Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sebze protein günüden sonra tartılma zaten hafta da 1 tartılmak en doğrusu
coffe mate yanlış çok yağlı light bile olanı yağlı
pınarın mavi ambalajlı süttozonu alın. pasta ve börekler için diye yazar . yagsız sütten üretilmiş

atak evremın ılk gunundeydım ve gene bozdum dukanı ya ben bu atak evresını yapamıorum ıste dırek seyırden baslasam olmazmıydı

seni az önce karatay diyetinde gördüm sanırım kaçma niyetindesin:)))şaka bir yana herbünye kaldıramıyor bu dukanı gerçekten.ben etobur biri olduğum halde bazen zorlanıyorm..

evet whitebird % 100 haklı..ben de ilk başta kahve beyazlatıcılardan sanmıştım sonra anladım.pınarın süttozu güzel.ben bu hafta bulamadım koskoca migrosta bitmiş.

atak evremın ılk gunundeydım ve gene bozdum dukanı ya ben bu atak evresını yapamıorum ıste dırek seyırden baslasam olmazmıydı

demekki diyete hazır değilsin canım. zorlama kendini kitabı bir daha oku. aynanın karşısına geç bütün fazla kilolarını gör. içine sığamadığın en sevdiğin giysilerden birini dene. bir de onların içinde inceik olduğun zamanları hatırla . bakalım bir daha diyeti bozacak mısın.
Amabu iş beyinde bitiyor . önce gerçekten karar vermek lazım

ya valla dıyete hazırımda..dukan agır gelıyor bana..hem çalışıyorum gun boyu..acıkıyorum..sırf proteınle mıdem acaıp bulanıyor.. karataya kayma egılımındeyım evet dukanla hızlı kılo wermek ıstedım ama bunye meselesı olmayınca olmuyor demek kı esımde hıc destek olmuyor tam tersı korkutuyor..dusup bayılcan dıye ah ah kızlar

haklısın ama tartılma konusunda kendime engel olamıyorum merak ediyorummm:) iyi ki sormuşum ya ben nescafeyi light coffee mate'le içiyodum ama pınarın süt tozunu hiç görmedim ki(( onu nescafede kullanamıyoruz ama değil mi off ya süt de sınırlı tüketiliyor;ne yapıcam ben çay da içemiyorum hiççç

light sütlerden içmeyi denesen..belki faydası olur..biz bu diyeti eşimle uyguluyoruz.haftalık menü yapıyoruz kendimize bazen şaşıyor o ayrı.mesela bugün menüdeki yemeği yemek istemedim.atak evresini atlatabilsen seyir o kadar zor olmuyor..dukan diyeti tariflerim diye bir blog var .bir bayan adı simla facebook ta da takipçisi çok. ordan alternatif yemekler bulabilirsin.bu arada kaç kilosun ve ne kadar vermek istiyorsun???

Tesekkür ederim, kilo vermede faydali oldugu gibi bir de bagirsaklari calistiriyor onun icin kullanmak istiyorum daha cok, sorduktan sonra arastirdim fazlasi selülitte yapiyormus, buzdolabinda saklanmaliymis, dedigin gibi kullanilmadan önce ögütülmeli, daha önce ögütülmüs olanlar zamanla bozuluyormus ve kansorejen maddeler aciga cikiyormus. Yani cok hassas bir konu bu bende bir sürü almistim, gönlüm gecti.

9 Ocak'ta başladım 3 gün atak yaptım;bugün 5.seyir günüm 61.7 ile başladım 59.1'im şu an ,hedef 52 gerçi teste göre 54 çıktı ama:))veee bu güne kadar nescafeyi hep light coffee mate ile içtim(( light süt içiyorum zaten ama çok içmeyin diye yazmışlar yoksa kahvemi light sütle de içebilirim... ya ne güzel eşinle birlikte yapıyosan eğlenceli olur;ben yanıma arkadaş bulamadım.evet ordan tariflere bakıyorum aslında ama mutfakla aram hiç iyi değil değişik şeyler denemeye üşeniyorum( yaa bir de 2 gündür 59.1 de kaldım gram oynamıyor sen de durumlar nasıl?kaç kilosun,ne kadar vermek istiyosun?

ben 27 aralıktan itibaren sadece 4.5 kilo verebildim ama razıyım çünkü 3 senedir gr verememiştim.süt içme ihtiyacın ne kadar oluyor yani günde kaç kez süt içmek istiyorsun..benim bir arkadaşım süt tozunu nescafede kullanabiliyor mesela..dukan diyeti içindeki laktozdan dolayı sütü pek götürmüyor.ancak laktoz sütün içindeki doğal şeker ve karbonhidrat bakımından çok hafif olduğu için tarçınla tatlandırılmış 1 bardak sütü öneriyor.bu arada dukan sitesinden güncellemeler yapıyor.bu forumda bazı kimseler dukandan daha katı maalesef sen kitabı okudun mu okumadıysan okumanı tavsiye ederim.o zamankimseye birşey sormana gerek kalmaz.hatta burada sorulara cevap verebilirsin o zaman..

Arkadaslarrrr

Seyir dönemindeyim 1 haftadir hatta gecti bile sanirim ama hic kilo veremeidm listede olmayan hic bir seyi yemiyorum.
Acaba yine 3gün atak yapip sonra seyire dönemine gecsem vücuduma sok yapmak icin ne dersiniz?

aynı durumda sayılırız.kilom takıldı kaldı resmen deli oluyorum.ama kaçamaklar da yapııyorum ((

günaydın dukancılar :)
güçlendirmedeyim 2 öğün ödülümüz var o zamanlarda baklava, mantı, yaşpasta yiyebiliyormuyum ?
en çok özlediklerim

ahhhh nası özendim şimdi ben sanaaaaaa

çok haklısın cnm ya...kaçamaklar yavaşlatıyo işi ama napimm gözümü hamur işlerinden pastadan börekten alamıyorum offf of

ben de aynı durumdayım.hiç incelmişim gibi gelmio.sevmedim ben bu seyir evresini.seyir evresi eşittir duraklama evresi.atak ne de güzeldi.motivasyonumuz tavan yapmıştı

bayanlar seyir evresindeki bu duraksamanın en büyük sebeplerinden birisi takita tatlandırıcıyla hazırladığım hamur işleri olabilirmi(( dukan tariflerinde geçiyo hepsi ama ne biliyim biz bu tarifleri haftada kaç gün yiyebiliriz mesela seyir evresinde?

olabilir hiçbir şeyi abartmamalıyız.ben ilk kez bugün tatlandırıcıyla lorlu tatlı yaptım başkada kullanmadım ama yioldu ne de dün bugün kilo kaybı yok.regl oldum bu da etkili muhtemelen..

ya arkadaslar bana atak evresı ıcın ornek menu yazabılır mısınız ? atakta ılk gunum ama acayıp acıktımmmmmmmmmmm beklıorum yazıları

yulaf kepeğinden krep (ben birbuçuk kaşık yulaf için 6 kaşık süt ve bir yumurta, birazcık da karbonat koyarak hazırlıyorum. yumurtayu eklemeden önce 5 dk. kadar yulafı sütle ıslatırsan daha güzel oluyor) yanında maydonoz, diyet kaşar, diyet peynir, lor, diyet salam vs.. bu şekilde bir kahvaltı olabilir.
tavuk, balık, et ızgara (soğan ya da sarımsakla marine edilmiş, baharatla tatlandırılmış) yanında yoğurt ya da ayran, salatalık turşusu :)

olabilir hiçbir şeyi abartmamalıyız.ben ilk kez bugün tatlandırıcıyla lorlu tatlı yaptım başkada kullanmadım ama yioldu ne de dün bugün kilo kaybı yok.regl oldum bu da etkili muhtemelen..

ben de bu akşam takita ile lorlu cheesecake yaptım süper oldu ( tabi süper olması çok üzücü...bildiğin cheesecake oldu bu ya..böyle rejim olmaz.takita yı belki de haftada yalnızca 1 kere tüketmek gerek seyirde...

aslında süt içme ihtiyacım olmuoyr sadece kahveyi yada nescafeyi sütsüz içemediğim için kullanıyorum;evet kitabı okudum ama burda yazıldığı gibi sütle ilgili kısıtlama konusunda birşey okumadım yada gözümden kaçmış bilmiyorum.zaten 0.1 yağlı light süt alıyorum(

sabah kahvaltısında krep ya da yulaf galetası vs yapıyor musun? eğer yapmıyorsan mutlaka öneririm, daha normalleşmiş oluyo diyet süreci sabah ekmeğimsi bişeyler yiyince.

neskafende elbette kullanabilirsin. ve neskafene yağsız süt de koyabilirsin . illede kahve beyazlatıcısına ne gerek var

Sevgili arkadaşlarım 17 günlük duraklamamı yumruk ve leslie ile 3 mil yürüyüş sayesinde kırdım bugün giden eksi 1 kilo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…