Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

günaydın sevgili dukancanlar

hepinize güzeeel bir gün diliyorum
ve telli turnam bende listeye yazılmak istiyorum:)

eeeeeeeeee.jpg
eline sağlık telli turnamm, hamileliğin ilerleyince de bırakmıycan dimi bizi ??

sabah sabah + lardayım ki hemde nasıl, aman neyse bugün çok sıkı tutçam işi, eskiden olsa + görür görmez veremiyorum işte deyip deli gibi yemeklere aburcubura saldırırdım ama işte ASLAAAAAA
eşimde bu haftalık dukan yapıyor ve sabah toplam 8 kilo vermiş durumdaydı, hangimiz daha karlıyız 3 ayda 17.2 kilo veren benmi? yoksa kendini hiç sıkmadan 8 kilo veren eşim mi? halen anlayamadım :KK1:

telli turnammmmm
liste için sağol canım, iyi olmuş ama böyle uzuuuuuuun bir listemiz vardı ama kilo bildirimi yapan yoktu, en azından diyete devam edenler belli olur şimdi
ay ne heyecanlıısındır şimdi, inşallah kalp atışlarınıda duyarsınız canım, ben ilk kontrollerde yanımda kamera götürmüştüm, ultrasyon halini kameraya çektik, dr cd veriyordu aslında ama olsun, 4-5 aylık olunca büyüyor tam sığmadığı için net anlaşılmıyor ama bu hali daha şeker, ay aklıma geldi izleyim birazdan... hıçkırık tutmuştu hatta birinde onu annemlerede izletmiştik, bayılmışlardı, birinde parmağını emiyordu.. ah ahhh koca dana oldu şimdi :KK1:

desendesen 12 gün fark var aramızda ve benden 2.4 kilo çok verdim, yetişemiyorum sana bir türlü :KK55:
aman sakın beni beklemeye çalışma ben azcık daha hızlanıyım sana yetişmek için

Sende sağol canım benim.

Ya o kadar heyecanlıyım ki hiç kamera falan getiremem sanırım. İlk kontrol olduğu için doktora cd verin demeye çekinirim sanırım. Eşiminde benimle girmesini istiyorum ilkine. Kalp atışları duyulur galiba çünkü 6. hafta bitmiş olacak.

Buralardayım Allah izin kısmet ederse bırakmam sizi. Sana bakar bakar iç çekerim artık. Normalde aramıda 1 kg falan oluyordu. Neyse sen hele bi 60 lara inde

günaydın hanımlar. hepinize güzel bir dukan günü daha dilerim
telli turnacım beni neden sildin listedn? Raporda vermiştim oysa:-(
Yarın dr dan sonra bize de rapor vermeyi unutma sakın:-)
sen sebze günümdü ve beklediğim gibi + 1 kg.

günaydın hanımlar. hepinize güzel bir dukan günü daha dilerim
telli turnacım beni neden sildin listedn? Raporda vermiştim oysa:-(
Yarın dr dan sonra bize de rapor vermeyi unutma sakın:-)
sen sebze günümdü ve beklediğim gibi + 1 kg.

aaaaaaaaaaaaaa

kız bi kaç kişiyi almamış ya liste çok pardon yaaaaaaaaa:KK1:

WHİTEBİRD;
Çok geçmiş olsun canım :KK71: ben de arkadaşlara katılıyorum aynen. Herşeyin başı sağlık, inşallah bir an evvel sorunsuz ve rahat bir şekilde kurtulursun. Ameliyat olsan bile diyetini fazla etkilemez diye düşünüyorum. Zaten ameliyattan sonra pek bişi yedirmiyorlar. Bol bol yoğurt yersin, süt içersin. Hele bi iyileş kaldığın yerden devam edersin.

Telli Turnam; ellerin dert görmesin, liste böyle çok daha iyi olmuş. Takip etmesi de daha kolay. Bu arada en eski dukancı benmişim he heee:KK1:

arkadaşlar ben 61.700 ile basladım atak evresinde 2.700 gr verdim ,simdi seyir evresindeyim ancak dün tartıda 58,900 cıkarken bugün hep 59.500 cıktım diyete aynen devam etmeme ragmen bu artıs neden acaba sizlerde de var mı böle bi durum bilgisi olan var mı resmen moralim bozuldu :KK43:

Diyetin süresince bu artışları hep göreceksin, sıkma hiç canını. Ben p gününden sonra bile 1 kg fazla çıktığımı bilirim :KK53: Sonra tekrar vermeye devam ediyorsun. Bir de regl döneminde fazla çıkıyor. Moraller ister istemez bozuluyor ama tecrübe edince eskisi kadar etkilenmiyorsun bu artışlardan. güzel kilo vermeler sana :KK9:

günaydın dukandaşşşlarımmmmm :KK70:

bugünnn tartıda -400 gördüm yani 76.00 oldum :KK70: dün sebze günümdü üstelik bide akşam biraz çekirdek yedimmm dizi izlerken inanın boş boş drunca canım sııkılıyo arada kaçırıyom öle bide kabzlık sorunum olduğu için günde 2-3 tane kuru kayısı yiyorumm yani kaçamaklarım olduğu halde gram gram da olsa veriyorum kiloları çok şükürrr...tahminlerime göre ayda 4 kilo versem 3 ay sürecek diyetim 1 ayını bitti sayalm kaldı 2 ay inşallah ilerki da verebilirim :)

sabah sabah + lardayım ki hemde nasıl, aman neyse bugün çok sıkı tutçam işi, eskiden olsa + görür görmez veremiyorum işte deyip deli gibi yemeklere aburcubura saldırırdım ama işte ASLAAAAAA
eşimde bu haftalık dukan yapıyor ve sabah toplam 8 kilo vermiş durumdaydı, hangimiz daha karlıyız 3 ayda 17.2 kilo veren benmi? yoksa kendini hiç sıkmadan 8 kilo veren eşim mi? halen anlayamadım :KK1:

telli turnammmmm
liste için sağol canım, iyi olmuş ama böyle uzuuuuuuun bir listemiz vardı ama kilo bildirimi yapan yoktu, en azından diyete devam edenler belli olur şimdi
ay ne heyecanlıısındır şimdi, inşallah kalp atışlarınıda duyarsınız canım, ben ilk kontrollerde yanımda kamera götürmüştüm, ultrasyon halini kameraya çektik, dr cd veriyordu aslında ama olsun, 4-5 aylık olunca büyüyor tam sığmadığı için net anlaşılmıyor ama bu hali daha şeker, ay aklıma geldi izleyim birazdan... hıçkırık tutmuştu hatta birinde onu annemlerede izletmiştik, bayılmışlardı, birinde parmağını emiyordu.. ah ahhh koca dana oldu şimdi :KK1:

desendesen 12 gün fark var aramızda ve benden 2.4 kilo çok verdim, yetişemiyorum sana bir türlü :KK55:
aman sakın beni beklemeye çalışma ben azcık daha hızlanıyım sana yetişmek için

:KK1: bişeycik kalmamış hadi bakalım biraz daha hızlan, durmak yok :KK55:

günaydın kızlar hepinize iyi diyetler...bende bugün itibariyle atağa başlamış bulunuyorum...bana bu süreçte destek olursanız sevinirim.tek başıma motivasyonum düşüp tatlılara yem oluyorum...77.3 kiloyum 60 kiloya inmek istiyorum

kızlar merhaba, deneyimli arkadaşlarımdan yardım rica ediyorum ...

6-7 gündür 60,4 60.5, 60.6 gibi bütün aradaki rakamları inerek veya çıkarak gördüm. fakat 60 dan inemedim bi türlü.

suyumu içiyorum, yürüyüşümü yapıyorum, başka neden olabilir sizce?

neler önerirsiniz, 1+1 yapıyorum bu arada.

benimle benzer durumu yaşayan arkadaşlar sonrası nası geldi, yardıma ve morale ihtiyacım var. bu arada bgn atakla birlikte 33. günüm, toplamda 5 ile 5,5 arası bi kilo gitti.

teşekkür ettim şimdiden

telli turnam teşekkür ederimm :)
başlangıç tarihim 19/12/2011 bugün 5. atak günüm :)))

Son düzenleme:
X