Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Teşekkür ederim hülyacım ondan sipariş vereyim bari netten:)

rica ederim canım.. istanbulda yaşıyosan ve yakınlarında real market varsa ordanda alabilirsin fiyatı 3,99 kampanyalıydı geçen hafta pazar günü gitmişken 3 kutu aldım ben sende öyle yapabilirsin istersen

Son düzenleme:
Merhaba herkesee

telli turna eline saglik canim, beni eklememissin listeye ama önemli degil, diyete devam ediyorum kacamak yok listede olmasamda olur ama biraktigimi düsünmeyin, zaten pek bir degisiklik yoktu bende cümlenin arasina yazmistim kilomu gözden kacmistir. Regl oldum da nihayet bakalim haftaya cikacak asil kilom.

ben pek tatlandırıcı kullanmıyorum ama candarel kullanılabiliyor diye biliyorum ama çok da tavsiye edilmiyor

canım ben normalde çayı şekersiz içiyorum zaten,bitki çaylarını da. ama canım kahve isterse yada iş yerinde çok uykum geldiğinde kahve içiyorum. onun da içine 1 tane küp şeker atıyordum.
dukana başladıktan sonra en azından canderel yada dulcarly gibi bir tatlandırıcı alayım diye düşündüm. splenda çok pahalı geldi bana,candarelin tozu 10küsür milyonken splendanın 30 küsür..

Kızlar selam,
bende de telli_turna gibi minik pütürükler vardı ya, yumurta alerjisi diye düşünüyoruz.. ama yumurtasız bi tarif yok kii hiç bi şey yiyemicek miyim ben? hadi yumurtayı bütün yemiyorum da kek/sakallı vs de yapamıyorum bu durumda... yumurta yerine kullanılabilecek bi şey biliyo musunuz bu tariflerde? ben zaten bu işlerde çok iyi değilim.. wallahi sırf ete kaldım böyle de yardım edin banaaa :)

desendesen cim cevabın icin cok tesekkur ederim,bugun 59.200 cıktım 300 gr gitmis bakalım ins. duraklamalarım uzun sürmez..

hamur işlerinde kullandığın yumurta omlet, haşlama gibi etki yapmaz. bence tariflerdeki halini kullanabirsin

arada bir çaya kahveye kullanmanda sakınca olmayacaktır bence

Kizlar bir sorum daha var, gecmis konularda okumustum ama cok kullanmadigim icin dikkate almamistim simdi aradim bulamiyorum. Konu tatlandirici. Benim kullandigim temelinde siklamat ve sakkarin icermekle birlikte icerigi söyle :

Maltodextrin
soydum sitrat
sodyum siklamat
sakarin
sitrik asit

Sizin daha saglikli cünkü icinde su yok bu yok bu tavsiye edilmiyor gibi yazilariniz vardi. Burada zararli bir sey var mi?

:))) çok tatlısın canım yyaaaa Valla doğru mu yapıyorum yanlış mı yapıyorum bilemicem de ben herkese diyetteyim diyerek hayatımın hatasını yapmışım. herkes dalgasını geçiyo diyette misin heee bırakırsın sen onu. bunu mu yiyosun senin bir şeyin yok kii. ay bunlar mı yenir salata yeee. ay yok diyetisyene giy böyle diyet mi olur. cidden insanı diyetten soğutuyosa bu insanlar soğutuyo başka da bir şey değil.

Artık böyle günler geçse de kilo versem diye gün sayıyorum. 24Şubat'a kadar ideal kilona ineceksin dediydi Dukan Amca, inşallahhh inerim. umarım hepimiz incecik olur, etrafımızdaki insanların saçma sapan yorumlarından kurtulur, istediğimiz elbiseyi alıp çıkabiliriz maağazalardan:)

Bende sarisiz yumurta yiyemeyenlerdenim, sabah tok tutsun diye 1 tam yumurta haslayip yersem eger aksam yumurtali tarif yapmiyorum. Etki etmezse simarabilirim ama Ama cokta canin isterse ve zarar görecegini düsünürsen sadece beyazini kullanarakta yapabilirsin saniyorum.

Ben yaklasik 1 cay bardagi (kücük cay bardaginin 3te 2 sinden biraz fazla) süte 2 kasik kepek koyuyorum, icine peynir ufaliyorum birazda maydanoz, kabartma tozu istege göre tuz ile firin tepsisine koydugum yagli kagidin üzerine yayiyorum firini alt üst yakiyorum ama ilk önce alti kizardigi icin ceviriyorum sonra onu yiyorum ama tatli krizim pek tutmaz benim onun icin bu gözümü doyurmaya yetiyor.

sevgll gönülgözü, sevgili devedikeni moral destekleriniz için çok teşekkürler.
Doktor aceleye kuzum yok derse mutlu olacagım

canııııım çok geçmiş olsun.geçen yıl annem ameliyat oldu ve o da hep erteleyip duruyodu.o yüzden zorlanmışlar safra kesesini çıkarırken..bence hiç erteleme sonuçta herşeyin başı sağlık..

.............................................................................

bence de en başta söylemeseydin,zayıflamaya başlayınca söyleseydin.ben öyle yaptım,şimdi herkes aaa evet ne yaptın çok zayıflamışsın diyo...sende takma hiçkimseyi,mutlaka kiloların gidecek yeter ki diyete sadık kal..sen kaç kilosun bu arada.kaça inmek istiyosun canım

Kızlar bende kilo bildireyim size. Bugün atak son günü. Altı gündür atak yapıyorum. Bu sabah tartıldım.
Atak başlangıç 18.12.2011 76,3
Bu sabah 23.12.2011 73,9

Listeye bende eklenmek istiyorum müsadeniz varsa.

telli turnam benide yazarmısın listeye ben bildirimde yapmıştım ama gözünden kaçtı sanırım
başlangıç tarihim 15.12.2011
başlangıç kilo 62.7kg
hedef 55
5 gün ataktan sonra bugün seyirde 4. günüm ve 61kg dayım
şimdiden teşekkürler..

Son düzenleme:
arkadaşlar bugün oğlanlara pizza yapıyordum (ben diyetteyim diye 1 aydır yiyememişlerdi). Onların pizzasını hazırlarken benimde canım çekti.
3 dakikada hazır oldu pizzam ve inanın diğer pizzalara tat olarak ve beni tatmin etme açısından çok benzedi

mikrodalga kekinden esinlendim

1 yumurta
2 kaşık yoğurt
ufak bir parça yaş maya
2 kaşık yulaf kepeği

çok iyi çırptım bunu
borcam kapagına döktüm mikrodalgada 1 dakika çevirdim (diğer türlü karışım çok yumuşak olacağından üstüne koyacağım malzeme gömülürdü).

bu hamurla 3 tane çıkar (kalın hamurlu seven 2 tane yapsın)

üstüne salçasını . yağsız hindi füme dilimledim azıcıkta yagsız kaşar
2 dakika daha mikro dalgada pişirdim.
Vallahi nefis oldu

Ben canderelin tabletini kullanıyorum canım.

Canım tabiki de listeye eklenebilirsin ama bildirimlerimizi perşembe günleri yapıyoruz, cuma günü de liste yayınlanmış oluyor. Tabi ki telli turna hazırlıyor listeyi o daha iyi bilir ama bu bilgileri önümüzdeki perşembe günü güncel olarak verirsen listeye dahil edilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…