Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

gunaydin bayanlar ben pazartesiden bugune ayni kilodayim hic oynama falanda yok ama bugun benim 4 cu seyir gunum

baslangic 16-11-2011
baslangic kilo 64.5
hedef kilo 52
suandaki durum 62
insallah vericem bende bu ay sonuna kadar bir kilo bile versem benim icin guzel motivasyon olacak

Arkadaslar herkese günaydın dün güne -500 ile başlamıştım ve dün sp gunumdu bugün de ilginçtir yine -500 ile başladım megerse yoğurt ve sütümü light kullanmadığım icin ve spor yapmadığımdan gitmiyomus kilolar
Telli turnam bugün itibariyle 66 kg um gecen haftadan beri 1 kilodan fazla gitmiş senin yumruk gibi gelen azarın sayesinde yürüyüş yada sporunuzu mutlaka yapın arkadaslar ben haftada 3 gun yapsam yeter diyodum kendime ama 3 de 3 yaptım aynen devam:))))

kavalti ve oncesi
ilk once olmazsa olmazim 2 fincan kahve
2 tane krep ( 2 yumurta bir bardak sut 2 kasik yulaf )
tadida guzel oluyor yaninada bir bardak sut sabah boyle oglende artik peynir falan gecistircem
aksam ise ya kavurma yaparim yada yine tavuk haslarim
bugun kek deniycem bakalim olacakmi ki insallah olur insan degisiklik ariyor bu diyette

günaydın arladaşlar bu gün başladım bakalım kahvaltıda ıkı yumurta ve ıkı üçgen peynir yedim lhat olanından

Tebrik ederim canım.. Senin hedefin neydi

eee hani öğle yemeğin nerde.. Atlamıyorsun umarım.

arkadaşlar kahvaltıda yulaf kepegi olmayanlar neler yiyorsunuz söylermisiniz riça etsem

ben artık yulaf kefegi kullanmıyorum.bugun ise evde peynirde yoktu 2 yumurta ve 1 çay içtim.

haaaaaaaaaaadiiiiiiiiiiiiiiiii haaaaaaaaadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
güle güle kilolar...

sana hediye şarkı yolluyorum(bu tarz şarkılar pek tarzım deil ama )
http://www.youtube.com/watch?v=sf6dpiBsnBQ

Son düzenleme:
az önce yoğurt yedim, öğle yemeğinde bugun ızgara köfte yemeyi düşünüyorum. yanında da turşu yoğurt ve diyet kola...

akşama da gene tavuk olur büyük ihtimal...

telli turnacım

bugun kilom 78.3
ben dünkü yediklerimden sonra daha çok bekliyordum.dün sp günümdü hiç p yemedim o yüzden bekliyordum 700 gram falan.ama 300 gram fazla çıktım ve tuvalet olayıda yokken yani

linke tıklarken karşılacağım şarkının bu olduğunu tahmin etmiştim:)) benim de tarzım değildir pek ama geceleri dışarı çıktığımız zamanlarda bir mekanda çaldıklarında da eller havaya moduna geçerim hemen

az önce yoğurt yedim, öğle yemeğinde bugun ızgara köfte yemeyi düşünüyorum. yanında da turşu yoğurt ve diyet kola...

akşama da gene tavuk olur büyük ihtimal...

bugun benimde p günüm saf protein yapcam sabah 2 haşlanmış yumurta yedim çıktım.

öglenede ızgara köfte söyliycem bende.yanına yogurt .acaba köfte yanına gelen yeşillikleri yesemmi ..yoksa yemesemmi.azcık yolluyorlar zaten 1 kaşık sogan ve 1 kaşık marul 1 kaşık bulgur.domates biber.onuda denesemmiki onları yiyince kilo gidecekmi?
akşama saf kurbanlık etler vardı onu haşladım onu yiycem yogurtla

offff, napıcaz bu wc oalyını yaa!! benimde başladı yavaştan gene. yemekten sonra bir kaşık z.yağı içmeyi mi denesek acaba?

neşelenelim azcık deilmi......

bulgur domatez ve biberi yeme bence ama soğanı zaten yiyebilirsin, o kadarcık maruldan da bişey olmaz. ama diğerlerinin karbonhidrat değerleri yüksek.

merhaba kızlar ben 5+5 e geçtim birkaç hafta olacak keşke en başından 5+5 yapsaydım inanın bu bana daha kolay geldi bazen ufak kaçamaklar yapsamda kilo veriyorum
birde saçları dökülen var mı dün banyoda ağlayacaktım artık saçlarımın bi bölümü elime geldi bu ilk olmadı tahlil yaptırmaya da koruyorum iğne fobim var napacam bilmiyorum

bugün 70.5 çıktım tartıda inşallah haftaya 6lı rakamları görürüm
yalnız bi şikayetim var sizlerdede oluyormu bacaklarımda yorgunluk hissediyorum halsiz hissediyorum kendimi meyve yemediğimiz içinmi oluyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…