Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

off yaaa 1 kg almış gözüküyorumm :2: ama artık yeter uğraşamıcam 50 olamadım bi türlü ne yazıkki, 51.4 ile geçiyorum güçlendirmeye bugünden itibaren dukanın seyir evresi benim için bitmiştir =) inşallah verdiğim kilolar geri gelmez, en büyük korkum bu şimdi =//

Günaydin dukancanlar...bol eksili bildirim günü olsun hepimiz icin insallah...

baslangic tariihi: 28.03.2012
Baslangic kilo: 110
Hedef kilo: 65
Gecen persembe:92,500
Güncel kilo:91,500

glshk canim bencede gecmelisin güclendirmede gider birazda..korkma güzelim azimlisin sen dukan bizlere düzenli beslenmeyi asiladi birkere alacagini sanmiyorum...

DVREK yulafli galeta dedigin yulaf kepegimi yani dukanin olmazsa olmazlarin dan olan yulaf kepegi..ben onu en güzel sade yogurtla veya meyveli yogutla tüketiyorum sabah bir kasyk ögleden sonra bir kasyk tok tutuyor cünkü gec saate birakma bence..

offffff 14 gündür yapıorumm. 4 kilo verdim. hiç b0zmamıştım. bugün güne gittim koca bi dilim yaşpasta ve 1 dilim ev yapımı baklava yedim tüh bana bu ilk kaçamağım ama kilo vermemi yavaşlatacak eminim

14 günde mi verdin 10 küsür kiloyu .Tickerına göre diyorum bunu ??

Başlangıç : 07/05/2012
Başlangıç Kg : 90,1
Tatilden önce son tartım: 81,2
Güncel : 81
Hedef 62,8 mişşş

Kilo bildirimim

Başlama tarihi :06.06.2012
Baslangic kilo:73,55
Hedef kilo: 55
Geçen hafta:70,40
Güncel kilo:69,00

yine kabızlık sorunum var kızlar. yine göbeğim kocaman oldu beş gündür içinde biriktirmekten. Form çayı yeşilçay deneyimleriniz dışında bişeyler söyleyin nolur.

al bendende o kadar biktim sundan yaa isin kötüsü kabizlikta insanin hem kilo vermesi zorlasiyo hemde zamanla onlarda yag olarak yerlesiyo vücudumuza, kahrolsun kabizlik!!!!

kızlar aktarda Tilaks die bi çay war,onu tüketin 2-3 güne bir,bir kupa.kesin çözüm.

günaydınnnn

3. günde de -500 gittiii..

tatildeyken bildirim yapamadıgım için listeden çıkarılmısım

işte yeni bildirimim

baslangic tariihi: 19.03.2012
Baslangic kilo: 112
Hedef kilo: 65
Gecen persembe:100
Güncel kilo:97.1

1kg daha verıp seyırden devam etmelıyım.bugun ve yarında proteın gunu yapsam fena olmayacak..

afferin kiz iyisin valla iste böyle azimli ol, gitcek bu kilolar en gec 3-4 haftaya kadar hepsini verirsin canim yeterki istikrarli ol hemide bize olan sözünüde unutma haa

afferim bana dimi...
evet size verdiğim sözü tutuyorum ve meyvelerini de topluyorum.
tatile en azından 1,7 kg daha hafif gidicem bu sizden gelen motivasyonla beslediğim çelik gibi güçlü azmimi sayesinde.. teşekkürler...
tatilde de çok dikkat edip fazla artı almadan devam edicem

al bendende o kadar biktim sundan yaa isin kötüsü kabizlikta insanin hem kilo vermesi zorlasiyo hemde zamanla onlarda yag olarak yerlesiyo vücudumuza, kahrolsun kabizlik!!!!

kabızlıktaki şeylerin yağ olarak yerleştiğini hiç duymamıştıms sally. onların zaten sindirimi bitmiş yaw. anca şişkin olursun kilo almış gibi görünürsün o kadar. Mag.calcinee kesin çözüm bana.. ölçüsünü kaçırmazsanız cır cır da olmazsınız

Günaydın kızlar
Başlangıç tarihi 19.03.2012
Hedef kilo 55
Başlangıç kilo 66.3
Gecen Perşembe 58.9
Güncel kilo 57.2

gunaydın herkeseeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

dukan diyetinde tawuklara kattıgım köri sos masum mu ?
nolur masum olsun da ben kulladım cunku :)))

kızlar günaydııınnnn,
geçmişi okumadan önce size bir ses vereyim dedim
bildirim de yapiiim bari :)
tartım neyseki bu sabah 78 lerden 77.9'a indi,gerçi hala görebildiğim o dip kiloyu göremedim nedense fazla gösteiyor ama atıcam bunları.pazartesi haftaya bomba gibi başlayacağım inşallah

başlangıç tarihi : 19.03.2012
başlangıç kilo : 92.7
hedef kilo : 75.7
güncel kilo : 77.9
geçen hafta : uff unuttum,geçmişten kurcalayıp bildireyim onu da.dünkü antidukanın dediği gibi hafıza kaybına uğradım galiba

Günaydın kızlar
Başlangıç tarihi 10.04.2012
Hedef kilo 54
Başlangıç kilo 61.3
Gecen Perşembe 54.9
Güncel kilo 54.8

her hafta 100 gram 100 gram gitmeye başladı artık herhalde yaz sonunda hedefe ulaşacam gibi

hoş geldin aramıza, daha da iyi olacak.
devam edebilirsin sadece sen bunu istemelisin
bol - ler diliyorum

ben de 1 kere almıştım, tüm beyazları ayıkladım geriye acayip bir şey kaldı, ben de bakakaldım tabi

offffff 14 gündür yapıorumm. 4 kilo verdim. hiç b0zmamıştım. bugün güne gittim koca bi dilim yaşpasta ve 1 dilim ev yapımı baklava yedim tüh bana bu ilk kaçamağım ama kilo vermemi yavaşlatacak eminim

ayy valla bacaklardan gitsin başka hiçbişey istemiyorm canımmm :)

ben de çok istedim ama olmadı canım ya =// 10 kilo verdim ama bacaklarım öyle ahım şahım incelmedi yine vücuduma oranla oldukça kalın bacaklarım var

aynen
benim metobolizmam cökmüs gecen sene sigarayi biraktiktan sonra böyle malesef, diyet yapinca kabizliktan hiic kurtulusum olmuyor malesef, birtek kayatuzu bana iyi geliyor onu icmeside ayri bi iskence
ımm tuz yasak ancak yine de şu kayatuzu mevzusunda bizi aydınlatabilir misin lütfen, nasıl kullanıyordun?

hoş geldin
tartılarda sorun yaşanması sıklıkla gündemde. pili bitmiş olabilir:44:
kalari hesabı yapmıyoruz.
sadece ciddi kaçamaklarda o hafta için kalori hesabına geri dönün diyordu kitapta (ben öyle anımsıyorum)
genel kilo kaybı seni yönlendirecektir. henüz yeni başladın, şimdiden tasalanmamalısın bence.

:44::44:
izinlileri sınırsız yiyoruz

aahh ahh ben saat 10 da akşam yemeği yiyorum. bir sorun olacağını sanmıyorum , en azından farketmedim
yulaf kepeğini; krep, ekmek, kek, poğaça, köfte harcı, çorba vs vs vs bir çok şekilde tüketebiliyoruz.
ben ekmek ve kek olarak tüketiyorum genelde.

Günaydın Dukan süvarileri

Bugün baş ağrılarıyla kötü bir güne başladım maalesef.. Klasik, regl öncesi migren atakları :105: Neyse.. Alışmam lazım ama çekilir dert değil yahuuu!

Ayrıca bir moral bozukluğum daha var. Yani aslında o kadar da moralimi bozmadı.. 1 haftadır tartılmıyordum, bugün 59,5 çıktım. +1 kg yani maalesef.. Ama işte.. Hiç kaçamak yapmadığım için, o da regl öncesi olduğum içindir. Normalde bu kadar + çıkmam da.. bi kaç gün geciktiği için sanırım daha çok ödem yaptı.. Bildirime yazmıcam, bu hafta beni es geçin Haftaya zımba gibi geliyim kısmetse :) Şöyle bir şey olacak şimdi. Haftaya en az -1 çıkıcam yani Ama böyle olunca aslında verdiğim bişey yok, haybeden -1 çıkcam Verdiğim kilo 1'den fazla olursa sevinicem. Kendimizi de kandırmayalım di mi :76::107:

Mutlu günleeeerrr...!!!!

günaydın günaydın günaydın

dünkü şoktan sonra bugün tartılmamayı düşünüyordum ama dün protein günümdü yine dayanamadım tartıldım veeeeee dün 77.7 gelmiştim bugün 75.9 çıktı

bu benim için mükemmel bir motivasyon oldu

bugün kuzenimin kına gecesi var, birazdan İstanbulun anadolu yakasının en ucundan avrupa yakasına gitmek üzere yola çıkacağız, bugün yokum yani, beni merak etmeyin

herkesi öptüm

Son düzenleme:

yine de çok çok başarılıydın bence.
son kilolarda herhalde pek çok kişi aynı sııkıntıyı yaşıyor.
güçlendirme de çok kilo alacağını filan düşünmüyorum, hatta verebilirsin bile.
tekrar tebrikler vee tabiii geçmiş olsun

ahahahha o arkadaş da kendince haklıdır elbette de ben dukandan önce daha çok unutuyordum
şimdi en azından süt, peynir, et filan yiyorum hafızam kuvvetlendi, Mevlam acıdı bana

kilo bildirimim:
Başlangıç tarihi: 20.04.2012
Başlangıç kilo : 62
Hedef kilo : 48
Geçen hafta : 50.9
Güncel : 50.3

bulaşık suyu ve kestane şekeriyle görüşen var mı acaba?

günaydın dely
geçmiş olsun canımcım. artı çıkman konusunda üzülmemen çok doğru bir davranış. haftaya -2 çıkmaman içinde hiç bir neden yok. regl sonrası için ümitli ol ayrıca yağdan verdiğine de eminim.ödem o ödemmm :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…