Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

hayırlı olsun aramıza hoşgeldin. evet light urunler yağı azaltılmış urunlerdir. doğru alışveriş yapmışsın. kolay gelsin :)

merhaba arkadaşlar ben siteyi uzun zamandır takip ediyorumm yazdıklarınızz paylaşımlarınız çok güzel yklaşık 1 aydır bu diyeti yaptım devamda ediyorum 4 kilo verdim ve bir et sever olarak yapabilecegim en güzel diyet :) kitabımda var oradan çok yardım aldım yalnız son zamanlarda tatlı ve aburcubur yeme isteğimm fazlalaştı zor tutuyorum kendimii destek lagzımm moral e ihtiyacım var

pastalar ve pişirilecek yiyecekler icin olan splenda alıcaksınız. eczaneden aldım ben

merhaba ;
rica etsem bana kabataslak bir alışveriş listesi hazırlarmısın?.. bu hafta başlıyorum diyete... atak için hazırlanmam lazım ;=)

hayırlı olsun aramıza hoşgeldin. evet light urunler yağı azaltılmış urunlerdir. doğru alışveriş yapmışsın. kolay gelsin :)

Çok teşekkür ederim eslaa, sanırım bundan sonra sık sık bilgine danışacağım :) İlgin adına tekrardan teşekkürler...,

Sabah bir dilim light peynir yedim, iki bardak su içtim. Birazdan 1,5 y.k. yılaf kepekli bi kase yoğurt yiyeceğim :) Öğlen içinde maydonoz ve limonla harmanlanmış yumurta düşünüyorum :) Tabii bu arada 1,5 lt suyum hemen yanı başımda bitireceğim onuda :) Akşam da süt içerim sanırım. Yarına da allah kerim böyle böyle 5 günü tamamlayacağım. Sizlerin yorumlarını okudukça memnuniyetlerini gördükçe daha çok yapasım geliyor, motivasyonum oldukça yüksek teşekkürler.....

Burdakilerin yüzde 80 90 i kaçamak yapıyor merak etme ama önemli olan onu telafi edebilmek bı sonraki gun belki kahveni içmezsin yada kolani yada kalori hesabınız kurtarırsın en garantisi ise 15 dk daha fazladan yürürsün o olur. büyük kacamaklar yada alışkanlık haline gelmiş kacamaklar olmadıgı sürece sorun yok yani

Balık yemiyorum Yulaf kepeğim var evet yoğurdun içine katıp yiyorum. Peynirlede yiyorum. Tuz ve şeker hiç yemedim 3 gündür. Allah'tan Kepeğin tadı güzel. 2,5 Litre felan su içiyorum. Ama bende migren var ve sanırım onu tetikliyor. Kahve içinde geçti başım.

sek ve sütaşın sıfır yağlı sütleri var. Onlardan al. Ve yogurdunu kendin bu sütlerle yaparsan yağsız yogurdun olur. acıktıkça bu yogurdu sınırsız tüketebilirsin. Ve bu sıfır yapğlı sütü. kaynarken 1 tatlı kaşığı sirke bir parça tuzla kestirip kendi lor peynirini oluşturabilirsin . Kolay gelsin

ilk günlerde baş ağrısı normal . sonra geçecek

Çok teşekkürler arkadaşım. Aldığım light ürünleri tükettikten sonra aynen dediğin gibi yoğurdumu kendim yapıcam. Varol teşekkürler..

Akadaşlar,
SEK süte pek güvenmeyin,geçen gün aldığım paketin içinden mantarlaşmış bir tabaka çıktı.O günden beri sütü zorlukla içiyorum.Diyetimi zora soktu diyebilirim.

teşekkur ederm canım içime kovayla su döktün :)) çünkü bunu duymak istiorumm bugun biri bana ne yiyeceğini yazabilir mi???

Bugün başladığım diyetimin ATAK 1. GÜNÜ...

Sabah az biraz light peynir ve bir kase 1,5 y. kaşığı yulaf kepekli light yoğurt yedim.( biraz midem bulansa da ısrarla bitirdim :) ) Bu arada 4 bardak su içtim şimdide bi fincan yeşil çayımı içiyorum(şekersiz) ve inanılır gibi değil hiç açlık hissim yok aksine sanki dünyaları yemişcesine şiş midem var... Demek ki herşey önce kafada bitiyor karar verip başlıycam dediğinizde beyin odaklanıyor.. Acayip istikrarlıyım ve motivasyonum çok yüksek inanıyorum fazla kilolarımdan kurtulucam sizin de desteğinizle...Yaşasın dukan diyetiiiiiii :):):) Yaşasın Kadınlar kulübü ve arkadaşlarımmm :):):)

tokluk hissetseniz bile ögün atlamayın ve saatinde ögle yemeğinizi de yiyin. ögün atlamamak da son derce önemli

Dışarı çıkamıyorum yaa var mı böyle bişi. Kargo gelecek eve mahkum oldum. Komşuya ya da başka yere de bırakmıyorlar. Bekle dur. Ne zaman gelecekleri de belli değil. Stepperde step yapayım bari. Ama bence en güzeli yürümek yaa. yürümek gibisi yok. Güya çıkıp balık alacaktım. Off

tokluk hissetseniz bile ögün atlamayın ve saatinde ögle yemeğinizi de yiyin. ögün atlamamak da son derce önemli

Yok canım bir saate kadar öğle yemeği için iki yumurta kaynatıp maydonoz ve limonla harmanlayıp birazda yoğurt ve salatalık turşusu ile sos yapıp yiyeceğim :) değişik bişey olacağı kesin ama böyle bişey geldi aklıma bakalım :)

Ya canım birde sana bişey sormak istiyorum ben hergün bi tane limonlu soda içen biriyim. Bu diyete uygun mu bilmiyorum ki bulamadım hiç bi yerde kitapta da senin fikrin nedir bu konuda.... Birde türk kahvesi ?

Limonda çok şeker var, ayarını kaçırma, bir de sodada da şeker yok mu? Bence sade iç. He bi de mideni çok karıştırma derim :)

Geçen hafta iskender kebap yemeye gittik. Evden çıkmadan krebimi yapıp yanıma almıştım. Krebi verdim ve kebabı onunla hazırlamalarını, yağ koymamalarını söyledim. Allahım ne kadar güzel olmuştu, tam bir ziyafetti doğrusu. Zaman zaman bu yöntemi kullanıcam.

Limonda çok şeker var, ayarını kaçırma, bir de sodada da şeker yok mu? Bence sade iç. He bi de mideni çok karıştırma derim :)

Bilmiyorum ki o yüzden sorayım dedim. Sade soda hiç sevmiyorum mideme dokunuyor limonlu soda ideal benim için, bu kadar zayıflamayı kafaya koyduktan sonra he gerekirse hiç içmem önemli değil ama bi sorayım dedim uygunsa içebilirim :) Türk kahvesi serbest mi sade olur heralde oda demi hiç içilmez ( sade sevmiyorumda) :) Bide bugün ilk günüm ya ne yapacağımı hiç bilmiyorum karıştırdım mı biraz ne :) şuana kadar iyi gittim şimdi en iyisi yumurta maydonoz ve çok az limonla(maydonoz ve limon tat vermesi için serbest görünüyor dukanda) bi kaç saat sonrada iki kaşık yoğurt salatalık turşusu ile yiyim en iyisi :) böylece öğünde atlamamış olurum, zaten açlık hissim de yok hep böyle olsun inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…