Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

aynı gün içinde sabahla akşam arasında +1 kg çıktı
şimdi sakince düşünüyorum da tüm gün yedim içtim +1 de onlar sanırım
sabah - kg çıkar da rahatlarım inşallah

çok teşekkür ederim rahatlattınız

Hoşbuldum canım:) tecrübeyle sabit isteyince hepsi gidiyor. Bir de kovduklarımızı geri almasak ne güzel olur.

hedefe ulasinca diyeti birakmak yok, güclendirme ve koruma yaparsak, bi daha geri almayacagimiza inaniyorum. dukan amcam da söylüyor son iki evreyi tamamlamadiktan sonra verilen kilolari hatta fazlasini geri almak kacinilmaz gibi oluyormus. yani bosu bosuna kürek sallamis olmamak icin sonuna kadar dukaaannnnn!!!

icini ferah tut canim, hemen moralini bozma. yeri gelcek belki haftalarca kilo veremicez. bunlara hazirlikli olmaliyiz. hemen pes edersek olmaz.

bende 28 im :26: giden her 5 kilo icin 2 yas genclestigimi düsüncem ya 20 kilo verince 8 yas genclesmis olcam.. citir gibi 20 yasinda olurmuyum acep :26:

olucan, olucaz hatta

hemen demoralize olma canım

Kadere bak; mesela sen şu anda benim olmak istediğim kilodasın. senin olmak istediğin kilodaki bi arkadaş da 49 olmak istiyor :125:

Acaba 121 olmak isteyen var mıdır a dostlar :118:

bilgecim positif düsünmelisin canim. benim sarfettigim ve senin sarfettigin caba, azim arasinda daglar kadar fark var. yani sen 80 olunca insallah cook coook fazla basari saglamis olacaksin. ve insallah dahada fazlasini verirsin, azmin elinden ne kurtulmus... saglik, zaman ve istek olduktan sonra dimi?. ilk hedefleri her zaman icin kücük tutmakta yarar var hayal kiriligina ugramamak icin. ilk hedefin 70in altina inmek, sonra 65 , daha sonra 60 (aslinda ideal dir benim cin) yapabilirsem 55.. beser beser hedeflerim var.

arkadaslar benim uykum geldi. güzel sohbetleriniz icin coooook tesekkürler... insallah yarin hepimiz eksilerle uyaniriz.. hayirli geceler tatli rüyalar

Aminnnnnnnnn cümlemiz için :81:

Aklıma bir şey takıldı....
Kitabı okuyalı çok oldu geri dönüp çok da bakmıyorum aslında. Temel felsefeyi anladığımı düşünüyorum...
Tariflere baktım da bazılarında kaşar peyniri var. Light kaşar peyniri tüketmek ne kadar doğru?

kızlar moralim bozuldu
bugün atak 3.günü bitirdim.
sabah tartıldığımda 96 kg çıkmıştım..az önce merak ettim tartıldım 97 kg(((

Ben dün 79.1 dim, bugün 78 leri görürüm diye hevesle kalktim bir de ne göreyim 80 :44wc den sonra ve ciplak tartildim) kahvaltimi yaptim öglen disarda islerim vardi onlari halledip geldim tartildim 79.7 :26: Bir tuhaflik var bu ise. Regl belirtilerim erken baslar benim cene de 1 adet sivilce ve gögüs agrisi ile kendini belli etti ondan midir, yanlis bir sey mi yapiyorum bilemiyorum ama moral bozuklugu olmasin diye 1 gün belirleyip haftada 1 defa tartilmak en güzeli aslinda ama yeni baslayanlar piskolojisini biliyorum neredeyse tartiyi koynuma alip yatasim geliyordu Sinir olmaya basladim, spora da basladim evde. Evde sporu hic sevmem ama disarisi soguk yapacak bir sey yok.

Gün icinde tartilmayip sabah 1 defa tartilmak zamanla bunu haftada 1 ile sinirlamak en iyisi sanirim.

Günaydın sabah uyandım ilk iş tartıldım 84 kiloyum hemen dukan testini yaptım atak dönemi 6 gün hedef kilo 68 tarih ise 7 mayıs allahım herkese kolaylık ver

mens öncesi dönemde 3 kilo bile farkedebilir moral bozmak yok tuzu azaltıp hareketi çoğaltarak yola devam...

ilk gunum bitti ve 1.3 kilo vermisimmm hic ac kalmadımda gercekten cok guzel bir diyet ama yulaf kepegi biraz bagırsaklarimi bozdu ben yogurtun icine koyarak yiyiyorum o zaman tadı bile gelmiyor:2:

kızlarrr çoook kötüyümm moralim acayip bozuk... dişim deli gibi ağrıyor... 4 gündür sadece suyla besleniyorum ve bu dikişler alınana kadar da sanırım böyle olucak :2: bir an önce iyileşmek... sonra danalar gibi doyana kadar yemek... sonra da dukana başlamak istiyorum... çook mutsuzumm çoookk

günaydın kızlarr...-800 pek keyifli ya --leri görmek tam anlamıyla rejimi eksiksiz yaptğm sölenmez ben çok merak ediorum nerdeyse 5 kilo gitti ödem mi acaba göbekde bi değişklik yok

canım geçmiş olsun diş ağrısı çok kötüdür Allah yardmcın olsun Rabbim şifa versn en kısa zamanda iileşirsin inşallah hadi suyuda beraber içelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…