Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canimmmm yüregini yerim senin. canim benim insallah Allah seninde gönlüne göre verir .. birtanecim

medesa hakkaten hayranim sana yaa.. nasil yetisiyorsun öleee ..
ama islerde daha da acildi sizin otelin simdi biurdan da

iyi iyi böle devam et elbet metabolizman deli gibin calisiyordur simdi

offffff 14 gündür yapıorumm. 4 kilo verdim. hiç b0zmamıştım. bugün güne gittim koca bi dilim yaşpasta ve 1 dilim ev yapımı baklava yedim tüh bana bu ilk kaçamağım ama kilo vermemi yavaşlatacak eminim

beni klonlamışlar galiba
sorma kuzu yaa 2 ayak bir pabuçta,bugün yaptığım işleri sadece anlatsam onla bile yorulursunuz
ama napalım yani dukana para yetiştirmek için çalışmam lazım dimii amaaaa
bu arada sorma ya ne metabolizma var anlatamam 3 gün önce tartıda +1000 çıktım ve 3 gündür 78.6'yım,kıramadım bacağını offf
daha önce de olmuştu birkaç kere ama 1-2 gün sonra süpper _ görüyordum.bu 3.gün tık yok
yine de düşünmemeyi kafamı takmamayı deniyorum,elbet yeniden _ göreceğim o güzel günler gelecek

% 10 u geçmemesi gerekiyor canım yağ oranının. Polonez in vardı carrefour da ama hemen bitiyor 1 defa rastladım sıfır yağ ve şahaneydi. Bulursan onu al, ben hindi fümeye takılıyorum yine aynı markanın % 1 yağ.

Canıımmm Gidemiyom valla :S hihi
Reglden sonra öyle oluyor canım =) Merak etme gelmezler geriii

günaydın kızlarrrr
2. günde de -1000 ile karşınızdayım. kaldı 1500 onuda verdımmı kaldıgım yerden devam etmıs olacagımm..:119::119:
Vuhuuuu!!! Tebrikleeeeerr Dahası da gelsin inşallaah..

Sen var yaaa!! Heykeli dikilecek kadınsın hihiihih Çok sevindim canım.. İnşallah hep böyle sağlıklı olursun

Merhabalar
Bende başladım bakalım dukan diyetine..İnşallh kısa sürede gider kilocuklar..
Hoşgeldiniz kızzllaaarr!!! Hayırlı ve de başarılı olsun inşallah :)) Kolay gele...

canimmmm yüregini yerim senin. canim benim insallah Allah seninde gönlüne göre verir .. birtanecim
.....

İyi akşamlaaarrrr

Sen var yaaa!! Heykeli dikilecek kadınsın hihiihih Çok sevindim canım.. İnşallah hep böyle sağlıklı olursun

İyi akşamlaaarrrr

Canım, estağfurullah Hepiniz öyle tatlısınız ki, iyi ki varsınız. Bana güç veriyorsunuz.

İyi akşamlar herkese canlarım, hepinizi çoook seviyorum.

ayy valla bacaklardan gitsin başka hiçbişey istemiyorm canımmm :)

tebrikler güzelim yemek haklarini güle güle kulllan affiyet olsun

ben yeni gördüüümmm :nazar:

kuzum soldaki aktar kurusuyla denedim olmadı ne tat ne renkk
bugün tazesini gördüm ağaca daldım, bi debunu deneyeyim :))
(kan temizleme özelliği var deyü, kuzuma vericem, bayılır böyle ota mota :))

Ben geldim kizlar....ben ise giderken gelirken 2 km yürüyorum sonra tekrar yemekten sonra 5 km yürüyorum bugün eve geldim yemegimi yedim tam cikacekken cok halsizlestm birden :26: evdede hic birsey birakmadim zaten diyeti bozacak sekilde ama bi baktim helva (kahvaltilik) cay kasigi ile yedim cok utaniyorum ama iyi geldi bana tansiyonum düstü galiba bugün cok hirpaladim kendimi simdi uzandim dinleniyorum cikmicam disariya :44: sizce bu cok kötü bir kacamak mi

Afiyet olsun, olur öyle arada :) merak etme max. 10 gr. yemişsindir o da 50 kalori eder ki 50 kalorilik kaçamaktan bişicik olmaz bence. Ama böyle tatlı krizlerin geliyosa arada dukan diyetine uygun tatlılar yap bulunsun. Benim daha 2. günüm ama hemen cheese cake tarifi buldum denicem şimdi :) güzel olursa size de öneririm.

ayy valla bacaklardan gitsin başka hiçbişey istemiyorm canımmm :)

Bi kerecikten bişi olmaz demeyelim.Balona iğne batırdın bir kere. Ama çok yürümüşsün ya bence de bişi olmaz
Bugün halsizlik ve enerji düşüklüğü bende de oldu.Eşimle iş çıkışı ünlü bir fast food zincirine gittik ben aç değildim ama yine de bana menü almış. artık kilo vermemi istemiyor ve onunla yememde israr etti. inatlaştı benimle yine de yemedim. burgerin içindeki köfteden tırtıkladım patates kızartmaları bana baktı ben onlara ama yemedim.sadece light olmayan ice tea dan bir yudum aldım o kadar. yine de kaçamaktı ama keşke olmasaydı.Çok susamıştım dayanamadım.
Neyse eve kendimi zor attım.Hemen bir iki top light dondurma yedim içimdeki ateşi söndürdüm ciddi bir kaçamak yapmadan şükürler olsun..

yine kabızlık sorunum var kızlar. yine göbeğim kocaman oldu beş gündür içinde biriktirmekten. Form çayı yeşilçay deneyimleriniz dışında bişeyler söyleyin nolur.

yine kabızlık sorunum var kızlar. yine göbeğim kocaman oldu beş gündür içinde biriktirmekten. Form çayı yeşilçay deneyimleriniz dışında bişeyler söyleyin nolur.

Sinameki bağırsakları hemen hareketlendirir ama sürekli kullanımı sakıncalı, yeterince su içmiyor musun acaba? bir de yürüyüş, spor çok faydalı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…