Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

bende yulaf kepeğini netten aldım ve ataktan sonra geçti elime
günlük kullanmaya çalışıyorum
yalnız onun kolesterol düşürücü etkisi var malum bizde ha bire et yiyoruz,
belki bununla bağlantılı bir olmazsa olmazlık durumu vardır......

eveeeet, artık "patlıcan musakka" da bir dukan yemeği olarak düzenlendi....
ve çok lezzetli oldu
bayılırım patlıcana, her şeyini yiyebilirim turşusu hariç

bende sinameki kullanıyodumda hamile olma ihtimalim varya o yüzden içemiyorum zarar veriyomuş bende en sonunda kayısıya kaldım

haklısın canım,dikkatli ol sen
ne zaman belli olacak?
ben hiçbişeye dikkat etmiyorum valla adetime 5 gün var ben dün dünyanın dolabını itip çektim,
okadar soyutlamışım kendimi o konudan:26:

evet yaa o da önemli bir nokta

eveeeet, artık "patlıcan musakka" da bir dukan yemeği olarak düzenlendi....
ve çok lezzetli oldu
bayılırım patlıcana, her şeyini yiyebilirim turşusu hariç

afiyet olsun canım
ben de yarını bekliyorum dört gözle, ıspanak yapıcam

canım haftaya cuma cumartesi gibi test yapıcam sonucu yazarım size bende öyle çok dikkat etmiyorum sporumu yapıyorum vallahi allah nasip ederse olur zaten

hakkımızda hayırlısı..
ama sen dikkat et yine de, şansın yüksek allahın izniyle, iğne de olmuştun sen,
inşallah tutmuştur :116:

goji berry büyük kuruyemişçilerde bulunuyor. m.....a p....ı'nda gördüm ben. minik minik kırmızı bir kurutulmuş meyve.ama tadını falan bilmiyorum, denemedim.

yaklaşık 10 gündür tartılmıyorum. tartıyı annemin evine götürmenin faydaları
kilo vermeye devam ettiğimi çevremdekilerin tepkilerinden ve giysilerimden anlıyorum.
ama bu çizelge meselesi çok güzel bir fikir. yarın sabah evden biraz erken çıkıp tartılıp son durumumu öğreneyim bahaneyle

kızlar bugun yulaf kepeğim geldi. hemen o heyecanla krep yapayım dedim. ama krep tavadan ya zor kalkıyor ya da paramparca oluyor alt ust ederken. un gibi kıvamlı birşey değilmiş bu. ne yapmam lazım acaba doğruyu bulmam için

arkadaşlar herkese selam...

internette sorun vardı gündüz ve giremedim işten bi türlü.. soranlara hemen söyleyim, uçak çok ilginç bir deneyim oldu benim için. kalabalık bir grup gittiğimiz için bilenlerin hepsi beni teskin etmeye çalıştı ve uçağa giden koridora kadar sakindim. sonra bir çarpıntı tuttu beni:) hosteslerin karşıladığı noktada ağlamaya başladım, bi türlü engl olamadım yani:)) koltuğa oturunca erkek arkadaşımın elini o kadar sıkı tuttum ki tırnaklarım geçmiş... bulutların üzerine çıkana kadar ağlamaya devam ettim, sonra da büyülendim o manzaradan ve geçti herşey bir anda... fotoğraflarını falan çektim, ama erkek arkadaşım olmasa sanırım binemezdim.. dönüştede kalkarken yine fena oldum ama bu sefer ağlamadım. o kadar ilginç ki hem korkmak hemde çok hoşlanmak aynı anda mümkünmüş meğer.. bidahakine gene korkacağımı biliyrum ama sanırım dozu gitgide azalacak...

kiloma gelince tartılmadım, kısmetse yarın sabaha. bugun p yaptım ve yarın da gene p yapacağım. 2 gün sonra da normal tempoma döneceğim. eğer bu noktada gene atağa geçmesem ipin ucu kaçar giderdi. ama o kadar emek para ve zaman harcamışken vazgeçmeyeceğiiiiimmmm !!!!!

bu arada ahlat ve van harika yerler. mutlaka görün arkadaşlar. insanları sıcacık, van gölü bir denniz, inanılmaz güzel. müthiş bir kültür mirası, tarihi hazine yatıyor oralarda. bizi ağarlayan herkese söz verdim anlatacağıma, işte burada da sözümü tutuyorum. ahlat yerel gazetesinin internet sayfasında bizden bahsediyorlar, fotoğraflarla. ankaradan gelen bir grup olarak.. merak edenler bakabilir:))

kızlar az önce dukan ekmeği tarifini yapıp fırına verdim
bakalım nasıl olacak:44:

bana yardım edin diyeti çok pis bozasım var çikolata cips patlamış mısır falan yiyesim var

bana yardım edin diyeti çok pis bozasım var çikolata cips patlamış mısır falan yiyesim var

aaaaa olmaz öyle şeyyyy
hemen kalk 2 kocaman bardak suyu peşpeşe lıkır lıkır iç, canın hiçbişey istemez

hangi tariften yaptın demmir_can? kraker gibi birşey yapmak istiyorum ben de. nasıl yapılabileceği konusunda bir fikri olan var mı acaba?

yok kraker gibi değil, kek gibi, olursa dilimleyip yiycem yani.
fall arkadaşımızın tarifini yaptım, sonucu yazarım..

kraker tarzı bişey hiç görmedim ama dukan diyeti tariflerinde sanki grissini tarifi vardı diye hatırlıyorum:44:

tatlı istiyorsan light puding falan yapmayı dene. yapamıyorsan light kolayla falan gider isteğini. tuzlu şeyse istediğin, light beyaz peynir yemeyi falan dene istersen. çok midem kazınırsa beyaz peynirle geçiştiriyorum atıştırma isteğimi..
ufak tefek kaçamaklar yapıldığı oluyor, evet. sonrasında kendimizi toplamaya çalışıyoruz. ama bu saydıklarının hepsi çok ağır şeyler ve normalde bile tüketmemek gerek. "balonu patlatmak"tan öte delip parçalamaya yarar hepsi.

kendimi suya verdim arkadaşlar zaten kilo veremiyorum regl dönemindeyim tutuyorum kendimi yapabilirim bunu :))
çok teşekkürler desteğiniz için

fall'ın tarifini birkaç kez uyguladım. gayet başarılı, afiyet olsun şimdiden.. ona benzer bir tarifle hamuru ince yaparak denemeye çalışacağım krakeri. bir yandan da bahsettiğin grissini tarifini arayayım..

kendimi suya verdim arkadaşlar zaten kilo veremiyorum regl dönemindeyim tutuyorum kendimi yapabilirim bunu :))
çok teşekkürler desteğiniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…