Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ne güzel.. Geçmiş olsun..
Keşke annemler de yese şu kepeği.. Yanlarında değilim ama; orda olsam ben yerken nasiplendirirdim onları da.. Yine de işliyim beyinlerine ben :))

Evet tartılma.. Bakma sen ona. Ben de 3 gündür tartılmıyorum. Yarın artık Sonra da 1 hafta sonra.. Tabi ki kilo almadın, ödem yaptı vücudun sadece.
Hoşgeldin fıstık seniiii! Ay biz de bronzlaşsaaaakk!! Oh ohhh!! :))

Geçmiş olsun tekrar.. Tabi kolay bir süreç değildir ki..! Çok kısa sürmez tedavi sanırım.. ama böyle böyle düşe çıka geçicek inşallah!! Arkadaşın içinde çok zor bi durum, kocası da mide kanaması geçirmiş. İnşallah her şey yoluna girer onlar için.. Allah şifalarını versin..

3 kiloyu da takma. Yalancı kilo o, kesin Ben 2 kilo vermek için debeleniyorum burda, tabi ki çok öenmli 3 kilo, 1 günde alınacak şey değil ama
Ramazanda güçlendirmedeyiz demek Ne kadar olsa da kendi evin gibi olmaz tabi. Ramazandan sonra, tekrar başlarız. Belki ben de başlarım

Eşini de dediğin gibi "sallasaydın" bence, hak etmiş hihihih

Son düzenleme:

hehehehe benim gözüm kalmıştı ya tortillada ondan yiyemedin sen onu
şaka bir tarafa da bence de küçüldü midelerimiz.ben artık izinli yiyeceklerimizi bile zor yiyiyorum,hemencecik doyuyorum.bence fazla sıvı tüketmek ve yulaf kepeğinin midede şişmesiyle de ilgisi var

valla benim de cildimde bir güzelleşme söz konusu oldu.eveli gün annem yüzüne krem mi sürdün dedii,yooo hiç bişey sürmedim dedim makyaj da yapmamıştım.yüzün pırıl pırıl parlıyor diyor çok su içiyoruz ya doğal nemlendirici oluyor heralde :)

dukan diyetini çalışırken nası yapıcaz ya herkes çok etkili diyor..

pişşşt daha başlamadan su koyvermek yok neredeyse hepimiz çalışıyoruz.işyerinde uygun yemek varsa işte yiyiyoruz yoksa da yanımızda beslenme çantamızı getiriyoruz.birkaç gün içinde alışırsın zaten,hadi bakalım senden de güzel haberler bekliyoruz

bende yerim valla hem de 5 tane bile yerim.hafta sonu yapiim bari ya çok canımı çektirdin valla
kuzu acaba beyaz günler mi yapsan sen,ne dersin kırarsın şeytanın bacağını belki haa

ahhh kuzumm yaaaa,onu en iyi ben bilirim.şu ana kadar sıfır kaçamakla bu kadar + ve _ gören olmamıştır heralde.
2 ters 1 düz çalışıyor benimki
ilk zaman acaip paniklemiştim,kaçamak yapmazken bu ne şimdi diye ama artık alıştım.haftada bir böyle saçmalıyor sonra birden gidiyor.
mesela dün sabaha + 700 ile uyanıp şoka girmiştim
bu sabah ise tam _ 1000 ile uyandım
kafana takma o zaman daha kolay gidiyor,sorun haline getirme.
ahanda en canlı örneği benim,samimi söylüyorum rahat ol,birkaç güne geçer gider kuzum

dely kocasi degil canim mide kanamasi geciren babasi onlar türkiyede komsum burda..Evet az daha gelseydi üstüme sallardim kesin..:))))

.............
bende yerim valla hem de 5 tane bile yerim.hafta sonu yapiim bari ya çok canımı çektirdin valla
kuzu acaba beyaz günler mi yapsan sen,ne dersin kırarsın şeytanın bacağını belki haa
............

Ham haammm!! :))
Evet yaa!! Onu da denicektim bak :44: Diyorum ne unuttum hihihi Haftada 1 gün mü yapiyim, arka arkaya bi kaç gün mü? Napiyim? Regl döneminde iyi kilo veriliyor, o dönem yapiyim kesin.. Başka? :44:

MEDESA canım teşekkür ederim umarım öyle olur bu hafta ilk defa böyle yükseldi kilo ama olsun bugün suya dayandım resmen bakalım yarın nolcak kısmet ama yarın 79 lu bişe görürsem dukan beni hayretlerden hayratlre sürükleyecek resmen çünkü ben o durumda 3,4 kilo 2 haftada vermiş olcmki bu benim bünye tarihimde hiç olmamış bi durum kuzum yaaa

olmasını çok ama çokkk istiyorum

bu arada bronz teninide kıskandım hu huuu

Dukan diyeti 3. aşamanın ikinci evresindeyim, yani 2 öğün serbest ve 2 öğün nişastalı gıda olan.
Başlarda sabitleyememiştim, yine kilo kaybediyordum
Bu aşama ile birlikte ve hatta zaman zaman fazla kaçırarak sabitlemeyi başardım
Sabitleme gerçekten sorun oluyor başlarda

Diyete başlayalı 17 gün oldu ama cildimde gözle görülür bir düzelme var. Artık daha parlak ve alnımdaki küçük kabarcıklar da tamamen kayboldu. Siz de kendinizde böyle bir durum gözlemlediniz mi?

evet kesinlikle benim de cildim düzeldi
sanırım hem düzenli hem de yağsız beslenmekten :)

Evet yaa!! Onu da denicektim bak :44: Diyorum ne unuttum hihihi Haftada 1 gün mü yapiyim, arka arkaya bi kaç gün mü? Napiyim? Regl döneminde iyi kilo veriliyor, o dönem yapiyim kesin.. Başka? :44:

yap kuzum yaaa,ben ne yumruk ne beyaz gün yapmadım şimdiye kadar,o kozlarımı sona saklıyorum
hedefe ulaşmama 2.5 kilo kaldı ya,ben onun üstüne 3 kilo daha verip toplam 20 kilo vermiş olayım diyorum.bu arada yuhh ya 20 kilo vermek kulağa bile bir garip geliyor
son kilolarda tıkanırsam orda joker olarak kullanırım diyorum.
sen regliden sonra zaten hemen veriyorsun.onun için bana sorarsan bekle regl bitsin at o 1-1.5 kiloyu üstünden.
ondan sonraki hafta yine durakladığında bu kozu kullan.
üstüste hergün yapamazsın onu,sonuçta araya sebze girecek.ama ne bileyim haftada 1 protein gününü bu şekilde değerlendirebilirsin belki.dur bakiim kitabın o bölümünü tekrar okuyup iyice anlayalım ne kadar sıklıkla başvurabileceğimizi

evet kuzum,ben de bu diyetteki kadar istikrarlı kilo kaybettiğim hiç bişeyle karşılaşmamıştım daha önce.
ya bu adam kitabı hangi sene basmış,ben niye bu kadar geç keşfettim acaba ?
diyetisyenlere ,ilaçlara tomarla para saçarken mis gibi beslenip cillop gibi zayıflayabilirmişim valla
kuzu 79 ne ki 69u bile göreceksin inşallah

ay inşallah canım azından bal davmlıyor şekerimmm

kızlar bu beyaz günde yulaf kepegı ile yapılmıs olan poaca weya ekmek tarzı seyler tüketilmesi izinli mi?

aa guyana hoşgeldin topiğe..biz yeni başlayan acemi güçlendirmecilerin senin gibi deneyimlilere çok ihtiyacı var,,sen daha sık ugrasana bu foruma lütfennn bu arada almayayımda ben kilo kaybetmeye bu ewrede dünden razıyım

kızlar bu beyaz günde yulaf kepegı ile yapılmıs olan poaca weya ekmek tarzı seyler tüketilmesi izinli mi?

canım beyaz günde sadece beyaz et ve yumurta beyazı tüketebiliyorsun yaa,poğaça yada ekmek için yumurta sarısı da gerekmez mi,eğer gerekiyorsa o zaman olmaz

kızlar acil bişey sorcam yaa hep sorcam unutuyorum.
kokoreç hakkındaki yorumunuz nedir,protein değil mi o,eeee yiyebilir miyim o zaman

Ay keşke ben de sabitleyemeyip, zayıflasam.. Hayal gibi :)) Ne güzel bi bünyen var senin öyle yaa, maşallaaahhh!! Fazlası zarar tabi ama; başarmışsın en azından. Benim ki zaten mütamadi olarak sabit.. :S :)

Regle de var daha 1 hafta falan ama.. Heveslendim şimdik Ben yapiyim arada onu :)) Ben de bi okiyim başucu kitabımı :))
kokoreç hakkındaki yorumunuz nedir,protein değil mi o,eeee yiyebilir miyim o zaman

Ve deee.. Kokoreç çok yağlıııı.... Değil mii :44: Bence öyle..
İyi akşamlar, mutlu akşamlar güzeller..

Görüşmek üzereee.... Yarın bildirimde bol bol eksileeeeeerrrrr.... Hatta -------'leeeeerr :79::82:

Son düzenleme:

tamam canım yap bakalım,hem sonucunu da görmüş oluruz.akşam okuyalım ama kitaptan ona göre anlayalım nasıl uygulanacağını.
öpüyorum canım iyi akşamlar sana da
ekimiii de özledim ben yaaa,gelmedi bugün de hiç

hımmmmm ama kokoreç kuzu dimiii,tühhhh yaaa nasıl da canım istemişti ama olmaz yasak o yaa
dana kokoreç olmuyor mudur acaba

canım beyaz günde sadece beyaz et ve yumurta beyazı tüketebiliyorsun yaa,poğaça yada ekmek için yumurta sarısı da gerekmez mi,eğer gerekiyorsa o zaman olmaz

ewt cnm ben hiç onu düşünmemiştim,,tşk ederim

olmaz benceee cok yaglııı ooo

Bak senin için bir önceki gönderdiğim mesaja not ekledim :))

Ekim akşam girer belki.. Yarın acısını çıkarırız artık :)

hımmmmm ama kokoreç kuzu dimiii,tühhhh yaaa nasıl da canım istemişti ama olmaz yasak o yaa
dana kokoreç olmuyor mudur acaba

Dana olsa bile yağlıııı... sonraaa olmayalım hihihi Byby

Dukan keki uydurma yanliz...:)))

1 yumurta göz karari yogurt,4 kasik yulaf kepegi, vanilya aromasi, sivi tatlandirici,1 kahve kasigi kakao..Kabartma tozu.,goji.

Tadi nescafe ile mikemmellll...uzun zaman sonra kahve kek keyfi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…