canın sıkılmıştır.

güzelim o dogal bir denizden olan kristall gibi kücük kücük yani tuz yerine gecmiyor onu bagirsak söktürücü olarak kullaniyorsun tadi cooook aci berbat birsey

ımm annem kaya tuzu kullanıyor evde ama senin dediğin farklı, diye düşündüğümden sormuştum.
bizimkisi bildiğimiz tuz gibi.sadece normal tuzlardan daha az koyuyoruz çünkü daha keskin. daha sağlıklıymiş vs vs.
bilemedim şimdi

Valla hiç şüphem yok canım, göreceksin. Plan müthiş.

Geçmiş olsun canım,

Doktora git bakalım değerlerin ne çıkacak.:26:

Geçer canım, geçer, çok sağol. İyi ki varsınız hepiniz.

Evet, sen kilolardan daha inatçısın, toptan halledicem ben de, takmış durumdayım emin ol. Bütün hırsımı onlardan alayım bari ben boşa gitmesin.

Canımm, çok teşekkür ederim. Düşünmen yeter fıstığım.

Hepiniz çok iyisiniz ve iyi ki varsınız. Sizinle düzelecek inşallah.

kızlarrr size hayranımm yaaa
müthiş bir motivasyonn ve paylaşım var
bikaç gün öncede yazmıştımmm
benim bebişim küçük ve emziriyorumm
sagolsun dukan amca emzirenleride düşünmüş ve güçlendirmeden başlayın demişşş
nette okudugum kadarıyla:44:
ama güçlendirme nekadar sürer bilmiyorummm
bende szie katılmak istiyorummmmm
bugün sabah tartıldım
başlangıçç:80.5
hadibakalım ALLAH kolaylık versin herkeseeee

kızlar aktarda Tilaks die bi çay war,onu tüketin 2-3 güne bir,bir kupa.kesin çözüm.

kızlar ben bi ara sarımsak ceviz kürü yapıodum barsak boşaltmal ve zayıflamak için kabızlığa çözüm yani isterseniz sebze günlerinde deneyn ceviz koymadan da olabilir.2 diş sarımsağı 4 e 5 ebölün geceden bir bardak suya koyun ertesi sabah aç karnına bu suyu için.sarımsakları yutun.yutamıyorsanız küçük parçalara bölün sonra cırcır hehe

Ya EKİMCİM ben sana yazmadım ki zaten, dely ye yazmıştım senin nie canın sıkılıyor yafherneyse anladık senden gizli dert yanamıcaz maşalah hatunun gözler radar

kızlar hepinize merhaba nasılsınız herkes iyidir umarım, ben yine kaçtım cafeye net nasıl bir bağlılık olmuş net yoksa canım sıkılıyor resmen evde bir de alışmışım aklıma gelen herşeyi nette arayıp anında bulmaya zor geliyor resmen :))

bende güçlendirme kilo bildirimi yapıyım bari
güçlendirme başlangıç : 15 haziran
güçlendirme bşl. kilo: 59
şu an ki kilo: 59.4 ( ama malesef bu hafta çok kaçırdım ipin ucunu yarın eve dönücem pazar günüde bir protein fünü yapıp pazartesi tekrar güçlendirmeye yeniden başlangıç yapıcam bu sefer dikkat ederek:)
Ekim ne güzel sen kilo vermeye devam etmişsin tebrikler

Love , Ekim protein gününüz nasıl gidiyor? valla alışmışım ya zor geliyor :)))

Nilesss hoşgeldin canım

Bugün annemle dolapları karıştırıyorduk bir etek geçti elime anneme aa ne güzelmiş tam benim tarzım dedim annemde 38 beden dene belki olur dedi baktım aaa bu benim eski eteğim dedim giydim oldu valla :)) ne güzel bir duyguymuş :))

MEDESA teşkkür ederim canım eşim hayran hayran bakıo bu sefer çok azimli ve istikrarlısın diyo inş devamı gelir canım haa birazda endişeli sürekli arayıp su içionmu falan soruo

güzel böyle yaa

tam gaz devam kuzum yanii

Bende ya çok düz giyerim. Geceleri falan da platformm. Arası yok şükür. İlk iş gidip bi ayakkabı alacağım şöle az topukulu. Bakalım doktor ne diyecek.

Senin yaşadığın bu durum benimkine çok benziyor
Ama kesinlikle şunu gördüm ve sen de emin ol yağ kaybetmeye devam ediyorsun
kilolar sadece su toplanmasından kaynaklanıyor
tartı seni yanıltıyor
özellikle sebze + protein günleri sonrası tartıda artı görmek çok normal
ama illa tartıda da göreyim diyorsan
2 gün protein yap derim

Kizlar daha bugün diyordum ki 4 gün seyirdesin bi gram bile gitmedi diye kendime hayiflanip duruyordum kiii kardesim aradi

cok sacma biliyorum ama cok sevdigim bir etek vardi onu alacak bana 36 beden istedim giyicem onuu suan 40 beden bile olsam ona girmeliyim iki ay sonra insallaah

Bunun düsüncesi bile deli gibi mutlu etti beni ya

Tencerede nasıl yapıyorsun canım :44: Bende mikrodalga yok da.. Gerçi almayı düşünüyorum ama; bütçem batık olduğu için zamanı gelemedi bi türlü :S

Canım 2 fincan çıkıyor zaten, küçük bir tencereye fincanların yarısına gelecek kadar su koyuyorum, kapağın altına da havlu koyuyorum ki içeri su damlamasın, kapağı kapatıp 10 dk falan pişirdim bunu, azcık dinlendirip höplettim

bravo canım yaa çok sevindim eşinle olan duruma,hele sen daha 10 kiloları verdiğin günleri de göreceksin bak o zaman eşin nasıl kıskanmaya başlıcak seni deli gibi

valla hemen deneyeceğim bunu.çok merak ettim

kızlar ;
sabah 3 dilim beyaz peynir,yarım haşlanmış yumurta,yarım salatalık,çay
arada kahve içtim
öğlen stoklarımdan çıkardığım ıspanak suflem ve cacık
arada güllü yeşil çay
akşam da heee nöbetçiyim bu akşam balık yerim kesin
bu arada bakalım akşam deneyecğim ekimin verdiği tost ekmeklerini,umarım güzel olur

Canımm, çok teşekkür ederim. Düşünmen yeter fıstığım.

Hepiniz çok iyisiniz ve iyi ki varsınız. Sizinle düzelecek inşallah.

şarkıda der ki;
her gecenin sabahı
her yazın bir baharı
elbette düzelecek canım

hayırlı olsun, yine de kendinin ve bebeğinin sağlığı öncelikli.
lütfen dikkat et.

hergün tartılıyormusunuzzz????
birde kilo bildirim gününüz varmı?
başlarda ben elimde olsa neredeyse saat başı tartılacaktım
şimdi 2 günde bir falan tartılıyorum, tabii bu gr şeklinde verdiğimden de olabilir

arkadaşımız yazdı ancak tekrar edeyim perşembeleri kilo bildirimi yapıyoruz.
hoş geldin tekrar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…