Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

demek ki yalnız değilim, arkadaşınla durumumuz çok yakın birbirine valla iradeni tebrik etmeden de geçemeyeceğim ama yemediğin şeyleri alsaydın yanına yolda çocuklara verseydin keşke, çünkü muhtemelen şu saatlerde bebişi uyuduğu için arkadaşın çayın yanında götürüyordur kalanları

yaa kızlar siz bu diyeti yaparken kalori sayıyo musunuz? ben normalde 1100-1200 kalori civarı yediğimde kilo veriyordum ama bugün bi baktım (peynir, yoğurt sınırsız ya) işin cılkını çıkarıp son yediğim 200 gr labne (light %9 yağlı) ve 200 gr yoğurttan (%5 yağlı yoğurt) oluşan cheese cake imi afiyetle yedikten sonra 1650-1700 kaloriye çıtım proteinden alınan kaloriyle karbonhidrattan alınan kalori aynı değil diyo mösyö dukan ama yine de içim bi kötü oldu yaw. sizce fazla mı abartmışım sınırsızlık olayını?

Günde iki muzu götüren, işten gelince deli danalar gibi buzdolabına saldıran o da kesmeyince nutella kavanozuna sarılıp huzura eren ben, ne hale geldim yahuuuu :)
Arkadaşımı Dukan konusunda yüreklendiricem ve önünde duran o kurabiyelere el sürmeyi istemez bir hale gelecek. Yakındır. :)

Son düzenleme:
Günde iki muzu götüren, işten gelince deli danalar gibi buzdolabına saldıran o da kesmeyince nutella kavanozuna sarılıp huzura eren ben, ne hale geldim yahuuuu :)

Ayyy o nutella kavanozunun içine düşüp kaybolmak istiyorum ben de ikramlara hayır diyebiliyorum, zaten oğlum sağ olsun onunla gittiğim bir yerde karnımı doyurduğum çok nadirdir ki çayla yapılan ikramları hiç almam amaağğğ gel gör ki içimde önlenemeyen bir tatlı açığı var, kara delik gibi özsüte dalmamak veya krispy kreme den donut almamak için zor tutuyorum kendimi, umarım ben de bir gün seninle aynı duyguları paylaşabilirim, özellikle nutella konusunda

Dün erkek arkadaşım eve neyle geldi bi bilsen :) Ben ki bayılırım yaz helvasına. Adam kapmış gelmiş, bunu bana yapmayacaktın dedim. Düşün yanımda ne pizzalar ne yemekler götürürken bana mısın dememişim, gel gelelim yaz helvası... vışşşş dedim :). Sonra aldım elime bıçağı bir dilim kestim ve derin derin içime çektim kokusunu. Kokusu yetti sanırım. Onun yemesini izledim. Sonra o kadar da yenesi gelmedi gözüme. :) Nutella dediğin nedir ki diyemem çok hak veriyorum sana ama sanırım kendimden hoşnut olma halini öyle çok özlemişim ki başka hiçbir tada değişemiyorum onu.Umarım hep böyle gider. :)

Son düzenleme:

ahhh ahhh

arkadaşlarım acil yardım!!! az önce tartıda 72 çıktım oysa daha bu sabah 70 idim (( yaa bu sınırsız yeme olayını yanlış mı anladım ben acaba? dukan amcam normal insanlara göre mi söylüyo sınırsız yemeği, benim gibi ayıcık modunda yiyenlere göre değil mi???

Bu saatte niye tartılıyorsun ki o kadar su içtin, yemek yedin onlardır o, sınırsız diyor ama bazı şeyler için üst limit veriyor, onları tekrar incele bence. Aslında yavaş yavaş porsiyonlarını azaltsan ilerde korumaya geçince senin için daha iyi olur, hem miden küçülür, yoksa hep tedirgin olacaksın

çok haklısın çookk. artık deli gibi yemeyi aklımdan silmem gerek. artık daha dikkatli olucam söz. açlığımdan değil açgözlülüğümden yiyorum, bi de cheese cake yaptım ya hepsini yedim hemen :) çingene tatlısı varken duramazmış :))

bu arada bi küçük kırlangıç yavrucuğu bulup getirmiş iş yerindeki arkadaşlar, o da dukan diyeti yapıyor, proteini yüksek yağı az yemesi gerekiyormuş ben de light kedi maması ıslatıp veriyorum :) aynı benim gibi sürekli aç, ağzına lokmayı alınca sevinçten kanatlarını çırpıyo :)) kuşu da obez yapmasam bari...

Eklentiler

• $pýrpýr.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 37

çok haklısın çoook. artık normal ölçülerde yemeyi öğrenmem lazım. cheese cake yaptım ya hemen hepsini yemem lazım. çingene tatlısı varken duramazmış :) karnım diil gözüm aç...

bu arada küçük bi kırlangıç yavrucuğu geldi elime. o da dukan diyeti yapıyor, proteini yüksek yağı az beslenmesi gerekiyormuş ben de light kedi maması ıslatıp veriyorum :) ayy bu kuş aynı benim gibi sürekli aç, ağzına lokmayı verince sevinçten kanat çırpıyo :))

canım migroslarda var ben mmm migrosta buldum doğalsan die adı..asıl kepek oymuş atak gününde listede yazılanlar dışında bişiy yok süt ürünleri,yoğurt,peynir yani ama yağsız hepsi.kırmızı ette var tüm yağrız proteinler serbest

DELY;
tşk ederim motive etmeye çalıştığın için ama ben kendimden pek umutlu deilim o yüzden şaşırdımya bir kilo eksilince bir günde HEMDE malum yağ değil giden ve geri gelecek boşuna moral vermeye çalışmayın yani biliyorum ben vücudumu keşke sölediklerine sende inansan ama yinede saol rahatlatmaya çalıştığın için arkadaşım

sende herşeyde olumlusun, yaş konusunda neden öle düşünüyosun yani.. 38 de yaş mı peh Bak bana ben 27 yimşaka bi tarafa her yaşın ayrı güzelliği var canım..yaşlılık kaçınılmazsa zevk almaya bak he he

ben karışırım valla O vücudu forma sokmak için nelerden feragat ediyorum ben ..beni dinlemesi lazım patron biziz yani bedenimiz değil beynimizle yönettiğimize göre bedenimizi bizi dinlicekkk o kadar!hele bi su toplasın ödem yapsın vallahi bi kaşık suda boğarım bir daha su su diyemezhay allah gece gece saçmaladık

merhaBalar...
ben bişi daha sorucaktim. yulaflı galetayi ben aksam 10,30 larda fealan yiyorum cokmu gec oluyor acaba? birde bu yulaf kepegine baska nelere koyabllioruz ya.galeta yemekten bööö geldi artikin. yada siz yulaf kepegine hangi yemeklerinize ekliyorsunuz? simdiden tesekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…