Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

yemezsen 3 gün snra yıkılırısınn bu ne emin ol..7 gün atak 20 kiloya iiyidir heralde benim 24 kilo 10 gün atak yapcammm..8 de olabilir bu arada ben vitamin alıyorummm..ikibuçuk yaşında bir kızım var onun peşinde koşturmak kolay deill.ben 9 gibi sütlü kahve içiyorumm inan bana toktutuyooo..splanda kulanıyorum tatlandıcııı..gitcek bu kilolar inaşallah yeter yyaaaaaaaa aratık haytımın 5 yılı böyle geçtiiiiii 31 yaşaındayımm yaşıyıcam kadarmı yaşıyıcammm..en güzel yaşlarımız böyle şişman dünyadan soyutlanmış bir vaziyete geçiyooooyok kıçını ört yok göbegini sakla eşim bana en sonunda bedensiz mübeccel demeye başaladı.....aynnen öyle odum amamagaza girdigimde kaç benden diyolar bende bedensiz diyorummm ölöyolar gülmekten ama bende içimden ona sıgır diyorummmm hahahahah

MerBabalar herkese bugün çok zor bir gündü benim icin,gunüm vardı. Pastalar tuzlu tatlı salatalar ama ben ne yaptım dün aksam arkadasın adını hatırlamıyorum kepekli kek ve pogaca tarifi vermişti. Onlardan yaptım ve yanımda götürdüm. Şansımdan tavuklu iceberg salata ve yogurtlu haslanmis mantar salatası vardı ben götürdüğüm yulafli kek ve pogacayi çıkardım salatalardan da afiyetle yedim zaten bu gun sp gunumdeydim veeee gelince saat aksam 6 gibi tartildim ki sabah tartilmamistim burgun önce 67 olan kilom 66.400 dü bu nun üstüne gittim 2 km yürüyüş bandında yürüdüm yarın p gunüm inşallah birkaç yüz gr daha gitmiş olur sabah tartisinda. Herkese bol eksili günler

bugün atak dönemimin 3.gününü bitirdim. yaklaşık 2 kilo verdim şimdiden, hızlı mı gidiyo acaba durcak diye çok korkuorum

selam

bursalilar bulusuyor muyuz kafkasta. ben cok yogunum giremiyorum nete. girdim mi bir dunya yazilmis bulamiyorum. ozelden mesaj atarsaniz cok sevinirim.

sevgiler

arkadaşlar ben feci kabız oldu galiba ne yaptıysa tık yok...form çayları içtim toz bi ilaç var onu içtim ama yok yok noluyor yaaaaaaa....boşu boşuna yumruk yaptım heralde hiç kilo inmicekk=((

selam arkadaşlar dukan diyetini bende yapmak istiyorum aranıza katılmak daha öncede denedim ama başaramadım bu kez başarmak istiyorum inş

Ablalarım bir sorum olacak çok fena canım tatlı istiyor evdeki malzemelerle ne yapabilirim light ürünler almadım tatlı için şuan yok, sütlaç çekti canım nasıl yapabilirim 2 kişilikkk?

son derece haklısın telli turna. ben de bir ara her akşam light puding yiyordum. bıraktığımda kilo verişim hızlandı. yulafla kepeğiyle yaptığım kakaolu kekin bir zararını görmedim diyebilirim. yulaf kepeğini başka şekilde tüketemiyorum ya, kek tuvalete gitme olayına yardımcı oldu. sanırım bu nedenle etkilenmedim..

arkadaşlar ben feci kabız oldu galiba ne yaptıysa tık yok...form çayları içtim toz bi ilaç var onu içtim ama yok yok noluyor yaaaaaaa....boşu boşuna yumruk yaptım heralde hiç kilo inmicekk=((

canim bende 4 gun cektim cok fecidi ya ama esimin tavsiyesi uzerine acili bir bardak salgam suyu ictim ve 2 saate kalmadi sonuc aldim
sende dene istersen belki sanada fayda eder

seyirdeyim artık sebze yiyebiliyoruz Yaşasııınnnnn
peki roka,marul.brokoli , brüksel lahanası gibi sebzeleride yemek serbest mi

canim bende 4 gun cektim cok fecidi ya ama esimin tavsiyesi uzerine acili bir bardak salgam suyu ictim ve 2 saate kalmadi sonuc aldim
sende dene istersen belki sanada fayda eder

evde yokki =(( ben 2 kaşık zeytinyağı içtim ama bilmioyorum olmadı yrn alıcam şalgam suyu bu çok kötü bi durum...

seyirdeyim artık sebze yiyebiliyoruz Yaşasııınnnnn
peki roka,marul.brokoli , brüksel lahanası gibi sebzeleride yemek serbest mi

Basarılar dilerim umarım rahat bir seyir evresi geçirirsin evet roka marul ve Brüksel lahanası yiyebilirsin ama yanında mutlaka proteinde tüketmen gerek

arkadaşlar kahvaltıda yulaf kepegi olmayanlar neler yiyorsunuz söylermisiniz riça etsem

Merhaba,

Bugun kılo verememısım hala 78.2 yım gram bıle ınmedım. ılk 3 gun hızlı verdım sımdı durdu ne yapacagım acaba ercı alıstım hergun 1 kılo vermeye ama sımdı zorlanıyorum

Günaydın kızlar nasılsınız.

Bu gün bildiri günü.. Bakalım kimler ne yapmış bir hafta boyunca..

Aramıza yeni katılan arkadaşlar diyete başladığı tarihi, başlangıç kilosunu, hedef kilosunu ve bu günki kilosunu söyleyecekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…