Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

gecen hafta sen bildirim yapmamistin benmi yanlis hatirliyorum..?

yapmışımdır kuzuu yaa.yaptım yaptım bir önceki hafta 81.9 idim geçen haftada 81 falandım galiba.
regl falan aaaaaaa dur bakiiiim aslında haklı da olabilirsin yasena,ben geçen hafta istanbul'daydım ayoollll
ahhh kuzuuum bravo sana yaa,ben hatırlamıyorum sen hatırlıyorsun vallahiii
ihihihihihihi doğru söylüyosun valla kız afferrim sana,çok mu balık yedin bu ara yada ben mi az yedim acaba hafıza silinmiş
eeee nolcak şimdi,geçen haftada 81 falandım ona göre bildirim yapiim ben bari.
ben de diyorum hiç unutmam neden hatırlayamnıyorum geçen haftayıdiyorum

Günaydın güzellerim!!

Bir Perşembe sabahında da ha sizlerle birlikta olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyim Keyifler nasıılll Benim durguunn.. İdare ediyoruz işte 300 gr vermişim 1 haftada hihhiihi bu sevinç hihlemesi değil tabi Komik yani, 300 gr Neyse, geçen hafta +100'düm. Gidin kilolar yerine gidin gramlaaarr oldum artık

Başlangıç tarihi: 26.03.2012 (M.Ö. 388 hahaha )
Başlangıç kilo : 67
Hedef kilo : 57
Geçen hafta : 58,9
Güncel : 58,5

yaa ben bugün normalden biraz daha fazla yedim galibaa :44: insallah yarın tartıma artı olarak yansımaz :S doymak bilmedim bi türlü bugün tavuk balık peynir yumurta allah ne verdiyse yedim
Ye güzelim ye..!! E sınırsıızzz. Yicez tabi.. Bişey olmaz

Gel ablanın kollarınaaaa!!! Yani sen ablasındır belki ama.. Hoşgeldin.. Ne olursan ol yine gel İstersen, başarırsııınnn

Moralleri bozmuyoruuzzz, sadece kendimiz için zayıflıyoruuzz Hiç üzülme.. Bu kadar rahatsızsan, azimle, mutlaka verirsin Hoşgeldin :114:

Afiyet olsun Ben dün yine soğuk yeşil çay içtim, hakikaten ne yaparsam yapiyim çirkin hee hihihi :)) Zorla içtim işte yine. Sadece bir serinlik veriyo soğuk olduğu için. Bendeki maksat yeşil çayı zevkle içmek.. Henüz onu başaramadım :)
Sosis salam tabi ki yasaaakk Ama hindi füme serbesstt Polonez hindi füme, %1 yağlı ve içinde nişasta yok. Dün eve gidince yemek hazır olana kadar 3-4 dilim yedim resmen Ayyynı salan gibi, haberin ola
Emzirenler için Dukan biraz farklı yapılıyor sanırım. Ben o kısımları hızlıca geçtim, beni ilgilendirmediği için de okumadığım yerler de olmuştur. Sen mutlaka kitabın o kısmını iyi oku. Bebişine bir etkisi olmasın.
Eneee!! Hayırlı olsuunnn!! Ama sıcak olmaz mı o daa :44: :)
Hay maşallaaahhhh!!!! Benim 3 ayda verdiğim kiloyu sen 20 günde vermişsin

günaydın kızlar
bildirim yapayım;
başlangıç tarihi 27 mayıs
başlangıç kilosu:122
geçen haftaki kilo:114
bu haftaki kilo:112
toplam giden kilo:10

e bildirim yapiiim bariii
Başlangıç tarihi: 19.03.2012
Başlangıç kilo : 92.7
Hedef kilo : 75.7
Geçen hafta : 79.8
Güncel : 77.7

yaaa 1 haftada 2100 gr vermişim,şaka gibii halaa inanamıyorum.
farklı ne yaptım ki acaba,heee bodrumda balina kadar bir çipura yedim ondan heralde

hepinizeeee bol bolll eksilerrr,hepinizin yüzü gülsün inşallahhh.
az verenler de üzülmesinler,haftaya daha iyisi olur umarım.
delyyyy,bak geçen hafta daha kötüydün bu hafta yine nispeten daha iyi.hem şöyle düşün kzuu belki de senin vücut zor veriyor ama zor alıyordur.yani ben zor kilo alıyor olsam daha da bişey istemezdim.
hem sen bizle resim paylaşmayacak mıydın yaa,bence senin abartacak hiç bişeyin yok.yani ben öyle düşünüyorum

ayrıca kestane şekeri ve nesli sizi de ayrıca tebrik ediyorum.
çok kısa zamanda çok ciddi kilo verdiniz,inşallah en kısa zamanda hedeflerinize ulaştığınızı da görürüz

günaydın kızlarrrr,
ua ben geçen hafta kaç kiloydum unuttum
durmadan değişkenlik gösterdiği için unutttum yaaa.
delyyy sen de var mı geçen haftaki liste,ordan kopya çekebilir miyiz ?
Vuhuuuuu!!!!! Harika bu canım!!! Günaydın! Valla Nesli'nin hafıza süpermiş Sen bugünlerde balık ye, dediğin gibi hihiih Geçen hafta İstanbul'daydın, ben Cuma günü bildirim yapıcam dedin, ama yapmadııınn :101: Ama zaten her gün tartılıyorsun, sorun yok :)) daha önceki hafta 7 Haziran'da 80,8 mişsin canım. geçen hafta 79,5 falansındır sen bence :44: Şimdi de bakalım, senin geçen haftaki kilona ne yazam?
Günaydin dukancanlar..
Bol __ .li bildirim günü diliyorum hepimize..
Ben bugün bildirim yapamiyorum cünkü tartim komsumda yarin sabah bildirim yapabilirim..
Yarın yaparsıınnn ama kayıtlara öbür hafta geçer Öyle olcak artıkın. Ben kaydederim ama yarın

selam kızlar nasılsınız,
geçen yıl dukan diyeti yapmıştım ama dengeli ve devamını getiremedim. 62,6 dan 58,8 e kadar düşmüştüm ama kış döneminde verdiklerimin üstüne de aldım. bir ara 65,5 e kadar çıkmıştım bu sabah 64,7 geliyorum ve saf P ile başladım. kilom az olduğundan iki gün atak veriyor bu şekilde başlıyorum. herkese başarılar diliyorum...

merhaba arkadaslar bizde esimle 2ay once diyete basladik.esim 21 bense 13 kilo verdim.geriye sadece 3 kilo kaldi insallah.birgun bukadar cabuk ve kolay kilo verecegim aklima gelmezdi.bir boga kadiniyim ve asla kilo veremiycem diye dusunurdum ama dukan diyeti gercektende cok cesitli bir diyet yaratiticilikta sinir yok.heraksam ayri bir tatli yapiyorum :))super oluyoo bu diyete basliycak olanlar kesinlikle cesitli tarifler denemelilerki diyetten zevk alsinlar

Sen zaten süpersin yaaa :128::129:
Yok ne yazık ki canım, ben biliyorum kendimi. Çabuk alırım kiloları ama zor veririm.. Böyle bi manyak bi durum Hiç bir mantıklı açıklaması yok yani.. Ben muhtemelen güçlendirmede bile kilo alıcam. Vücut ekmeği falan görünce sapıtacak.. Ödül yemeği falan da neymiş.. Bana çok fazla onlar.. Kısır yemeyle +2 kilo görmüş insanım ben. Ödül yemeğinin ertesi günü +5 falan çıkarım ve intihara sürüklenirim sanırım... Bilmiyorum ne yapıcam o yüzden Zor bi bünyem var.. Ben ödül yemeği falan yapamıcam heralde hiç..
Yok abartacak bişeyim evet, biliyorum.. Ama şimdi de her yerim inceldiiii, göbeğim kaldı :S Eskiden göbeğimden o kadar şikayetçi değildim ama; şimdi diğer yerler incelince, göbek bi gözle görünür hale geldi İşte hareketler falan yapıyorum ama :44: Pek inceleceği yok gibi.. Yağlar göbekte kaldı.. Göğüslerimde bile yağ varmış yaaa, küçüldüler iyice Destekli sütyene bi dönüş yaşadım Ama göbişde kaldı :S :) Tammuz başı paylaşırım belkim foto.. Ya da bitsin de, Temmuz'un 19'u olsun, son halimi paylaşiyim :)

Geçen haftaki kilona da 79,8 yazdım. Tamamdır

Saol.. Sana da başarılar.. Tekrar hoşgeldin o zaman Dukan'a!! Siteyi takip et bence; çok işine yarar Kolay gelsiinnn!!

kuzum geç olsun güç olması yaa,az kaldı zaten gıdım gıdım da olsa gidecek o kilolarrrr

tebrik ederim canım çok güzel vermişsiniz
değişik tariflerin varsa bizle de paylaşsana

merak etme bu konuda yalnız değilsin

Saol.. Sana da başarılar.. Tekrar hoşgeldin o zaman Dukan'a!! Siteyi takip et bence; çok işine yarar Kolay gelsiinnn!!

teşekkürler. zaten siteyi takip etmek için buradayım. her gün girip size rapor vereceğim. diyet işi motivasyonsuz motivasyonda kk nın diyet grupları olmadan olmuyor. 2010-2011 döneminde 76 kiloda 62 ye düştüm ben bu sitede. kıymetini çok iyi bilirim yani

günaydin citirlar ne güzel kilo vermissiniz tebrik ederim, benimde bugün 4. günüm sabah basagrisiyla uyandim

baslangic tarihi 18.6.12
baslangic kilo 64,3
bugün 63,1

insallah kilo vermem hizlanir biktim su 60li rakamlarindan yaw

Tebrik ederim... Ne güzel kilo vermişsiniz ikiniz de.. Erkeklerin de şu metabolizmalarına hastayım yaa Zaten azıcık bi az yemeye başlasalar, hooopp zayıflıyolar Eşin de süper vermiş yani!! Seninki de çok güzel 2 ayda 13 kilo Bravooo!! Maşşalaahhh

kuzum geç olsun güç olması yaa,az kaldı zaten gıdım gıdım da olsa gidecek o kilolarrrr

tebrik ederim canım çok güzel vermişsiniz
değişik tariflerin varsa bizle de paylaşsana
İnşallah canım.. gider inşallah..
Ekim de hala yok ortalarda baksana...
Evet eveeett!! Tarif isteriiizzz!!!

Son düzenleme:
günaydın kızlar

geçen hafta bildirim yapamadım

başlama tarihi :19.03.2012
başlangıç kilo: 66,3
gecen persembe :59.7
güncel kilo: 58.9
hedef kilo: 55

Geçmiş olsun.. Sen de iyi kilo vermişsin 2 günde Hedef kilonu da yazar mısın? Listeye ekleyelim seni de

Ecefatmaaaaaaaa, bulaşıksuyuuuuuu nerdesiniizzzzzz?

diyet konusunda dağılmış durumdayım bu üçüncü günüm atak yapmaya calışıyorum.
ama yemek yanında ufak miktarlarda domates biber ve soğan yiyorum
hedef kiloma ulaşamıcam sanırım

ayy evet yaaa kuzucuk 2 gün yoktu sözde,bugün erkenden gelmiştir dedim ama yok ortalıkta.
kız yoksa bu güçlendirmede yedi yedi bir sürü şey de bizden utandığından mı gelemiyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…