Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

carmen arkadaşım bende yarından itibaren 3-4 gün atakmı yapsam bak arkadaşlar geldi gecti bile bizi aynı 3 kilo ile duruyorum 1800 dukanın dedigi gibi atakda gitti.geriside 20 günde anca toplamda 3 kilo gibi.yapayımı atak 3günde belki 1 kiloda atakda gider

süper bir sonuç. verilecek kilolar azaldıkça kilo vermek de yavaşlıyor, doğru ama vücut da kendini topluyor bu sırada. yürüyüş ya da spor yapabiliyor musun?

Geldiimmmmm,
Alışverişten geldim,Tavuk göğüs aldım,onu bir güzel yoğurt-soğan rendesi-kekik-kırmızı biberle sosa yatırdım.1-2 saat sonra pişirip light yoğurt ve azıcık kornişon turşuyla afiyetle yiyeceğim
Yok yok diyete tam gaz devam,1-2 hafta daha sıkacağım dişimi.Sonradaaaaaaaa ALIŞVERİŞE

çok sevindim.
kilodan ziyade giydiğin kıyafetlerdeki bollaşmadan inceldiğini anlamak daha güzel. bazen ödem olabiliyor, ya da regl dönemleri aldatabiliyor tartılar.
ben 4 gündür tartılmıyorum. ama giysilerimden ve arkadaşlarımın tepkilerinden anlıyorum ki, devam ediyor kilo verişim. yarın sabah tartılıp kilomu öğrensem iyi olacak..

afiyet olsun şimdiden..

Tam 1 hafta boyunca aynı kiloda kalınca umutsuzluğa kapılmıştım ki bu sabah tartı nihayet -1kg gösterdi

Tebrikler, çok çok güzel bir haber bu. Devamını dilerim.

Semacım emin değilim biraz daha beklesen. Bizim işyerinde beraber yaptığımız arkadaş bugün baktık tam 30.günü olmuş bu arkadaşım 10 gün atak yaptı 2-2,5 kg.kadar gitti. Sonra tık yok. Dün evde light yoğurt bitmiş 2 kaşık normal yoğurt yemiş gece bile tuvalete gittim diyor bugün düne göre 2,5 kg. gitmişti. İnanılır gibi değil ama oluyor böyle. Bence biraz daha diret ve daha zor zamanlar için sakla yumruk harekatını.

kızlar bişey sorcam bu ekmek tarifini yapan varmı hamurun kıvamı nasıl olmalı normal poğaca hamuru kıvamındamı dahamı yumuşak olmalı kaşıkla 8 e böl diyo çünkü tarifte

Semacım ben 5+5 uyguluyorum ilk 5 gün ps yaptım kilom +200-3000 gösterdi 5 günlük protein günümün 3.sündeyken -1kg gösterdi ayrıca bugün reglimin ilk günü yani kilom dahada azalmış olabilir dayanabileceksen 5+5 uygula bir dönem için derim ben vücudun direnmesi çok normal hele ki çok kez diyet yapmayı deneyenler için,vücudunun inadını kırınca tekrar 1+1 yaparsın

kızlaaaarrrrrr ekmek yaptım süper oldu ama hala yulaf kepeği bulamadığım için buyday kepeği ve biraz kepekli un kullanmak zorunda kaldım ama çok güzel oldu vallahi bıkmıştım krep yemekten
artık hep bundan yaparım yupppiiiii

öyle yapayım bari.sen ne zaman başlamıştın 6 kilo gitti senin.bebarbermi başlamıştık.peki3+3 olmazmı yada 3+1 yapsam ne olurkine

canım günde 2 diş yutsakta olur mu 10 günde 6 kilo versem bende çok iyi olur başlıycam sarımsağa

Teşekkürler canım,sen çok şanslısın hedefine az kalmış kısa zamanda verirsin inşallah,benim yolum uzun ama bu kez çok hırslıyım hep birlikte başaracağız inşallah

evet canım yavaş yavaş ulaşıcaz hedefimize hep beraber inşallah ama ilk defa bi diyete bu kadar sadık kaldım çok güzel bi diyet hem aç kalmıyosun hemde çok çabuk veriyosun kiloları yoksa ben nerdeeeeee18 günde 5,700 kilo vercem çok zor o yüzden çok sevdim bu diyeti:)))bide herkesin zayıfladığımı farketmesi çok hoşuma gidiyo herkes soruyo bugün telefonda babamla konuştum onlar izmirde oldukları için fazla görüşemiyoruz babama söyledim bu kadar kilo verdim die çok şaşırdı hemen annenede söylede oda yapsın dedi şimdi annemede yaptırcam bu diyeti gerçi o 15 kilo verdi de kendisi spor ve diyet yaparak ama uzun bi süredir durdu kilo vermesi bende yapayım bu diyeti diohadi bakalım kendimiz zayıfladık şimdi başkalarını zayıflatmakta sıra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…