Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

evet seyre geçince sebzelerin su tutması nedeniyle tartı artı gösterebiliyormuş:26: ama ozamanda kilo verdiğimi nasıl anlıcam ödemmi yağmı diyerek kafayı yerim ben

Oyyyy deme croiselleeeğğğ demeğğğ, sordum ki ama ben, söyledim bunu alcam diye Neyse ben de bununla az şekerli bişiler yapim, yada splenda alıp ona mı karıştırsam ne dersin?

Son düzenleme:

canim yanlis anlasildim :)) ben evliyim size destek olmak icin yazmistim.. hem bende gec evlendim.. Allah hepinizin gönlüne göre versin insallah..

Merhaba arkadaşlar,
Ben de dün başladım diyete, 157 cm boyunda ve 71 kioyum (aslında bu sabah itibariyle 70 oldum :) ). Dukan diyetini çok sevdim bazı şeyleri yiyemiyor olsan da sınırsız yeme özgürlüğü çok güzel :) Umarım devam edebilirim. Eylül başında 55 kg a düşmem gerekiyor uyarsam diyete.

Evet, aynen onlar, bravo size çıtırlarım benim. Korka korka izlemenin keyfi de bir başkadır.

Canım benim, tebrik ediyorum seni, hakettin başardın.

Darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallah, ennnn kısa zamanda. (dely ciğim de versin bir an önce inşallah, en inatçı onun vücut valla:26:)

Amin canım, inşallah hiçbirimiz verdiğimiz kiloları geri almayız.

Ben de seyirdeyken özledim özledim diyordum, dün meyve yemeyi unutmuşum. Serbest olunca çekiciliği kalmıyor pek. Ama hedefine ulaşmanın hazzı bambaşka tabi.

Sağol cnm hoşbulduk.Şimdiden içimde yoğurt kazanı var gibi hissediyorum :)Atak dönem 6 gün bakalım.Dayanırız inş.Bir de yulaf kepeği varmış onu almadım ama

6 gün çok uzun değilmi canım..birde yulaf kepeği mecburi tatlım malesef

kızlar çok öenmli bir toplantıya girdim,kusura bakmayın habersiz kayboldum aranızdan.korkunç yoğun bir gün geçiriyorum
hepsini okuyamadım,okuduğum kadarını cevaplayım sonra devam edeceğim okumaya,çok acıktım bu arada

canım kusura bakma özelden de yazmışsın,dün sorduğunu da görmemiştim çok afadersin yaaa.
maya evet sınırlı izinliydi ama ne kadar emin olamadım bak şimdi bende.müsait bir zamanımda araştırıp bilgi vereyim sana.
hatta miray da ekmeğine maya koyuyordu,kaçtı gitti kuzucuk da yaaa

canım benim bana özelden yazabilir misin,rapor hazırlayacağım sonra sana detayları vereceğim söz

kuzum çok sevindim yaa maaşallah Allah nazarlardan korusun

Selam kızlar, ben revani yaptım tatlandırıcı ile ama böyle acımsı bir tat var, neden olmuş olabilir sizce? stavia kullandım, keke 1 kaşık kadar, şerbete 3 silme çorba kaşığı koydum
Stevia biraz acı galiba :44: evet.. Ben de splenda bulamadığımda aldım ondan, ikisini karıştırarak kullanıyorum. Hatta sıvı tatlandırıcım da bitsin diye araya onu da karıştırıyorum hihihiih :1:

dukana başladım hamile kaldım üzülsemmi sevinsemmi şaşırdım
Heralde biraz beklenmedik olmuş.. Ondan böyle diyorsundur.. Sevin canım yaa sevinilmez miii..? Zamansız olduysa şaşkınsındır... Hiç mi öyle bir plan yoktu ki..? Bence o minnak şeyi içinde farketmeye başlayınca... Alılmaya başlayınca.. Her şey çok güzel olacak.. allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallah..!! Yerim ben kız onuu hihihi İsteyen herkese hayırlı evlatlar versin inşallah Allah'ım!!

Ben de ederim ben deee Allah sana da hayırlısıyla en kısa zamanda tatlı mı tatlı sağlıklı hayırlı bir evlat verir inşallaaahhhh!!!!

................
Hoşgeldin canım,
Bakardım da laf da atardım nerdesin deyi
Afiyet bal olsun kuzum, hadi oku da gel (Büyü de gel çocuk büyü de gel şarkısı vardı ya demet in onun gibi oldu bu)
Ay yetişemiyorum ballarım Çıkıcaz nerdeyse az kaldı hihihi
Koyduuummm.. Ama kabarmadıııı :101: Olsun olsun.. Denerim bi ara yine Öyle de yirim ben
........
ve dely biz napcaz böyle ya gr gr gitmiyo bile:)))birden gidicek diye bi umut bekliyorum:))hala
Valla bilmiyorum yaaaaaaaa!! Puufff!!! Delirmek üzereyim.. Biden falan gitmezler.. Yapıştılar yapıştılaarrr... Reglden sonra 1-2 kilo giderse diye.. Son umudum o... Ki bana hala şişmanım gibi geliyo zaten, millet de ay daha ne vercen diyoo... Bana kalsa 53-55 olmak isterdim.. Hayal olduuuu Hayat boyu diyet yapcam sanırım

6 gün çok uzun değilmi canım..birde yulaf kepeği mecburi tatlım malesef

Kilom fazla cnm şu an çizelgemdeki rakamın 2 katını vermem lazım
Yulaf kepeğini bulailirmiyim ki..Küçük şehirde yaşıyorum ben..Bakıyım aktarlarda var mı:44::44:

Bide atak gününde yumurta yoğurt ,tavuk(göğüs),peynir de başka birşey yenmiyor değil mi:44::44:

evet seyre geçince sebzelerin su tutması nedeniyle tartı artı gösterebiliyormuş:26: ama ozamanda kilo verdiğimi nasıl anlıcam ödemmi yağmı diyerek kafayı yerim ben

canim su sekilde yapiyoruz. hepimiz bilincli insanlar oldugumuz icin hergün tartilmiycaz tartildigimiz zamanlarda da arti cikarsak bilicez ki vücudumuz su tutmus olabilir yediklerimizi kontrol edicez olumsuz ne var kontrol edicez ama bunu da kafamiza takmiycaz

panik olmaycagiz ödem mi yag mi diye düsünmek bizim görevimiz degil o vücudumuzun isi.. biz sadece kurallara uyup diyetimizi yapariz gerisine karismayiz aaaa

Oyyyy deme croiselleeeğğğ demeğğğ, sordum ki ama ben, söyledim bunu alcam diye Neyse ben de bununla az şekerli bişiler yapim, yada splenda alıp ona mı karıştırsam ne dersin?

canim hic panik olmuyosun aynen dedigin gibi splenda aliyosun hemen ve her yaptigin tatliya yarim kasik stevia ekliyosun gerisini splenda koyuyosun dolayisi ile bir süre sonra stevia yi bitiriyorsun cöpe atmiyorsun

Son düzenleme:
love01,arkadaşa cevap verirken senden alıntı yapmışım kuzura bakma kuzum neyse zaten o kime yazdığımı anlamıştır

dely..

üzülme canım yaa.
bak benim reglim bitti. kaç gündür sıkı diyet yapıyordum yok sabitte sabit
bugün 800 birden gitti. devamı gelir mi bilmem ama regl sonrası çok farkettiriyor. senin gecikmişti sanırım.. ödem tutuyorsun muhtemelen. birden gidecek tatlım..üzülme

Merhaba kolay gelsin ve hoşgeldin
çizelgede kilo görünmüyor ki. :26:
yulaf kepeğini de internetteki bir çok sitede bulaiblirsin büyük şehirde oturmadan gerek yok. g.rmenet diye bir site var mesela dukan diyetine özel malzeme sepetleri bile var.

Çekirgem, sıfır yağlı bulursan ye, yoksa yeme. Beyaz beyaz yağlı olanlar yasak.

Ben markette nameti buldum %7-8 yağ oranı. %15 e kadar yağ serbest diye biliyorum yanlış mı biliyorum acaba? bir de pastırmayı yerken beyaz yağlı kısımlarını çıkarıyorum, azcık ziyan oluyo ama napalım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…