Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

sabah tartılmadım çünkü regli dönemi öncesindeyim moralimi bozmak istemedim ailemin yanına gidince tartılıcam bir kaç gündür kitabı okurken zaten o psikolojiyle az ve öz yedim o yüzden açlık hissetmiyorum bugün sabah ilk atak günümdü tek problemim geceleri geç yatmam ve sabahları 1 de kalkmam onun haricinde herşey yolunda sabah kalkıp kendme zevkle bir kahvaltı hazırladım kahvaltıyı ve yemekleri uzun uzun ve zevkle hazırladıgımda doyuyorum ve az yiyorum bu yüzden

sabah 2 yumurta beyazı ile içine tuzsuz lor peyniri dereotu baharatlar kattım birazda süt tavada pişirdim
sütlü light sosisler var diğeri gayet düşük 1 adet yememde problem olmadıgı için onuda yagsız tavada kızarttım yanınada yogurt 4 kaşık koydum içine pul biber ve kekik koydum ve iki bardak 2 damla limon koydugum çayımı içtim yavaş yavaşş mola vererek yedim omletim fazla geldi bu şekilde yavaş yavaş zevk alarak yediğime az yemiş oluyorum öğlen içinde ayırdıgım yumurta sarısıyla güzel bir sos yapıcam ızgara tavugumun yanında 1 litre suyumu devirdim bile herşey yolunda wc problemimde yok umarım böyle gider benimde bu yaz sözlenme durumum va o yüzden sözden önce hatta dogum günümde nisanda 60 kiloya inmek istiyorum bu arada boyum 1.68 ve 68 kiloyum

Son düzenleme:

bende tatil nedeniyle gec yatip gec kalkiyorum. gecem gündüzüm karisti diyebilirim. haftaya bi hayli zorlanacagim kesin bende mart ta dogum günümde 6li rakamlarla yani bundan bi 10 (hatta 15 kilo daha güzel olurrrr!) kilo daha az kiloyla yeni bir ben olarak kutlamak istiyorum. azimli olursak, diyette kacamak yapmazsak, ve kurallara uyarsak bence rahat rahat gidecektir fazla kilolarimiz. hepimize hayirli ugurlu olsun diyetimiz!

çikolata meraklısıysan çikolata aroması al. mikrodalga keki yap.surumilerde atıştırmaık olarak izinli

olcucak olucak umutluyum en güzel yanı benim tatlı çok sevmemem hatta hayatım boyunca hiç olmasada olur o yüzden kolaylıkla aç kalmadan zevkle yaparım bir tek sebze çok seviyorum atagı atlattıktan sonra ps de herşey yoluna giricek gayet umutluyum

çikolata meraklısıysan çikolata aroması al. mikrodalga keki yap.surumilerde atıştırmaık olarak izinli

Bu da düşünülebilir ama çok istikrarlıyım böyle devam edersem hiç bi türünü yemiycem :) Belki ilerleyen dönemlerde devam ettiğimde çok monotonlaşır ve sıkılırsam o zaman renk katmak için bunu deneyeceğim kesinlikle teşekkürler...

Merhabalar.. uzun süredir bu topiği yazdıklarınızı sessizce okuyorum. Artık karar verdim, yazılanlardan da aldığım motivasyonla kitabını ve yulaf kepeğini internetten siparişle temin ettim. Lakin tam başlıyayım derken adet dönemim başladı, bitmesini bekliyorum. Çalışan biri olarak önerilerinize ihtiyacım var. Şu an 65 kiloyum hedefim 13 kilo verip 52 ye inmek. Herkese başarılar diliyorum.Sevgiler.

hoşgeldiiin :)
yulaf kepeği kullanmak zorunda mıyız? yok bende nerden alıcağımı bilemedim bir de yürüyüş yerine her gün stepperımda 10 dakika adım atıyorum. daha doğrusu atıcam daha bugün başladım çünkü :))

kullanmak zorundayız kitapta belirtildiği gibi metabolizmaı hızlandırıyor çünkü şuanda bende atak evresindeyim ve hastayım o yüzden dışarı çıkamıyorum lessie ile dün yürüdüm bugünde 20 dk kadar yürüycem havalar düzelsede yürüsek

Hoşbulduk..Yulaf kepeği bu diyet için gerekli diye biliyorum hem doyurucu, hem de hazmı kolaylaştırıcı. Ben Gurme.net ten getirttim.

yulaf kepeği zorun lu . real, migros ve makro da bulabiliyorsunuz. Olmadı gurmenetten alailirsiniz. Yulaf kepeği olmazsa olmaz. ve hayatınızın gerikalanında da hep olacak

teşekkür ederim cevaplar için.. gittigidiyordan buldum sipariş veriyim hemen o zaman bu kadar önemliyse

arkadaşlar eğer izmirdeyseniz kemeraltında ben bikaç yerde buldum ayrıca artık bir çok aktarda dukan diyeti sayesinde yaygınlaşmış bulabildim ben hangi aktara gitsem dukan diyeti için i istiyorsunuz diye soruyorlar ..

Yulaf kepeği DUKKAN DİYETİNİN olmazsa olmazı gibi.... Çok işe yarıyormuş, dukkandan dolayı aktarlarda genelde artık bulunabiliyor benden demesi :)

Arkadaşlar çalıştığım için sayfayı genelde aşağıda tutuyorum arada bir bakıp cevap vermeye çalışıyorum. Az önce olduğum sayfada yulaf kepeği ile ilgili bi soru yöneltilmiş kendimce cevapladıktan sonra birde baktım iki sayfa ilerlemiş bile sizin cevap yazdığınızı görmedim şimdi farkettim bilginize :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…