Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

carmen arkadaşım bende yarından itibaren 3-4 gün atakmı yapsam bak arkadaşlar geldi gecti bile bizi aynı 3 kilo ile duruyorum 1800 dukanın dedigi gibi atakda gitti.geriside 20 günde anca toplamda 3 kilo gibi.yapayımı atak 3günde belki 1 kiloda atakda gider

selam arkadaşar,
ben çok sık bişiler yazamıyorum ama diyete devam ediyorum. Çokta memnunum.19. günüm ve ben 7 kilo verdim regl döneminde bile azda olsa indim.Belki verilecek kilomun fazla olmasındandır ama memnunum.Suyu az içtiğim günler daha az eksildim. Artık suya çok özen gösteriyorum.Baş ağrım yok. aArada kabızlık oluyo, çaylarla çözüyorum onuda.....
kilo çizegesi yapamadım ama 99 kilodan 92,9 a düştüm

süper bir sonuç. :KK1: verilecek kilolar azaldıkça kilo vermek de yavaşlıyor, doğru ama vücut da kendini topluyor bu sırada. yürüyüş ya da spor yapabiliyor musun?

Geldiimmmmm,
Alışverişten geldim,Tavuk göğüs aldım,onu bir güzel yoğurt-soğan rendesi-kekik-kırmızı biberle sosa yatırdım.1-2 saat sonra pişirip light yoğurt ve azıcık kornişon turşuyla afiyetle yiyeceğim:KK56::KK56::KK56:
Yok yok diyete tam gaz devam,1-2 hafta daha sıkacağım dişimi.Sonradaaaaaaaa ALIŞVERİŞE :KK52::KK52::KK52::KK52:

kizlar kizlaaaaaaaaaaaar nerdesiniz bugun 12 gun 70 kiloyla baslamistim 67 de takilip kaldim diye feryat ediyordum onuda 3 gunde verdim zaten diyordum bugun doktora gideyim dedim kan testi icin dr kac kilosun dedi 67 dedim neyse gel tartildedi 63 ciktim gozlerim aynen boyle oldu:KK53: inanmadim tekrar ciktim inanmadim adam diger doktorlarin odalarindaki farkli tartilarla denedik 63 kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilooooooooooooyum :KK52:ayyyyyyyyyyyyy cildirdim resmen sak diye bayilacakdim nirdeyse meger bizim evdeki tarti bozukmus 12 gunde 7 kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiloooooooooooooo gitmissssssssssssssssss zaten gobek falan yanlarim erimisti resmen:KK19:

çok sevindim. :KK3:
kilodan ziyade giydiğin kıyafetlerdeki bollaşmadan inceldiğini anlamak daha güzel. bazen ödem olabiliyor, ya da regl dönemleri aldatabiliyor tartılar.
ben 4 gündür tartılmıyorum. ama giysilerimden ve arkadaşlarımın tepkilerinden anlıyorum ki, devam ediyor kilo verişim. yarın sabah tartılıp kilomu öğrensem iyi olacak..

Geldiimmmmm,
Alışverişten geldim,Tavuk göğüs aldım,onu bir güzel yoğurt-soğan rendesi-kekik-kırmızı biberle sosa yatırdım.1-2 saat sonra pişirip light yoğurt ve azıcık kornişon turşuyla afiyetle yiyeceğim:KK56::KK56::KK56:
Yok yok diyete tam gaz devam,1-2 hafta daha sıkacağım dişimi.Sonradaaaaaaaa ALIŞVERİŞE :KK52::KK52::KK52::KK52:

afiyet olsun şimdiden..

Tam 1 hafta boyunca aynı kiloda kalınca umutsuzluğa kapılmıştım ki bu sabah tartı nihayet -1kg gösterdi:KK9::KK9::KK9:

yok canim ya ayni dr diyete baslamadan 3 gun oncesi tartilmistim 70 kg dum tartida yeni bozuldu sanirsam arkadaslar gelmisti cocuklari yerlere atip duruyorlardi gecen hafta buyuk ihtimalle o zaman bozuldu aman cooooooooooook mutluyum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mezardan dedem ciksa bu kadar sevinmezdim herhalde

Tebrikler, çok çok güzel bir haber bu. Devamını dilerim.

carmen arkadaşım bende yarından itibaren 3-4 gün atakmı yapsam bak arkadaşlar geldi gecti bile bizi aynı 3 kilo ile duruyorum 1800 dukanın dedigi gibi atakda gitti.geriside 20 günde anca toplamda 3 kilo gibi.yapayımı atak 3günde belki 1 kiloda atakda gider

Semacım emin değilim biraz daha beklesen. Bizim işyerinde beraber yaptığımız arkadaş bugün baktık tam 30.günü olmuş bu arkadaşım 10 gün atak yaptı 2-2,5 kg.kadar gitti. Sonra tık yok. Dün evde light yoğurt bitmiş 2 kaşık normal yoğurt yemiş gece bile tuvalete gittim diyor bugün düne göre 2,5 kg. gitmişti. İnanılır gibi değil ama oluyor böyle. Bence biraz daha diret ve daha zor zamanlar için sakla yumruk harekatını.

kızlar bişey sorcam bu ekmek tarifini yapan varmı hamurun kıvamı nasıl olmalı normal poğaca hamuru kıvamındamı dahamı yumuşak olmalı kaşıkla 8 e böl diyo çünkü tarifte

Semacım ben 5+5 uyguluyorum ilk 5 gün ps yaptım kilom +200-3000 gösterdi 5 günlük protein günümün 3.sündeyken -1kg gösterdi ayrıca bugün reglimin ilk günü yani kilom dahada azalmış olabilir dayanabileceksen 5+5 uygula bir dönem için derim ben vücudun direnmesi çok normal hele ki çok kez diyet yapmayı deneyenler için,vücudunun inadını kırınca tekrar 1+1 yaparsın

kızlaaaarrrrrr ekmek yaptım süper oldu ama hala yulaf kepeği bulamadığım için buyday kepeği ve biraz kepekli un kullanmak zorunda kaldım ama çok güzel oldu vallahi bıkmıştım krep yemekten
artık hep bundan yaparım yupppiiiii:KK62::KK62::KK62::KK62:

Semacım ben 5+5 uyguluyorum ilk 5 gün ps yaptım kilom +200-3000 gösterdi 5 günlük protein günümün 3.sündeyken -1kg gösterdi ayrıca bugün reglimin ilk günü yani kilom dahada azalmış olabilir dayanabileceksen 5+5 uygula bir dönem için derim ben vücudun direnmesi çok normal hele ki çok kez diyet yapmayı deneyenler için,vücudunun inadını kırınca tekrar 1+1 yaparsın

öyle yapayım bari.sen ne zaman başlamıştın 6 kilo gitti senin.bebarbermi başlamıştık.peki3+3 olmazmı yada 3+1 yapsam ne olurkine

Sağol canım benim inşaAllah seninkide gidecek ben inanıyorum.

Birde şunu paylaşmak istiyorum. Sarımsak çok faydalı..
Eğer yapabilecekseniz ve midenizde bir problem yoksa günde 3 diş sarımsak yutun. Sabah öğlen akşam yemeklerden sonra.
Ben bundan önceki diyetimde çok faydasını gördüm. Yine bu forumda bir arkadaş sarımsakla zayıfladığını söylemişti. Ben 10 gün gibi bi sürede 6 kg vermiştim onunla. Hemde wc ihtiyacını çok iyi dengeliyor hiç kabız olmuyorsunuz. Benim dişçiye gitmem gerektiğinden ben bu aralar yapamıyorum. Ama bu gün dişçiye gidip hemen başlayacağım. Parçalamadan bütün olarak yutulduğundan çok fazla koku yapmıyor. Ama ben yinede onu yaparken sürekli naneli sakızlar çiğniyorum. Tek rahatsız olan kişi eşim oluyor. Onun dışındakiler anlamıyor bile. Bence yapın derim özellikle Carmencim sen bir denesene onu. Cidden faydasını göreceksin. Biraz idare et katlan kokusuna falan tabi midende problem yoksa. Bir bak bakalım ne olacak.
canım günde 2 diş yutsakta olur mu 10 günde 6 kilo versem bende çok iyi olur başlıycam sarımsağa

Tebrikler çok sevindim. O zaman bırakmak yok devam daha yol uzun ama netice süper[/QUO

çok saol arkadaşım.İnan sizlerden güç alıyorum okuyorum.Aslında bu yola çıkarken acele etmemeye kararlı idim.Biliyorum duracak vermem. Ama ozamanda spora başlıycam.Yaza Kadar yolu var yada daha fazla ama bu kez başarıcam. Çevremde herkes destekliyor. Onları mahcup etmekten de çok korkuyorum.Allah mahcup etmesin inşallah.....

Teşekkürler canım,sen çok şanslısın hedefine az kalmış kısa zamanda verirsin inşallah,benim yolum uzun ama bu kez çok hırslıyım hep birlikte başaracağız inşallah:21:

evet canım yavaş yavaş ulaşıcaz hedefimize hep beraber inşallah ama ilk defa bi diyete bu kadar sadık kaldım çok güzel bi diyet hem aç kalmıyosun hemde çok çabuk veriyosun kiloları yoksa ben nerdeeeeee18 günde 5,700 kilo vercem çok zor o yüzden çok sevdim bu diyeti:)))bide herkesin zayıfladığımı farketmesi çok hoşuma gidiyo herkes soruyo bugün telefonda babamla konuştum onlar izmirde oldukları için fazla görüşemiyoruz babama söyledim bu kadar kilo verdim die çok şaşırdı hemen annenede söylede oda yapsın dedi:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: şimdi annemede yaptırcam bu diyeti gerçi o 15 kilo verdi de kendisi spor ve diyet yaparak ama uzun bi süredir durdu kilo vermesi bende yapayım bu diyeti dio:KK1::KK1::KK1:hadi bakalım kendimiz zayıfladık şimdi başkalarını zayıflatmakta sıra:KK60::KK60::KK60::KK60:

X