Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Burada ki süper callanetics önce yeni başlayanlar için olanı yaparsanız daha iyi olur.Ben onuda indirdim ama daha yapmadım çünkü gerçekten çok ağır...

Kizlar ben kitabi yarin alacagim :18:

biraz el atin bana ne yapsam yarin ne yesem 5 gün tatilim yarin itibariyle

atak evresini bu zaman icerisinde bitirmek istiyorum...

dukan sayfasinda atak evresini iki gün verdi ama normalde vermek istedigimin 2 kilo fazlasiyla atak evresini kacamak yapmamak adina 4 gün yapsam acaba sakincasi olurmu:26::26::26::26:

Maalesef dosya kaldırılmış

Yine birsey takildi aklima....

Ben Pilates yapiyorum yani yine baslaamak istiyorum aranizda hem dukan hem pilates ikisini birlikte yapan var mi ?:26:

tamam tehlike geçti. canım salam sosis çekti ben de gittim yağsız peynir yedim. şimdi de süt içiyorum yine yağsız.
ilk kez zorladı bu akşam beni. sürekli canım bir şeyler çekti.

merhaba arkadaşlar ben 7 ay önce doğum yaptım ve yaklaşık 6 kg fazlam var ve komşumla birlikte başlamaya karar verdik :
ben 20,06,2012 : 65,50 ile başladım ve su an 64,00 kg
yaklaşık 5 gün atak yaptıktan sonra istediğim kiloya ulaşana kadar seyir yapıp daha sonrada 2 gün protein + 5 gun serbest yapacağım
ALLAH 'a şükür 2 günüm bitti son 3 gün emzirdiğim için sık acıkıyorum ALLAH herkese yardımcı olsun .. arkadaşlar yulaf kepeği ben etinin alıyorum bebeğime zararı olur mu?

tatil hazırlıkları tamam!!!
iyice incelene kadar kıyafet almam demiştim ama balıkesir'in buz gibi sularından bezdiğim için dayanamayıp bunu aldımmm
zaten alışveriş listemdeydi erteliyordum 3 yıldır, ohh içimin yağları eridi vallahi :))))

Günaydın Kızlar.
Günümüz güzel olsun. Akşam kız arkadaşlarımı misafir ettim. Bir ikramlar, bir alkoller diyeyim havada uçuştu. Ben yanlarında bir sürahi buzlu yeşil çayla gezdim. Ama çok eğlendim valla. O çerez tabaklarını, kuru pasta dolu tabakları, köstebek kurabiyesini bilem gözüm görmedi valla. İyi iyi... Efferim kız dedim kendime. Valla çok ciddi bi iş yapıyoz aslında kızlar.Bunca irade... Hepimize helal olsun.
Kilo bildirimimi de yapayım hemen. Sanki yavaşladım ama eksilmeye devam ettiğimden bunu problem yapmıcam valla.
Zaten şurda kala kala beş kilocuk kaldı.

başlangıç tarihi:02.05.2012
başlangıç kilosu:73.5
geçen hafta:65.8 (66' lı kilolara mahkum olduğuma inandığım bir dönem sonrasında)

bugün :65.2 :)

e ama harikasın sen

başlangıç tarihi ___________: 25.05.2012
başlangıç kilo_____________: 86
hedef kilo________________: 65
Geçen hafta______________: 79.9
Bu sabah________________: 78
son haftadaki kayıp________: 1.9
21.gün itibariyle toplam kayıp_____: 8

mrb hoşgeldin..

dukan ztn guclendırmeyı yapmazsan kiloların geri geleceğini kitabında belirtior.o nedenle bu ewre cok önemli..

gerçekten istekli ve sabırlı olursan basarırsın..merak etme..

emziren bayanlarda dukan bu şekilde yapılmıor..onlar sanırım direk güçlendirmeden başlıyor..bebege bi zarar wermemek için kitabı mutlaka alıp okuyun lütfen orada ayrıntıları anlatıyor.burada sizin gibi bi arkadasta atak ve seyir yaparak diyeti yanlıs uygulamıstı ve bebegi kabız olmustu..yazık günah..

hayırlı ugurlu olsunnn sekerım,,ii tatiller...

günaydın kızlarrrr,
ua ben geçen hafta kaç kiloydum unuttum
durmadan değişkenlik gösterdiği için unutttum yaaa.
delyyy sen de var mı geçen haftaki liste,ordan kopya çekebilir miyiz ?

Günaydin dukancanlar..

Bol __ .li bildirim günü diliyorum hepimize..

Ben bugün bildirim yapamiyorum cünkü tartim komsumda yarin sabah bildirim yapabilirim..

günaydın kızlarrrr,

gecen hafta sen bildirim yapmamistin benmi yanlis hatirliyorum..?

canlarım bu aradaaaa süpperiiim çoook iyiyimmm çoook mutluyuuummm çünkü sabahhhh 77.7 ile uyandımmmmm
havalara uçuyorum mutluluktannnn
bildiğiniz erime sürecine girdim sanırsam
dünden bugüne -500 ile uyandım ve daha şaşırtıcısı 2 günde tam 1.5 kilo verdimmm
ne garip bir bünyem var yaa önce +ları gösterip beni delirtiyor sonra da bol _ gösterip ayaklarımı yerden kesiyor
duraksayan yada + gören arkadaşlarıma sesleniyorum,alın işte karşınızda en büyük örnek.sakın moralinizi bozmayın,pes etmeyin.
inadına devam ederseniz mutlu sona ulaşıyorsunuz,ayy amaaaniiiinnn çok mutluyum yahuu darısı hepinizin başına

Masallah masallah... darisi basimizaa

tebrikler sekerimmm..ticker.ıda güncelle bi an önce

sempatika ben de bayıldım, hem kendisine hem fiyatına :)))
hayırlı ugurlu olsunnn sekerım,,ii tatiller...
sağol tatlım benim

günaydın kızlarrrr,
buyurunuz efenimm
bu da sizin beyanınız sultanımm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…