Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

heyyyy çekirge mekirge noluyo yaaa bende incelince görürüm sizi zaten fazlalığım yok
Sen beni geçersin denizim :) Ben kartlaştım burda artık ama kilom hala inat ediyo.. Hem merak etme, her gün yeni çömezler geliyo hihihi

Hiç tatlandırıcı kullanmadıysan tadı tuhaf gelebilir :S Demir gibi bi tat bırakıyo insanın ağzında.. Ama one da razı oluyoruz napalım :))

Ben 1,60'im. Dukan tarzı cevaplayayım bugüne kadar gördüğüm en az kilo 43 en fazla 61. Bu kiloya 61'den geldim. Ocak'ta 61'dim. Dikkat ederek 57'ye indim Haziran'da da Dukan'a başladım.
Sen ne yaptın yaaa Hay maşallaaahhhh!!!! Ne çabuk vermişsiiinnn Bence senin bünyen de bir harika.. Sadece kaçamak yapmamakla alakalı olamaz bu yaa 2 aya yakın hiç kaçamak yapmadım. 4-5 kilo verdim ben :S :) Hayran kaldım kilolarına Yani giden, olmayan kilolarına :ağzınınsuyuakansmiley koyuyorum buraya ve de
Ben de ben deee 36 olmak istiyorum.. Offff Olmuyooo (

iyi geceler kuzular, karpuzun gölgesinde diyete, kuzumun hastalığı gölgesinde de tatile devam ediyorum.. çok gevezesiniz okuyorum büyük kısmını ama yetişemiyorum cevap yazmaya :))
Geçmiş olsun canım kuzunaaa

Hoşgeldin.. Tebrikleeerr :))

Senin kızına da geçmş olsun Kıyamaaamm... Normalde aç yatınca bazen + bile çıkılıyor.. O -500 senin başarındır Küçümseme Valla ben de destan yazıyorum cevap vericem diye Haklısın, gevezeyiz hihihi

Hahahah Bir süre ara verseniz
Karşılaşırsııınnn, ama yüz vermezsiiinnn İradeee iradeeee!! :))

abbaaaooouu!! okunduğunda karpuz yemiş gibi mi algılanıyom!! yok kuzum yok yani karpuz kokusu burnumda ama dukan'ın kılıcı da ensemde.. ondan dedim "karpuzun gölgesinde geçiyo tatil" deyü.. yemiyom, yemem de..

36 lar da yakıındır yakınnn :)

Son düzenleme:

anouuuvv ben yannış anlamışım pardon o zaman. :26fff nasılda kokar insanın burnuna.. :18:şimdi bende tatile çıkıyorum nasıl dayanicam bilmem valla. pff :18:güzelde gidiyordu şimdi planlar alt üst olacak yaw

medesa bizde ailecek bu yıl izmir civarını düşünüyoruz. ramazana denk gelecek tatil ama ne yapalım.
senin otel nerelerde, belki misafiriniz oluruz :)))

ben bulamam diye aromalarımı, tatlandırıcı vs lerimi de yanıma aldım.. (gerçi buralarda da buldum ama olsun) elimin altında malzeme olunca sıkıntıya düşmedim ben.. sen nasıl bi tatil planladın.. otelde falan mı kalacaksın?? öye olursa da gitmeden yap malzemelerini(ekmek kek vb), orada rica eder dolaba koydurursun.. olma mı??

amin canim güzel dualarin icin. yüregine saglik birtanecim her isteyene insallah :2:

regl zamaninda yapma canim dinlenmis olursun. ben yapmiyorum o zaman. ama birakmamana sevindim. azmine hayranim

Sağol canım benim, senden duydum ilk defa çok teşekkür ederim bıkmadan söylediğin için

Evet gerçekten çok ziyaretçilerimiz var, uzay filmi vardı ya, gerçi siz bilmezsiniz

Aaaa kızlar, ben yaşlıım dedim sizi yine ben teselli ediyorum, anlamadım bu işten bişey.

Merhabalar
Bende başladım bakalım dukan diyetine..İnşallh kısa sürede gider kilocuklar..

arkadaşım haklı olabilirsin kısmen haklısınd akarbonhidratların önemi konusunda ama bu geçici bir süreç uzun vadede dediğin gib sonuçlar doğurabilir belki ama diyete sonradan karbonhidrat ekleniyor koskoca doktor bunu bilemediyse biz hiç bilemeyiz zaten..kitapta da nedenleriyle anlatılmış neden ,neyin ,ne zaman alınması gerektiği yani..diyeti kısa sürdürecek olanlarda ise sıkıntı yok hem uzun sürse ble dediğim gibi diyete sonradan meyve ki o da bir karbonhidrat.tam buğday ekmeği ekleniyor ve sebze tabikide bunda sıkıntı doğrucak bir durum olduğunu sanmıyorum endişende haklı olabilrsin ama kesin çizgilerle böle böle demek yanlış bence herşeyin açıklaması var..önyargılı olmayalım lütfen..

aşkolsun yahu 31 yaş itibariyle ben de biliyom hem de bölümü bölümüne biliyom neredeyse

arkadaşım haklı olabilirsin kısmen haklısınd akarbonhidratların önemi konusunda ama bu geçici bir süreç uzun vadede dediğin gib sonuçlar doğurabilir belki ama diyete sonradan karbonhidrat ekleniyor koskoca doktor bunu bilemediyse biz hiç bilemeyiz zaten..kitapta da nedenleriyle anlatılmış neden ,neyin ,ne zaman alınması gerektiği yani..diyeti kısa sürdürecek olanlarda ise sıkıntı yok hem uzun sürse ble dediğim gibi diyete sonradan meyve ki o da bir karbonhidrat.tam buğday ekmeği ekleniyor ve sebze tabikide bunda sıkıntı doğrucak bir durum olduğunu sanmıyorum endişende haklı olabilrsin ama kesin çizgilerle böle böle demek yanlış bence herşeyin açıklaması var..önyargılı olmayalım lütfen.karbonhidrat demek illaki koskoca bir makarna tabağı yada pilav yada çok kalorili bir muz demek olmamalı...

kızlar selam yine ben.... pastırma yasakmı bu diyette ben yiyorumda çemensiz ama???

ekim34; seni çoooook kıskanıyoruuuuuuuuuuuuumm. brawoooooooooo sana ......bende istiyorum bende normal kiloma gelmeyiiiiiiiiiii bendee

Bu arada ben 88 kiloyla dogum yaptim. Ordan geldim buralara.ayri bi tebrigi hakeddiyorum sanirim ;p
Sana ayrı bir "tebrikleeeeerrr" Bravo valla :)) Haketmişsin :)

Huhuuuu!! Burda unutulanlar vaaarrr ben nolcaaammmm.. Ühühühühü

Canım, sanırım şu an buranın en yaşlısı benim, 24 yaşında doğum yaptım şimdi 38 yaşındayım, bir bastonum eksik sorma
.........
Anaaaammm :S:S:S Senin 14 yaşında çocuğun mu var canım Allah bağışlasın!!! Oyyy!! :)) Ne güzel erken anne olmuşsun yaa Maşallah maşallaahhh Darısı başımıza olsun inşallah e zamanı gelince tabi hiihi :))

Canıımmm!! Özledim seniiii Umarım her şey yolundadır.. Sağlık sorunları devam ediyor heralde ama, tez vakitte her şey iyi olur inşallah!!
59,9 mu olduuunnn Vay beee!!! Harikaasın canım yaaaa!!! Gerçi sıkıntılar olmasaydı keşke ama.. O yüzden de kilo vermişsindir Her şey düzelecek inşallah..!!

Arada uğra, konuşalım, hasret gidereliimm Çok çok öpüyorum kankitooomm

Bizim tatil bungalov yani bi çeşit ağaç evde yarım pansiyon. kek ekmek götürebilirim ama açık büfede karbo ve sebze filan agırlıklı olursa işim zor olur. elimden geldiğince dikkat edicem ve gelince de saf pro günlerini sıralicam artık.

Evet gerçekten çok ziyaretçilerimiz var, uzay filmi vardı ya, gerçi siz bilmezsiniz
aa bilmem mi. ziyaretçiler. the visitors. hatta üç bacaklı robot gemi gibi bişiler vardı tripotlar diye. çok korkardım ben o diziden ama korka korka da heyecanla izlerdim

veee bugün seyirdeki son SP günümü yapıorum sevgili dukan arkadaşlarımm (protein perşembelerini saymıorum tabi =)) yarın da son PS günümü yapıp cuma günü yavaş yavaş güçlendirmeye geçiorum. Açıkçası yarın tartıda göreceğim rakama da bağlı bu durum eğer 400grmı vermişsem yarın bile geçebilirim hemen güçlendirmeye artık sabırsızlanıorum çünkü zaten daha da veremiyorum yağ kalmadı sanki vücutta zorla gidio son gramlar
Ekmek yemeği özledim, eskiden hergün bıkmadan yediğim şimdi hayallerimi süsleyen tostumu yemeyi özledim. Meyve yemeği özledim...Kısacası 4 aylık bi sürecin sonunda tadı ve tuzu olan bi hayatı özlediğimi farkettim. İnşallah vermişimdir son gramlarımı, inşallah gönül rahatlığıyla geçerim güçlendirmeye ve inşallah allah bi daha hiçbirimizi kilolu olmakla cezalandırmaz.

Bu arada iyiki varsınız. Bu diyeti eğlenceli hale getiren, çekilir kılan burası oldu benim için aksi halde kendimi hep yalnız hissedecektim. :18:

Kahvaltı : 07.40
Bir fincan sütlü kahve ( şekersiz,tatlandırıcısız )
üç yumurta,iki ince parça pastırmalı omlet ve iki ince dilim dana jambon
bir adet ice tea
09.00 Şekersiz Türk Kahvesi
11.00 Şekersiz yeşilçay, minik dukanik muffinim.

12.30
iki parça işyerinde çıkan fırın köfte, bir koca kase cacık ( köftede pirinç olma olasılığına karşı kepek hakkımı az kullandım )
14.00 Şekersiz Türk Kahvesi

16.30 üç el ayası büyüklüğünde haşlama tavuk, bol bol ev yapımı ice tea ( yeşilçay, kırmızı meyve sallama çayı, ve kuşburnu kaynatarak yaptım. Tatlandırıcı da ekledim.

17.00 Tatlı arası olarak bir adet light meyveli yogurt.
İçecekler ;
tüm gün 2,5 Lt kadar su, bir kupa şekersiz yeşilçay,1 şeftalili form çayı,2 şekersiz sade, 1 sütlü şekersiz Türk kahvesi, 300 ml light hazır ice tea, 400 ml kadar ev yapımı yeşil çay ice tea

sağol tatlım, sportmenkedi sen de sağol.. antibiyotik işe yaradı gbi, dün geceyi ateşlenmeden atlattık.. toparlayacak gibi inşallah..

Canım, kuzun hasta mı oldu, çok geçmiş olsun, geçmiş zaten çok şükür ama ben atlamışım:26:

Merhabalar
Bende başladım bakalım dukan diyetine..İnşallh kısa sürede gider kilocuklar..

Hoşgeldin canım, hayırlı olsun inşallah kısa sürede gider.
aşkolsun yahu 31 yaş itibariyle ben de biliyom hem de bölümü bölümüne biliyom neredeyse

Haha, bravo sana neslim.

ekim34; seni çoooook kıskanıyoruuuuuuuuuuuuumm. brawoooooooooo sana ......bende istiyorum bende normal kiloma gelmeyiiiiiiiiiii bendee

Canım benim, tabi ki geleceksiniz hepiniz, inşallah en kısa zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…