Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Sinameki bağırsakları hemen hareketlendirir ama sürekli kullanımı sakıncalı, yeterince su içmiyor musun acaba? bir de yürüyüş, spor çok faydalı oluyor.

günde iki saat yürüyüş yapıyorum ve 2,5 litre su içiyorum.Bende zaten vardı bu bağırsak tembelliği olayı diyette olunca daha fazla şiddetlendi.

afferin kiz iyisin valla iste böyle azimli ol, gitcek bu kilolar en gec 3-4 haftaya kadar hepsini verirsin canim yeterki istikrarli ol hemide bize olan sözünüde unutma haa

yine kabızlık sorunum var kızlar. yine göbeğim kocaman oldu beş gündür içinde biriktirmekten. Form çayı yeşilçay deneyimleriniz dışında bişeyler söyleyin nolur.

al bendende o kadar biktim sundan yaa isin kötüsü kabizlikta insanin hem kilo vermesi zorlasiyo hemde zamanla onlarda yag olarak yerlesiyo vücudumuza, kahrolsun kabizlik!!!!

İyi akşamlar olsun kızlar, selam herkese.

Akşam yemeği yiyemedim bugün, öğlen tavuğu fazla yemişim galiba canım istemedi, şimdi biraz acıkır gibi oldum hemen mikrodalga kekinin denedim tatlandırıcı az koyuluyor buna belki tadı acı olmaz dedim, neyse yaptım işte, tencerede pişirdim ama tatlandırıcının tadını alıyorum sadece, çok baskın, tatlandırıcıyı yiyormuşum gibi geliyor, splendanın tadı nasıl?

vayyy afiyet olsun, bize yokmu

sinameki bana hic fayda etmedi halbuki en iyi bagirsak calistiranlarin 1 numarasi...

evet çok kuvvetli bir bitki, benim hiç kabızlık sorunum olmadı, çok şükür ben karın bölgesini çalıştıran hareketlere bağlıyorum bunu ama tabi bağırsakların genel durumu da etkendir mutlaka. Dukanın önerdiği yağdan olsa çok işe yarardı şimdi ...

benim metobolizmam cökmüs gecen sene sigarayi biraktiktan sonra böyle malesef, diyet yapinca kabizliktan hiic kurtulusum olmuyor malesef, birtek kayatuzu bana iyi geliyor onu icmeside ayri bi iskence

selam arkadaşlar. bir süredir yoktum, geri geldim. diyete aynen devam. gerçi arada kaçamaklar oldu ama çok abartmadım. en son 75 kg civarıydım sanırım, bir baktım ki tartım bozulmuş. bugün yeni tartımı da aldım. yarın tartılacağım, bakalım neler olmuş bu arada.

benim metobolizmam cökmüs gecen sene sigarayi biraktiktan sonra böyle malesef, diyet yapinca kabizliktan hiic kurtulusum olmuyor malesef, birtek kayatuzu bana iyi geliyor onu icmeside ayri bi iskence

evet öyle oluyormuş, çok tebrik ederim bırakmışsın bazıları sırf wc sorunu yüzünden bırakmıyormuş sigarayı, kahve ve sigara birlikte alındığında çok etki ediyormuş, belki sabah aç karnına kahve içsen o da fayda eder?

Bu ara herkesin tartısı bozuk eğer seninkinin de pili bittiyse, ilk çıkışında bir sürprizle karşılaşabilirsin, alıştıra alıştıra bak rakamlara

yine kabızlık sorunum var kızlar. yine göbeğim kocaman oldu beş gündür içinde biriktirmekten. Form çayı yeşilçay deneyimleriniz dışında bişeyler söyleyin nolur.

yulaf kepeği işe yaramadı mı? ben yulaf kepeğini ilk yediğimde lağman yapılmış gibi olmuştu :) ama yine de kabızlığın geçmiyosa duphalac şurup kullanabilirsin (ilaç oluğu için kullanamadan bir doktora da danış istersen).

Allah beni bidaha sigarayla karsilastirmasin saglik gibisi yok valla onca sene bosa icmisim, kahveyi bazen iciyorum sabahlari bi deneyim, sagol arkadas

Günaydın sempatika, arkadaşın benimle aynı zamanlarda doğum yapmış, incele bakalım kilosu nasıl bi ben miyim acaba doğumdan sonra emzirip kilo veremeyen:26::26:

Canım, arkadaşım da emzirip maalesef kilo veremeyenlerden.Hatta kız bakmış kilolar gitmiyor bir akupunktur uzmanına görünmüş. Son üç aydır akupunktur yoluyla kilo vermeyi deneyip beş altı kilo vermiş, 75 kiloya inmiş.1.70 civarında da boyu. Dukanı konuştuk bugün ama çok zor geldi ona. Bir sürü de hazırlık yapmış kakaolu kurabiyeler poğaçalar filan. Bugünlük yersin artık dimi bir şeyler dedi. Ben de yavrum, bu dukan arada kaçamak yapmaları bağışlamadığı için bu kadar etkili bir yöntem dedim başladım anlatmaya. Sordu da sordu ama sonunda hak verdi bana ısrar etmedi, ye diye. Tatlı tatlı kahve çay, muhabbet eşliğinde bebiş sevdim. :)

Son düzenleme:
Bu ara herkesin tartısı bozuk eğer seninkinin de pili bittiyse, ilk çıkışında bir sürprizle karşılaşabilirsin, alıştıra alıştıra bak rakamlara

belki de pili bitmiştir gerçekten de. ama ben yenisini aldım bugün. korkum yok, kilo almamışımdır hatta 1,5-2 kg kadar vermiş olabilirim. 15 gün oldu tartılmayalı.

walla az önce cheese cake imi yuvarladım. splenda kullanmıştım, bence gayet başarılı oldu. tavsiye ederim. buyrun tarifi

dukan diyeti tarifleri: CHEESE CAKE

aynen ben de sigarayı bıraktıktan sonra kabız olmaya başladım. diyete yeni başladığım için şimdilik bişey yok ama biliyorum kesin olacak, yandıııkkkk... ben duphalac kullanıyorum kabız olunca ama ondan da iğreniyorum biraz ıyyyykkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…