Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ay inşallah inşallah yaa
sabah olsa da tartılsam ben de. yulaf kepeğimi ben bugün netten sipariş ettim o da gelsin yarın daha hızlı devam ediyim

Merhaba arkadaslar,ben de 10 gündür dukan yapıyorum ve 2,5 kg verdim.Bu arada 41 yaşındayım ve ilk defa diyet yapıyorum.Tardida 71 kiloyu görünce sok oldum çünkü doguma gittiğim gün bile 70 kiloydum.Acilen birşeyler yapmam lazım derken sizleri okuma fırsatı buldum,inanılmaz güç aldım sizlerden.Sayenizde diyet yapıyorum.Hepinize tesekkurler

selam bayanlar bi kac gundur bende yoktum ugrayamadim malum kendimize ancak gelebildik yeni yil telasi falan derken
neyseki yarin bildiri gunu umarim telli turna beni eklemeyi bu haftada unutmaz
yoksa kendimi cok mutsuz hissedecegim ((
bi kac gun artik gordukten sonra sebebini bilmiyorum ama insallah yarin sabah -lerle uyaniriz da guzelce bidirimizi yapariz mutlu mutlu
hepimize bol bol - li sabahlar diliyorum bayanlar birdahaki yeni yilda diledigimiz gibi yeyip icmek umidiyle diye girdik yeni yila
herkese saglikli bir sekilde kilolarindan kurtulmasini diliyorum
yeni katilan arkadaslarada bu yolda azimle inatla devam etmeleri umidiyle
hedefe en guzel sekilde ulasicaz ki kendimizi cok daha mutlu hissedecegiz

hosbulduk canim, bende suan reglim 3. günü, bitmesini bekleyemedim. bugün basladim. önce kilolarimizdan kurtulursak, insallah hayirlisiyla bizde hamileler kervanina katirliriz canim merak etme. senin kilon kac bu arada? ben ilk basladigimda 70lere kadar inmistim. ama suan 75-76 felanim dedimya ipin ucunu fena kacirdim. toparlanmamda uzun sürdü. bu defa basarcaz canim. hep destek tam destek verelim birbirimize. birlikten kuvvet dogar derler bosuna dememisler :)

aramiza hosgeldin canim, atak döneminde saf protein yedigimiz icin agiz kokusu oluyor malesef. yesil cay icersen agiz kokusunu gideriyor. sakizda güzel cözüm. kac kilosun hedefin kac canim?

kızlar bende 3. atak günümdeyim.sabah tartıldım 2,4 kg gitmişti iki günde.çokmu hızlı veriyorum kızlar ya geri alırmıyım ben bunları.tek sorunum kabızlık

tebrikler canim cok güzel vermissin, moral oluyor dimi kilo verdikce :) ilk 2 gün vucuttaki ödem atiliyor, ondan sonra kilo vermeye baslaniyor. kac gün atak yapacaksin? hepimize kolay gelsin.

ilk defa diyet yapmakla cok avantajli oldugunu düsünüyorum. ve inaniyorumki kisa zamanda hedefene ulasacaksin canim. tebrikler!!!

amiiiiiiiiin insallah canim. güzel dileklerine cani gönülden katiliyorum!!

bu yulaf kepeğini ne şekilde tüketiyosunuz kızlar yoğurdun içine falan katıp mı?

bu yulaf kepeğini ne şekilde tüketiyosunuz kızlar yoğurdun içine falan katıp mı?

dilersen yogurda katip yiyebilirsin, ben ilk baslarda yiyebiliyordum sonra tiksindim tadindan, dilersen krep yapabilirsin, kekte veya ekmekte kullanabilirsin.dukan yemek tariflerinde alternatifller cok. hangisi sana cazip gelirse o sekilde kullanabilirsin. ben kek olarak tercih ediyorum. hem tatli ihtiyacimida karsiliyor.

Günaydın Dukan Dostlarım
yenı kılom 92.300
sevgiler

Hayırlısıı olsun.. Allah kolaylıklar versin inşallahh...
şimdi yulaf kepeğimin siparişini veriyorum... öncelikle onu temin ediyim istedim... rica etsem bana örnek alışveriş listesi gönderebilrimisin? önümüzdeki pazartesi itibariyle sana ve tecrübelerine daha çok ihtiyacım olucak... hafta sonuna kadar eksiklerimi tamamlayıp... yiyeceklerimi şekillendirmek istiyorum çünkü...
çoook teşekkür ediyorum iyi ki varsın ;=)

hayırdır inşallah kötü bir şey mi oldu??

arkadaşlar bu arada migrosa mail atmıştım birkaç gün önce .dün aradlar çok şaşırdım.yulaf kepeğini temin ettik alabilirsiniz idye çok şaşırdım.

arkadaşlar bu arada migrosa mail atmıştım birkaç gün önce .dün aradlar çok şaşırdım.yulaf kepeğini temin ettik alabilirsiniz idye çok şaşırdım.

şşş... pes etmek umutsuzluğa kapılmak yok... başarıcaksın...başka şeyleri araştırıp kafanı karıştırma lütfen... biraz sabırr ;=)

Son düzenleme:

çok sağol canım, yalnız ben kendimi halen çok kilo vermiş gibi hissetmiyorum nedense, yarısına geldim sadece o kadar...
ben hiç alkol almadım, arkadaşın biri 1 bardak şarap sonrası 1 hafta gram veremedim dedi, o riske girmiyorum senin anlayacağın, 1 hafta erken bitirmek varken diyeti neden boşa uzatıyım dedim, zaten nerden baksan 6 ay sürecek :26:
bende sütü çok içerim, akşam yatmadan kendimi aç hissedip çoktur süt içtiğim ama pişmiş kuşbaşı et yada tavuk emin ol daha tok tutar seni,
balığı kendim yapıyorum zaten fırında olacak balık alıyoruz, at fırına pişsin durumu benimki, ton balığıda hep olur evde ama derin denişz balığı olduğu için ağır metal bulundurma miktarı çokmuş, haftada 1 kereden fazla yememeye çalışıyorum, illa lightta almıyorum sadece çok iyi süzüp peçete ile kalan yağını alıyorum o kadar, burda her istediğin bulunmuyorda....
omega 3 ü mutlaka al ama, ben zayıflamak için içiyorum eşim ders çalışıyor oda konsantrasyonunu daha iyi sağlamak için, madem sende ders çalışıyorsun çok işine yarar, eminol

günaydın kızlar bu sayfa hastalık gibi işe geir gelmez açtığım ilk sayfa..insan diyet yaparken mutlaka aynı gönulde,fikirde arkadaşlar arıyo gerçekten kilomu çok merak ediorum kilo veremedysem motivasyonum düşer... benim halaa bir tartım bile yoookk bi nasip olupta alamadmm yaww işten çıkıp eczaneye falan da gidemiorum neyse bölesi heyecanlı oluooo

Ben bugün 62 çektim tartıda artık yavaş yavaş gidiyor, verilecek kilo azalınca vücut daha bi direnç gösteriyor sanırım, yeter artıııkk daha ne vereceksin aldın alcağını benden diyor
Gerçi yılbaşı sonrası yine de iyi, bir de göğüslerim acayip süt doldu ve ağırlaştı. (bir kiloyu da ordan düşsek )

Telli turnam artık girmiyor musun foruma?? Bizleri unuttun
Nasılsın, hamileliğin nasıl gidiyor? Bebiş seni yoruyor mu? Kendinden haberdar et bizi, merakta bırakma...

Gunaydınnn Sabah tartıldım 62 Kiloydum. Bugün Atak Dönemim bitti seyire geçtim. Akşamlarıda 40 dk sporu muhakkak yapıyorum. Yanlız bişe sorucam regl döneminde kilo fazla çıkabiliyor mu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…