Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar merhaba.. eve kendimi zor attım valla, akşam yemeğim kabus gibiydi..

abimlerdeydik ve gitmeden evel rejimle ilgili bilgi verdikten sonra uygun bişey olmasını rica ettim tamam dediler.. bi gittim sebzeli ve başemel soslu tavuk sarma yapmışlar bana uygun olarak:)) diğerleri de su böreğinden pilava sarmadan bamyaya ve mezeler kadar geniş bi menüydü. benim p günüm olduğundan masada öylece boş tabakla kaldım. bide millet laf anlatmaktan daraldım ve sinirlendim bi ara. ye diyip durudkları için. inat ettim bişey yemedim. en son bi kase yoğurt yedim oturdum yerimde. ton balığı onerdiler ama yağlıydı. bi süre direndim en sonunda zola onu yedirdiler bana. ama yağını iyice süzdüm ve miktarı da azıcıktı..

bütün gece muhabbeti sürdü. bu da bana kapak olsun bidaha eve yemek davetine gitmek mi, aslaaaa!!!!

23 gunün sonunda 5.700 verdim son günlerde 100 gr verebiliyorum sadece oda 2 yada 3 gunde bir oluyor azar azarda olsa veriyorum olsun bunada şükür ideal kiloma 6 kilo kaldı :KK24:

arkadaşlar merhaba,

ben dükan ile 16 kg verdim. sakın vazgeçmeyin. tek sorun bağırsaklar feci oluyor yapan arkadaşlar bilir. ona dikkat etmek lazım.

kolay gelsin hepinize

23 gunün sonunda 5.700 verdim son günlerde 100 gr verebiliyorum sadece oda 2 yada 3 gunde bir oluyor azar azarda olsa veriyorum olsun bunada şükür ideal kiloma 6 kilo kaldı :KK24:

arkadaşım 2 gün saf protein yap toparlar. saf protein sonuçta hızlandırıyor metabolizmayı. ben denedim.

arkadaslar ben size bu konuyu kolay bişekilde anlatayım inş. yardımcı olabilişrim bende zor basardım....öncelikle;http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php bu sayfaya girin...karsınıza çıkan sayfada
WEİGHT LOSS:agırlık kaybetme
SAVİNGS TİCKER:birikmiş para
WEDDİNG:nikah
PREGNANCY:gebelik
BİRTHDAY:dogumgünü
BABY AND CHİLD AGE:bebeginizin ve cocugunuzun yası
ANNİVERSARY:yıldönümü
bunlardan istediğiniz takvimi olusturun ve en son sayfaya geldiniz karsınıza bbcode yzan bi yer cıktı (en cok burada takılıyorsunuz dimia.s)burada yazan adresin tamamını KOPYALAMIYORUZ sadece azını yani bbcode şu şekilde bitiyorya siz sadece ile baslayan ve [img] ile biten yeri KOPYALIYORSUNUZ [img] yazısını sakın kopyalamayın sadece ortasında yazan adresi kopyalayın yani www ile baslayıp png ile biten yazıyı kopyalayın sonrada kontrol panelinize girin ve detay bilgilerinizi düzenleyin bölümüne girin sayfanın en altında kilo doğum takibi yazan yere kopyaladıgınız adresi yapıştırın ve degişiklikleri kaydete tıklayın ordan cıkın ve herhangi bi yere mesajınızı yazın takviminizin oldugunu göreceksiniz kolay gelsin inş. iyi anlatabilmişimdir....[/QUOTE]

cok güzel anlatmisin canim tesekür ederim

canım light pudingi light sütle yapabilirsin ben sürekli yapıyorum ve yiyorum kilo vermeni durdurmuyo zaten light pudinge izin var bide ben geçenlerde nalan arkadaşımızın verdiği tarifi yaptım süper oldu mavi yeşilin bisküvilerinden aldım pudingle bisküvili pasta yaptım her gün 1 dilim yedim çok güzeldi vallahi bidaha yapmayı düşünüyorum den bence süper

Canım tavsiyen için çok teşekkürler mavi yeşil bisküvi ne oluyor anlamadım :KK24:yoksa maviyeşil nikli birinin verdiği bir bisküvi tarifimi bu ? light puding kitapta göremedim gerçi 70 li sayfalardayım ama zaten okuduğumuda unutup dönüp bakıyorum akıldada kalmıyor ne yenir ne yenmez,ama öyleyse çok savinirim canım çok istemişti valla kaç kere geçtim reyondan baktım baktım almadım :kk77:

kizlar kizlaaaaaaaaaaaar nerdesiniz bugun 12 gun 70 kiloyla baslamistim 67 de takilip kaldim diye feryat ediyordum onuda 3 gunde verdim zaten diyordum bugun doktora gideyim dedim kan testi icin dr kac kilosun dedi 67 dedim neyse gel tartildedi 63 ciktim gozlerim aynen boyle oldu:KK53: inanmadim tekrar ciktim inanmadim adam diger doktorlarin odalarindaki farkli tartilarla denedik 63 kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilooooooooooooyum :KK52:ayyyyyyyyyyyyy cildirdim resmen sak diye bayilacakdim nirdeyse meger bizim evdeki tarti bozukmus 12 gunde 7 kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiloooooooooooooo gitmissssssssssssssssss zaten gobek falan yanlarim erimisti resmen:KK19:

tebrik ederim canım çok sevindim :KK19: gaza geldim valla çok iyi olmuş :KK53:

Canım tavsiyen için çok teşekkürler mavi yeşil bisküvi ne oluyor anlamadım :KK24:yoksa maviyeşil nikli birinin verdiği bir bisküvi tarifimi bu ? light puding kitapta göremedim gerçi 70 li sayfalardayım ama zaten okuduğumuda unutup dönüp bakıyorum akıldada kalmıyor ne yenir ne yenmez,ama öyleyse çok savinirim canım çok istemişti valla kaç kere geçtim reyondan baktım baktım almadım :kk77:

mavi yeşil bir marka. sadece diet ürünleri var. ama ben bunun yasak olması gerektiğini düşünüyorum. yani içeriği dukana tam uygun değil.. bi de diyet pudingin serbest olduğu nerede yazıyor kitapta onu da bilmiyorum. acaba arkadaş neye göre serbest dedi??

cok güzel anlatmisin canim tesekür ederim

Şeyyy benim anlatımım değil:KK17:
Bende çok uğraştım ama becerememiştim.En son forumda nasıl çizelge oluşturulur bölümünü iyice okudum ve bu anlatımın dediklerini yapınca başardım.
Bende senin nezdinde teşekkür etmiş olayım arkadaşa :KK9::KK9::KK9:

mavi yeşil bir marka. sadece diet ürünleri var. ama ben bunun yasak olması gerektiğini düşünüyorum. yani içeriği dukana tam uygun değil.. bi de diyet pudingin serbest olduğu nerede yazıyor kitapta onu da bilmiyorum. acaba arkadaş neye göre serbest dedi??

Evet arkadaşım kitapta yazmıyordu.
Sanırım Simla arkadaşımızın blog sitesindeki tarif ve anlatımlarında geçiyordu.Bende geçenlerde puding olarak tükettim.Çok güzel oldu.Bu hafta yine yapmayı düşünüyorum.Yoksa evdeki çukulatalara falan saldıracağım:KK52::KK52::KK52:

Evet arkadaşım kitapta yazmıyordu.
Sanırım Simla arkadaşımızın blog sitesindeki tarif ve anlatımlarında geçiyordu.Bende geçenlerde puding olarak tükettim.Çok güzel oldu.Bu hafta yine yapmayı düşünüyorum.Yoksa evdeki çukulatalara falan saldıracağım:KK52::KK52::KK52:

tabi daha zararlı şeylerden koruyacak olması güzel. arkadaşlardan da baya deneyen var, bir kez de ben denedim hatta. zararı olmuyor sanırım ama genede işin içine bisküvi falan sokmamak daha mantıklı geliyor bana. yoksa o kadar emek verirken balonu patlatmayalım:))

tabi daha zararlı şeylerden koruyacak olması güzel. arkadaşlardan da baya deneyen var, bir kez de ben denedim hatta. zararı olmuyor sanırım ama genede işin içine bisküvi falan sokmamak daha mantıklı geliyor bana. yoksa o kadar emek verirken balonu patlatmayalım:))

evet haklısın. bence de bisküvi ile balon patlar:) zira karbonhidrattır kendisi...

spor yapmak çok etki ediyor arkadaşlar
ben geçen hafta düzenli yarım saat koşu bantında yürüdüm, üzerine 10 dakika masaj kemeri, ayrıca termo aktif şort ve inceltici krem kullandım
günlük 300- 400 gram gitti,
bu hafta regl oldum diye hiçbirini yapmadım, sadece sabah gazete almaya gittim yürüyüş yerine ve 100 gram anca indi günlük
pazartesi tekrar sıkı bir şekilde spora başlıyorum....

yalnız plates yapan bir kanal varmı??? geçen sene ebru şallı yapıyordu ama bu sene yok galiba, yada bizde sürekli trt çocuk açık olduğu için farkında değilimmm

arkadaslar ben size bu konuyu kolay bişekilde anlatayım inş. yardımcı olabilişrim bende zor basardım....öncelikle;http://www.tickerfactory.com/ezticke...r_designer.php bu sayfaya girin...karsınıza çıkan sayfada
WEİGHT LOSS:agırlık kaybetme
SAVİNGS TİCKER:birikmiş para
WEDDİNG:nikah
PREGNANCY:gebelik
BİRTHDAY:dogumgünü
BABY AND CHİLD AGE:bebeginizin ve cocugunuzun yası
ANNİVERSARY:yıldönümü
bunlardan istediğiniz takvimi olusturun ve en son sayfaya geldiniz karsınıza bbcode yzan bi yer cıktı (en cok burada takılıyorsunuz dimia.s)burada yazan adresin tamamını KOPYALAMIYORUZ sadece azını yani bbcode şu şekilde bitiyorya siz sadece ile baslayan ve [img] ile biten yeri KOPYALIYORSUNUZ [img] yazısını sakın kopyalamayın sadece ortasında yazan adresi kopyalayın yani www ile baslayıp png ile biten yazıyı kopyalayın sonrada kontrol panelinize girin ve detay bilgilerinizi düzenleyin bölümüne girin sayfanın en altında kilo doğum takibi yazan yere kopyaladıgınız adresi yapıştırın ve degişiklikleri kaydete tıklayın ordan cıkın ve herhangi bi yere mesajınızı yazın takviminizin oldugunu göreceksiniz kolay gelsin inş. iyi anlatabilmişimdir....[/QUOTE]

ÇOKK TEŞEKKÜR EDERİM OLDUUUU!!!:65:

[quote="semaguler, post: 21228669"]olmamış tatlım yok bak ticker in:50:[/QUOTE]

artık benim de bir tickerım var sema sana da teşekkür ederim:66:

kahvaltı hazırlamaya başlayabilirim artık:)

canım mavi yeşil bi marka diet ürün markası

X