Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Herkese merhaba arkadaşlar,

Aramıza yeni katılan dostlar hepiniz hoş geldiniz..

Bende 5 günlük atakta 4 kilo vermenin zaferiyle seyir dönemine geçtim, bugün üçüncü günüm seyirde ve 1+1 dönüşümlü yapıyorum. Ama üç gündür seyirde neredeyse gram oynamıyor tartı ibremde acaba neden Sıfır kaçamaksız devam ediyorum, herşeyi kuralına göre yapıyorum. Vücudum direniyor tamam ama ne bileyim insan yinede tereddüt ediyor, şeytana yenilmiycem, yenilmemeliyim demi :)

aman aman sakın yenilme.aynı durum bende de var..sebzelerin devreye girmesiyle vücutta su miktarı artıyor..gr gr gidiyor sinir olmuyor değilim ama asla pes etmiyorum.motivasyon çok önemli sakın vazgeçme

kızlar bişey söyleyeyim mi.erkeklere gıcık oluyorum ..eşimle başladık diyete o 6 kilo verdi ben 3,5 yasakladım kilosunu bana söylemesini.şimdi güçlendirmeye geçecek o...offff yaaa

sana katılıyorum esimle aynı kilodayız testi ikimizede yaptım hedef kilolarda aynı ona 4 mart cıktı bana 7 mayıs metebolimalarıyla ilgili hızlıya onlarınki

çok tuzlu ve aşırı sebze yemiş olmalısın

seyirde haftada ortalama 1 kg verebileceğinizi hesaplayın . ataktaki su gibi uçmayacak artık yaşğ yakıyorsunuz

bugün atakta 4. günüm. şimdilik iyi gidiyor. alıştım galiba. artık hiç açlık hissetmiyorum. normal zamanda kudurmuş gibi yerdim oysa. bu ben miyim::)) kendimi tanıyamıyorum. birazda kızıyorum madem yemeden durabiliyormuşum neden o kadar çok yemişim ki şimdiye kadar. inceldiğimi hissedebiliyorum. bu da motivasyon oluyor. daha hafifim sanki. bakalım sonunda ne olacak.

açlık hissetmiyorum diye yemek yemeyi unutma . şartlardan biri de ögün atlamamak

günaydın fıstıklar :) bol eksili günler... güçlendirmedeki arkadaşlar nerelerdesiniz ? nasıl gidiyor biraz paylaşımda bulunalım benim güçlendirme 57 -58 arası gidip geliyor mutluyum hepimize kolay gelsin sevgiler...:)

Günaydın.. Tartı bozulmuş olabilir mi canım.:26: Bir anda 5 kg normal değil sanki.Benim tartım da yer değiştirince çok farklı gösteriyor. Başka tartıda bak istersen.

arkadaslar bisey sormak istiyorum.5 bucuk aylik bebegim var ve emziriyorum 2 ögünde ek gida veriyordum..diyetten önce kendi özel sebeblerimden dolayi baslamistim 10 gün önce

zaten ondan sonra artik diyete basliyim o zaman demistim..atak yaptim 3 gun bugün 4. gün..dukanda emziren annelerin guclendirme evresinden baslamasi yaziyor..ilk iki evreyi atlamamizi söylüyor..ama ben ek gidada verdigim icin etkilemiycegini dusundum..dün gece hic emziremedim..epey agladi ,, mama sevmiyor hic ..baya üzüldüm

simdi ben seyire gecicem zaten.. sadece 1 dilim ekmek ilave etsem cok etkiler mi kilo verimini?doktorlar karbonhidrat ve proteinin annesütünde onemli oldugunu söyluyor..bu diyettede en onemli olan sey karbonhidrat yenmiyor ya hic..acaba o mu sebeb oldu bukadar azalmasina..

ne tavsiye edersiniz arkadaslar?

ama lütfen emzirirken diyet yapma vs gibi seyler söylemeyin 5 aya kadar sadece anne sütü verdim ..simdi istemeden basladim ek gidaya bu dönemdede cok kilo aliniyormus..güclendirme evresindede hersey var..nasil kilo verilirki öylede..adi uzerinde guclendirme yapilan diyetten sonra kiloýu korumak icin yapilan mönü bana nasil kilo verdiricek

yardim ve tavsiyelerinizi bekliyorum

Günaydın.. Tartı bozulmuş olabilir mi canım.:26: Bir anda 5 kg normal değil sanki.Benim tartım da yer değiştirince çok farklı gösteriyor. Başka tartıda bak istersen.

bilmiyorum ki kuzum valla ablamın evindeki tartıyla tartıldım kendiminkinden farklı olarak bakalım yarın yine bir tartılırım valla 2 ay sıkıcam dişimi bu defa bırakmak yok yani ben tatlı çok yiyrorum tuz hiç sevmem miğdemi bulandırıyor ama tatlıya dayanamıyorum nasıl bir bünyedir yemek verme 3 öğün tatlı ver tmm derim hep o yapıyo zaten kiloyuda

Günaydın;
herkese bol bol eksili günler diliyorum; yılbaşından sonra hala kendimi bir türlü toparlayamadım
hergün diyorumki bugün kaçamak yok; amam gün sonunda dayanamıyorum
neden boyle oldu anlamadım; lk başlarda cok azimliydim şimdi o azmim kalmadı malesef ya (
birde ben 8 kilo verdim toplamda inceldim haliyle baya ama benim sıkıntım bacaklarım; bacaklarım cok kalın ve ne kadar kilo versemde onlar hala incelmiyor ya ( ne yapabilirm acaba bu konuda bilgisi tecrübesi olan varmı aranızda; yaa bende uzun çizme giymek istiyorum ama olmuyorlar birtürlü ve bacaklarım incelmediği için kilo verdikçe alt beden üst beden farkı artıyor; bu konuya bir çözüm bulmam gerekiyor
bu arada telli turna ve diğer anne adayları nasıllar iyidirler umarım hepside.
telliturna hala buraya ugruyormu bilemiyorum cok sık giremediğim için malesef
liste devam ediyormu bilmiyorum telli turna ama kilom :66,5
66lardan bir türlü kurtulamadım 3 haftadır nerdeyse
herkese kolay gelsin görüşmek üzere

aman aman sakın yenilme.aynı durum bende de var..sebzelerin devreye girmesiyle vücutta su miktarı artıyor..gr gr gidiyor sinir olmuyor değilim ama asla pes etmiyorum.motivasyon çok önemli sakın vazgeçme
Walla canım hiç sorma sabah tartıldım bide akşam baktım iki kilo nerdeyse almışım gibi ertesi sabah bi daha bakıyorum verdiğim kiloya düşmüşüm acayip bişey benim vücudum ne kadar su tutuyormuş meğersee :) Desteğin için çok teşekkürler. Dukan amcamız kitapta da yazmış seyire geçince böyle şeyler olabilir diye ama insanız işte gelde laf anlat içine :) Birlikte başaracağız hep beraber...

seyirde haftada ortalama 1 kg verebileceğinizi hesaplayın . ataktaki su gibi uçmayacak artık yaşğ yakıyorsunuz

Canım walla desteklerini hiç inkar edemem çok teşekkürler neye sıkışsam sen ordasın, varol... Şimdi artık haftada bir tartılmaya karar verdim daha iyi sanırım yoksa böyle motiveyi etkiliyor.. Gitsin yağlar :) Ama farkediyor insan yavaş yavaş inceldiğini... Çok sağol..

testi bende öğrenmek istiyorummm((
Ne çok şey istiyorsun dediğinizi duyar gibiyim:)

dukanın orjinal sitesine gir oradaki 11 soruluk testi cevapla...:)) seninde bir testin olsun..hengi evreyi kaç gün yapacağını gösteren bir çizelge..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…