Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

7 gün atak vermiş sana. Hadi bakalım bir an önce başla

heyecanlıyım çok. hadi hayırlısı. güzel olucak her sey:)

ben de dukan diyeti yapıyorum 22 kasım dan buyana.kek tarifini verebilirmisin benimkilerde çöpe gitti bugüne kadar krep dışında bişey yemek istiyorum

yaaaa ben sana kıyamaaam vallahi bağrıma basmak geldi içimden seni

sebzeye geçince artılar oluyor, hiç bozmadan devam et, ben ataktan sonra +500 falan olmuştum sebzeye geçince, 1 hafta sonra birden indim...

bunu öğrendğim iyi oldu

çok şükür yarıyı geçtim artık, çok mutluyummmm,
gitti 16,5 kaldı 16,5

telli turnamm, nerelerdesin? yoksa sende mi hamileler kervanına katıldın arkadaşım??????

benim keklerde hep çöpü boyladı, krepte kokmuyor ama kekte kokuyor yulaf kepeği, 2 paket vanilya koymama rağmen hemde
bu tarif nasıl ki? çikolata aroması da sipariş etçem malum siteden, o gelince deneyim, yağsız süt tozu stokta yoktu dün yoksa kepeğim bitti, sipariş vermem lazım, artık doğalsan hiç hoşuma gitmiyor, kıymık var sanki içinde.....

heyecanlıyım çok. hadi hayırlısı. güzel olucak her sey:)

yaaaa ben sana kıyamaaam vallahi bağrıma basmak geldi içimden seni

bunu öğrendğim iyi oldu
sağol canımya şefkatin için
inan tavuk yemekten gıdaklıcam herhalde.bi de duraklama olunca motivasyon düşer gibi oldu ama toparlandım.cuma yarışmasına kadar
saf protein yapıcam dün başladım.inşallah bünyem tepki verir.

Desendesen rumuzlu arkadaşa bir soru sormak istiyorum,çok güzel kilo vermişsiniz tebrik ederim, sebze günlerinizde nasıl beslendiniz,sebzeleri nasıl tükettiniz çiğ olarakmı yemeğinimi yaptınız.,bilgi verirseniz çok sevinirim.:=)

gitti 16,5 kaldı 16,5

telli turnamm, nerelerdesin? yoksa sende mi hamileler kervanına katıldın arkadaşım??????

Geldim hayatım. Ben aynı takıldım yaaaaaaaa. Bu arada hala regl olmadım. 4 gün gecikti bakalım. Bekliyorum hala. Desencimde de olmuş ya o yüzden gelecek diye düşünüyorum sanki, belkide gelmez inşaAllahhh..

Eşimle demin konuştukda. Eve ne lazım dedi, yumurta deyin cevap aynen "yaa hatun yumurta yiye yiye yumurtalaycaksın dicem ama seni bir yumurtlatamadık"

ilgin için sağol inşallah vermeye başlarım ayrıca regl oldum ondan olabilirmi birde fazla protein zararlı diyolar onun için aşırı yemiyorum sabah sadece küçük ligt süt öğlen ızgara köfte salata yedim akşamda fırında yağsız karnıyarık yaptım o var yatmadan önce light süt içiyorum günde 2.5 den fazla su içiyorum.

aktarlarda da mevcut, büyük avmlerdeki aktarlarda daha kolay hatta bulması. gurme net ten sipariş verebilrsin onlar bi de dukan için ayrı bölüm de açtılar sitelerinde cnm :)

saol bugün ilk daha bir araştırayım iş çıkışı olmazsa netten veririm siparişi

Hiç bozma moralini sen, hepimize öyle oluyor. Sen aynen devam et, haa bir de sp gününden sonra tartılma, p gününden sonraki sabah tartıl. Eksileri göreceksin

ben de dukan diyeti yapıyorum 22 kasım dan buyana.kek tarifini verebilirmisin benimkilerde çöpe gitti bugüne kadar krep dışında bişey yemek istiyorum

Dün bi arkadaşımız anlatmıştı burda, akşam denedim çok güzeldi gerçekten. Aynı krep karışımı hazırlayıp içine biraz tatlandırıcı, vanilya aroması ve kakao koydum. Karışımı küçük cam kaselere boşalttim (4 reçel kasesine) mikrodalga fırında 3 dk.pişirdim, sonra ters çevirip 1,5 dk. daha pişirdim. Ben bunları yaparken eşim de çay demledi, oohh sıcak sıcak çayla yedik, mis gibi oldu. Yarın da limonlusunu deniycem.
Gerçekten de krep yemekte zorlanıyorum artık yani, az önce de bu kekin tuzlusunu yaptım, üzerine azıcık çörek otu serptim. poaça gibi olmuş tadı.

nerdeyse unutacakmışım çizelgenin nasıl yapıldığını, 75in altına inemedim ama yinede dayanamadım ekledim telli turnam

yumurtlarsın yumurtlarsın merak etme....
sanki 4 gün geçikmesi çok gibi geldi bana, hiç test yaptınmı? yalnız tam benim hamile kaldığım kilodasın bilgin ola arkadaşım
ama gerçekten vücudun değişime uyum sağlaması zaman alıyor, benimde geçen sefer 1 gün geç geldi vallahi aklım çıktı yine aynı kiloda hamile mi kaldım yoksa diye

gitti 16,5 kaldı 16,5

Hadi gözünaydın canım Darısı üçte ikiyi geçtim diyeceğin günlerin başına.
Canım, kekin tarifi üstte yazıyor, yiyelim ağzımız tatlansın dimi ama sen de dene bak. şimdiye kadar yediğim tek kek bu.

(((( mikrodalgam yok ama
artık başka tarif bulucaz.

ben yarıyı çoktan geçmişimde farkında değilmişim, çizelge olmayınca çokta dikkat etmemişim, 15,4 kalmışşş
keki deneyeceğim ilk fırsatta ama sen vanilya aromasını gurmeden mi aldın, ben çok kararsız kaldım çikolata aroması mı alsam ki diye?
birde mikrodalgayı nasıl ayarladın, bilimkinde derece yok, bekonunki, koyduğun ısı en yüksek mi yoksa ortada mı?

alemsin valla kız sen. (kız belkim yumurtlamışındır, bi test yapsana yaaa) 4 gün geçti diyosun bi de, belli mi olur kızım. Çatlattın valla bizi meraktan burda, bak sen yumurtlamazsan ben yumurtlucam şimdi

Canım kesinlikle çikolata aromasını al derim. Çünkü marketlerde bulunmuyor. Vanilya aroması dr.oetkerin var minik minik şişelerde 4 lü satılıyor, ondan alırsın.
Mikrodalgayı en yükseğe getirdim canım

nerdeyse unutacakmışım çizelgenin nasıl yapıldığını, 75in altına inemedim ama yinede dayanamadım ekledim telli turnam

Vayyyyyyyyy şekerim harikasın şu kiloya bak.. Seninle aramızdaki fark en fazla 1 kg iken 3 kg fark atmışsın bana. Demekki ben baya bir başarısız oldum bu diyette

Yapmadım canım.. Napalım olsunda kiloyu hiç düşünmüyorum inan. Yaş geldi geçiyor.

Hiç bozma moralini sen, hepimize öyle oluyor. Sen aynen devam et, haa bir de sp gününden sonra tartılma, p gününden sonraki sabah tartıl. Eksileri göreceksin :

tamam canım benım yarın sabah tekrar tartılayım bakalım kac basacam şu kekten bendemı yapsamkı dun pancake yapmaya calıstım sonuc husran malzemelerım hep zıyan oluyor valla ekmek gibi biişiler yapmak istiyorum ama güvenemiyorum normalde çok iyi yaparım aslında hamur işlerini ama yulaf kepeğiii tüm marifetlerimi aldı götürdü sanırım

Merhaba canım; çok teşekkür ederim.
Açıkçası evde pek salata tarzı şeyler yapmadım, (dışarıda yemek yediğimizde ızgara tavuk salata vs.gibi salataları tercih ediyorum, salatamı dışarıda yiyiyorum) közlenmiş patlıcan, brokoli, kabak, kereviz, ıspanak tüketiyorum çoğunlukla. Mesela közlenmiş patlıcanla ali nazik ve hünkar beğendi yapıyorum. Küçük küçük köfteler yaparak domates sosu ve sarmısaklı yoğurtla yiyiyorum, yanına buharda pişmiş brokoli koyuyorum bazı yemeklerin özellikle de somon yediğimde sebze günündeysem buharda sebze yapıyorum yanına. Kabak, kereviz ve ıspanak yemeği (az zeytinyağı ile) yapıyorum, yanında bol yoğurt ve köfte ya da tavukla. Mantarlı hindi sote yapıyorum. Yani genellikle pişmiş olarak tüketiyorum. Bir de sebzelerin çorbasını yapıyorum, mesela kereviz çorbası, brokoli çorbası, pırasa çorbası gibi. Kıymadan şiş kebap yapıp yanında közlenmiş domates ve biberle yiyiyorum. Patlıcan salatası yapıyorum. Sabah kahvaltısında da domatesli omlet yapıyorum, salatalık ve domates yiyiyorum. Aklıma gelenler bunlar şimdilik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…