Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tombis ciğim ben sormuştum sağol.LIDL alman?? sen almanyadamısın?
ben mecburen takita alıcam migrostan.türkiyede sıvı tatlandırıcı bulmak çok zor

rica ederim tatlim, ne demek:KK34: LIDL hem almanya da hemde avusturyada var. ben avusturyadanim. intenetten arastir istersen nerden bulabilecegini. veya alan arkadalrimiz varsa mutlaka söylerler.

kitabı okudum pazartesi başladım ama gece dayanamayıp küçük bi parça ekmek yediğim için salı başlamış saydım kedimi 30 kg vermem lazım dukanın sitesinden de hesaplattırdım emziriyorum önermiyor atak ve seyir biliyorum ama bol su içerek başladım kararlıyım hesaptaki gibi 25 ağustosta hedefime ulaşacağım :) bana yardımcı olursanız sevinirim bi de benim gibi emzirirken atak evresi seyir evresi uygulayan oldu mu merak ediyorum

ben krebi bir türlü beceremedim yahu..tarifini yazar mısın rica etsem??

krep tarifi

1 yumurta
1.5 yemek kasıgı yulaf kepegi
10 yemek kasıgı yagsız süt
birazda lor yada yagsız peynir koyuyorum ezerek

sonra karıstırıp yapısmaz tavada arkalı önlü kızartıyorum

dukan diyeti tariflerim adında bir blog var süper tarifler var

Son düzenleme:
Günaydın kızlar.
Bu grupta yenilere pek cevap verilmiyor ama yine de sorayım. Belki biriniz yardımcı olur :KK3:
Light pudingler var dr oetkerde onlardan tüketmek serbestmi acaba

Ben geldiiimmmmmmmmmmmmm :KK52:

Kızlar sabah uyanır uyanmaz tartıldım ama burda elektrik yoktu ondan bari yürüyüşe çıkıyım dedim, yürüdüm geldim ve hemen kilo çizelgemi güncelledim :KK62:

121 ile başladım şu an 113 kiloyum kızlar, bakalım ocak sonu kaç olacağım, inşallah aynen devam eder yaa çok mutluyum :KK66:

bilgeeee süpersinn canım ya 8 kiloo wuuuuuwww çok iii :)) ben kaçamaklara kaçsam da yine gaza geldm vallaa aayh kilo vermek ne zewkli dimi ya bu arada o kadar yazdm tebrk edememdm canım tebrklerr kocaman sarıldm...ayh burda arkadaşlardan biride verse kilolarını insan mutlu oluo vallaa..

Günaydın kızlar.
Bu grupta yenilere pek cevap verilmiyor ama yine de sorayım. Belki biriniz yardımcı olur :KK3:

ataktaysan kesin tüketme. aslında diğer zamanlarda da fazla tüketmeni tavsiye etmem light da olsa nişasta var sonuçta iiçinde. şekersiz jöle kullanarak tatlandırıcı ve sıfır yağlı sütle kendi pudingini yapabilirsin. sınırlı izinli çok istersen haftada 1 falan tüket

Günaydın telli turnam hala bizle ilgilenecek halin var mı bilmem . Nasıl gidiyor hamileliğin . mutlaka bulantı sorunların vardır. işlerinde yogun aslında.
üşenmeden listeyi tutuyorsan 75.8 kilom. 12 gündür veremiyorum yumruga başlasam mı 15 gün olmasını beklesemmi bu duraklamanın?. Moral azıcık bozuk anlayacağınız.

Evet canım, darısı sizlerin başına inşallah. Sen kaçıncı günündesin, ilk günler daha bi dikkatli olman lazım :KK34:

Amiiin :)

Benim 2 hafta oluyor, atak döneminde 3 kilo verdim sebze yedigimden beri sanki kilom durdu :KK43: kitabi bitiremedim daha yalnis ne yapiyorum acaba? 5-7 kilo daha vermek istiyorum.

selam,ben 1 yumurta 3 kaşık yoğurt,yulaf kepeği ve buğday kepeğinden olan poğaçayı denedim fakat bu tarif yanlış.deneyip başaran var mı?

Kitap yanimda :KK66:

1,5 Yemek kasigi Yulaf
1,5 YK yogurt 0,1 % yagli
1 adet yumuratanin beyazi veya tüm yumurtayida atabilirsin eger kolestrolla sorunun yoksa.
Sonra ister tuzla isterde tatlandiriciyla bunlari karistiriyorsun.

:KK66:

günaydin arkadaslar..

dün yaptigim tatlilar hos kimse yorum yapmamis" ama ben yinede fikrimi söyliyeyim..mikrodalgada yapilan seyi begenmedim baya bir midem bulandi..ve garip bir kokusu vardi

diger sütlac gibi olan ise , gercekten tadi cok guzeldi..yulaf kepekleri sanki pirinc gibiydi icinde tadida guzeldi..ben 2 yk tatlandirici koydum fazla geldi 1 tanede koysam olurmus..ve gercekten beni rahatlatti..regl olmaliyim su gunlerde yinede 500gr gitmis

krep tarifi

1 yumurta
1.5 yemek kasıgı yulaf kepegi
10 yemek kasıgı yagsız süt
birazda lor yada yagsız peynir koyuyorum ezerek

sonra karıstırıp yapısmaz tavada arkalı önlü kızartıyorum

dukan diyeti tariflerim adında bir blog var süper tarifler var

sağol biliyorum o siteyi takip ediyorum ama beceremedim maalesef....

Günaydın kızlar.

tüketmesen daha iyi olur.bu arada yenilere cevap verilmiyor diye birşey yok görüldüğünde cevap yazan mutlaka olur.:nazar:

İyi Günler Arkadaşlar bende aranıza yeni katılmak istiyorum ben doğum yapalı 9 ay oldu doğumda yirmi kilo almıştım 10 kilosunu verdim 10 kilo bende yapıştı kaldı veremiyorum bu dukan diyetini internette gördüm olumlu sonuç alınıyormuş galiba gaza geldim ve aranıza katılmak istiyorum kabul ederseniz tabi beni neler yapmam gerektiğini bana özetlermisiniz diyetin tam içeriğini bilmiyorum verirmiyim arkadaşlar gerçekten bu 10 kiloyu şimdiden çok teşekkür ediyorum

ataktaysan kesin tüketme. aslında diğer zamanlarda da fazla tüketmeni tavsiye etmem light da olsa nişasta var sonuçta iiçinde. şekersiz jöle kullanarak tatlandırıcı ve sıfır yağlı sütle kendi pudingini yapabilirsin. sınırlı izinli çok istersen haftada 1 falan tüket

Seyirdeyim canım. Çok saol cvp için. 18 aralıkta başladım diyete iyi gidiyor maşallah.

tüketmesen daha iyi olur.bu arada yenilere cevap verilmiyor diye birşey yok görüldüğünde cevap yazan mutlaka olur.:nazar:

Teşekkürler galiba tüketmemek en iyisi.
Cvp verilmiyor deme sebebim daha önce de bikaç kez mesaj yazdım bu foruma katılmak için aranıza ama hiç cevap veren olmadı.
Görünmez mesaj gibiydi anlayacağın. :)

selam kızlar :KK43: bu sabah tartıldım verdiğim 5 kiloyu almışım nasıl oldu anlamadım tuvalete çıkamıyorum desem 5 kilo nasıl alınır of bütün moral gitti en başa döndüm 7 gün atak beni bekliyor :KK43::KK43::KK43: bıktım diyet yapmaktan :KK43::KK43:

selam kızlar :KK43: bu sabah tartıldım verdiğim 5 kiloyu almışım nasıl oldu anlamadım tuvalete çıkamıyorum desem 5 kilo nasıl alınır of bütün moral gitti en başa döndüm 7 gün atak beni bekliyor :KK43::KK43::KK43: bıktım diyet yapmaktan :KK43::KK43:

5 kilo nasıl alınır anlamadım diyetini bozdun mu sen?ne zamandır tartılmıyosun?

İyi Günler Arkadaşlar bende aranıza yeni katılmak istiyorum ben doğum yapalı 9 ay oldu doğumda yirmi kilo almıştım 10 kilosunu verdim 10 kilo bende yapıştı kaldı veremiyorum bu dukan diyetini internette gördüm olumlu sonuç alınıyormuş galiba gaza geldim ve aranıza katılmak istiyorum kabul ederseniz tabi beni neler yapmam gerektiğini bana özetlermisiniz diyetin tam içeriğini bilmiyorum verirmiyim arkadaşlar gerçekten bu 10 kiloyu şimdiden çok teşekkür ediyorum

hoşgeldin...hep başa bela bu doğum kiloları.kaçamaksız devam et kesin verceksin...

kızlar bişey söyleyeyim mi.erkeklere gıcık oluyorum ..eşimle başladık diyete o 6 kilo verdi ben 3,5 :KK52:yasakladım kilosunu bana söylemesini.şimdi güçlendirmeye geçecek o...offff yaaa:KK47:

Seyirdeyim canım. Çok saol cvp için. 18 aralıkta başladım diyete iyi gidiyor maşallah.

Teşekkürler galiba tüketmemek en iyisi.
Cvp verilmiyor deme sebebim daha önce de bikaç kez mesaj yazdım bu foruma katılmak için aranıza ama hiç cevap veren olmadı.
Görünmez mesaj gibiydi anlayacağın. :)

hoşgeldin canım gel gel...burası iyi niyetli bir topik herkes katılıyor..

Keyifler nasıl??
Ben dünden beri hastayım malesef, üşüttüm biraz sanırım. Tüm vücudum ağrıyor, boğazım çok kötü, tir tir titriyorum. Şu an biraz daha iyiyim ama halsizliğim çok fazla ve hala tüm kemiklerim ağrıyor. Umuyorum ki daha da iyi olacağım. Gecenin bi vakti kalktık, eşim çorba yaptı bana, ondan sonra toparladım biraz. Sabah da kahvaltı yapamadım, canım hiçbir şey istemiyordu. Dışardan ızgara tavuk salata söyledim öğlen onu yedim, yanında da krebimi. Yedim de biraz olsun kendime geldim. Aman dikkat edin kendinize...

Canım çok geçmiş olsun , aman dikkat et kendine. Bünyen artık eskisi gibi değil vitamin al biraz. Öpüyorum...

tombis ciğim ben sormuştum sağol.LIDL alman?? sen almanyadamısın?
ben mecburen takita alıcam migrostan.türkiyede sıvı tatlandırıcı bulmak çok zor

Vinotinto sıvı ve toz tatlandırıcılar MİGROS, REAL ve dün gördüm CARREFOURSAlarda da mevcut bilgine...

X