Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Selam herkese

Yanlis hatirlamiyorsan dukan sütü sinirlamisti ve yine yanlis hatirlamiyorsam bunun sebebi laktozdu, eger öyleyse laktozsuz süt buldum, kafayi bulana kadar icebilir miyim

Diger bir sorum, keten tohumu kullanmak istiyorum, ne kadar kullanmaliyim. 1 tatli k., 1 yemek k. vs.? Somon baligi kadarda omega3 icerdigini yazmis birisi yine bu forumda baska bir konuda ve günlük 1 yk kullaniyormus. Siz ne dersiniz

Tesekkür ederim.

Son düzenleme:
Bu arada bu akşam haşlama tavuk yemeyi planlıyordum. Tam tavuk haşlanmıştı ki tenceredeki suya kıyamadım. Ne kadar da sağlıklı ve güzel kokuyordu. Derken içine yarım limon sıkıp, 2 diş sarımsak ezip, biraz sirke damlatırken buldum kendimi. 3 kaşık yoğurt katmasam olmazdı artık. O da nee..Yalancı işkembe çorbası olmuştu artık. 1 yemek kaşığı da yulaf kepeği ilave ettim. Kuru nane ve pul biberi de severim diye ekeledim güzelcene. Mis gibi çorba oldu. Az da tuz koyup bi kase içtim. Sıcacık. Bu soğuk havalarda öyle güzel geldi ki.. Tavsiye ederim. Sarımsak müthiş bir şey yaa. Tabi evdekiler rahatsız olur derseniz koymayın diyeceğim ama evliler için; erkekler işkembeye bayılır sonuçta

Ender Sarac'inda söyle bir yazisini buldum, bizde protein eksikligi yok tabi yine de paylasayim.

2 aydir zoooooorla dukana devam ediyorum ve 69 dan 64 e dustum ammaaaaaa gecen haftanin basinda babam ve annem geldi ve bende dukan mukan kalmadi herseyden yedim(.1 kere ekmek ve 1 kerede tatli olmak uzere)ve ne yapacagimi bilmiyorum bu bir haftanin sonunda 64 kg dan 65 800 e cikiverdim .elbette vucut sebzelerden dolayi su topladi ama hepsi su degildir tabii bu arada buraya girmeye hic firsatim olmadi bir kere bile giremedim cok yogun bir kosusturma icindeydim kendime ozel bisey bile pisiremedim .soyleyin bana ben simdi neeedeyim ,yarin yine ataktanmi baslamaliyim ???????????????????
cevaplarinizi bekliyorum

Son düzenleme:

bence seyir evresindeysen devam etmelisin.nasıl yapıyordun 5+5 mi 1+1 mi? belki uygulanışı değiştirisin.2 aydan sonra tekrar başa dönmek motivasyonunu bitirir.ama lütfen bundan sonra iradene hakim ol canım...

Niye panik yapıyorsun ki. Acele etmeye gerek yok. Zayıflayacaksın. Yapman gereken diyete aynen kaldığın yerden devam etmek, hareketi artırmak ve bolcana su içip, bitki çayı içmek. Hareketle dengelersin durumu. Her gün 1 saat tempolu yürü zaten 3-4 günde toplarsın kendini. Böyle panik yapma ve atak da yapma bence. Acelemiz yok. Veriyoruz işte kiloları. Sıkma canını. Ödem atmak istiyorsan çok çok sıkkınsa canın 2 gün full saf protein yap da için rahatlasın bari.

Canlar cigerler az once dukanella yaptim ve cok sevdim cok,diyeti bi gun birakicak bile olsam yapar yerim,o derece.lakin sorum su bu harika seydden hangi evrede ne kadar tuketebiliyoruz?lutfen cevap eyleyin

cevaplariniz icin tesekkurler arkadaslar. ogretmenim ben 15 tatilde hergun yuruyebilirim insallah. evde kosu bandim da var insallah emeklerim bosa gitmez.hic kacamak yapmamayi dusunuyorum insallh

bilge sana ozel den msj atmistim az once gordunmu cvbini bekliyorum canim

Paylaşımın için teşekkürler. Hepiiz için son derece faydalı bilgiler

2-3 gün saf protein yap. yürüyüşünü rttır bol yeşil çay iç sonra seyirden devam et

2-3 gün saf protein yap. yürüyüşünü rttır bol yeşil çay iç sonra seyirden devam et
saol canim kendimi ii hissetmem icin saf proteini yapsam ii olacak sanirim. ama 3 gun gozumde buyuyordu, takilmisim 3 gun diye. dogru valla 2 gun yeter iyi aklima getirdin tekrar teskkurler

tavuk suyunu elbette kullanabilirsin ama buz dolabına koy üstünde yagı donsun yağını at. rahatlıkla kullanabilirsin tavuk suyunu

sıvı tatlandırcılar sıcakta bozulup metalik tat bırakıyor .ısıya dayanıklı olan splenda ve takita 60

Cevapladım

Neden diğer arkadaşlar yok bu arada dikkatimi çekti. Diyeti terki diyar mı eylediler nedir

Canlar cigerler az once dukanella yaptim ve cok sevdim cok,diyeti bi gun birakicak bile olsam yapar yerim,o derece.lakin sorum su bu harika seydden hangi evrede ne kadar tuketebiliyoruz?lutfen cevap eyleyin

Sorunu şöyle ytanıtlıyayım
7 kaşık süttozu kullandın günlük limit 3 kaşık süttozunda
kakao limitide 1 tatlı kaşığı o da haftada 1 yada 2 kez fazlası kesin duraklamaya yol açıyor. buna göre ne kadar yiyeceğine sen karar ver

keten tohumunun fazlasının zararlı olduğu birçok yerde geçiyor. genelde bir tatlı kaşığını geçmemeyi ve mümkünse kullanmadan hemen önce dövmeyi/öğütmeyi öneriyorlar. önceden öğütülmüş olanlar pek tavsiye edilmiyor...

Daha önce kabızlık sorunum olmuştu, ekstra hiç bir şeye gerek yokmuş meğeer. Gojiberry ve yulaf kepeğini düzenli tüketilince her şey yoluna giriomuş:)

atak evremın ılk gunundeydım ve gene bozdum dukanı ya ben bu atak evresını yapamıorum ıste dırek seyırden baslasam olmazmıydı

Slm kızlar;

Ben bugün yine gram verememişim;her gün tartılmasam mı acaba ya canım sıkılıyor böyle olduğu için( Light süt tozu konusunda biri beni aydınlatabilir mi?ben coffee mate'in light olanını aldım ama bir arkadaşım olmaz dedi????yardım lütfen!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…