Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ah ahhhh, bir istediğim kiloya insemmm, neler alcam neler
zaten şimdiden hayal kuruyorum... birde birçok insanla daha az görüşmeye başladım, sürekli oturma gün pasta börek yapıyorlar ve yemesende gel diye çağırıyorlar
el insafff ya, o kadar şeyi gözümün önünde yerken ben nasıl sabrediyimmm

yok yok, rejim denen şey bazen de biraz sosyal otamdan uzaklaşmayı gerektiriyor. geçenlerde de yazmıştım, ben seçerek gidiyorum. yoksa o kadar emek verip de riske sokmaya ne gerek var. ayrıca da geçici bi durum... bi süre sonra ölçüyü kaçırmadan ve kendimizi mutlu hissederek, suçluluk duygusu olmadan istediğimiz yere gidiceeezzz, istediğmizi yiyceeezzzz:)))

tabi bu rejim beni birazda kaprisli göstermeye bşladı.. akşam abimler davet etmişti, yengemi arayıp kendi yiyebileceğim şeylri saydım, menüde bana da yer versin diye. yoksa dedim ben evde yicem:))

selam arkadaşar,
ben çok sık bişiler yazamıyorum ama diyete devam ediyorum. Çokta memnunum.19. günüm ve ben 7 kilo verdim regl döneminde bile azda olsa indim.Belki verilecek kilomun fazla olmasındandır ama memnunum.Suyu az içtiğim günler daha az eksildim. Artık suya çok özen gösteriyorum.Baş ağrım yok. aArada kabızlık oluyo, çaylarla çözüyorum onuda.....
kilo çizegesi yapamadım ama 99 kilodan 92,9 a düştüm

Canım çok geçmiş olsun, dikkat et kendine tam mevsimidir.

Selam kızlar
Pazartesi aranıza katılmayı düşünüyorum.İnşallah bende hedefime tez vakitte ulaşırım

Tebrik ederim çok güzel sonuç,büyük başarı.

Bittercim bu diyette biliyorsun sürekli protein ile besleniyoruz karbonhidratları kısıyoruz. Bu nedenle de yağları yakıyoruz kasları besliyoruz. Kas yağdan ağır olduğu için tartıda değişiklik göremesen de incelme gözlemin doğru.

canım üzülmedim desem yalan olur dukanı bıraktığına ama senin için en iyisi neyse onu yap bu diette ben hiç öyle baş ağrısı halsizlik falan yaşamadığım için bilmiyorumama arkadaşlarında dediği gibi bizleri bırakma senin için hayırlısı neyse o olsun canım...

canım eğer spor yapıyosan spor vücüdü sıkılaştırıyo bende 5.700kilo verdim ama sanki daha çok vermişim gibi gelio çünkü mekik falan çekiyorum bazı hareketler yapıyorum vücudum baya toplandı .

of ya kızlar bende hasta oldum solunum yollarım çok kötü sesim bile değişti nefret ediyorum şu hasta olmaktan:95::95:

o zaman harika, çünkü kasları güçlendieck şekilde spor da yapıyorum. yani günde 1 saate yakın yürüyorum. bir de yağlar kaslarda yakıldığı için kas kitlesini arttırmanın da zayıflamaya fadası var. o zaman doğru yoldayım. sanırım yakın bi zamanda tartı da gerilemeye başlar...

yok arkadaşım fazla bir degişiklik .ı ıh olmuyorlar şşşşş çaktıma kimseyede:84::84::84::84:
nerde oturuyorsun.zor ya dogalgazsız ben bursalıyım
allahtan benim oturdugum semte kimse kimseyi tanımaz selam bile nadir..
ya nasıl beceriyorsunuz valla tbr.ler yani
carmen görüyonmu bizde arıza var arkdaşımmm
kızzzlllaarrrr bende bu sabah tartıldım 66,600 çıktım yavaş yavaş gidio kilocuklarım

evet çizelgemide değiştirdim

tbr.ler vallagectin bizi biz yerimizde durup duralım
ya arkadaşlar bir verdigim üzerine 5 kilo versem obile yetcek..

olmuyor ama:84::84::84::84::84:

şimdilik sadece yürüyüş var hayatımda, ama plates bantlarım ve topum vede cd lerim benim başlamamı bekliyor:)) her akşam niyetleniyorum ama vazgeçiyorum çünkü yürüyüş beni yoruyor.. neyse belkide bi süre sonra dahil etmek daha iyi olabilir. birde 30 ekimde saatler geri alınacak. iş çıkışımda hava karanlık olacak. o zaman yürüyüşlerime son vermek zorunda kalabilirim( zira sevgilim bunun pazarlığına şimdiden başladı. (şimdi bile ben eve varana kadar 3-4 kez arıyor...) işte o noktada platese başlayabilirim..

kızlar diyetteyken her gün mü tartılıyorsunuz yoksa vücudunuzda bir fark görmeye başlayınca mı yada atak dönemi bitince mi? Bir de sabahları aç karna ve çıplak mı tartılıyorsunuz?

tbr.ler vallagectin bizi biz yerimizde durup duralım
ya arkadaşlar bir verdigim üzerine 5 kilo versem obile yetcek..

olmuyor ama:84::84::84::84::84:[/QUOTE]

verirsin canım verirsin merak etme ama bol bol su iç çok faydası var dün eşimde söylüyo bi arkadaşı bi cd almış zayıflamakla ilgili dinledim dio zayıflamada suyun yararlarından baya bahsediyomuş belkide benim kilo vermemin durmamasının nedeni bol bol su içmemdir bilemiyorum

başla canım başla ben hergün yarım saat yürüyorum eve geliyorum mekik falan çekiyorum bi kaç hareket daha yapıyorum bide akşam yapıyorum aynı hareketleri ama ben çalışmıyorum o yüzden vaktim oluyo yani

kızlar diyetteyken her gün mü tartılıyorsunuz yoksa vücudunuzda bir fark görmeye başlayınca mı yada atak dönemi bitince mi? Bir de sabahları aç karna ve çıplak mı tartılıyorsunuz?

canım ben her sabah tartılıyorum çıplak değilde ince şeylerle tartılıyorum zaten fazla fark etmio kıyafetli kıyafetsiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…