Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

merhaba kizlar krep yaparken en onemli sey once tavayi yuksek ateste kizdirmak krepi koymadan kisip krepi yaymak o yavas yavas uzeride hafif kizarinca cevirin hic parcalanmaz merak etmeyi eger yuksek ateste dondururseniz buyuk bi ihtimal parcalanir birde iice yayin ince olsun krepiniz

ayyyy buğday kepeğim yokk alıp hemen yapıcam ben deeee

canım ben dolu dolu 2 kaşık koyuyorum ama tavaya az az döküyorum ince olsun diye ve pişirirken kısık ateşte pişiriyorum, 2-3 krep çıkıyor

sevgili Kadınlar Kulübü yönetimi;

gösterdiğiniz hassasiyet, değiştirdiğiniz arka plan için teşekkürler...

Son düzenleme:
bencede bu acılı günümüzde böyle bi değişiklik yapmaları güzel olmuş bravo

benden önce davranmışsın arkadaşım, bende aynı tarzda bir mesaj yazacaktım...

sayfayı güncellerken karşıma çıkan bayrağımız o kadar duygulandırdı ki beni, yazma gereği duydum..
umarım konu dışı birşey yazarak rahatsızlık vermemişimdir

Merhaba hanımlar. Dün itiberiyle dukan kitabı siparişi verdim netten. Elime 1 hafta gibi bir sürede ulaşır diye ümit ediyorum. peki bu diyete başlamadan önce yapmam gereken, almam gereken, bilmem gerekenler nedir yardımcı olur musunuz?

hoşgeldin arkadaşım,

diyete başlamadan yapman gereken en önemli şey kitabı okumak bence, çok iyi bir kılavuz..
sonra bir de yulaf kepeği alman gerekiyor, dukan için olmazsa olmaz deniyor, gerçi ben hergün tüketmiyorum..

hoşbuldum :) Onu nerede buluruz peki Burada bulacağımı hiç sanmıyorum ama

canım sana bişey söyleyimmi ben hiç yulaf kepeği kullanmadım kullanmadığım halde 1 ayda 7 kilo verim olmazsa olmazı diyo ama olmadımıda sorun olmuyo bence nacizane fikrim

canım sana bişey söyleyimmi ben hiç yulaf kepeği kullanmadım kullanmadığım halde 1 ayda 7 kilo verim olmazsa olmazı diyo ama olmadımıda sorun olmuyo bence nacizane fikrim

ben de olmazsa olmaz kısmına katılmıyorum
atak döneminde zaten kullanmadım, sonradan geçti elime, o da arada bir kullanıyorum.
haa şu var ki gerekli aslında çünkü krepti, ekmekti, ya da benzeri şeyleri yaparken kullanılıyor işte..

ama olmazsa da olur bence de

vallahi ben krep falan yaparken kepekli un kullanıyorum bazen buğday kepeğide koyuyorum hiçte bi zararını görmedim ne bileyim

vallahi ben krep falan yaparken kepekli un kullanıyorum bazen buğday kepeğide koyuyorum hiçte bi zararını görmedim ne bileyim

ee yanii kilo vermene engel olmamış daha ne olcak, boşver sen böyle devam et, ben de 1 paket sipariş etmiştim, zaten bana birkaç ay gider o, daha da almam, sevmedim de
ama buğday kepeği alıcam, hem tuvalet için de iyiymiş

buğday kepeğininde tuvalet için bi etkisini görmedim canım bence alma yinede sen bilirsin ben artık mecburen sabahları 2 tane kuru kayısı ve 1 bardak ılık su içiyorum kahvaltıdan önce biraz faydasını gördüm

Burada netten bir şeyler sipariş etmek ölüm. Kepek vs işe yarıyorsa bende öyle yapayım. Önce ararım bulmazsam tabi ki.

hadi yaa, ben bir de hamilelerin bölümünde okumuştum, geceden 1 bardak suya 1-2 adet kuru kayısı atıp sabah aç karnına içiyolarmış kabıza karşı..
meyvesini yemek istemezsen bir dene istersen.
ben maalesef barsak düzenleyici şurup kullanıyorum

bende sinameki kullanıyodumda hamile olma ihtimalim varya o yüzden içemiyorum zarar veriyomuş bende en sonunda kayısıya kaldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…