Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bu diyetin uzun vadede saçlarda dökülme ve tırnak yapısında bozulmaya neden olduğunu duymuştum ben. fobiyi bir kenara bırakıp hemen tahlil yaaptırmanı öneririm.

eee hani öğle yemeğin nerde.. Atlamıyorsun umarım.

ogle yemegimde peynir yiycem biraz birazda aci biber tursusu yiycem
yetmezmi telli turna
bazen kahvalti saati gecince oglen ve aksam yiyorum sabahi atlamis oluyorum
ama dikkat etmeye calsiiyorum ben pek kahvalti yapan biri degilim o yuzden alismaya calisiyorum

Yetmez tabiki de. Çok az yiyorsun. Ne kadar az yersen vücut kıtlık moduna girer ve kilo veremezsin.. Dukan diyetinin en güzel yanıda protein olduğu müddetçe yemekte sınırın yok. Vücudu hep tok tutacaksın ki nasılsa bolluk var depo yapmama gerek yok desin.

Ben de ögle yemeğimi masanın üstünde unutup işe geldim. Sadece yogurt yesem ögün yerini tutar mı dersiniz?

ay ben hic oyle dusunmemistim ama ac kalmiyorumki hic
ama dikkat edeyim ben tesekkur ederim uyarin icin
gercektende bi kac gundur hic oynama yok kilomda belkide ondandir sagol canim

Light ürünleri hangi markalarda kullanıyorsunuz yazabilir misiniz özellikle süt ve süt ürünlerini...

offff, napıcaz bu wc oalyını yaa!! benimde başladı yavaştan gene. yemekten sonra bir kaşık z.yağı içmeyi mi denesek acaba?

dün çıktım ben tuvalete ama hiç kayda değer değildi acaba az yiyoruz dye mi öyle oluyor..bi de ondn sonra 2 kaşık zeytnyağı içtim ama karnım gurul gurul etti sonra bişey yok aslında gidip oturmak lazım gelir mutlaka =)

bildiri nasıl yapılıyooor

canim buarya yaziyorsun sadece
hangi gun basladin
ilk kilon hedefin ve suanda kac kilo oldugunu yazarsan o bir bildiri olmus oolur
light urunleri sorarsan ben yurtdisinda yasiyorum ve genelde yayla marka yogurt aliyorum yuzde 3,5 yagli olanini
ve genelde yuzde 0 olan ne denk gelirse onu aliyorum ozellikle bir marka almiyorum yani
uzerini okursan yazar genelde zaten az yagli yada yagsiz falan diye
umarim yardimci olmusumdur

telli turna ben 57.200 çıktım bugün...tabi kabızlıktan veremiyorum =( bi de bnm başlangıç tarihimde yanlışlık vardı söylemedim 9 değil 10 ekimde başlamıştım.

Herkese selam
Ben bayramdan beri diyetimi tam olarak yapamadım nerdeyse tamamen bozmuş gibi bişeydim.Ev taşıdım bayramda,doğalgazın açılmasıda uzun sürdü.Bu arada bende dukana sadık kalamadım.Neticesinde 2 kilom hoop geri gelmişti.Daha sonra hemen kendimi toparladım ve devam ettim.Şimdi sanırım yine bıraktığım zamanki kiloma indim.Bugünkü rakam 66,4.
Dukan gibisi yok.

telli turna ben 57.200 çıktım bugün...tabi kabızlıktan veremiyorum =( bi de bnm başlangıç tarihimde yanlışlık vardı söylemedim 9 değil 10 ekimde başlamıştım.

Ya bende de oldu kabızlık ve hemen etkiledi kilo durumunu gram oynamadı 2 gündür. Oturmakta işe yaramıyor şekerim dün yarım saat oturdum artık fenalık geçirecektim. Hani hiç olmamazlık olmadı ama 5/1 bile değildi. Yağı bende denedim hiç etki bile etmedi zaten midemide fena bulandırdı. Anneme gittiğimde bir toz verdi bana gebelikte bile kullanılan türden. Ondan içtim yatmadan önce. Dozuna göre ayarlanıyor az kullanılınca sadece rahat çıkmanızı, doz arttırılınca bol bol çıkmanızı sağlıyor. Ondan çok memnun kalmıştım hatta etkisini bir kaç gün hissetmiştimm. Ondan alıp içeceğim. Doğadan form sinamekide iyi ama onların yaptığı karın ağrısı devasından daha fena..

Selam...

Öğle yemeğimi yedim geldim.
1 Tabak Tavuk Sote
1 Bardak Su

Sizler öğle yemeğinizde neler yediniz bakim...

sipariş ettiğim ızgara köftemi bekliyorum, yanına da yoğurt ve diyet kola düşünüyorum. bir de turşu.. aslında hala acıkmadım ama çok geç saate kalmadan yemek lazım.

N doğadan formu 3 yada 4 günde 1 iciyorum ama gece yatarken iciyorum o yüzden karın ağrısı falan hissetmiyorum hiç. Sabah'ta çok rahatlık oluyo tavsiye ederim. Özellikle yemekten sonra ve gündüz icersen ağrıdan kivranirsin

Telli turnam benim kilo 66.8 canım.
Dün isveç köftesi yedim, etkilememiştir inşallah Sonradan pişmanlık duydum da...
Çook uykusuzum bugün, sağolsun benim oğlan uyanma rekorunu kırdı yine dün gece. ahhh bu günler geçer mi acaba??? Şöyle sabaha kadar deliksiz ne zaman uyuyacağım

ben diyete daha dün başladım 63.7 ile şu an 62. 1 im bu kadar hızlı olması çok ilginç diilmi yahu :/

Öyle deliksiz falan uyuyamaz taze anneler ama değer onlar için sonuçta.8 ay 10 15 dakika dalmalarımı toplasan en fazla 2-3 saat uyudum büyük oğlumda.Sabaha kadar kucakta salon sehpasını etrafında tüfek gibi bebeği tutar dönersin. Oturduğun anda ciyaklar İş yerinde de neden se verilen iş yükü daha da artar gece uykusuz olduğun kimseyi bağlamaz anne olduğun için üstü kapalı cezalandırılırsın sanki. Ayakta tutan sadece kahveydi 24 yıl geçti ama ben kafein alışkanlığından kurtulamadım bu nedenle. Yine de o süt kokan bebeklerimi özlerim. Değer uykusuzluğa sonuçta annesin daha güzel bir şey var mı dünyada.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…