Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Stevia biraz acı galiba :44: evet.. Ben de splenda bulamadığımda aldım ondan, ikisini karıştırarak kullanıyorum. Hatta sıvı tatlandırıcım da bitsin diye araya onu da karıştırıyorum hihihiih :KK1::1:

Ben de ederim ben deee :KK16: Allah sana da hayırlısıyla en kısa zamanda :KK66: tatlı mı tatlı sağlıklı hayırlı bir evlat verir inşallaaahhhh!!!!

Valla bilmiyorum yaaaaaaaa!! Puufff!!!:KK31::KK31: Delirmek üzereyim.. Biden falan gitmezler.. Yapıştılar yapıştılaarrr... Reglden sonra 1-2 kilo giderse diye.. Son umudum o... Ki bana hala şişmanım gibi geliyo zaten, millet de ay daha ne vercen diyoo... Bana kalsa 53-55 olmak isterdim.. :KK43: Hayal olduuuu :KK43:Hayat boyu diyet yapcam sanırım :KK43:

canimmmm yüregini yerim senin. canim benim insallah Allah seninde gönlüne göre verir .. birtanecim

medesa hakkaten hayranim sana yaa.. nasil yetisiyorsun öleee ..
ama islerde daha da acildi sizin otelin simdi biurdan da :KK53:

iyi iyi böle devam et elbet metabolizman deli gibin calisiyordur simdi

offffff 14 gündür yapıorumm. 4 kilo verdim. hiç b0zmamıştım. bugün güne gittim koca bi dilim yaşpasta ve 1 dilim ev yapımı baklava yedim tüh bana bu ilk kaçamağım ama kilo vermemi yavaşlatacak eminim

canimmmm yüregini yerim senin. canim benim insallah Allah seninde gönlüne göre verir .. birtanecim

medesa hakkaten hayranim sana yaa.. nasil yetisiyorsun öleee ..
ama islerde daha da acildi sizin otelin simdi biurdan da :KK53:

iyi iyi böle devam et elbet metabolizman deli gibin calisiyordur simdi

beni klonlamışlar galiba :KK9::KK9::KK9:
sorma kuzu yaa 2 ayak bir pabuçta,bugün yaptığım işleri sadece anlatsam onla bile yorulursunuz :KK1:
ama napalım yani dukana para yetiştirmek için çalışmam lazım dimii amaaaa :KK76:
bu arada sorma ya ne metabolizma var anlatamam 3 gün önce tartıda +1000 çıktım ve 3 gündür 78.6'yım,kıramadım bacağını offf :KK47:
daha önce de olmuştu birkaç kere ama 1-2 gün sonra süpper _ görüyordum.bu 3.gün tık yok :KK50:
yine de düşünmemeyi kafamı takmamayı deniyorum,elbet yeniden _ göreceğim o güzel günler gelecek :KK16:

Ben markette nameti buldum %7-8 yağ oranı. %15 e kadar yağ serbest diye biliyorum yanlış mı biliyorum acaba? bir de pastırmayı yerken beyaz yağlı kısımlarını çıkarıyorum, azcık ziyan oluyo ama napalım artık.

% 10 u geçmemesi gerekiyor canım yağ oranının. Polonez in vardı carrefour da ama hemen bitiyor 1 defa rastladım sıfır yağ ve şahaneydi. Bulursan onu al, ben hindi fümeye takılıyorum yine aynı markanın % 1 yağ.

kızlarrr günaydııın,
akşamdan sabaha ne çok yazmışsınız yaa.ben yine işe koyulmadan önce başladım geçmişi okumaya,neyseki yettimmm :KK16:
ay ben özlüyorum sizi yaaa,mesela dün gece saat 00:30'da dely'nin dişçiye gitmesi gerektiğini ama hala gitmediğini hatırladım.
..........
Canıımmm:KK16::KK16: :KK54::KK54: Gidemiyom valla :S hihi:KK1:
Mis gibi serin bir günden herkese günaydın.:KK16:
Bu sabah tartıyı görüp resmen şok oldum. 63,3 ! :KK53::KK53:
Dün 64,1 idi ve kaç gündür sabitti. :KK53: reglim bitti ve birden 800 gr gitmiş görünüyor. ama ben size yazmaktan bile imtina ettim geri giderler diye. :KK50:bugün p günüm. umarım yarına güzel bir bildirim günü olsun ve geri gitmesinler ya.. :KK53::KK53:inanamıyorum, inanılmayacak kadar güzeldi :KK53::KK53:
Reglden sonra öyle oluyor canım =) Merak etme gelmezler geriii :KK66: :KK9::KK9:

günaydın kızlarrrr
2. günde de -1000 ile karşınızdayım.:KK64::KK64::KK64::KK64: kaldı 1500 onuda verdımmı kaldıgım yerden devam etmıs olacagımm..:119::119:
Vuhuuuu!!! Tebrikleeeeerr :KK9::KK9::nazar: Dahası da gelsin inşallaah..

Kızlar, konu açılmışken aklıma geldi.
Ben geçen hafta tahlillerimi yine yaptırdım ve sonuçlar :
Kolestorol üm düşmüş, böbrekler tertemiz, kan değerlerim düşüktü çok güzel olmuş veeeee TSH ım da uzun zamandır ilk kez normal değerlere düşmüş.
24 Martta başladım ve artık güçlendirmeye geçtim, zaten her gün meyve, sebze, 2 dilim ekmek yiyorum, yemediğim çerez var şimdilik o kadar.
Dukanıma başlamadan önce kilolarımla başım dertteydi, kolestrolüm yükselmişti ve psikolojim de bozulmuştu, şu an gerçekten çok çok daha iyiyim. :KK16::KK16:
Sen var yaaa!! Heykeli dikilecek kadınsın hihiihih:KK1::KK1::KK9: Çok sevindim canım.. İnşallah hep böyle sağlıklı olursun :KK16::KK54:

Merhabalar:KK3::KK3:
Bende başladım bakalım dukan diyetine..İnşallh kısa sürede gider kilocuklar..:nazar::nazar:
Merhaba arkadaşlar,
Ben de dün başladım diyete, 157 cm boyunda ve 71 kioyum (aslında bu sabah itibariyle 70 oldum :) ). Dukan diyetini çok sevdim bazı şeyleri yiyemiyor olsan da sınırsız yeme özgürlüğü çok güzel :) Umarım devam edebilirim. Eylül başında 55 kg a düşmem gerekiyor uyarsam diyete.
Hoşgeldiniz kızzllaaarr!!! Hayırlı ve de başarılı olsun inşallah :)) Kolay gele...

.....
:KK16::KK16:

İyi akşamlaaarrrr :KK54:

Sen var yaaa!! Heykeli dikilecek kadınsın hihiihih:KK1::KK1::KK9: Çok sevindim canım.. İnşallah hep böyle sağlıklı olursun :KK16::KK54:

İyi akşamlaaarrrr :KK54:

Canım, estağfurullah:KK17: Hepiniz öyle tatlısınız ki, iyi ki varsınız. Bana güç veriyorsunuz. :KK16::KK16::KK16:

İyi akşamlar herkese canlarım, hepinizi çoook seviyorum. :KK16::KK16::KK54:

o bende de oluyor canım. yeri gelince bacak ve kalçadan da gidecek biraz sabır. sana da bana da :KK31::KK31:

Gördüğünüz üzere beni yada buradaki arkadaşları ikna edemezsiniz. Eee bende sizi ikna edemem, böyle bir şey için uğraşmıyorum sadece buradaki arkadaşları bilgilendirmek niyetindeydim. Bu saatten sonra ancak parazit yaparsınız.Saygıları :KK14::KK14:

ayy valla bacaklardan gitsin başka hiçbişey istemiyorm canımmm :)

veee bugün seyirdeki son SP günümü yapıorum sevgili dukan arkadaşlarımm :KK16: (protein perşembelerini saymıorum tabi =)) yarın da son PS günümü yapıp cuma günü yavaş yavaş güçlendirmeye geçiorum. Açıkçası yarın tartıda göreceğim rakama da bağlı bu durum eğer 400grmı vermişsem yarın bile geçebilirim hemen güçlendirmeye artık sabırsızlanıorum çünkü zaten daha da veremiyorum yağ kalmadı sanki vücutta zorla gidio son gramlar :KK1:
Ekmek yemeği özledim, eskiden hergün bıkmadan yediğim şimdi hayallerimi süsleyen tostumu yemeyi özledim. Meyve yemeği özledim...Kısacası 4 aylık bi sürecin sonunda tadı ve tuzu olan bi hayatı özlediğimi farkettim. İnşallah vermişimdir son gramlarımı, inşallah gönül rahatlığıyla geçerim güçlendirmeye ve inşallah allah bi daha hiçbirimizi kilolu olmakla cezalandırmaz. :KK34:

Bu arada iyiki varsınız. Bu diyeti eğlenceli hale getiren, çekilir kılan burası oldu benim için En Büyük KK aksi halde kendimi hep yalnız hissedecektim. :18:

tebrikler güzelim :KK16: yemek haklarini güle güle kulllan affiyet olsun :21:

arkadaşlar dün diyetten önce cok severek giydiğim bi elbisemi giydimm fkt gördüğüm görüntü beni şok etti..çünkü elbise üzerimde o kdr emanet durduki ama olsun yinede zayıflamak ugruna hersey mübah :KK1: aşağıda elbisemin önceki üzerimde durusu ve dünkü üzerimde durusunu bulabilirsiniz.önceki resim taa 3 sene önceki halim o zmn 60-61 flndım yani diyete basladıgım kılodan 4-5 kilo daha az hallerimde..(bu arada ikinci fotolarda yüzüm yok cunku bunları sırf vücudumu görmek için çekildiğimden yüzümü almıorum:KK53::KK53:)Eki Görüntüle 452388 Eki Görüntüle 452389 Eki Görüntüle 452390 Eki Görüntüle 452393 Eki Görüntüle 452394

:KK9:ben yeni gördüüümmm ::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:nazar:

Arkadaslar duraklamadakiler için facede söyle bişi buldum..belki sizlerinde işinize yarar die paylaşmak istedim ;

duraklamaNar Şerbeti (yeşilçay içemeyenler özellikle denesin)
Aktardan alacağımız kurutulmuş ...nar çiçeği 1 tutam yeşilçay, bir iki tane kuşburnu ile birlikte kupada ya da cezvede demlenir. cam bir sürahi soğuk su ile doldurulur ve içine bir iki dilim limon kabuğu ile birlikte atılır. demlenip ılıyan çay sürahiye eklenip dolaba kaldırılır. buz gibi soğuduktan sonra içmeye doyum olmuyor. isteyen tatlandırıcı da ekleyebilir. ben gerek duymadım. tam bir ödem attırıcı duraklama kırıcı:)))))
Not: taze zencefil dilimi de çok yakışıyor. İşte evde ne varsa kendinize göre ayarlayın.

$Nar çiçeği.jpg
kuzum soldaki aktar kurusuyla denedim olmadı:KK43: ne tat ne renkk
bugün tazesini gördüm ağaca daldım, bi debunu deneyeyim :))
(kan temizleme özelliği var deyü, kuzuma vericem, bayılır böyle ota mota :))

Ben geldim kizlar....ben ise giderken gelirken 2 km yürüyorum sonra tekrar yemekten sonra 5 km yürüyorum bugün eve geldim yemegimi yedim tam cikacekken cok halsizlestm birden :26: evdede hic birsey birakmadim zaten diyeti bozacak sekilde ama bi baktim helva (kahvaltilik) cay kasigi ile yedim cok utaniyorum ama iyi geldi bana tansiyonum düstü galiba bugün cok hirpaladim kendimi simdi uzandim dinleniyorum cikmicam disariya :44: sizce bu cok kötü bir kacamak mi :KK17:

Ben geldim kizlar....ben ise giderken gelirken 2 km yürüyorum sonra tekrar yemekten sonra 5 km yürüyorum bugün eve geldim yemegimi yedim tam cikacekken cok halsizlestm birden :26: evdede hic birsey birakmadim zaten diyeti bozacak sekilde ama bi baktim helva (kahvaltilik) cay kasigi ile yedim cok utaniyorum ama iyi geldi bana tansiyonum düstü galiba bugün cok hirpaladim kendimi simdi uzandim dinleniyorum cikmicam disariya :44: sizce bu cok kötü bir kacamak mi :KK17:

Afiyet olsun, olur öyle arada :) merak etme max. 10 gr. yemişsindir o da 50 kalori eder ki 50 kalorilik kaçamaktan bişicik olmaz bence. Ama böyle tatlı krizlerin geliyosa arada dukan diyetine uygun tatlılar yap bulunsun. Benim daha 2. günüm ama hemen cheese cake tarifi buldum denicem şimdi :) güzel olursa size de öneririm.

ayy valla bacaklardan gitsin başka hiçbişey istemiyorm canımmm :)

Bi kerecikten bişi olmaz demeyelim.Balona iğne batırdın bir kere. Ama çok yürümüşsün ya bence de bişi olmaz :KK34:
Bugün halsizlik ve enerji düşüklüğü bende de oldu.Eşimle iş çıkışı ünlü bir fast food zincirine gittik ben aç değildim ama yine de bana menü almış. artık kilo vermemi istemiyor ve onunla yememde israr etti. inatlaştı benimle yine de yemedim. burgerin içindeki köfteden tırtıkladım patates kızartmaları bana baktı ben onlara ama yemedim.sadece light olmayan ice tea dan bir yudum aldım o kadar. yine de kaçamaktı ama keşke olmasaydı.Çok susamıştım dayanamadım.
Neyse eve kendimi zor attım.Hemen bir iki top light dondurma yedim içimdeki ateşi söndürdüm ciddi bir kaçamak yapmadan şükürler olsun..:KK16:

yine kabızlık sorunum var kızlar. yine göbeğim kocaman oldu beş gündür içinde biriktirmekten. Form çayı yeşilçay deneyimleriniz dışında bişeyler söyleyin nolur.

yine kabızlık sorunum var kızlar. yine göbeğim kocaman oldu beş gündür içinde biriktirmekten. Form çayı yeşilçay deneyimleriniz dışında bişeyler söyleyin nolur.

Sinameki bağırsakları hemen hareketlendirir ama sürekli kullanımı sakıncalı, yeterince su içmiyor musun acaba? bir de yürüyüş, spor çok faydalı oluyor.

X