Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

semacım senin nasıl gidiyomu kilolar yoksa durduğu yerde duruyolarmı hala?

evet hayatım duruyorlar.bende şimdi çok canım sıkıldı dedim şöyle güzelyemek yiyeyim bari dedim.nasıl olsa gitmiyor ps günüm tazefasulye pişirmiştim 1 tatlı kaşıgı yagla salçasız falan .
çokda açtım dedim ziyafet çekeyim dedim doldurdum makarnayıda yemegimin yanına ama midem küçülmüş taze fasulye ile yogurt yiyince az bişey yiyebildim makarna ve başkada yiyemedim bişey doydum çünkü.tabaklarımda ufak boy bide..

anladıgın üzre baya moralim sıfır.saolsun carmen baya derdimi çekiyor med de yok bayadır oda çok dil döktü kızcagız anseneride öyle daha kimseyi yormayayım diyorum son bir 5+5 yapıcam yarın başlıyacagım 1+1 de olmuyor galiba.ondan sonra oldu oldu olmadı boşver daha diycem.

öyle yapayım bari.sen ne zaman başlamıştın 6 kilo gitti senin.bebarbermi başlamıştık.peki3+3 olmazmı yada 3+1 yapsam ne olurkine

Ben 20 eylülde başladım 10 gün atak yaptım seyire geçtim bugün 18.gün,3+3 yada 3+1 seçenekleri yoktu sanki senin icadın olarak dene istersen

Ben 20 eylülde başladım 10 gün atak yaptım seyire geçtim bugün 18.gün,3+3 yada 3+1 seçenekleri yoktu sanki senin icadın olarak dene istersen

olur dimi benim icat çok hoşsun tatlım ya...evet bak dogru hatırlamışım sen benden sonra başlamıştın ben 19 eylülde başladım.ama yarın kesin başlayacagım ataga yeniden 5+3 yada dayanamazsam 3+1 yapıcam.

böyle kimse yapmasın bana ait aman zarar verir bide önerilen 1+1 arkadaşlar.ben biraz çizdim de kötü duygular içerisindeyim :84::84::84::84::84::84:

2. günüde devirdim arkadaşlar size eşimin yaptığı harika köfte tarifini vermek istiyorum:)
yarım kilo yağsız kıyma ya 3 çorba kaşığı yulaf ezmesini robotta çekip karıştırdıktan sonra
içine pulbiber kekik karabiber ve kimyondan 1er çaykaşığı 5-6 diş sarımsak ekleyip iyice yoğurun
bunu yuvarlak bir şekile getirip 250 derece fırında pişirin. pşmesine yakın üzerine kaşar peyniri serin.eriyince fırından çıkarın...
afiyet olsun:)
mmmmmhh tadı hala damağımda:)

sakın heee bırakma sakınsabret birza daha canım gidecek elbet şu kahrolası kilolar hemen pes etme sakın üzülürüm vallahi zaten carmen bıraktı bide sen bırakma öyle yada böyle gidecek bu kilolar sabret arkadaşım sabret

ilahi ya güldürdünüz beni

zaten carmenden sonra motive bozuldu gibi bende.şöyle az biraz versem hevese gelirim yine .o yüzden 5gün atak yapım diyorum yarın zaten p günüm pazartesi baskule göre bakarız artık duruma.

zaten carmenden sonra motive bozuldu gibi bende.şöyle az biraz versem hevese gelirim yine .o yüzden 5gün atak yapım diyorum yarın zaten p günüm pazartesi baskule göre bakarız artık duruma.

canım sen bilirsin ama bir hafta daha sabret spor yap bol su iç eğer yine olmazsa yumruk yaparsın canım ama sakın bırakma

canım sen bilirsin ama bir hafta daha sabret spor yap bol su iç eğer yine olmazsa yumruk yaparsın canım ama sakın bırakma

canım ben spor yapamıyorum ama bol su içiyorum belki günde 3 litre içiyorumdur.artı günde 4-5 kupada sallama çaylardan içerim yeşil çayı form çayı zayıflaması güllü bohçası bi dolu çay var ofiste çay servisi yapan fatma hnma dedimki boş kalmasınbardagım devamlı getir su bardagım 350 ml ve kupa da büyük baya devamlı bu iki bardak önümde saolsun boş bırakmıyor.ve diyorki çok üzülüyorum sema hnm millet yemekler meyvalar abur cuburlar siz sadece böyle ben üzülüyorum diyor ne desin.oda getirip duruyorki ben zayıflayayım.
ama spor olayım yok .zamanım yok yürümeye .olsa bile çok güçsüzüm bugün evdeyim salonu bile 4 saatte zor süpürdüm daha silemedim bile yarına silicem halim yok otura kalka iş yaptım perişanım dünden beri.

canım su içmen güzel ama spor yapmalısın bi kaç gün dene bakalım sporu etkisi olacakmı kilo vermende

Semacım ne demek carmen derdimi çekiyor hiç öyle şey olur mu? Biz burada kader birliği yapmış arkadaşlarız. Sohbet ediyoruz dertleşiyoruz. Dert çekmiyoruz dertleşiyoruz. Her zaman buradayım bütün arkadaşlarım için

Valla bıraktım diyorum ama daha bozmuş bir şey yemedim :)

Sema valla çok üzülürüm bırakırsan. Senin bir rahatsızlığın yok tatlım eninde sonunda kırılacak bu direnç. Lütfen sabret,

bu arada şu kilo çizelgesi nasıl yapılıyor bana da anlatan biri olurmu acaba??

arkadaslar ben size bu konuyu kolay bişekilde anlatayım inş. yardımcı olabilişrim bende zor basardım....öncelikle;http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php bu sayfaya girin...karsınıza çıkan sayfada
WEİGHT LOSS:agırlık kaybetme
SAVİNGS TİCKER:birikmiş para
WEDDİNG:nikah
PREGNANCY:gebelik
BİRTHDAY:dogumgünü
BABY AND CHİLD AGE:bebeginizin ve cocugunuzun yası
ANNİVERSARY:yıldönümü
bunlardan istediğiniz takvimi olusturun ve en son sayfaya geldiniz karsınıza bbcode yzan bi yer cıktı (en cok burada takılıyorsunuz dimia.s)burada yazan adresin tamamını KOPYALAMIYORUZ sadece azını yani bbcode şu şekilde bitiyorya siz sadece

semacım sakın ha pes etme bu diyette başarısız olmak mümkün değil ben çok şey denedim bunun kadar etkilisini görmedim,bazıları başta çabuk verir ama durur bir süre kimisi çok daha yavaş verir gibi görünsede sonradan atağa geçer bunca sıkıntıya boşunamı katlandın,moralini bozmamak için bir süre tartıya çıkma ama devam et lütfen,ayolcum yaza daracık şeyler giyicez kendini öyle hayal et yılma lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…