Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Soğan yemedin ama dimi, sadece aroması oldu? Süt tozu sıfır yağlı değil mi? Yağsız süt tercih edebilirsin mesela..

vayyyyyy alete bakkkkk sen bu azimle bu kararlikla verirsin canim, sana güveniyorum. bi ara bende bütün egzersiz aletlerimi atmak istemistim. iyiki atmamisim o zaman. iyce kullanmaya kullanmaya pas tutmustur. bende cikarip egzersiz yapsam hic fena olma

Herkese Merhaba;

Ben de bugün diyete başladım 61.7 kilom,hedef 51:) nerdeyse bütün yazılanları okudum,umarım bende de işe yarar;sonuçları paylaşıcam...

hosgeldin aramiza! en kisa zamanda saglikla hedefine ulasmani diliyorum canim..

Sevgili @tombis; Gerçekten de son derece motive olmuş durumdayım Bu kilolar gidecek. Hep beraber yollayacağız Mesela her geçen gün jeanler daha da güzel oluyor vücuduma, harikaaaa bi duygu bu

Bu aletle kollarım ve göbeğim incelmişti. Şimdi neden olmasın dedim ve aldım gene

Çıkar çıkar, egzersiz vücudu şekillendiriyor ve kilo verme sürecini hızlandırıyor. Abartmamak kaydıyla çok iyi bir destekleyici oluyor tombiscim

kizlar yaza yaza bi hal oldum ben yahu. kamburum cikti resmen. belimi dogrultamiyorum egik bükük bisey oldum koltugun üstünde

bugün seyirde ilk günümdü. aksamdan kendime salata hazirlamistim, 2 dilim peynir, tavuk parcalri ve yesil salata, cerry domatesten ama okulda vakit bulupta yiyemedim bi türlü. tenefüslerde biraz biraz atistirdim. sabah uyanir uyanmaz 1 bardak su, yulafli kekimden yedim ve 1 kupa kahve ictim. okulda 2 kupa yesil cay ve bol bolll su ictim. aksam yemekte annemlerdeydim. salata ve yogurt yedim. bilgisayar basina oturuken kahve yapmistim iceyim diye. ama icemeden sogudu
bakalim yarn tartim yüzüme gülecekmi cok merak ediyorum.

yap canim yap, eminim cok faydasi olucaktir. bende plates yapmak istiyorum ama bi türlü becermiyorum ben. bi baslasam belki yapabilirim de bugün yapamam. 2 saat alis veris yaptim. esimin dogum günü bugün. anam agladi hediyeye bakicam diye. eve zor geldiim, bide okulda zip zip bi oraya bi buraya. yeterince spor yapmis gibi oldum bugün.

Salataya kaşar rendeleyip, ızgara tavuk parçaları atıp, az da nar ekşisi koydun mu tadından yenmiyor. Off canım istedi, ama seyirde inşallah yerim ben de

Yürümek, hareket en güzel spor zaten

kitabımı okuyorum hazırlıklarım tamam yarın tam gaz baslıyorum insallah

İnşallah, Allah kolaylık versin

Sevgili @tombis; Gerçekten de son derece motive olmuş durumdayım Bu kilolar gidecek. Hep beraber yollayacağız Mesela her geçen gün jeanler daha da güzel oluyor vücuduma, harikaaaa bi duygu bu

masallah canim ya, allah azmini hic eksilmesin! gitsin kilolar gelsin yeni ciciler ya ayin 11ini sabirsikla bekliyorum. varya acayip heyecanlaniyorum nedense. bi an önce gelsede görsek kac kilo verdigini. iyi sabrediyorsun ben olsam catlardim meraktan

Salataya kaşar rendeleyip, ızgara tavuk parçaları atıp, az da nar ekşisi koydun mu tadından yenmiyor. Off canım istedi, ama seyirde inşallah yerim ben de

atakta mide kücülüyor bilgecim. yerken birden doyuyorsun. ben acele acele yedigim halde hemen doydum. bide yavas yeseydim salata bitmez aksamda yerdim. gözünde bi legen salata canlandirma canim, o kadar da degildi. bi tabak kadar ancaydi az kaldi canim 2 gün sonra sonra sebzelerine kavusacaksin insallah.

Hhahahaha sorma canım yaaaa var yaaa o tartıya çıkınca ne göreceğim ben de çok büyük meraktayım, bakalım bakalım bu çabaların sonucu 121 kg kaç olacak çizelgemde :18:

Evet yaa az kaldı demi, 2 güncük

carsamba seyire geciyorsan saaadece 1 günün kalmis olcak. ben cok umutluyum nedense senden. yani 5 kilo felan gitmistir diyorum en azindan.

carsamba seyire geciyorsan saaadece 1 günün kalmis olcak. ben cok umutluyum nedense senden. yani 5 kilo felan gitmistir diyorum en azindan.

Zaten tombisim bu çabaya 5 kilodan aşağısı kurtarmaz bence Cidden çok istiyorum ve elimden geleni yapıyorum. Bakalım hayırlısı ama ben o 80 kiloya ineceğim, buna inancım tam

Çok teşekkür ederim desteğin ve motive edişin için :79: Cümle devrik mi oldu ne

kızlaaaaar bugün atağımın 3.günü ve toplamda 1 kilo 600 gram verdim.nası sizce? 2 gün daha devam atağa
bu arada yorumları okudum da.dukan keki demişsiniz.çok önemli bi sorum var size

bu keki atakta yiyebiliyomuyuz?yiyemiyosak ne zaman yiyoruz?

bilge bu arada senle aynı gidiyoruz sanırım.yani cumartesi mi başladın dukana?çarşamba atağının son günü dimi

Ben atakta yemiştim :26: Ama içine yağsız süt, yumurta yulaf kepeği azcık limon aroması, limon kabuğu rendesi katmıştım. çok az da tatlandırıcı ama az yedim :44:

atak evresinde sogan sarimsak olmamali bildigim kadariyla..gun icerisinde bende iyiydim de simdi biraz yorgun ve uykuluyum..ben atak evresi yapmasamda olucak aslinda bebegimi emziriyorum ama ek gidaya gectigim icin denemek istedim sütümü etkilemezse 5 etkiledigini hissedersem 3 gün yapicam..ben 10 ila 15 kilo hedefliyorum..2.evrede duruma göre 3.evreye gecicem..dukan testlerinde 3 aydan fazla bir süre cikmisti yani 2.evre icin..bende o süreye uyucam..bakalim..neler olucak:)

hosgeldin piacim, allah bagislasin bebisini, insallah saglicakla büyütürsün yavrunu. emziriyormusun peki? dukan emziren anneler icin farkli yöntem veriyor dukan yapmak isteyenlere. kitabi alip okumani tavsiye ederim canim.

.

tesekkür ederim tombis:)evet emziriyorum..1 / 2 ögünde mama veriyorum..evet okudum canim ..atak evresini atlayip direk 2.den tavsiye ediyor ve birkac sart daha..ama ek gidaya basladigim icin basladim diyete..

hatta söyle oldu..diyeti erteliyordum daha ..ama yilbasi oncesi hasta oldum sütümü etkiledi cok..ek gidaya baslayinca , diyete baslamak istedim..cunku bu sekilde emzirmeyi azalttiginda o sürecte dikkat edilmediginde kilo aliniyormus cok..o yuzden vakit kaybetmek istemedim..5 ay sadece anne sütü verdim..simdi 2 ögün mama veriyorum malesef..yoksa 1 ay daha bekliycektim..ama zaten ben tereddütler yasarken 11 gün daha gecti:) ve biz 5 bucuk aylik olduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…