Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

mest çayı yaptım şu an kendime,ımarım ilk içtiğimdeki gibi kıvrandırmaz

cnm ben içtikten 8-10 saat sonrasında başladı ama kıwranma şu şekilde aşırı sıkışma gbi eger wcye koşarsan agrı yapmıyo...aman 2 dk şu işimi bitireym öle giderim dersen o zmn kıwrandırıyo işin sırrı geldiği gbi gitmende en azından bnm için öyle olmuştu

yaa ben bugün normalden biraz daha fazla yedim galibaa :44: insallah yarın tartıma artı olarak yansımaz :S doymak bilmedim bi türlü bugün tavuk balık peynir yumurta allah ne verdiyse yedim

Merhaba Kizlarrrr,,

Masallah kilo veren verene Allah arttirsin...

Bende Yarin itibariyle basliyorum insallah bugün Zonk etti sabah 9 dan beri arastiriyorum ve kararimi verdim basliyorum ne duruyorumki

10 Kilo fazlam var Dukan Amcama göre 31. Agustosa bitmis olacak ama en önemlisi sizin dayanismaniz sayesinde veririrm insallah alin benide kollariniza litfeng ama

Dukana devam callaneticste 13.günüm herşey yolunda şükür ama bir kaç haftadır bir yemek kaşığı keten tohumu (ezilmiş olan diğerini çiğnemek çok zor oluyor) ile birlikte yoğurt yiyorum.Bağırsaklarımı dahada düzene soktu.Kilo vermemi engellemedi... İşte bunun için devam etmekte bir sakınca görmedim...Sıkıntısı olanlara tavsiye ediyorum....

slm kızlar ben de dukanla 2 ayda 11 kilo vermiştim.. ama çok geçmeden 8ini geri aldım, o zayıf halimle kaç gün kaldım bilmiyorum çok sürmedi :26: ben korumayı beceremedim güçlendirme yapamadım inşalla sizlerde benim gibi olmazsınız

Uzun zamandır Dukan diyetine niyetlenip yapamıyordum açıkçası etraftan gelen negatif yorumlarda benim bu diyetten vazgeçmeme neden oldu...6 aya kadar nişanım olucak sözlüm açıkçası kilomdan rahatsız ama her şeyden önce ben çok rahatsızım...bir düğünde etkinlikte yanımda 36 beden arkadaşlarla fotoğraf çekildiğimde o fotoğrafları yırtasım geliyor...aynalara küsmek üzereyim...sizlerde işe yaradığını duyunca son umudum olarak bu diyete sarıldım şu an şehir dışında anneannemlerdeyim yarın memlekete dönüyorum döner dönmez başlıycam...umarım bu sefer başarırım ...

atak evrem-2. günüm
sabah kalktığımda baya kilo vermiş gözüktüm tartıda. ama regl bitimiydi ve alkol almayınca bende direkt iniş oluyor.
o yüzden diyelim ama 2 kilodan fazla eksilmişti.

bugün daha gün bitmedi ama sabah yoğurt yedim yine light.
akşam tavuk ızgara yedim. light kola ile.
şimdi maden suyu içiyorum.

belki geceye doğru bir bitki çayı yaparım, (ki bitki çayı çok severim.)
çok acıkırsam da en fazla light peynir ya da light yoğurt yerim.

kısacası bugün de benim için bitti.

artı gündüz onbeş dakika twister'da döndüm,
15 dakika da çıktım yürüdüm geldim. (markete gittim tamam)

hepimize kolay gelsin kızlar:)
vücudumuz, sağlığımız, görüntümüz; yemek yerken aldığımız zevkten çok daha değerli. bunu unutmayalım:)

dukan prensesleri hepinize iyi geceler:)
şimdi size kolaycacık bişey tarifi vericem.doğadan kayısılı form çayı yapıp soğutuyoz 3 tane attım ben 3 fincan kaynamış suya.snra içine tatlandırıcı eklioz.snra soğumasını beklioz doğru dolaba...soğuduktan snra alın size lipton ice tea şeftali çakması kayısılı çay:)) tadına inanamadım süper oldu süper

kızlar canım acayip salam, sosis, jambon türü bir şey çekti. hindi de olur, ki bayılırım.
ama yağsız jambonu nereden bulacağım ben ya.
marketim sabaha kadar açık ama nasıl anlatacağım ki
salam serbest değil değil mi ve sosis?
keşke sosis serbest deseniz

canım callenetics nerden indirebilirim. yardımcı olur musun...lütfeeeeeeennnnnnnnnn

hindi füme ye canım salam gbi oda.isteğin geçer.

canım callenetics nerden indirebilirim. yardımcı olur musun...lütfeeeeeeennnnnnnnnn

canım google şunları yaz

diyetcenter callanetics- arama tuşuna bas orada 3.sıradaki callanetics tüm programlar ve kitabı-DiyetCenter yazan yeri tıkla (ilkindede yazıyor ama onun yanında 3 yazıyor odeğil 3.sıradaki sadece) orada xelas denen bir arkadaş yayınlamış oradan indirebilirsin..

Nereden indirdiğini bana da gonderebilir misin yelser

Nereden indirdiğini bana da gonderebilir misin yelser

Canım özel mesaj hakkım yok ama bir kere daha yazıyorum google diyetcenter callanetics yazın 3.sıradaki Callanetics tüm programlar ve kitabı-DiyetCenter yazan yerde xelas isimli kullanıcı yayınlamış ben oradan indirdimm indirince haber verim yazdıklarım işe yaradımı çok merak ediyorum. İşinize yarasın ben çok faydalandım herkes yapsın :))))

Hosgeldiniz .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…